Oglasna tabla - nastavne aktivnosti

Filter

Sve vesti| Osnovne studije|Specijalističke studije|Sačuvaj podešavanje

Poslovne finansije

15.februar 2017

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije u dodatnom roku.

Zgradarstvo

14.februar 2017

U prilogu se nalazi Semestralni zadatak iz predmeta Zgradarstvo.

Statistika

13.februar 2017

Zbog praznika 15-16.02. i 18.02.2017.god., izvršene su izmene u rasporedu na sledeći način: Profesorka dr Dr Milica Cvetković (Statistika), neće držati časove 17.02.2017. godine (u periodu 12-15.00 predavanja i 15-17.00 vežbe). Časovi se pomeraju za sedam dana (24.02.2017. god.) u istom kabinetu. Navedenog datuma će se obaviti dogovor sa studentima o daljoj organizaciji nastave iz ovog predmeta.

Bezbednost na radu

13.februar 2017

Rezultati ispita iz predmeta Bezbednost na radu.

Finansijsko računovodstvo

10.februar 2017

Rezultati ispita iz predmeta Finansijsko računovodstvo u januarskom ispitnom roku.

Integrisani menadžment sistem u turizmu, Upravljanje projektima i Men. kvaliteta

10.februar 2017

Rezultati ispita iz predmeta Integrisani menadžment sistem u turizmu, Upravljanje projektima i Menadžment kvaliteta.

Menadžment ljudskih resursa, Ekološki menadžment i Men. strategije i razvoja

10.februar 2017

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment ljudskih resursa, Ekološki menadžment i Menadžment strategije i razvoja.

Promena termina predavanja

10.februar 2017

Zbog praznika 18.02.2017.godine, izvršene su izmene u rasporedu na sledeći način:

  • Profesor dr Velimir Aleksić neće držati časove 18.02. 2017. godine. Časovi se pomeraju za dve nedelje (04.03.2017.godine)
  • Profesor dr Momčilo Vasiljević neće držati časove 18.02.2017. godine. Časovi se pomeraju za predhodni dan 17.02.2017. godine (petak). Časovi će se održati u kabinetu br.109, sa početkom u 10 časova.
  • Profesor dr Dragan Kulina neće držati časove 18.02.2017. godine. Časovi se pomeraju za dve nedelje (04.03.2017.god.).

mr Slobodan Petrović

10.februar 2017

Zbog službene odsutnosti, sve obeveze kod nastavnika mr Slobodana Petrovića, dogovorene za ponedeljak 13.02.2017. godine, pomeraju se za utorak 14.02.2017. godine u istim, dogovorenim terminima.

Internet tehnologije

10.februar 2017

Predavanja kod profesora Dejana Vidojevića iz predmeta Internet tehnologije počinju od ponedeljka, 20. februara 2017. godine.

Aplikativni softver

09.februar 2017

Dodatni rezultati ispita iz predmeta Aplikativni softver u Januarskom ispitnom roku.

Finansijski menadžment

09.februar 2017

Rezultati ispita iz predmeta Finansijski menadžment u Januarskom ispitnom roku.

Fizika, Radijacija i zaštita

09.februar 2017

Predavanja i vežbe iz nastavnih predmeta Fizika i Radijacija i zaštita neće se održavati sledeće sedmice, od 13. februara do 17. februara 2017. godine, zbog sprečenosti predmetnog nastavnika prof. dr Miloja Ćetkovića.

Aplikativni softver

08.februar 2017

Rezultati ispita iz predmeta Aplikativni softver u Januarskom ispitnom roku.

Upis ocena - prof. M.Đuričić

08.februar 2017

U prilogu se nalazi raspored za upis ocena iz nastavnih predmeta Upravljanje projektima, Menadžment kvaliteta, Integrisani menadžment sistem i Metodologija izrade specijalističkog rada.

Termodinamika

07.februar 2017

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika.

Finansijsko računovodstvo

07.februar 2017

Obrasci za ispit iz predmeta Finansijsko računovodstvo.

Organizacija rada

06.februar 2017

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Organizacija rada.

Tehnologije u procesnoj industriji i Korozija i zaštita

06.februar 2017

Upis ocena iz predmeta Tehnologije u procesnoj industriji i Korozija i zaštita u sredu, 08. februara 2017. godine u 10h, kabinet 315.

Objektno orijentisano programiranje

06.februar 2017

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Objektno orijentisano programiranje nalaze se u prilogu. Usmeni deo ispita održaće se u četvrtak, 09.02.2017. godine u 14 časova u kabinetu 207.

Obrada deformisanjem

06.februar 2017

Obaveštenje u vezi usmenog ispita iz predmeta Obrada deformisanjem se nalazi u prilogu.

Operativni sistemi

06.februar 2017

Termine polaganja ispita iz predmeta Operativni sistemi (sala 319) možete videti u prilogu.

Hidrotehnika

06.februar 2017

Ispit iz predmeta Hidrotehnika će se održati u petak, 10. februara 2017. godine u 12 časova.

Hemija I

06.februar 2017

Rezultati ispita iz predmeta Hemija I.

Upravljanje rizikom

06.februar 2017

Rezultati ispita iz predmeta Upravljanje rizikom.

Engleski jezik I i Engleski jezik II

03.februar 2017

Rezultati ispita iz predmeta Engleski jezik I i Engleski jezik II. Upis ocena/usmni ispit u ponedeljak, 06.02.2017. u 10.00 h, u slušaonici 317.

Menadžment u turizmu

03.februar 2017

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment u turizmu.

Poslovne finansije

02.februar 2017

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije.

Engleski jezik I i Engleski jezik II

02.februar 2017

Upis ocena i usmeni deo ispita iz predmeta Engleski jezik I i Engleski jezik II održaće se u ponedeljak, 06.02.2017. u 10.00 h, u slušaonici 317.

Operativni sistemi

01.februar 2017

Popravni kolokvijumi iz predmeta Operativni sistemi mogu se raditi u ponedeljak, 06. februara 2017. godine, u 10.00 časova, sala 207.

Građevinski materijali

01.februar 2017

Završni test i zaključivanje ocena iz nastavnog predmeta Građevinski materijali za studente koji su polozili pismeni deo ispita održace se 08. februara 2017. godine u 09h, poneti : elaborat, seminarski rad, i malu prijavu. U prilogu su rezultati ispita, predmetni nastavnik mr Jelena Markićević.

Organizacija građenja i građevinska mehanizacija

01.februar 2017

Odbrana elaborata i zaključivanje ocena iz nastavnog predmeta Organizacija građenja i građevinska mehanizacija za studente koji su položili pismeni deo ispita održaće se 09. februara 2017. godine u 12h, predmetni nastavnik mr Jelena Markićević.

Računovodstvo

01.februar 2017

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo.

Termodinamika

01.februar 2017

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Termodinamika.

Nacrtna geometrija

31.januar 2017

Rezultati ispita iz predmeta Nacrtna geometrija.

Računovodtvo

31.januar 2017

Materijal za ispit iz nastavnog predmeta Računovodtvo:

Hemija I

31.januar 2017

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemija I.

Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom

30.januar 2017

Dodatna predavanja i vežbe iz predmeta Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom za studente I godine mašinstva održaće se u sredu, 01. februara 2017. godine u 16:30, sala 308 (poneti pribor za crtanje i papire kao za nacrtnu geometriju. predavanja i vežbe su kombinovane: klasični deo + autocad).

Komercijalno poznavanje robe

30.januar 2017

Rezultati ispita iz predmeta Komercijalno poznavanje robe.

Obrada rezanjem

30.januar 2017

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Obrada rezanjem.

Ruski jezik II

27.januar 2017

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Ruski jezik II za studijski program Inženjerstvo zaštite životne sredine.

Engleski jezik I

26.januar 2017

Ispit iz predmeta Engleski jezik I održaće se 02. februara 2017. godine u 14.00h umesto u 13.00 h, u sali 302.

Statika konstrukcija I

26.januar 2017

U sredu, 8. februara 2017. godine održaće se pripremna predavanja za ispit iz predmeta Statika konstrukcija I, sa početkom u 11 časova u sali 207.

Ruski jezik II

26.januar 2017

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Ruski jezik II za studijske programe Turizam i Informacione tehnologije.

Hemija I

25.januar 2017

Predispitni poeni iz predmeta Hemija I.

Bezbednost na radu

24.januar 2017

Predispitni poeni iz predmeta Bezbednost na radu.

Ekonomika biznisa

24.januar 2017

U prilogu se nalazi nastavni materijal(stope poreza i doprinosa) iz predmeta Ekonomika biznisa.

Ekologija i turizama

24.januar 2017

Rezultati polaganja II kolokvijuma iz predmeta Ekologija i turizam.

Objektno orijentisano programiranje

24.januar 2017

U prilogu se nalaze rezultati svih kolokvijuma iz predmeta Objektno orijentisano programiranje izraženi u bodovima. Studenti koji imaju zadovoljavajući broj bodova na svim kolokvijumima ne dolaze na ispit u terminu zakazanom za pismeni (03. januar) već u terminu kada bude zakazan usmeni deo ispita.

Studenti koji nisu položili kolokvijume (bilo koji od njih), a prijavili su ispit, dolaze u terminu ispita i polazu teoretski i računski deo istog dana

Termodinamika

24.januar 2017

Predispitni poeni iz predmeta Termodinamika.

Računarske mreže

24.januar 2017

Rezultati sa oba testa iz predmeta Računarske mreže možete videti na nastavnoj stranici predmetnog nastavnika.

Korozija i zaštita

24.januar 2017

Ispiti iz nastavnog predmeta Korozija i zaštita održaće se u sredu, 1. februara 2017. godine u 12 časova, umesto kako je ranije bilo planirano 27. januara 2017. godine.

Ruski jezik II

24.januar 2017

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Ruski jezik II.

Stručna praksa - Test iz Bezbednosti i zdravlja na radu

23.januar 2017

Test iz Bezbednosti i zdravlja na radu (za odlazak na stručnu praksu) održaće se u utorak, 07. februara 2017. godine, u 11:00 časova, u sali 317.

Preduzetništvo

23.januar 2017

Rezultati kolokvijuma iz nastavnog predmeta Preduzetništvo:

Tehnologije u procesnoj industriji i Procesni uređaji

20.januar 2017

Ispiti iz nastavnih predmeta Tehnologije u procesnoj industriji i Procesni uređaji održaće se u sredu, 1. februara 2017. godine u 10 časova, umesto kako je ranije bilo planirano 24. januara 2017. godine.

Engleski jezik II

20.januar 2017

Spisak studenata koji su poližili II kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II, i sa ocenama izvedenim na osnovu predispitnih obaveza, nalazi se u prilogu. Uzimanje potpisa/upis bodova: petak, 20.01.2017. godine, u 12.00 h , slušaonica 109, ili do kraja januara, u vreme konsultacija (četvrtak i petak od 9.00-10.00 h) - kabinet 316.

Engleski jezik II

20.januar 2017

Spisak studenta studijskog programa Turizam koji su položili II kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II, sa ocenom izvedenom na osnovu predispitnih obaveza, nalazi se u prilogu. Uzimanje potpisa/upis bodova vršiće se u petak, 20.01.2017. godine, u 10.00 h, u amfiteatru 302.

Organizacija građenja i građevinska mehanizacija

19.januar 2017

Obaveštavaju se studenti da kompletan (odštampan) Elaborat iz navedenog predmeta donesu na pregled 25. januara 2017. godine u 13h u kabinet 206. Sve priloge i seminarski rad doneti i u elektronskoj formi.

Građevinski materijali

19.januar 2017

U prilogu su dati rezultati Testa 2 iz predmeta Građevinski materijali, Građjevinsko inženjersvo, 1 semestar.

Francuski jezik I i II

19.januar 2017

Ispit iz predmeta Francuski jezik I i II biće održan 09. februara 2017. god. u 12:00 časova, u amfiteatru 109, umesto 27. januara 2017. god. kako je prvobitno bilo planirano.

Ekonomika biznisa

19.januar 2017

U prilogu se nalazi pregled predispitnih poena iz predmeta Ekonomika biznisa, po smerovima.

Objektno orijentisano programiranje

18.januar 2017

U prilogu se nalaze rezultati posle drugog ulaznog kolokvijuma. Drugi računski kolokvijum i popravni drugog ulaznog će se održati u ponedeljak, 23. januara 2017. god. u 11 časova.

Ekonomika biznisa

18.januar 2017

Upis predispitnih poena iz predmeta Ekonomika biznisa će se obaviti u četvrtak, 19.01.2016. godine, od 12h, u amfiteatru 302. Obavezno poneti indeks.

Finansijsko računovodstvo

17.januar 2017

Upis predispitnih poena iz predmeta Finansijsko računovodstvo će se obaviti u sredu, 18.01.2017. godine, u učionici 11:00, od 12:00h. U prilogu je pregled poena.

Engleski jezik II

17.januar 2017

Spisak studenata koji su položili II kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II, sa ocenama na osnovu predispitniah obaveza nalazi se u prilogu. Potpisi i upis predispitnih bodova - četvrtak, 19.01. i petak 20.01., od 9.00 - 10.00 h , kabinet 316.

Web dizajna

17.januar 2017

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Web dizajna.

Menadžment u turizmu

17.januar 2017

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Menadžment u turizmu po studijskim programima:

Finansijski menadžment

16.januar 2017

Rezultati popravnog kolokvijuma održanog 13. januara 2017. godine iz predmeta Finansijski menadžment.

Objektno orijentisano programiranje

16.januar 2017

Drugi ulazni kolokvijum iz predmeta Objektno orijentisano programiranje će se održati u sredu 18. januar 2017. godine od 10 časova. Nakon toga će biti održane vežbe i popravni kolokvijum. Drugi računski kolokvijum će biti zakazan po dogovoru sa studentima.

Upravljanje projektima

16.januar 2017

Rezultati odnosno ostvareni bodovi iz predmeta Upravljanje projektima.

Predavanja - dr Radmila Novaković-Kostić

16.januar 2017

Predavanja kod prof. dr Radmile Novaković-Kostić, neće biti održana u ponedeljak, 16.01.2017. godine.

Građevinski materijali

13.januar 2017

Predaja elaborata (u pisanoj formi, odštampano i složeno po vežbama u fascikli sa mehanizmom) u sredu, 18. januara 2017. godine u terminu predavanja.

Prihvaćene seminarske radove ( vord dokument i prezentacija ) poslati na ovaj mail. Provera znanja - Test 2, održaće se u četvrtak 19.01.2017. sa početkom u 8 h u učionici 207.

Hotelijersko poslovanje i Agencijsko poslovanje

12.januar 2017

Dodatni termin za odbranu seminarskih radova iz predmeta Hotelijersko poslovanje i Agencijsko poslovanje je sreda (18.01.2017. godine) sa početkom u 11,00 časova.

Hemija 1

12.januar 2017

Rezultati polaganja drugog teorijskog kolokvijuma iz predmeta Hemija 1 se nalaze u prilogu.

Uvod u turizam

12.januar 2017

Test iz predmeta Uvod u turizam biće održan u utorak, 17. januara 2017. godine sa početkom u 15,00 časova.

Engleski jezik II

12.januar 2017

II kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II održaće se prema sledećem rasporedu:

  • Turizam: četvrtak, 19.01.2017. u 10.00 h, slušaonica 317
  • Menadžment i Računovodstvo i revizija: četvtak, 19.01.2017., u 12.00h, slušaonica 207.
Na kolokvijum obavezno poneti indeks.

Preduzetništvo

11.januar 2017

U prilogu se nalazi nastavni materijal iz predmeta Preduzetništvo.

Preduzetništvo

11.januar 2017

Test iz predmeta Preduzetništvo održaće se u utorak 17.01.2017. godine u amfiteatru 109 po sledećem rasporedu:

  • u 11,00 časova studenti smerova Menadžment i Računovodstvo i revizija
  • u 12,30 časova studenti smera Turizam

Finansijsko računovodstvo

10.januar 2017

U prilogu su rezultati kolokvijuma iz predmeta Finansijsko računovodstvo. Studenti mogu pogledati radove u sredu, 11.01.2017. godine, od 11-13h u kabinetu 204.

Finansijski menadžment

10.januar 2017

Popravni kolokvijum iz predmeta Finansijski menadžment biće održan u petak, 13.01.2016. godine u sali 319, od 12:30h.

Finansijski menadžment

10.januar 2017

U prilogu su rezultati kolokvijuma iz predmeta Finansijski menadžment. Studenti mogu pogledati radove u sredu, 11.01.2017. godine, od 11-13h u kabinetu 204.

Algoritmi i diskretna matematika

10.januar 2016

Umesto u četvrtak 12. januar 2016. godine novi termin za odbranu seminarskih radova je sreda 11. januar 2017. godine u 13h u kabinetu 203.

Zgradarstvo i Završni radovi i instalacije

10.januar 2016

Drage kolege studenti i studentkinje, srećni praznici

  • Zgradarstvo: Obavestavam vas da prema dogovoru u sredu 18.01.2017. treba obaviti Drugi kolokvijum. Pripremiti gradivo: proracun i projektovanje preseka-osnove dvokrakog zaokretnog (180*) AB stepenista. Konstrukcija je kose ploce oslonjene na podesne grede. Nauciti pozicioniranje i obelezavanje profila na hodnoj liniji. Pored projektovanja stepenista pripremiti gradivo iz oblasti zidova i medjuspratnih konstrukcija, podsetiti se predavanja iz prozorskih i otvora za vrata. U fascikli nastavnika dostupna su spomenuta predavanja. Za 19.01.2017. potrebno je pripremiti semestralni elaborat-projekat radi verifikacije i odbrane. Poneti index.
  • Završni radovi i instalacije: Obavestavam vas da prema dogovoru u sredu 18.01. treba obaviti Drugi kolokvijum. Pripremiti gradivo: projektovanje razvoda kanalizacione mreze za kupatilo. Zadatak je da kandidat poveze uredjaje u mrezu prema pravilima i propisima. Potrebno je nacrtati i presek mreze. Podsecam da je vrlo dobra literatura za pripremu gradiva Udzbenik Instalacije za 4.razred gradjevinske tehnicke skole, autorkinja Biljana Blagojevic. Pored toga potrebno je kompletirati elaborat iz oba dela: Z.radova + instalacije i doneti na verifikaciju. Poneti index.

Hotelijersko poslovanje i Agencijsko poslovanje

10.januar 2016

Nadoknada predavanja i vežbi iz predmeta Hotelijersko poslovanje kao i Agencijsko poslovanje biće održana u sredu, 11. januara 2017. godine sa početkom u 09,00 časova.

Hotelijersko poslovanje i Agencijsko poslovanje

10.januar 2016

Test iz predmeta Hotelijersko poslovanje održaće se u ponedeljak, 16. januara 2017. godine sa početkom u 15,00 časova.

Test iz predmeta Agencijsko poslovanje održaće se u sredu, 18. januara 2017. godine sa početkom u 10,00 časova.

Poslovna matematika

10.januar 2016

Treći kolokvijum iz predmeta Poslovna matematika i upis predispitnih poena, potpis kod prof.dr Ljubice Diković biće održan po sledećem rasporedu:

  • RAČUNOVODSTVO I REVIZIJA - 11.1.2017 sreda, sala 302, 9-10h III kolokvijum,10-11h upis prediuspitnih poena, potpisi u indeks
  • TURIZAM - 16.1.2017 ponedeljak, sala 302, 15-16h III kolokvijum, 16-17h upis prediuspitnih poena, potpisi u indeks
  • MENADŽMENT - 18.1.2017 sreda, sala 302, 9-10h III kolokvijum, 10-11h upis prediuspitnih poena, potpisi u indeks

OBAVEZNO PONETI INDEKS!

WEB dizajn

09.januar 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta WEB dizajn:

Matematika 1

09.januar 2016

Treći kolokvijum iz predmeta Matematika 1 i upis predispitnih poena, potpis kod prof.dr Ljubice Diković biće održan po sledećem rasporedu:

  • MAŠINSTVO - 10.1.2017 utorak, sala 302, 9-10h III kolokvijum (računski i teorijski deo),10-11h upis prediuspitnih poena, potpisi u indeks
  • INFORMATIKA br. indeksa <=30, - 10.1.2017 utorak, sala 205, 11-12h III kolokvijum (računski i teorijski deo), 12-13h upis prediuspitnih poena, potpisi u indeks
  • INŽENJERSTVO ZAŠTITE ŽIVOTNE SREDINE - 16.1.2017 ponedeljak, sala 302, 11-12h III kolokvijum (računski i teorijski deo) 12-13h upis prediuspitnih poena, potpisi u indeks
  • GRAĐEVINSKO INŽENJERSTVO - 17.1.2017 utorak, sala 302, 9-10h III kolokvijum (računski i teorijski deo), 10-11h upis prediuspitnih poena, potpisi u indeks
  • INFORMATIKA br. indeksa >30 - 17.1.2017 utorak, sala 205, 11-12h III kolokvijum (računski i teorijski deo), 12-13h upis predispitnih poena, potpisi u indeks

Objektno orijentisano programiranje

09.januar 2017

Rezultati ulaznog kolokvijuma iz predmeta Objektno orijentisano programiranje.

Engleski jezik II

09.januar 2016

Obaveštavaju se studenti studijskih programa: Informacione tehnologije, Mašinstvo, Građevinsko inženjerstvo i Inženjerstvo zaštite životne sredine da će u ponedeljak, 16. januar 2017. godine u 9:00 h, u slušaonici 317, studenti vršiti prezentaciju seminarskih radova, nakon čega će, u 10.00h, početi II kolokvijum.

Menadžment u turizmu

09.januar 2016

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Menadžment u turizmu.

Preduzetništvo

09.januar 2016

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Preduzetništvo.

Fizika

09.januar 2017

Predavanja iz predmeta Fizika, kao i drugi kolokvijum neće se održati u ponedeljak (zbog sprečenosti profesora), već u petak, 13. januara 2017. godine po rasporedu:

  • Predavanja: 9.00 - 11.00
  • Kolokvijum: 11.00-12.30
  • Nadoknada lab. vežbi: 12.30-14.00

Hemija I

31.decembar 2016

Predispitni poeni iz predmeta Hemija I.

Upravljanje projektima

29.decembar 2016

Ostvrareni predispitni poeni iz nastavnog predmeta Upravljanje projektima.

Ekonomika biznisa

29.decembar 2016

Prvi parcijalni deo ispita iz predmeta Ekonomika biznisa će se održati u četvrtak, 12. januara 2017. godine, u amfiteatru 302 u 12h. Studenti obavezno moraju poneti indeks.

Agencijsko poslovanje

29.decembar 2016

Okvirna pitanja za test iz predmeta Agencijsko poslovanje.

Finansijski menadžment

29.decembar 2016

Kolokvijum iz predmeta Finansijski menadžment će se održati u petak, 30. decembra 2016. godine, u sali 319, od 12:30h.

Sociologija

28.decembar 2016

Obaveštavaju se studenti studijskih programa Turizam i Menadžment da danas, 28. decembra 2016. godine neće se održati predavanje iz nastavnog predmeta Sociologija.

Hotelijersko poslovanje

28.decembar 2016

Okvirna pitanja za test iz predmeta Hotelijersko poslovanje.

Ekonomika biznisa

27.decembar 2016

U prilogu su rezultati kolokvijuma iz predmeta Ekonomika biznisa. Studenti mogu pogledati radove u četvrtak, 29.12.2016. godine, od 11-12h u kabinetu 204.

Finansijsko računovodstvo

27.decembar 2016

Dodatni časovi vežbi iz nastavnog predmeta Finansijsko računovodstvo će se održati u sredu, 28.12.2016. godine, u 15:30h, u sali 208.

Aplikativni softver

26.decembar 2016

Popravni kolokvijum iz predmeta Aplikativni softver održaće se u četvrtak 29.12.2016. godine sa početkom u 12:00 h, sala 208.

Uvod u turizam

26.decembar 2016

Okvirna pitanja za test iz nastavnog predmeta Uvod u turizam.

Upravljanje projektima

26.decembar 2016

Nastavni materijal iz predmeta Upravljanje projektima.

Poslovna matematika

23.decembar 2016

Popravni prvi ili drugi kolokvijum iz predmeta Poslovna matematika kod prof.dr Ljubice Diković bice održan u sredu, 28. decembra 2016. godine od 9-10h u sali 302.

Preduzetništvo

23.decembar 2016

Drugi kolokvijum iz predmeta Preduzetništvo biće održan u utorak, 27.12.2016.god. u amfiteatru 109, po sledećem rasporedu:

  • u 11:00 časova - studijski programi Menadžment i Računovodstvo i revizija
  • u 12:00 časova - studijski program Turizam

Agencijsko poslovanje, Hotelsko poslovanje i Uvod u turizam

23.decembar 2016

Otkazuju se predavanja i vežbe iz nastavnih predmeta Agencijsko poslovanje, Hotelsko poslovanje i Uvod u turizam zakazana po rasporedu za ponedeljak, 26.decembar i utorak, 27. decembar 2016. godine, zbog sprečenosti predmetnog nastavnika. Nadoknada časova po dogovoru sa predmetnim nastavnikom.

Ekonomika biznisa

23.decembar 2016

Dodatni čas vežbi iz predmeta Ekonomika biznisa će se održati u utorak, 27. decembra 2016. godine, u amfiteatru 302, od 13 do 15h. Zbog održavanja kolokvijuma u toku nedelje, čas će biti zajednički za sve smerove koji slušaju predmet.

Ekonomika biznisa

23.decembar 2016

Prvi parcijalni deo ispita iz predmeta Ekonomika biznisa će se održati u četvrtak, 29. decembra 2016. godine, u amfiteatru 302 u 12h. Studenti obavezno moraju poneti indeks.

Bezbednost na radu

23.decembar 2016

Rezultati kolokvijuma iz nastavnog predmeta Bezbednost na radu.

Preduzetništvo

22.decembar 2016

Materijal za vežbe iz predmeta Preduzetništvo.

Računarske mreže, Operativni sistemi

21.decembar 2016

Zbog službene odsutnosti mr Slobodana Petrovića, predavanja iz predmeta Računarske mreže u četvrtak 22.12.2016 i vežbe iz predmeta Operativni sistemi u petak 23.12.2016. neće biti održani. Termini nadoknade časova biće naknadno dogovoreni.

Baze podataka

21.decembar 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Baze podataka.

Finansijsko računovodstvo, Ekonomika biznisa

21.decembar 2016

Predavanja iz nastavnih predmeta Finansijsko računovodstvo i Ekonomika biznisa neće se održati kako je planirano po rasporedu u utorak, 21.12.2016. godine, odnosno sredu, 22.12.2016.godine zbog sprečenosti predmetnog nastavnika. Nadoknada predavanja po dogovoru sa predmetnim nastavnikom.

Finansijsko računovodstvo

20.decembar 2016

Kolokvijum iz predmeta Finansijsko računovodstvo će se održati u petak, 30.12.2016. godine, u sali 208, u sledećim terminima:

  • Studenti sa rednim brojem indeksa od 001 do 014, 09:00-10:30h.
  • Studenti sa rednim brojem indeksa od 015 do 033, 10:30-12:00h.
Na kolokvijum obavezno poneti indeks. Otkazuju se vežbe zakazane za petak, 23.12.2016.godine Studenti će biti obavešteni o naknadnom terminu.

Ekonomika biznisa

20.decembar 2016

Kolokvijum iz predmeta Ekonomika biznisa će se održati u ponedeljak, 26.12.2016. godine, u amfiteatru 302, u sledećim terminima: smer Turizam 13-15h; smerovi Menadžment i Računovodstvo i revizija 17-19h.
Na kolokvijum obavezno poneti: indeks, hemijsku i običnu olovku, milimetarski papir, kalkulator, lenjir i 2 lista A4 formata.
Studenti smera turizam neće imati vežbe toga dana, zbog održavanja kolkvijuma. Takodje, konsultacije će se toga dana održavati od 10-12h.

Upravljanje projektima

20.decembar 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Upravljanje projektima.

Ruski jezik II

20.decembar 2016

Obaveštavaju se studenti da će se nadoknada predavanja iz predmeta Ruski jezik II održati 21. decembra 2016. godine u 16h, slušaonica 109.

Menadžment u turizmu, Istraživanje tržišta

16.decembar 2016

Obaveštavaju se studenti da predavanja iz predmeta Menadžment u turizmu i Istraživanje tržišta planirana za ponedeljak, 19.12.2016. god., neće biti održana, zbog sprečenosti predmetnog nastavnika! O terminu nadoknade studenti će biti naknadno obavešteni.

Nacionalna turistička geografija

16.decembar 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Nacionalna turistička geografija.

Engleski jezik II

15.decembar 2016

Spisak studenata koji su položili popravni kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II.

Hotelijersko poslovanje, Agencijsko poslovanje

15.decembar 2016

Predavanja i vežbe iz predmeta Hotelijersko poslovanje kao i Agencijsko poslovanje predviđeni za 19.12.2016. godine (ponedeljak) neće biti održani. O terminu nadoknade pomenutih vežbi i predavanja, studenti će biti blagovremeno obavešteni.

Ekonomika biznisa

13.decembar 2016

Dodatni čas vežbi iz predmeta Ekonomika biznisa će se održati u četvrtak, 15. decembar 2016. godine, amfiteatar 302, početak u 15:30h. Na dodatni čas mogu doći studenti svih smerova. Naredne nedelje se neće održavati vežbe zbog kolokvijuma.

Upravljanje projektima

12.decembar 2016

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Upravljanje projektima.

Fizika

12.decembar 2016

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Fizika po studijskim programima:

WEB dizajn

12.decembar 2016

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta WEB dizajn.

Ruski jezik II

12.decembar 2016

Nadohnada predavanja iz predmeta Ruski jezik II održaće se u sredu, 14. decembra 2016. godine sa početkom u 16 časova, amfiteatar 109.

Hemija I

12.decembar 2016

Predispitne obaveze iz predmeta Hemija I.

Engleski jezik II

10.decembar 2016

Popravni kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II za studente studijskih programa: Turizam, Menadžment i Računovostvo i revizija, koji nisu polagali ili nisu položili kolokvijum, održaće se u četvrtak, 15.12.2016, u 9.00 h, u slušaonici 317.

Bezbedost na radu

08.decembar 2016

Spisak studenata za praktične vežbe iz predmeta Bezbedost na radu.

Aplikativni softver

08.decembar 2016

Raspored studenata po grupama za polaganje kolokvijuma iz predmeta Aplikativni softver.

Preduzetništvo

07.decembar 2016

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Preduzetništvo.

Menadžment u turizmu

07.decembar 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Menadžment u turizmu u VŠJ Kragujevac.

Organizacija građenja i građevinska mehanizacija

06.decembar 2016

Obaveštenje studentima 5. Semestra studijskog programa Građevinsko inženjersvo u vezi predmeta Organizacija građenja i građevinska mehanizacija:

  • Uslov za izlazak na ispit u januarskom ispitnom roku je predaja zadatog seminarskog rada sa zadnjim rokom 15.12.2016.god. kako bi se organizovale prezentacije do kraja semestra.
  • Seminarski rad se predaje u obliku word dokumenta i prezentacije – Power point.
  • Uslov za izlazak na ispit je prisutnost na predavanjima i vežbama, pa studentima koji ubuduće ne budu dolazili na nastavu neće biti overen elaborat do januarskog roka, što će takođe onemogućiti polaganje ispita u ovom roku.

Engleski jezik II

06.decembar 2016

Spisak studenata koji su položili I kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II nalazi se u prilogu.

Matematika 1

05.decembar 2016

Drugi kolokvijum iz predmeta Matematika 1 kod prof.dr Ljubice Dikovic bice održan po sledećem rasporedu:

    Teorijski deo
  • 12.12.2016 u 11h sala 302 (TH, INF<=30)
  • 13.12.2016 u 9h sala 302 (GR+MA)
  • 13.12.2016 u 11h sala 205 (INF>30)
    Računski deo
  • 26.12.2016 u 11h sala 302 (TH, INF<=30)
  • 27.12.2016 u 9h sala 302 (GR+MA)
  • 27.12.2016 u 11h sala 205 (INF>30)

Poslovna matematika

05.decembar 2016

Drugi kolokvijum iz predmeta Poslovna matematika kod prof.dr Ljubice Dikovic bice odžzan po sledećem rasporedu:

  • Računovostvo i revizija: 7.12.2016. god.u 9h sala 302
  • Menadžment: 12.12.2016. god. u 15h sala 302
  • Turizam:14.12.2016. god. u 9h sala 302

Uvod u turizamu

05.decembar 2016

Drugi kolokvijum iz predmeta Uvod u turizamu održaće se 06. decembra 2016. godine (utorak) sa početkom u 09,00 časova.

Građevinski materijali

05.decembar 2016

Obaveštavaju se studenti prvog semestra Građevinskog inženjersva da će se iz predmeta Građevinski materijali održati 1 kolokvijum (1 test) u četvrtak, 8. decembra 2016. godine sa početkom u 8 časova u sali 207.

Engleski jezik II

05.decembar 2016

Spisak studenata koji su položili I kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II po studijskim programima:

Organizacija rada

05.decembar 2016

Kolokvijum iz predmeta Organizacija rada.

Bezbednost na radu

01.decembar 2016

Spisak i termin za realizaciju praktičnih vežbiiz nastavnog predmeta Bezbednost na radu.

Računarske mreže

30.novembar 2016

Kolokvijum iz predmeta Računarske mreže održaće se u već ugovorenom terminu u učionici 109 umesto u 205 kako je ranije bilo planirano.

Agencijsko poslovanje

30.novembar 2016

Drugi kolokvijum iz predmeta Agencijsko poslovanje biće održan u ponedeljak, 05.12.2016. godine sa početkom u 9,00 časova.

Engleski jezik II

26.novembar 2016

I kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II održaće se prema sledećem rasporedu:

  • Studijski program Turizam - petak, 02.12.2016. u 10.00 h, u amfiteatru 302
  • Studijski programi: Menadžment i Računovodstvo i revizija - petak., 02.12.2016. u 13.00 h u slušaonici 110
  • Studisjki programi: Informacion tehnologije, Inženjerstvo zaštite životne sredine, Mašinstvo i Građevinsko inženjerstvo - ponedeljak, 05.12.2016. u 9.30, u slušaonici 317

Na kolokvijum obavezno poneti indeks.

Objektno orijentisano programiranje

24.novembar 2016

Predavanja iz predmeta Objektno orijentisano programiranje održaće se u petak, 25. novembra 2016. godine po ranutvr]enom rasporedu.

Metode istraživanja i naučne komunikacije

23.novembar 2016

Predavanja kod prof. dr Vesne Vasović iz nastavnog predmeta Metode istraživanja i naučne komunikacije na studijskom programu specijalističkih studija Inženjerstvo zaštite na radu i zaštite životne sredine neće se održati 24. novembra 2016. godine kako je planirano po rasporedu. Nadoknada časova će se održati po dogovoru sa predmetnim nastavnikom.

Metalne i drvene konstrukcije

23.novembar 2016

Zadatak iz nastavnog predmeta Metalne i drvene konstrukcije.

Bezbednost na radu

23.novembar 2016

Praktične vežbe iz iz nastavnog predmeta Bezbednost na radu.

Fizika

21.novembar 2016

Termini laboratorijskih vežbi i kolokvijuma iz nastavnog predmeta Fizika.

Menadžment ljudskih resursa

17.novembar 2016

Rezultati kolokvijuma iz nastavnog predmeta Menadžment ljudskih resursa.

Preduzetništvo

18.novembar 2016

Prvi kolokvijum iz predmeta Preduzetništvo održaće se u utorak, 22. novembra 2016. godine u slušaonici 109 sa početkom u 11,00 časova.

Objektno orijentisano programiranje

17.novembar 2016

Predavanja iz nastavnog predmeta Objektno orijentisano programiranje neće se održati u petak, 18. novembra 2016. godine.

Bezbednost na radu

17.novembar 2016

Spisak studenata za praktične vežbe iz nastavnog predmeta Bezbednost na radu, Valjaonica bakra Sevojno, 18. novembar 2016. godine, 08:50h.

Nacionalna turistička geografija

16.novembar 2016

Kolokvijum iz predmeta Nacionalna turistička geografija održaće se u ponedeljak, 28. novembra 2016. godine u učionici 305 sa početkom u 11h.

Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom

15.novembar 2016

Vežbe iz predmeta Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom za studente prve godine Mašinskog odseka održaće u sredu, 16. novembra 2016. godine u 13 časova,sala 308.

Aplikativni softver

15.novembar 2016

Predavanja iz predmeta Aplikativni softver biće održana u redovnom terminu, petak, 18.11.2016. godine sa početkom u 08:00h, sala 302, za sve smerove.

Obaveštenje studentima Inženjerstva zaštite životne sredine

14.novembar 2016

U četvrtak 17. novembra 2016. godine, u 7 časova, polazak studenata na 7. Međunarodni festival zelene kulture (Green Fest) i održavanja praktičnih vežbi u TEHPRO d.o.o., ispred Škole.

Ekonomika biznisa

14.novembar 2016

Obaveštavaju se studenti smera Menadžment da će se vežbe iz predmeta Ekonomika biznisa, od 17. novembra, održavati u izmenjenom terminu, od 10 do 12 časova, u učionici 303.

Web dizajn

11.novembar 2016

Vežbe iz predmeta Web dizajn koje su po rasporedu trebale da budu u utorak, 15.11.2016. u 12h, grupa Informacione tehnologije neće se održati. Nadohnada ponedeljak 21.11.2016. godine u 15h, kabinet 319.

Vežbe iz predmeta Web dizajn koje su po rasporedu trebale da budu u sredu 16.11.2016. u 8h, grupa Mašinstvo i Menadžment neće se održati. Nadohnada utorak 22.11.2016. godine u 9h, kabinet 319.

Agencijsko poslovanje i Hotelijersko poslovanje

09.novembar 2016

Obaveštenja iz nastavnih predmeta Agencijsko poslovanje i Hotelijersko poslovanje:

  • nastava iz agencijskog poslovanja bića održana u ponedeljak (14.11.2016. godine) od 09,00 do 10,45 časova
  • nastava iz hotelijerskog poslovanja bića održana u ponedeljak (14.11.2016. godine) od11,00 do 12,45 časova.
  • prvi kolokvijum iz hotelijerskog polsovanja bića održan u ponedeljak (14.11.2016. godine) od15,00 časova.

Ekonomika biznisa

09.novembar 2016

Spisak tema za seminarske radove iz predmeta Ekonomika biznisa.

Uvod u turizam

09.novembar 2016

Vežbe iz predmeta Uvod u turizam biće održane u utorak (15.11.2016. godine) od 8,00 časova. Prvi kolokvijum iz predmeta Uvod u turizam biće održan u utorak (15.11.2016. godine) od 9,00 časova.

Poslovna matematika

09.novembar 2016

Rezultati prvog kolokvijuma iz Poslovne matematike (prof.dr Lj.Diković)na studijskom programu Turizam.

Matematika 1

09.novembar 2016

Rezultati teorijskog dela iz Linearne algebre iz predmeta Matematika 1 (prof.dr Lj.Diković) po studijskim programima:

Matematika 1

09.novembar 2016

Predispitni poeni iz predmeta Matematika 1 (prof.dr Lj.Dikovic):

    Računski deo /kolokvijum iz linearne algebre/:
  • 15.11.2016. od 9-10h gr+th sala 302
  • 22.11.2016. od 9-10h MA sala 302
  • 15.11.2016. od 11-12h INF <=30 sala 205
  • 22.11.2016. od 11-12h INF >30 sala 205
Neophodno je poneti indeks, papir A4, olovku. Dozvoljena je upotreba kalkulatora. Nije dozvoljena upotreba mobilnih telefona kao kalkulatora.

Poslovna matematika

07.novembar 2016

Predispitni poeni iz predmeta Poslovna matematika (prof.dr Lj.Dikovic):

    Računski deo /kolokvijum iz linearne algebre/
  • 9.11.2016. od 8-9h TT sala 302
  • 14.11.2016. od 15-16h PM+RR sala 302
Neophodno je poneti indeks, papir A4, olovku.

Matematika 1

07.novembar 2016

Predispitni poeni iz predmeta Matematika 1 (prof.dr Lj.Dikovic):

    Teorijski deo /iz linearne algebre/
  • 8.11.2016. od 9-10h GR+TH sala 302
  • 8.11.2016. od 10-11h MA sala 302
  • 8.11.2016. od 11-12h INF <=30 sala 205
  • 8.11.2016. od 12-13h INF >30 sala 205
    Računski deo /kolokvijum iz linearne algebre/
  • 15.11.2016. od 9-10h GR+TH sala 302
  • 15.11.2016. od 10-11h MA sala 302
  • 15.11.2016. od 11-12h INF <=30 sala 205
  • 15.11.2016. od 12-13h INF >30 sala 205
Neophodno je poneti indeks, papir A4, olovku. Dozvoljena je upotreba kalkulatora. Nije dozvoljena upotreba mobilnih telefona kao kalkulatora.

prof. Milovan Milivojević

03.novembar 2016

Otkazuju se sva predavanja kod profesora Milovana Milivojevića zakazana po rasporedu za 3. i 4. novembar 2016. godine, iz porodičnih razloga.

Uvod u turizam, Agencijsko poslovanje i Hotelijersko poslovanje

02.novembar 2016

Upustvo za izradu seminarskog rada iz predmeta Uvod u turizam, Agencijsko poslovanje i Hotelijersko poslovanje se nalazi u prilogu.

Agencijsko poslovanje

02.novembar 2016

Prvi kolokvijum iz predmeta Agencijsko poslovanje biće održan 07. novembra 2016. godine (ponedeljak) od 15,00 časova. Studenti treba da ponesu na kolokvijum indeks i važeću ličnu kartu.

Ruski jezik II

01.novembar 2016

Otkazuju se predavanja iz nastavnog predmeta Ruski jezik II koja su po rasporedu zakazana za četvrtak, 03. novembar 2016. godine. Nadoknada predavanja po dogovoru sa predmetnim nastavnikom.

Aplikativni softver

01.novembar 2016

Raspored grupa za vežbe iz predmeta Aplikativni softver.

Uvod u turizam, Agencijsko poslovanje i Hotelijersko poslovanje

31.oktobar 2016

Upustvo za izradu seminarskog rada iz predmeta Uvod u turizam, Agencijsko poslovanje i Hotelijersko poslovanje se nalazi u prilogu.

Aplikativni softver

30.oktobar 2016

Vežbe iz predmeta Aplikativni softver za studente studijskog programa Menadžment počinju u ponedeljak, 31.10.2016 godine u sledećim terminima:

  • 1. grupa - od 08:00h studenti sa rednim brojem indeksa zaključcno sa brojem 30
  • 2. grupa - od 10:00h, studenti sa rednim brojem indeksa preko 30

Zgradarstvo

27.oktobar 2016

Uputstvo zadatka: ne treba uraditi sve tačke odjednom, za sledeći čas je potrebno započeti osnovu, bez kotiranja, samo konture, raspored AB serklaža, ucrtati zidove spoljne i pregradne, bez otvora.

Uvod u turizam

26.oktobar 2016

Nastavni materijali - Teme za seminarske radove iz predmeta Uvod u turizam:

Ruski jezik II

25.oktobar 2016

Predavanja iz nastavnog predmeta Ruski jezik II koja su po rasporedu zakazana za četvrtak, 27. oktobar 2016. godine, održaće se u ovom predviđenom terminu. Predhodno obaveštenje o otkazivanju predavanje prestaje da važi.

Francuski jezik 2

24.oktobar 2016

Obaveštavaju se studenti da će se, zbog neodložnih obaveza predmetnog nastavnika, predavanja iz predmeta Francuski jezik 2 planirana za petak, 28.10.2016. god., održati u četvrtak, 27.10.2016. god., sa početkom u 13:00 časova, u amfiteatru 109.

Nakon toga, predavanja iz ovog predmeta će se održavati prema već utvrđenom rasporedu, petkom od 12:00 časova u učionici 205.

Baze podataka

24.oktobar 2016

Uvodne vežbe iz predmeta Baze podataka biće održane u sredu, 26.10.2016. godine sa početkom u 10:00h.

Algoritmi i strukture podataka

24.oktobar 2016

Uvodne vežbe iz predmeta Algoritmi i strukture podataka biće održane u četvrtak, 27.10.2016. godine sa početkom u 10:00h.

Uvod u turizam

24.oktobar 2016

Nastavni materijali iz predmeta Uvod u turizam:

Zgradarstvo i Završni radovi i instalacije

21.oktobar 2016

Popravni ispit iz nastavnog predmeta Zgradarstva i Završnih radova i instalacija, održaće se u utorak, 25.10.2016. godine od 09-12 časova.

Geodezija

21.oktobar 2016

Ispit iz nastavnog predmeta Geodezija odlaže se za četvrtak, 27. oktobra 2016. godine u 10h, umesto ranije navedenog datuma (21.10.2016. godine).

Poslovna etika, Poslovna i ekološka etika i Oblici medijskog izražavanja

21.oktobar 2016

Predavanja iz nastavnih predmeta Poslovna etika, Poslovna i ekološka etika i Oblici medijskog izražavanja koja su po rasporedu zakazana za petak, 21. oktobra 2016. godine, neće se održati zbog sprečenosti predmetog nastavnika.

Računovodstvo

21.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Računovodstvo u oktobar III ispitnom roku.

Poslovne finansije

21.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Poslovne finansije u oktobar III ispitnom roku.

Trgovinski menadžment

21.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Trgovinski menadžment u oktobar III ispitnom roku.

Algoritmi i strukture podataka

20.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Algoritmi i strukture podataka u oktobar III ispitnom roku.

Baze podataka

20.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Baze podataka u oktobar III ispitnom roku.

Hemija II

20.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Hemija II u oktobar III ispitnom roku.

Tretmani otpadnih voda

20.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Tretmani otpadnih voda u oktobar III ispitnom roku.

Termodinamika

20.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Termodinamika u oktobar III ispitnom roku.

Aplikativni softver

20.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Aplikativni softver u oktobar III ispitnom roku.

Agencijsko poslovanje

19.oktobar 2016

Nastavni materijali iz predmeta Agencijsko poslovanje:

Preduzetništvo

19.oktobar 2016

Nastavni materijali iz predmeta Preduzetništvo:

Hotelijersko poslovanje

19.oktobar 2016

Nastavni materijali iz predmeta Hotelijersko poslovanje:

Geodezija

19.oktobar 2016

Obaveštavaju se studenti da će se ispit iz predmeta Geodezija, kod prof. dr Velimira Aleksića, u oktobar III ispitnom roku, održati u petak, 21. oktobra 2016. godine, u 15:00 časova, u amfiteatru 207.

Otpornost meterijala, Mehanika tla i fundiranje i Metalne i drvene konstrukcije

19.oktobar 2016

Usmeni ispiti iz predmeta Otpornost materijala, Mehanika tla i fundiranje i Metalne i drvene konstrukcije održaće se u četvrtak, 20. oktobra 2016. godine sa početkom u 9 časova.

Otpornost meterijala

19.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Otpornost meterijala u oktobar III ispitnom roku.

Fiskalni sistem

19.oktobar 2016

Predavanja iz predmeta Fiskalni sistem kod prof. dr Aleksandra Stojanovića zakazani za sredu, 19. oktobra 2016. godine u 13 časova održaće se u četvrtak, 21. oktobra 2016. godine u 14 časova u slušaonici 304.

Mehanika

17.oktobar 2016

Predavanja iz predmeta Mehanika na građevinskom i mašinskom odseku će biti održana u utorak, 18. oktobra 2016. godine sa početkom u 16 časova.

Izvori zagađenja radne i životne sredine

17.oktobar 2016

Predavanja kod prof. dr Ljiljane Trumbulović-Bujić, koja su po rasporedu trebala da se održe u ponedeljak, 17. oktobra 2016. godine u 15 časova u 109, odlažu se.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

17.oktobar 2016

Rezultati testa iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika.

Organizacije građenja i građevinska mehanizacija

17.oktobar 2016

Obaveštavaju se studenti da se predavanja iz predmeta Organizacije građenja i građevinska mehanizacija, predviđena rasporedom za 18. oktobar 2016.god. u terminu 8-11 h neće održati zbog vanrednog ispitnog raka - Oktobar III.
O nadoknađivanju propustenih časova studenti će biti naknadno obavešteni. Prvo predavanje biće održano iduće radne nedelje i to 25. oktobra 2016. godine po rasporedu.

NU mašine i Obrada rezanjem

15.oktobar 2016

Usmeni deo ispita iz predmeta NU mašine i Obrada rezanjem kod prof. dr Ljubodraga Tanovića, u oktobar 2 ispitnom roku, biće održan u petak, 21. oktobra 2016. godine u 9 časova umesto u 12 časova.

Test iz Bezbednosti i zdravlja na radu

15.oktobar 2016

Rezultati testa iz Bezbednosti i zdravlja na radu (za Stručnu praksu) održanog 13. oktobra 2016. godine.

Zgradarstvo

15.oktobar 2016

U cilju lakše pripreme ispita iz predmeta Zgradarstvo u prilogu se nalaze nastavni materijali:

Pored ovog nastavnog materijala studenti mogu besplatno preuzeti udzbenik Zgradarstvo 1 sa naloga mr Dejana Milivojevića na sajtu Academia.edu.

Saobraćajnice

14.oktobar 2016

Usmeni deo ispita iz predmeta Saobraćajnice u oktobar 2 ispitnom roku, biće održan u ponedeljak, 17. oktobra 2016. godine u 8 sati.

Objektno programiranje

13.oktobar 2016

Usmeni deo ispita iz nastavnog predmeta Objektno programiranje u oktobar II i oktobar III ispitnom roku održaće se u petak, 21. oktobra 2016. godine u 12 časova.

Hemija II

13.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Hemija II u oktobar II ispitnom roku.

Bezbednost na radu

13.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Bezbednost na radu u oktobar II ispitnom roku.

Mehanika tla i fundiranje i Metalne i drvene konstrukcije

12.oktobar 2016

Usmeni deo ispita iz predmeta Mehanika tla i fundiranje i Metalne i drvene konstrukcije održaće se u petak, 14. oktobra 2016. godine u sledećim terminima:

  • Mehanika tla i fundiranje u 12 časova
  • Metalne i drvene konstrukcije u 13 časova

Otpornost meterijala

12.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Otpornost meterijala u oktobar II ispitnom roku.

Tretmani otpadnih voda

12.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Tretmani otpadnih voda u oktobar II ispitnom roku.

Termodinamika

12.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Termodinamika u oktobar II ispitnom roku.

Hemija II

12.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Hemija II u oktobar II ispitnom roku.

Baze podataka i Uvod u objektno programiranje

11.oktobar 2016

Zbog izuzetno loših rezultata na ispitima iz predmeta Baze podataka i Uvod u objektno programiranje ovi ispiti će biti ponovljeni u sredu, 12.10.2016. godine sa početkom u 11:30h sala 208.

Uvod u objektno programiranje

11.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Uvod u objektno programiranje u oktobar II ispitnom roku.

Baze podataka

11.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Baze podataka u oktobar II ispitnom roku.

Agencijsko poslovanje i Hotelijersko poslovanje

11.oktobar 2016

Obaveštavaju se studenti da će se predavanja iz predmeta Agencijsko poslovanje i Hotelijersko poslovanje održavati u terminima vežbi, ponedeljkom od 15:00-16:45 (Agencijsko poslovanje) i od 17:00-18:45 časova (Hotelijersko poslovanje), u amfiteatru 207, sve do početka održavanja vežbi.
Nakon toga, predavanja iz ovih predmeta će se održavati prema već utvrđenom rasporedu, ponedeljkom od 09:00-10:45, odnosno od 11:00-12:45, u učionici 110.

Aplikativni softver

11.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Aplikativni softver u oktobar II ispitnom roku.

Trgovinski menadžment,Međ. poslovanje preduzeća i Osnovi računovodstava

10.oktobar 2016

Ispiti iz predmeta Trgovinski menadžment, Međunarodno poslovanje preduzeća i Osnovi računovodstava zakazani za 11. oktobar 2016. godine u 12 časova u slušaonici 317, održaće se istog dana u 13 časova u slusaonici 317.

Trgovinski menadžment

10.oktobar 2016

Odbrana seminarskih radova iz predmeta Trgovinski menadžment održaće se u utorak, 11. oktobra 2016. godine u 10 časova u kabinetu 205.

Rezime specijalističkog rada

10.oktobar 2016

Rezime specijalističkog rada studenta Marije Rodaljević na temu "Istraživanje potencijala za razvoj turizma Homolja ".

Računovodstvo

10.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Računovodstvo.

Matematika 1 i Matematika 2

10.oktobar 2016

Upis i odbrana predispitnih poena kod prof. dr Ljubice Diković iz predmeta Matematika 1 i Matematika 2, biće u utorak, 11. oktobar 2016. godine u 14h u 203.

Poslovne finansije

08.oktobar 2016

Rezulati ispita iz predmeta Poslovne finansije.

NU mašine

07.oktobar 2016

Pismeni deo ispita iz predmeta NU mašine u ispitnom roku oktobar 2 niko od kandidata nije položio.

Termodinamika

07.oktobar 2016

Rezulati računskog dela ispita iz predmeta Termodinamika.

Aplikativni softver

07.oktobar 2016

Raspored grupa za ispit iz predmeta Aplikativni softver.

Test iz bezbednosti i zdravlja na radu

06.oktobar 2016

Test iz bezbednosti i zdravlja na radu (stručna praksa) održaće se u četvrtak, 13. oktobra 2016. godine, u 09 časova, u sali 317.

Internet tehnologije

06.oktobar 2016

Ispit iz predmeta Internet tehnologije kod profesora Dejana Vidojevića održaće se u ponedeljak 10. oktobra 2016. godine u 11 časova u kabinetu 317 umesto u 13 časova.

Engleski jezik I i Engleski jezik II

06.oktobar 2016

Rezultati ispita se nalaze u prilogu. Upis ocena/usmeni deo ispita održaće se u ponedeljak, 10.oktobra 2016. godine u 13 časova, u kabinetu 316

Objektno orijentisano programiranje

05.oktobar 2016

Obaveštavaju se studenti da se ispit iz predmeta Objektno orijentisano programiranje odlaže za utorak, 11. oktobar 2016. god, sa početkom u 15:00 časova, u učionici 308.

Uvod u objektno programiranje

04.oktobar 2016

Niko od kandidata nije položio ispit iz predmeta Uvod u objektno programiranje u Oktobarskom ispitnom roku.

Algoritmi i strukture podataka

04.oktobar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Algoritmi i strukture podataka.

Baze podataka

04.oktobar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Baze podataka.

Mehanika tla i fundiranje

04.oktobar 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Mehanika tla i fundiranje.

Trgovinski menadžment

04.oktobar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Trgovinski menadžment.

Međunarodno poslovanje preduzeća

04.oktobar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Međunarodno poslovanje preduzeća.

Otpornost materijala

04.oktobar 2016

Obaveštavaju se studenti da se ispit iz predmeta Otpornost materijala u oktobar II ispitnom roku odlaže za utorak, 11. oktobar 2016. god, sa početkom u 11:00 časova, u amfiteatru 318.

Matematika 1, Poslovna matematika, Verovatnoća i statistika i Statistika

04.oktobar 2016

Obaveštavaju se studenti da se ispiti iz predmeta Matematika 1, Poslovna matematika, Verovatnoća i statistika i Statistika u oktobar 2 ispitnom roku 2016. godine kod prof. dr Ljubice Diković odlažu za utorak, 11. oktobar 2016. god, sa početkom u 15:00 časova, u amfiteatru 302.

Otpornost materijala

03.oktobar 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Analiza finansijskih izveštaja

03.oktobar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Analiza finansijskih izveštaja.

Poslovne finansije

03.oktobar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije.

Matematika 1, Matematika 2, i Poslovna matematika

03.oktobar 2016

Konsultacije i upis predispitnh poena kod prof. dr Ljubice Diković iz predmeta Matematika 1, Matematika 2 i Poslovna matematika biće održane u ponedeljak, 3. oktobra 2016. godine u 13.30h u kabinetu 203.

Rezime specijalističkog rada

30.septembar 2016

Rezime specijalističkog rada Vesne Lekovic SM 07/15 na temu "Troskovi održavanja tekućih računa u Republici Srbiji".

Uvod u turizam

29.septembar 2016

Obaveštavaju se studenti prve godine da će se predavanja iz predmeta Uvod u turizam u naredna dva utorka, 04. i 11. oktobra 2016. god, održavati sa početkom u 11:15 časova, u amfiteatru 207. Nakon toga, predavanja iz ovog predmeta će se održavati prema već utvrđenom rasporedu, utorkom od 09:00-10:45 u učionici 205.

Hemija II

28.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Hemija II.

Bezbednosti i zdravlja na radu (za Stručnu praksu)

28.septembar 2016

Rezultati testa iz Bezbednosti i zdravlja na radu (za Stručnu praksu) održanog 27. septembra 2016. godine.

Matematika I i Matematika II

28.septembar 2016

Konsultacije kod prof.dr Ljubice Diković održaće se u četvrtak, 29. septembra 2016. godine u terminu od 12-13h umesto termina u sredu, 28. septembra 2016. godine.

Baze podataka

28.septembar 2016

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Baze podataka.

Uvod u objektno programiranje

28.septembar 2016

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Uvod u objektno programiranje.

Bezbednost na radu

28.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Bezbednost na radu.

Trgovinski menadžment

27.septembar 2016

Odbrana seminarskih radova iz predmeta Trgovinski menadžment održaće se u sredu, 28. septembra 2016. godine u 11 časova u kabinetu 205.

Metalne i drvene konstrukcije

27.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije.

Geodezija

27.septembar 2016

Ispit iz predmeta Geodezija će se održati u subotu, 01. oktobra 2016. godine u 10 časova, umesto kako je ranije bilo planirano 27.septembra 2016. godine.

Stručna praksa

27.septembar 2016

Ispiti iz predmeta Stručna praksa na studijskom programu Mašinstvo kod mr Slobodana Petrovića koji je zakazan za 30. septembar 2016. godine, zbog održavanja Međunarodne konferencije SED 2016, održaće se 29. septembra 2016. godine u 10 sati, sala 205.

Poslovne finansije

27.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije.

Metodologija istraživanja i naučne komunikacije

26.septembar 2016

Ispit iz predmeta Metodologija istraživanja i naučne komunikacije kod profesorke Vesne Vasović koji je zakazan za 30. septembar 2016. godine, zbog održavanja Međunarodne konferencije SED 2016, održaće se 28. septembar 2016. godine u istom terminu.

Sociologija, Poslovna i ekološka etika i Oblici medijskog izražavanja

26.septembar 2016

Ispiti iz predmeta Sociologija, Poslovna i ekološka etika i Oblici medijskog izražavanja kod profesorke Vesne Vasović koji su zakazani za 30. septembar 2016. godine, zbog održavanja Međunarodne konferencije SED 2016, održaće se 28. septembar 2016. godine u istim terminima.

NU Mašine

26.septembar 2016

Usmeni deo ispita iz predmeta NU Mašine kod prof. dr Ljubodraga Tanovića, u oktobarskom ispitnom roku biće održan u petak, 30. septembra 2016. godine u 12 časova, sala 205.

Obrada rezanjem

26.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Obrada rezanjem.

Uvod u objektno programiranje i Baze podataka

26.septembar 2016

Popravni kolokvijumi iz predmeta Uvod u objektno programiranje i Baze podataka održaće se u utorak, 27. septembra 2016. godine sa početkom u 10:00, sala 208.

Objektno programiranje

26.septembar 2016

Usmeni deo ispita iz nastavnog predmeta Objektno programiranje u oktobarskom ispitnom roku održaće se u sredu, 28. septembra 2016. godine, u 15 časova.

Projektovanje

26.septembar 2016

Upis ocena i odbrana elaborate iz predmeta Projektovanje kod Dejana Milivojevića u utorak, 27.septembra 2016. godine od 12 časova.

Hemija II

24.septembar 2016

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemija II.

Termodinamika

24.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika.

Rezime specijalističkog rada

22.septembar 2016

Rezime specijalističkog rada ''Morbidni turizam'' studenta Bojane Janković sa studijskog programa Menadžment turističke destinacije održaće se u sredu, 28. septembra 2016. godine u 10,30h u kabinetu 309.

Tretmani otpadnih voda

23.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Tretmani otpadnih voda.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

23.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika.

Engleski jezik I i Engleski jezik II

22.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta:

Upis ocena / usmeni deo ispita iz predmeta Engleski jezik I i Engleski jezik II održaće se u ponedeljak, 26. septembar 2016. godine, u 13.00h, u kabinetu 316.

Hemija I

22.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Hemija I.

Rezime specijalističkog rada

22.septembar 2016

Rezime specijalističkog rada "Seoski turizam zapadne Srbije" studenta Miloša Isakovića sa studijskog programa Menadžment turističke destinacije. Odbrana specijalističkog rada održaće se u sredu, 28. septembra 2016. godine u 11 časova.

Rezime specijalističkog rada

22.septembar 2016

Rezime specijalističkog rada "Vinski turizam Srbije" studenta Ivana Terzića sa studijskog programa Menadžment turističke destinacije. Odbrana specijalističkog rada održaće se u sredu, 28. septembar 2016. godine u 11,30 časova.

Završni radovi, Zgradarstvo i Projektovanje

21.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Završni radovi, Zgradarstvo i Projektovanje.

Test iz bezbednosti i zdravlja na radu (stručna praksa)

21.septembar 2016

Test iz bezbednosti i zdravlja na radu (stručna praksa) održaće se u utorak, 27. septembra 2016. godine, u 09.00 časova, u sali 302.

Multimedijalni sistemi i Softverska obrada podataka

20.septembar 2016

Ispiti iz predmeta Multimedijalni sistemi i Softverska obrada podataka kod profesora Stefana Panića odlažu se za utorak, 27. septembar 2016. godine u 11 časova, umesto kako je ranije bilo planirano 21.09.2016. godine.

Aplikativni softver

20.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Aplikativni softver.

Otpornost materijala

20.septembar 2016

Pripremni zadaci za pismeni ispit iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom smeru istaknuti su u materijalu predmetnog nastavnika Đorđa Đuričića ili na link ispod.

Nastavni materijali nastavnika

Termodinamika

20.septembar 2016

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Termodinamika.

Kompozicija i oblikovanje prostora, Oblikovanje unutrašnjeg prostora

19.septembar 2016

Ispiti iz predmeta Kompozicija i oblikovanje prostora i Oblikovanje unutrašnjeg prostora održaće se u sredu, 21. septembra 2016. godine, u 15 časova.

Računovodstvo

19.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo.

Prof. dr Ljubica Diković

19.septembar 2016

Konsultacije kod prof.dr Ljubice Diković održaće se u četvrtak, 22. septembra 2016. godine u terminu od 14-16h umesto termina u sredu, 21. septembra 2016. godine.

Organizacija rada i Industrijski menadžment

19.septembar 2016

Odlažu se kolokvijumi iz predmeta Organizacija rada i Industrijski menadžment koji su trebali da se održe u ponedeljak, 19. septembra 2016. godine u 10 časova. Novi termin kolokvijuma je sreda, 21. septembar u 9 časova.

Obrada deformisanjem

16.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Obrada deformisanjem.

Rezime specijalističkog rada

15.septembar 2016

Rezime specijalističkog rada studenta Petra Šolovića na temu: "Finansijska analiza preduzeća Textil d.o.o. Užice"

Organizacija treninga, Menadž. ljudskih resursa i Menadž. strategije i razvoja

15.septembar 2016

Popravni kolokvijum iz predmeta Menadžment strategije i razvoja, Organizacije treninga i Menadžmenta ljudskih resursa održaće se u ponedeljak, 26. septembra 2016 godine u 11 časova.

Baze podataka

15.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Baze podataka se nalaze u prilogu.

Uvod u objektno programiranje

15.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Uvod u objektno programiranje se nalaze u prilogu.

Aplikativni softver

15.septembar 2016

Raspored grupa za ispit iz predmeta Aplikativni softver se nalaze u prilogu.

Menadžment inovacija

14.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment inovacija se nalaze u prilogu.

Matematika II

14.septembar 2016

Upis i odbrana predispitnih poena kod prof.dr Ljubice Diković iz Matematike 2 može se izvršiti u četvrtak, 15. septembra 2016. godine u 10h u sali 302.

Matematike I

14.septembar 2016

Upis i odbrana predispitnih poena kod prof.dr Ljubice Diković iz Matematike 1 može se izvršiti u četvrtak, 15. septembra 2016. godine u 8:30h u kabinetu 203.

Organizacija rada i Industrijski menadžment

13.septembar 2016

Kolokvijum iz predmeta Organizacija rada i Industrijski menadžment održaće se 19. septembra 2016. godine u 10 časova.

Međunarodnog poslovanja preduzeća

13.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Međunarodnog poslovanja preduzeća se nalaze u prilogu.

Organizacija treninga, Menadž. ljudskih resursa i Menadž. strategije i razvoja

12.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija treninga, Menadžment ljudskih resursa i Menadžment strategije i razvoja.

Poslovna matematika, Verovatnoća i statistika i Statistika

12.septembar 2016

Obaveštavaju se studenti da se ispiti iz predmeta Poslovna matematika, Verovatnoća i statistika i Statistika, kod prof. dr Milenka Pikule, odlažu za četvrtak, 29. septembar 2016. god, u 08:00 časova, amfiteatar 302.
U ovom terminu će biti održani i pismeni i usmeni delovi navedenih ispita.

Trgovinski menadžment

12.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Trgovinski menadžment .

Rezime specijalističkog rada

09.septembar 2016

Rezime specijalističkog rada "Ekoturizam u nacionalnim parkovima Srbije" studenta Nenada Jovanovića. Odbrana specijalističkog rada je zakazana za utorak, 13. septembra 2016. godine u 11h.

Bezbednost i zdravlje na radu - TEST

09.septembar 2016

Rezultati testa iz Bezbednosti i zdravlja na radu, studijski program Turizam.

Bezbednost na radu

09.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Bezbednost na radu.

Verovatnoća i statistika

09.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Verovatnoća i statistika. Usmeni deo ispita će biti održan u ponedeljak, 12. septembra 2016. godine u 11:00 časova.

Poslovna matematika

09.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Poslovna matematika. Usmeni deo ispita će biti održan u ponedeljak, 12. septembra 2016. godine u 11:00 časova.

Termodinamika

08.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika nalaze se u prilogu.

Poslovne finansije

07.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije nalaze se u prilogu.

Analize finansijskih izveštaja

07.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Analize finansijskih izveštaja nalaze se u prilogu.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

07.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika na specijalističkim studijama.

Otpornost materijala

06.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku nalaze u prilogu.

Metalne i drvene konstrukcije

06.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije nalaze u prilogu.

Mehanika tla i fundiranje i Stabilnost kosina i drenaže

06.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Mehanika tla i fundiranje i Stabilnost kosina i drenaže nalaze u prilogu.

Aplikativni softver

06.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Aplikativni softver nalaze u prilogu.

Obrada rezanjem i NU mašine

05.septembar 2016

Usmeni deo ispita iz predmeta Obrada rezanjem i NU mašina u septembarskom ispitnom roku odrzace se u petak 16. septembra 2016. godine u 10 časova u sali 205.

Obrada deformisanjem

05.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Obrada deformisanjem se nalaze u prilogu.

Hemija II

03.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Hemija II se nalaze u prilogu.

Poslovne finansije

03.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije nalaze u prilogu.

Analiza finansijskih izveštaja

03.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Analiza finansijskih izveštaja se nalaze u prilogu.

Trgovinski menadžment, Istraživanje tržišta i Međ. poslovanje preduzeća

02.septembar 2016

Upis ocena iz predmeta Trgovinski menadžment, Istraživanje tržišta i Međunarodno poslovanje preduzeća za studente koji su položili ispit u junskom roku 2016. godine održaće se u utorak, 13.09.2016. godine u 11 časova.

Trgovinski menadžment

02.septembar 2016

Odbrana seminarskih radova iz predmeta Trgovinski menadžment održaće se u ponedeljak, 05. septembra 2016. godine u 12 časova u kabinetu 204.

Engleski jezik I i Engleski jezik II

02.septembar 2016

Spisak studenata koji su položili ispit/deo ispita iz predmeta Engleski jezik I i Engleski jezik II nalazi se u prilogu. Upis ocena/usmeni deo ispita održaće se u utorak, 06.09.2016. godine, u 9:00 h, u slušaonici 304.

Zgradarstvo i Projektovanje

01.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Zgradarstvo i projektovanje se nalaze u prilogu.

Hemija 1

01.septembar 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Hemija 1 se nalaze u prilogu.

Tretmani otpadnih voda

01.septembar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Tretmani otpadnih voda se nalaze u prilogu.

Objektno programiranje

31.avgust 2016

Usmeni deo ispita iz nastavnog predmeta Objektno programiranje u septembarskom ispitnom roku, održaće se u sredu, 07. septembra 2016. godine, u 15 časova.

Francuski jezik - promena termina ispita

31.avgust 2016

Ispit iz predmeta Francuski jezik će se održati u sredu, 7. septembra 2016. godine, sa početkom u 10 časova.

Računovodstvo

29.avgust 2016

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo se nalaze u prilogu.

Multimedijalni sistemi i Softverska obrada multimedijalnih podataka

29.avgust 2016

Ispiti iz predmeta Multimedijalni sistemi i Softverska obrada multimedijalnih podataka, kod prof. dr Stefana Panića, se odlažu za četvrtak, 08. septembar 2016 godine, u 11 časova, učionica 308.

Sociologija, Etika i Metodologija oblika medijskog izražavanja

26.avgust 2016

Odbrana seminarskog rada iz Sociologije, Etike i Metodologije oblika medijskog izrazavanja je u četvrtak 08. septembra 2016. godine u 13 časova u kabinetu 202.

Menadžment strategije i razvoja, Organizacije treninga i Menadžment ljudskih resursa

26.avgust 2016

Popravni kolokvijum iz predmeta Menadžment strategije i razvoja, Organizacije treninga i Menadžmenta ljudskih resursa održaće se u ponedeljak, 5. septembra .2016. godine u 11 časova.

Test Bezbednost i zdravlje na radu - Stručna praksa

26.avgust 2016

Polaganje testa Bezbednost i zdravlje na radu - Stručna praksa održaće se u utorak, 06. septembra 2016. godine u amfiteatru 302 u 9 časova.

Obaveštenje o konsultacijama - Vesna Marjanović

26.avgust 2016

Obaveštenje o konsultacijama kod dr Vesne M. se nalazi u prilogu.

Termodimanika

26.avgust 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Termodimanika se nalaze u prilogu.

Kontrola i revizija i Specijalna računovodstva

26.avgust 2016

Obaveštavaju se studenti da se ispiti iz predmeta Kontrola i revizija i Specijalna računovodstva, kod prof. dr Dragana Kuline, u septembarskom ispitnom roku odlažu za subotu, 03. septembar 2016. god, u 10 časova, učionica 205.

Hemija 2

26.avgust 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Hemija 2 se nalaze u prilogu.

Aplikativni softver

25.avgust 2016

Raspored grupa za ispit iz predmeta Aplikativni softver u septembarskom ispitnom roku, nalazi se u prilogu.

Organizacija rada i Industrijski menadžment

24.avgust 2016

Kolokvijum i odbrana seminarskih radova iz predmeta Organizacija rada i Industrijski menadžment će se održati 29.08.2016 godine u 11 časova.

Aplikativni softver i Baze podataka

24.avgust 2016

Popravni kolokvijum i predaja seminarskih radova iz predmeta Aplikativni softver i Baze podataka održaće se u četvrtak, 25.08.2016. godine sa pocetkom u 12 časova, sala 208.

Hemija 1

23.avgust 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Hemija 1 se nalaze u prilogu.

Objektno programiranje

22.avgust 2016

Pismeni deo ispita iz predmeta Objektno programiranje odžaće se u utorak, 30. avgusta 2016. godine u laboratoriji 208, od 14 časova.

Rezime specijalističkog rada

19.avgust 2016

Rezime specijalističkog rada "Birdwatching turizam u Srbiji" studenta Srđana Rajevića. Odbrana specijalističkog rada je zakazana za sredu, 24. avgusta 2016. godine u 11h.

Rezime specijalističkog rada

19.avgust 2016

Rezime specijalističkog rada 'Medicinski turizam u srbiji'' studenta Aleksandra Mihailovića. Odbrana specijalističkog rada je zakazana za sredu, 24. avgust 2016. godine u 11h u 309.

Matematika 2

17.avgust 2016

Konsultacije i odbrana predispitnih obaveza iz predmeta Matematika 2 kod prof.dr Ljubice Diković odžaće se u četvrtak, 25. avgusta 2016. godine u amfiteatru 302, u terminu od 9-11h.

Matematika 1

17.avgust 2016

Konsultacije i odbrana predispitnih obaveza iz predmeta Matematika 1 kod prof.dr Ljubice Diković održaće se u petak, 19. avgusta 2016. godine u kabinetu 203, u terminu od 10-12h.

Rezime specijalističkog rada

03.avgust 2016

Rezime specijalističkog rada studenta Milice Jovanović sa temom "Hipotekarni stambeni krediti u Srbiji" se nalazi u prilogu.

Rezime specijalističkog rada

03.avgust 2016

Rezime specijalističkog rada studenta Danijele Lazarević sa temom "Budžetsko računovodstvo Gradske uprave za zdravstvenu i socijalnu zaštitu u Kragujevcu" se nalazi u prilogu.

Primena računara u građevinarstvu

04.jul 2016

Upis ocena iz predmeta Primena računara u građevinarstvu održaće se 5 jula .2016. godine sa početkom u 10 časova.

Otpornost materijala, Mehanike tla i fundiranja, Metalnih i drvenih konstrukcija

01.jul 2016

Usmeni deo ispita iz predmeta Otpornost materijala, Mehanike tla i fundiranja, Metalnih i drvenih konstrukcija održaće se 5. jula 2016. godine u 10 časova, građevinski kabinet.

Osnovi informatike

29.jun 2016

Rezultati ispita iz predmeta Osnovi informatike se nalaze u prilogu. Upis ocena je 1. jula 2016 godine od 10h odnosno od 11:30 kako je ranije dogovoreno

Statistika

28.jun 2016

Rezultati ispita iz predmeta Statistika.

Verovatnoća i statistika

28.jun 2016

Rezultati ispita iz predmeta Verovatnoća i statistika.

Poslovna matematika

28.jun 2016

Rezultati ispita iz predmeta Poslovna matematika.

Menadžment strategije i razvoja,Organizacija treninga,Menadžment ljudskih resursa

28.jun 2016

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment strategije i razvoja, Organizacija treninga i Menadžment ljudskih resursa.

Aplikativni softver

27.jun 2016

Rezultati ispita iz predmeta Aplikativni softver.

Menadžment investicija

27.jun 2016

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment investicija.

Termodinamika

24.jun 2016

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika.

Poslovne finansije

24.jun 2016

Rezultati ispita - dodatni termin iz predmeta Poslovne finansije:

Osnovi informatike

24.jun 2016

Rezultati ispita iz predmeta Osnovi informatike biće objavljeni u četvrtak, 30. juna 2016 godine. Upis ocena obaviće se u petak, 01. jula 2016. godine od 10 časova za studijske programe IN, GR, MA i TH i od 11:30 za studijske programe PM, RR i TT.
Studenti koji nemaju formiranu konačnu ocenu (koji nisu završili seminarski rad, a pri kraju su) treba da dođu u sredu, 29. juna 2016. godine u 12h u kabinet 310.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

24.jun 2016

Rezultati ispita iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika.

Materijali u savremenom gradjevinarstvu

24.jun 2016

Ocene iz predmeta Materijali u savremenom građevinarstvu.

Organizacija građenja i građevinska mehanizacija

24.jun 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Organizacija građenja i građevinska mehanizacija.

Tretmani otpadnih voda

24.jun 2016

Rezultati ispita iz predmeta Tretmani otpadnih voda u junskom ispitnom roku.

Algoritmi i strukture baze podataka

23.jun 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Algoritmi i strukture baze podataka.

Uvod u objektno programiranje

23.jun 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Uvod u objektno programiranje.

Otpornost materijala

23.jun 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Otpornost materijala.

Hemija 2

23.jun 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Hemija 2.

Hemija 1

23.jun 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Hemija 1.

Računovodstvo

23.jun 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Računovodstvo.

Aplikativni softver

22.jun 2016

Raspored grupa za ispit iz predmeta Aplikativni softver nalazi se u prilogu.

Obrada rezanjem i NU mašine

21.jun 2016

Usmeni deo ispita iz predmeta Obrada rezanjem i NU mašine biće održan u petak, 24. juna 2016. godine u 09.00 časova, sala 205

Mehanika tla i fundiranje

21.jun 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Mehanika tla i fundiranje.

Osnove računovodstva

21.jun 2016

Rezultati ispita iz predmeta Osnove računovodstva.

Poslovne finansije

21.jun 2016

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije:

Obrada deformisanjem

21.jun 2016

Usmeni deo ispita iz predmeta Obrada deformisanjem biće održan u utorak, 28. juna 2016. godine u 10.00 časova, sala 205.

Obrada deformisanjem

21.jun 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Obrada deformisanjem.

Bezbednosti i zdravlja na radu (za stručnu praksu)

21.jun 2016

Test iz Bezbednosti i zdravlja na radu (za stručnu praksu) održaće se u četvrtak, 23. juna 2016. godine u 16 časova, kabinet 302.

Objektno programiranje

21.jun 2016

Usmeni deo ispita iz predmeta Objektno programiranje u junskom ispitnom roku održaće se u četvrtak, 23. juna 2016. godine u 14 časova.

Osnovi infotmatike

21.jun 2016

Drugi deo ispita iz predmeta Osnovi infotmatike-Excel za studente koji su polagali prvi deo ispita u petak, 17. juna 2016. godine održaće se u sredu, 22. juna 2016. godine u 12h. Studenti koji po rasporedu ispit imaju 23.06. 2016. godine, Excel polažu odmah nakon odrađenog prvog dela ispita.

Geodezija

17.jun 2016

Ispit iz predmeta Geodezija će biti održan u subotu, 18. juna 2016. godine umesto 25.06.2016. god. kao što je bilo ranije planirano, 10 sati, sala 207.

Engleski jezik I i II

16.jun 2016

Rezultati ispita iz predmeta Engleski jezik I i II održanog 16.06.2016. godine:

Menadžment strategije i razvoja

16.jun 2016

Uslov za izlazak na ispit iz predmeta Menadžment strategije i razvoja, VŠJ Kragujevac.

Bezbednost na radu

16.jun 2016

Rezultati ispita iz predmeta Bezbednost na radu.

Termodinamika

16.jun 2016

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Termodinamika.

NU mašine

15.jun 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta NU mašine.

Engleski jezik I i Engleski jezik II

15.jun 2016

Upis ocena/usmeni deo ispita iz predmeta Engleski jezik I i Engleski jezik II obaviće se u utorak, 21.06.2016. godine, u 9.00 h u slušaonici 304.

Menadžment inovacija

15.jun 2016

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment inovacija po studijskim programima:

Računovodstvo

15.jun 2016

Obrasci za ispit iz predmeta Računovodstvo po studijskim programima:

Profesor Dejan Milivojecić

14.jun 2016

U sredu, 15. juna 2016. godine obavezno prisustvo nastavi na specijalističkim studijama kod mr Dejana Milivojevića za sve studente zbog podele zadataka.

Osnovi informatike

14.jun 2016

Raspored grupa po smerovima za ispit iz predmeta Osnovi informatike.

Baze podataka

14.jun 2016

Rezultati ispita iz predmeta Baze podataka u junskom ispitnom roku.

Obrada rezanjem

13.jun 2016

Rezultati sa pismenog delova ispita iz predmeta Obrada rezanjem. Tačan datum usmenog dela ispita biće naknadno određen - okvirni terimin je naredna sedmica (20-25. jun).

Profesor Dejan Milivojecić

13.jun 2016

U sredu, 15. juna od 10 časova obaviće se upis i potpisi ocena i uvid u ispite kod profesora Dejana Milivojevića. Iz predmeta Projektovanje kandidati nisu zadovoljili prolaznost.

Hemija II

13.jun 2016

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemija II.

Materijali u savremenom građevinarstu

13.jun 2016

Rezultati drugog kolokvijuma i zbirni rezultati iz predmeta Materijali u savremenom građevinarstu, jun 2016.

Ruski jezik I

10.jun 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Ruski jezik I za studijske programe Građevinsko inženjerstvo, Menadžment i Informacione tehnologije.

Saobraćajnice

10.jun 2016

Popravni kolokvijumi iz predmeta Saobraćajnice biće održani na dan ispita 27.06.2016. u 8 časova. Predaja grafičkih radova je na dan ispita 27.06.2016. do 10 časova.

Hemija 1

10.jun 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Hemija 1 se nalazi u prilogu.

Engleski jezik I

10.jun 2016

Spisak studenata studijskog programa Turizam koji su položili ispit iz predmeta Engleski jezik I nalazi se u prilogu. Upis ocena obaviće se u ponedeljak, 13.06.2016. godine, u 13.00 h, u slušaonici 304.

Engleski jezik I

09.jun 2016

Upis ocena/usmeni deo ispita iz predmeta Engleski jezik I za studente studijskog programa turizam obaviće se u ponedeljak, 13.06.2016. godine , u 13.00 h, u slušaonici 304.

Ruski jezik I

08.jun 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Ruski jezik I za studijske programe Inženjerstvo zaštite životne sredine, Turizam, Mašinstvo i Računovodstvo i revizija.

Istraživanje tržišta, Istraživanje turističkog tržišta i Ponašanje potrošača u turizmu

08.jun 2016

Obaveštavaju se studenti da se, zbog sprečenosti predmetnog nastavnika, ispiti iz predmeta Istraživanje tržišta, Istraživanje turističkog tržišta i Ponašanje potrošača u turizmu, kod prof. dr Miloša Jovanovića odlažu za sredu, 29. jun 2016. god, u 12:00 časova, amfiteatar 109.

Saobraćajnice

08.jun 2016

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Saobraćajnice.

Uvod u objekto programiranje

07.jun 2016

Ispit iz predmeta Uvod u objekto programiranje zakazan za sredu, 08.06.2016. godine u 10:00h biće pomeren i to :

  • za generacije koje su slušale ovaj predmet pre školske 2015/16 ispit će biti održan u sredu 08.06.2016. godine u 12:00h, sala 208
  • za generaciju koja je ovaj predmet slušala u letnjem semestru školske 15/16, u sredu, 08.06.2016. godine u 12:00h, sala 208, biće održan popravni kolokvijum , a termin održavanja ispita biće naknadno objavljen

Zgradarstvo, Projektovanje, Završni radovi i instalacije

07.jun 2016

Pre polaganja ispita neophodno je podneti na uvid sredjen i ispravljen elaborat iz predmeta Zgradarstvo, Projektovanje, Završni radovi i instalacije.

Osnove ekološkog građenja

07.jun 2016

Ispit i predispitne obaveze iz predmeta Osnove ekološkog građenja mogu se obaviti 15. juna 2016. godine od 10.30 casova u kabinetu.

Terenska nastava studenta treće godine studijskog programa Turizam

06.jun 2016

Polazak iz Užica u utorak, 07.06.2016. godine, 10 časova ispred Gradskog stadiona. Sastanak studenata 10 minuta pre predviđenog polaska – 9.50 časova. Cena ulaznice za Drvengrad iznosi 150 dinara i nije uračunata u cenu nastave.

Alati grafičkog dizajna

06.jun 2016

U prilogu se nalazi lista predispitnih obaveza iz predmeta Alati grafičkog dizajna. Seminarske radove možete slati do 17.juna 2016

Kontrola i revizija, Specijalna računovodstva

06.jun 2016

Ispit iz nastavnog predmeta Kontrola i revizija održaće se u subotu, 11.06.2016. godine sa početkom u 09:30. Ispit iz nastavnog predmeta Specijalna računovodstva održaće se u subotu, 11.06.2016. godine sa početkom u 10:30.

Sociologija,Poslovna i ekološka etika,Oblici medijskog istraživanja

06.jun 2016

Obaveštavaju se studenti da se, zbog sprečenosti predmetnog nastavnika, svi ispiti kod prof. dr Vesne Vasović iz gore navedenih predmeta odlažu za sredu, 15. jun 2016. god, amfiteatar 302, uz isti raspored po studijskim programima:
SOCIOLOGIJA

  • od 08:00 - Turizam
  • od 10:00 - Menadžment, Računovodstvo i revizija
  • od 12:00 - ostali studijski programi
POSLOVNA I EKOLOŠKA ETIKA
  • od 13:00 - Turizam
  • od 14:00 - Menadžment
  • od 15:00 - ostali studijski programi
OBLICI MEDIJSKOG ISTRAŽIVANJA

  • od 15:00 - Informacione tehnologije/Multimedija i digitalna televizija

NU mašine i Obrada rezanjem

06.jun 2016

Obaveštavaju se studenti studijskog programa Mašinstvo da pismeni deo ispita iz NU mašina mogu raditi, pored redovnog termina (09.06.2016. god) i u dodatnom terminu: 15.06.2016 u 10h, sala 205. Takođe, pismeni deo ispita iz Obrade rezanjem studenti mogu raditi, pored redovnog termina (15.06.2016. god) i u dodatnom terminu: 09.06.2016 u 12h, sala 207.

Turizam i kultura

03.jun 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Turizam i kultura.

CAD

06.jun 2016

Ispit iz predmeta CAD kod mr Slobodana Petrovića, umeto u 10h, biće održan u 12h, sala 308

Obaveštenjeza studente treće godine studijskog programa Turizam

03.jun 2016

Organizuje se izlet za studente treće godine studijskog programa Turizam u utorak, 07.06.2016. godine. Ispiti predviđeni za taj dan neće biti održani.

Uvod u objektno programiranje

03.jun 2016

Nastavni materijal iz predmeta Uvod u objektno programiranje(Rad sa klasama - tačka i krug).

Tretmani otpadnih voda

03.jun 2016

Predispitni poeni iz predmeta Tretmani otpadnih voda.

Turističke regije sveta

03.jun 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Turističke regije sveta.

Statika konstrukcija 2

03.jun 2016

Rezultati drugog popravnog kolokvijuma iz iz predmeta Statika konstrukcija 2.

Hemija 2

01.jun 2016

Predispitni poeni iz predmeta Hemija 2.

Statika konstrukcija 2

01.jun 2016

Rezultati prvog popravnog kolokvijuma iz iz predmeta Statika konstrukcija 2.

Otpornost materijala

01.jun 2016

Ostvareni bodovi na predispitnim obavezama iz predmeta Otpornost materijala se nalaze u prilogu.

Računovodstvo

31.maj 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Računovodstvo.

Odsek informatika - Predmet Menađžment

31.maj 2016

Uz izvinjenje što to danas nisam uradio, sutra, u sredu, 01. juna 2016. godine u 12 sati u sali 109 mogu doći studenti da im saopštim ocene. Profesor Aco Dogandžić.

Otpornost materijala

31.maj 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Otpornost materijala se nalaze u prilogu.

Saobraćajnice

31.maj 2016

Popravni kolokvijumi iz predmeta Saobraćajnice, biće održani u sredu 08. juna 2016. godine u 9 sati i na dan ispita 27. juna 2016. godine u 8 sati. Krajnji rok za predaju grafičkih radova je na dan ispita 27. juna 2016. godine do 10 sati. Rezultati drugog kolovijuma se nalaze u prilogu.

Internet tehnologije

30.maj 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Internet tehnologije.

Alati grafičkog dizajna

30.maj 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Alati grafičkog dizajna.

Saobraćaj i infrastruktura u turizmu

30.maj 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Saobraćaj i infrastruktura u turizmu.

Mehanika tla i fundiranje

27.maj 2016

Spisak studenata koji su pložili kolokvijum i ispunili predispitne obaveze iz predmeta Mehanika tla i fundiranje.

Obaveštenje studentima studijskog programa Mašinstvo

27.maj 2016

Obaveštavaju se studenti studijskog programa Mašinstvo, drugi i četvrti semestar, da se dana 01. juna 2016. godine realizuje stručna poseta preduzećima "InMold" Požega i "Metalac" Gornji Milanovac. Polazak je ispred Škole u 7.00 časova, prisustvo obavezno.

Statika konstrukcija 2

25.maj 2016

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Statika konstrukcija 2.

Engleski jezik I

27.maj 2016

Rezultati drugog kolokvijuma i ocena na osnovu predispitnih obaveza nalaze se u tabeli u prilogu.

Analiza finansijskih izveštaja

26.maj 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Analiza finansijskih izveštaja.

Poslovne finansije

26.maj 2016

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Poslovne finansije po studijskim programima:

Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom

25.maj 2016

Rezultati iz predmeta Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom (aprilski rok), studijski program Mašinstvo.

Statistika, Verovatnoća i statistika

25.maj 2016

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Statistika i Verovatnoća i statistika.

Statika konstrukcija 2

25.maj 2016

Prvi popravni kolokvijum iz predmeta Statika konstrukcija 2 biće održan u sredu, 1. juna 2016. godine u 10 sati. Drugi popravni kolokvijum iz predmeta Statika konstrukcija 2 biće održan u četvrtak, 2. jun 2016. godine u 10 sati.

Saobraćajnice

24.maj 2016

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Saobraćajnice.

Engleski jezik I

24.maj 2016

Spisak i ocene studenata studijskog programa Turizam koji su položili II kolokvijum iz predmeta Engleski jezik I nalazi se u prilogu.

Materijali u savremenom građevinarstvu

24.maj 2016

Obaveštavaju se studenti četvrtog semestra, građevinskog odseka da će se II kolokvijum iz predmeta Materijali u savremenom građevinarstvu održati u sredu u 11 časova.

Digitalna i HD televizija

24.maj 2016

Vežbe iz predmeta Digitalna i HD televizija koje bi trebalo da budu u sredu, 25. maj 2016. godine u 13h pomeraju se za četvrtak, 26. maj 2016. godine u 17 h.

Poslovne finansije

23.maj 2016

Obaveštenje za popravni kolokvijum iz predmeta Poslovne finansije.

Osnove računovodstva

23.maj 2016

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Osnove računovodstva.

Engleski jezik I

23.maj 2016

Potpise za predmet Engleski jezik I studenti mogu dobiti u sledećim terminima:

  • utorak, 24.05.2016. godine u 11.00 h, u slušaonici 109
  • četvrtak, 26.05.2016. godine u 09.00 h, u kabinetu 316

Obrada rezanjem

23.maj 2016

Rezultati sa predroka, kao dopunskog ispitnog roka, iz predmeta Obrada rezanjem - pismeni deo ispita, održanog 20.05.2016. godine.

Test iz Bezbednosti i zdravlja na radu

23.maj 2016

Rezultati testa iz Bezbednosti i zdravlja na radu (stručna praksa).

Poslovne finansije

23.maj 2016

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Poslovne finansije po studijskim programima:

Analiza finansijskih izveštaja

23.maj 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Analiza finansijskih izveštaja.

Matematika 2

20.maj 2016

Potpis za overu semestra iz predmeta Matematika 2 kod prof.dr Lj.Diković biće u ponedeljak, 23. maja 2016. godine u sali 302 u 13h za sve smerove. Upis ostvarenih predispitnih poena u indekse biće u četvrtak, 26. maja 2016. godine u sali 302:

  • od 11-12h GR
  • od 12-13h IN
  • od 13-14h MA+TH

Obavezno poneti indeks!

Ukupno ostvareni predispitni poeni po studijskim programima:

Menadžment inovacija

20.maj 2016

Rezulati drugog kolokvijum iz predmeta Menadžment inovacija po studijskim programima.

Engleski jezik I

20.maj 2016

Spisak studenata koji su položili popravni kolokvijum iz predmeta Engleski jezik I nalazi se u prilogu.

Francuski jezik 1

18.maj 2016

Kolokvijum iz predmeta Francuski jezik 1, održaće se u sredu, 25. maja 2016. godine sa početkom u 17 časova. Predavanje i davanje potpisa održaće se u četvrtak, 26. maja 2016. godine sa početkom u 10 časova.

Statika konstrukcija II

18.maj 2016

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Statika konstrukcija II se nalaze u prilogu.

Poslovno komuniciranje

18.maj 2016

Test iz predmeta Poslovno komuniciranje održaće se u utorak, 24. maja 2016. godine i slušaonici broj 317, sa početkom u 15 časova. Studenti su dužni da ponesu na test svoj indeks.

Digitalna i HD televizija

18.maj 2016

Vežbe iz predmeta Digitalna i HD televizija će se održavati u četvrtak, 19. maja 2016. godine u 17 časova, umesto srede, 18. maja 2016. godine.

Otpornost materijala

17.maj 2016

Usmeni ispit iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom smeru u aprilskom ispitnom roku održaće se u utorak, 24. maja 2016. godine.

Otpornost materijala

17.maj 2016

Najnoviji nastavni materijali iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Nastavni materijali nastavnika

Poslovne finansije

17.maj 2016

Obaveštenje za kolokvijuma iz predmeta Poslovne finansije se nalaze u prilogu.

Engleski jezik I

17.maj 2016

II kolokvijum iz predmeta Engleski jezik I održaće se prema sledećem rasporedu:

  • Turizam - utorak, 24.05.2016. godine, u 10.00 h, slušaonica 109
  • svi ostali smerovi - četvrtak, 26.05.2016. godine, u 8.00 h, slušaonica 109

Na kolokvijum obavezno poneti indeks.

Test iz Bezbednosti i zdravlja na radu

16.maj 2016

Test iz Bezbednosti i zdravlja na radu (stručna praksa) održaće se u četvrtak, 19.05.2016.god, u 16h, u kabinetu 302.

Osnove računovodstva

13.maj 2016

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Osnove računovodstva nalaze u prilogu.

Obrada rezanjem

16.maj 2016

Obaveštavaju se svi zainteresovani studenti da će se dana, 20. maja 2016. godine sa početkom u 12 časova održati predrok iz predmeta Obrada rezanjem - pismeni deo ispita, kao dopunski rok.

Internet tehnologije

16.maj 2016

Otkazuju se predavanja iz predmeta Internet tehnologije koja su trebala po rasporedu da se održe u ponedeljak, 16. maja 2016. godine u 13 časova, zbog službenih obaveza predmetnog nastavnika.

Informatička metodologija naučno istraživačkog rada

13.maj 2016

Predavanja iz predmeta Informatička metodologija naučno istraživačkog rada kod profesora Milovana Milivojevića zakazana za petak, 13. maj 2016. godine, neće biti održana zbog službenog odsustva profesora.

Predavanja će biti održana u petak, 20. maja 2016. godine, sa početkom u 17:00h.

Analiza finansijskih izveštaja

13.maj 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Analiza finansijskih izveštaja nalaze u prilogu.

Poslovne finansije

13.maj 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Poslovne finansije se nalaze u prilogu.

Statika konstrukcija 2

13.maj 2016

Prvi kolokvijum iz predmeta Statika konstrukcija 2 biće održan u sredu, 18. maja 2016. godine u 9 sati.

Hemija 2

13.maj 2016

Nastava iz predmeta Hemija 2 biće održana u ponedeljak, 16. maja 2016. godine od 15:00 do 18:00 (amfiteatar 109), umesto u utorak, 17. maja 2016. od 10:00 do 13:00 (amfiteatar 302).

Stabilnost kosina i drenaža

12.maj 2016

Predavanja iz predavanja Stabilnost kosina i drenaža održaće se u petak, 13. maja 2016. godine prema rasporedu. Prisustvo svih studenata obavezno.

Matematika 2

12.maj 2016

Poslednji kolokvijum iz predmeta Matematike 2 (Integralni račun) kod prof.dr Lj.Diković će se održati u četvrtak, 19. maja 2016. godine u sali 302:

  • od 11-12h GR+TH
  • od 12-13h MA+IN

Potpis za overu semestra biće u ponedeljak, 23. maja 2016. godine u sali 302 u 13h za sve smerove.

Upis ostvarenih predispitnih poena u indekse biće u četvrtak, 26. maja 2016. godine u sali 302:

  • od 11-12h GR
  • od 12-13h IN
  • od 13-14h MA+TH

Poslovno komuniciranje

11.maj 2016

Drugi kolokvijum iz predmeta Poslovno komuniciranje održaće se u utorak, 17.05.2016. godine, od 15:00 časova u slušaonici 317. Studenti su dužni da na kolokvijum ponesu indeks.

Matematika 2

10.maj 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Matematika 2, po studijskim programima:

Matematika 2

10.maj 2016

Zbog službene odsutnosti prof.dr Lj.Diković vežbe iz predmeta Matematika 2 planirane za četvrtak, 12. maj 2016. godine biće održane u sredu, 11. maja 2016. godine u sali 207 u 16h.

Otpornost materijala

09.maj 2016

Najnoviji nastavni materijali iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Nastavni materijali nastavnika

Engleski jezik I

09.maj 2016

Popravni kolokvijum iz predmeta Engleski jezik I za studente I godine svih smerova održaće se u četvrtak, 19.05.2016. godine, u 08.00 h, u slušaonici 317. Na kolokvijum obavezno poneti indeks.

Algoritmi i strukture podataka

09.maj 2016

Rezultati ispita iz predmeta Algoritmi i strukture podataka se nalaze u prilogu.

Nacrtna geometrija

09.maj 2016

Rezultati ispita iz predmeta Nacrtna geometrija se nalaze u prilogu.

Poslovne finansije

09.maj 2016

Obaveštenja iz predmeta Poslovne finansije:

Analiza finansijskih izveštaja

09.maj 2016

Kolokvijum iz predmeta Analiza finansijskih izveštaja će se održati u sredu, 11. maja 2016. godine u 15 časova u slušaonici 317.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

08.maj 2016

Rezultati ispita iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika se nalaze u prilogu.

Internet tehnologija

07.maj 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Internet tehnologija se nalaze u prilogu.

Bezbednost na radu

07.maj 2016

Rezultati ispita iz predmeta Bezbednost na radu se nalaze u prilogu.

Metalne i drvene konstrukcije

05.maj 2016

Rezultati ispita iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije se nalaze u prilogu.

Uvod u objektno programiranje

02.maj 2016

Novi nastavni materijal iz predmeta Uvod u objektno programiranje nalazi se u prilogu.

Algoritmi i strukture podataka

28.april 2016

Ispit iz predmeta Algoritmi i strukture podataka održaće se u sredu, 04. maja 2016. godine sa početkom u 08:00h, sala 308.

Aplikativni softver

28.april 2016

Rezultati ispita iz predmeta Aplikativni softver nalazi se u prilogu.

Baze podataka

28.april 2016

Rezultati ispita iz predmeta Baze podataka nalazi se u prilogu.

Uvod u objektno programiranje

28.april 2016

Rezultati ispita iz predmeta Uvod u objektno programiranje nalazi se u prilogu.

Engleski jezik I i Engleski jezik II

27.april 2016

Upis ocena / usmeni deo ispita iz predmeta Engleski jezik I i Engleski jezik II održaće se u sredu, 04.05.2016. godine, u 10.00h, u kabinetu 316.

Engleski jezik I

27.april 2016

Spisak studenata studijskog programa Turizam koji su položili I kolokvijum iz predmeta Engleski jezik I nalazi se u prilogu.

Engleski jezik I i Engleski jezik II

27.april 2016

Spisak studenata koji su položili ispit iz predmeta Engleski jezik I i Engleski jezik II nalazi se u prilogu.

Organizacija treninga, Menadžment ljudskih resursa, Menadžment strategije

27.april 2016

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija treninga, Menadžment ljudskih resursa, Menadžment strategije i razvoja na osnovnim studijama, kao i Menadžment ljudskih resursa na specijalističkim studijama.

Otpornost materijala

27.april 2016

Plan nastave do kraja semestra iz predmeta Otpornost materijala na gradjevinskom odseku.

Poslovno komuniciranje

27.april 2016

Vežbe iz predmeta Poslovno komuniciranje, predviđene za sredu 04. maja 2016. godine, neće biti održane.

Engleski jezik I

27.april 2016

Spisak studenta koji su položili I kolokvijum iz predmeta Engleski jezik I za sve smerove osim smera Turizam nalazi se u prilogu.

Objektno programiranje

26.april 2016

Pismeni deo ispita iz predmeta Objektno programiranje u aprilskom ispitnom roku održaće se u sredu 27. aprila 2016. godine u 8:30 a usmeni deo ispita u 11 časova.

Zaštita životne sredine

25.april 2016

Predavanja i vežbe iz predmeta Zaštita životne sredine neće se održati u utorak, 26. aprila 2016. godine. Nadoknada časova će se izvršiti prema dogovoru sa studentima.

Komercijalno i carinsko poznavanje robe

25.april 2016

Ispit iz predmeta Komercijalno i carinsko poznavanje robe će se održati u sredu, 27. aprila 2016. godine u 11 časova, sala 304, umesto u utorak, 26. aprila 2016. godine.

Građevinski materijali

25.april 2016

Rezultate pismenog dela ispita iz predmeta Građevinski materijali možete pogledati u prilogu.

Matematika II

25.april 2016

Usled sprečenosti većeg broja studenata da prisustvuje nastavi, vežbe iz predmeta Matematika 2 kod prof.dr Lj.Diković će se održati u utorak, 26.4.2016. godine u terminu od 14-16h u sali 302, umesto u četvrtak 28.4.2016. prema važećem rasporedu.

Računovodstvo

25.april 2016

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo možete pogledati u prilogu.

Računovodstvo

25.april 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Računovodstvo možete pogledati u prilogu.

Operativni sistemi

25.april 2016

Popravni kolokvijumi iz predmeta Operativni sistemi mogu se raditi u četvrtak, 28.04.2016. godine, u 09 časova, sala 319. Raspored polaganja ispita možete pogledati u prilogu.

Fizika

25.april 2016

Rezultati ispita iz predmeta Fizika.

Poslovne finasije

22.april 2016

Materijal iz predmeta Poslovne finasije se nalaze u prilogu.

Organizacija rada, Industrijski menadžment, Metode istraživanja i naučne komunikacije i Organizacija poslovnih sistema

22.april 2016

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija rada, Industrijski menadžment na osnovnim studijama, kao i rezultati ispita iz predmeta Metode istraživanja i naučne komunikacije i Organizacija poslovnih sistema na specijalističkim studijama .

Menadžment investicija, Menadžment inovacija i Menadžment strategije i razvoja

22.april 2016

Vežbe iz predmeta Menadžment investicija, Menadžment inovacija i Menadžment strategije i razvoja kod Nenada Milutinovića neće se držati u periodu 26-28. aprila 2016. god. (utorak, sreda i četvrtak), zbog sprečenosti predmetnog saradnika.

Termin nadoknade propuštenih časova biće naknadno dogovoren sa studentima.

Aplikativni softver

21.april 2016

Raspored grupa za polaganje ispita iz predmeta Aplikativni softver po studijskim programima:

  • Prva grupa, od 08:00h, sala 208 - Studenti studijskih programa Gradjevina i Mašinstvo
  • Druga grupa, od 09:30, sala 208 - Studenti studijskoh programa Menadzment
  • Treca grupa, od 11:00, sala 208 - Studenti studijskog programa Informatika

Obrada rezanjem i NU mašine

21.april 2016

Obaveštavaju se studenti da će pismeni deo ispita iz predmeta Obrada rezanjem u ponovljenom aprilskom roku biti održan dana, 13. maja 2016. godine u 8 časova.

Usmeni deo ispita iz predmeta NU mašine i Obrade rezanjem biće održani istog dana u 12 časova, u sali 205.

Matematika 2

21.april 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Matematika 2, po studijskim programima:

Otpornost materijala

21.april 2016

Treći grafički rad iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Poslovne finansije

21.april 2016

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije.

Tiplogija turističkih destinacija

19.april 2016

Zbog službenog odsustva predmetnog nastavnika prof. dr Ivane Ćirović, ispit iz predmeta Tiplogija turističkih destinacija neće se održati u ćetvrtak 21. aprila 2016. godine. Novi termin održavanja ispita će biti naknadno objavljen po dogovoru sa predmetnim nastavnikom.

Engleski jezik I

19.april 2016

I kolokvijum iz predmeta Engleski jezik I za studente studijskog programa Turizam održaće se u utorak, 26. aprila 2016. godine u 10.00 h, u slušaonici 109. Na kolokvijum obavezno poneti indeks.

Organizacija građenja i građevinske mehanizacije

19.april 2016

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija građenja i građevinske mehanizacije.

Test iz Bezbednosti i zdravlja na radu

19.april 2016

Rezultati testa iz Bezbednosti i zdravlja na radu, održanog 14. aprila 2016. godine za stručnu praksu.

Poslovna matematika, Verovatnoća i statistika, Statistika

18.april 2016

Obaveštavaju se studenti da će se predispitne konsultacije iz predmeta Poslovna matematika, Verovatnoća i statistika, Statistika, kod prof. dr Milenka Pikule, održati u petak, 22. aprila 2016. god. od 16:00 časova, u kabinetu broj 316.

Menadžment strategije i razvoja

18.april 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Menadžment strategije i razvoja nalaze se u prilogu.

Engleski jezik I

18.april 2016

I kolokvijum iz predmeta Engleski jezik I za studente svih smerova osim Turizma održaće se u ponedeljak, 25.04.2016. godine, u slušaonici 109, prema sledećem rasporedu:

  • 9.00 - 10.00: Informacione tehnologije i Računovodstvo i revizija
  • 10.00 - 11.00: Menadžment, Mašinstvo i Građevinsko inženjerstvo
Na kolokvijum obavezno poneti indeks.

NU mašine

18.april 2016

Pismeni deo ispita iz predmeta NU mašine biće održan u ponedeljak, 25. aprila 2016. godine u 10 sati, sala 110.

Oblikovanje unutrašnjeg prostora

15.april 2016

Predavanja iz predmeta Oblikovanje unutrašnjeg prostora će se održavati po ustaljenom rasporedu.

Termodinamika

15.april 2016

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Termodinamika nalaze se u prilogu.

Poslovno komuniciranje

15.april 2016

Prvi kolokvijum iz predmeta Poslovno komuniciranje održaće se u utorak, 19.04.2016. godine, u 15,00 časova u slušaonici broj 317.

Nacrtna geometrija

15.april 2016

Ispit iz predmeta Nacrtna geometrija kod prof. dr Ivane Ćirović, neće biti održan u utorak, 19. aprila 2016. god. zbog sprečenosti predmetnog nastavnika. Novi termin ispita je:

  • ponedeljak, 25. april 2016. godine, od 16:00 časova, učionica 208.

Matematika 2

14.april 2016

Rezultati kolokvijuma - Neprekidnost i izvod funkcije- iz predmeta Matematika 2, po studijskim programima:

Saobraćajnice

14.april 2016

Ispit iz predmeta Saobraćajnice u aprilskom ispitnom roku pomeren je za utorak, 26. april 2016. godine u 11 časova.

Statika konstrukcija II

14.april 2016

Ispit iz predmeta Statika konstrukcija II u aprilskom ispitnom roku pomeren je za sredu, 27. aprila 2016 godine u 11 časova.

Organizacije treninga

14.april 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Organizacije treninga u VŠJ Kragujevac nalaze se u prilogu.

Otpornost materijala

13.april 2016

Rezultati pismenog dela ispita u aprilskom ispitnom roku 2016.godine iz predmeta Otpornost materijala-građevinski odsek.

Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom

13.april 2016

Ispit iz predmeta Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom održaće se u petak, 15.04.2016. godine u 08:00 h sala 208 ili 308.

Organizacije treninga

13.april 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Organizacije treninga se nalaze u prilogu.

Matematika 2

13.april 2016

Drugi kolokvijum - Neprekidnost i izvod funkcije- iz predmeta Matematika 2 kod prof.dr Ljubice Diković biće održan u četvrtak, 14.4.2016. u sali 302, po studijskim programima:

  • 11-12h Gradjevina + Mašinstvo
  • 12-13h Zaštita životne sredine
  • 13-14h Informacione tehnologije

Geodezija

13.april 2016

Ispit iz nastavnog predmeta Geodezija održaće se u subotu, 23.04.2016. godine sa početkom u 8 časova. Predavanja iz nastavnog predmeta Geodezija održaće se u subotu, 23.04.2016. godine sa početkom u 10 časova.

Menadžment inovacija

12.april 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Menadžment inovacija po studijskim programima:.

Računovodstvo

12.april 2016

Termin kolokvijuma iz predmeta Računovodstvo.

Računovodstvo

12.april 2016

Materijali iz nastavnog predmeta Računovodstvo:

Metodologija izrade specijalističkog rada

11.april 2016

Odbrana specijalističkog rada "Mogućnosti za razvoj turizma na Zlataru" studenta Asmira Kajevića sa specijalističkog studijskog programa Menadžment turističke destinacije, zakazana je za 18. april 2016. godine u 12h.

Uvod u objektno programiranje

08.april 2016

Nastavni materijal iz predmeta Uvod u objektno programiranje - Primer zadatka rad sa klasama .

Aplikativni softver, Baze podataka i Uvod u objektno programiranje

08.april 2016

Popravni kolokvijumi i predaja seminarskih radova iz predmeta Aplikativni softver, Baze podataka i Uvod u objektno programiranje održaće se u utorak, 12.04.2016. godine sa početkom u 08:00h za studente generacije koja je ove predmete slušala u školskoj 2015/16 godini, odnosno, istoga dana od 13:00h za studente prethodnih generacija.

Geodezija

08.april 2016

Predavanja iz nastavnog predmeta Geodezija održaće se u petak, 08.04.2016. godine sa početkom u 15:30 časova.

Verovatnoća i statistika, Statistika

07.april 2016

Kolokvijum iz predmeta Verovatnoća i statistika (IN), odnosno Statistika (RR), kod prof. dr Milenka Pikule, biće održan u subotu, 09.04.2016. godine, od 08:00 časova, u amfiteatru 302.

Matematika II

06.april 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Matematika II po studijskom programima:

Bezbednost i zdravlje na radu za Stručnu praksu

06.april 2016

Novi termin polaganja Testa iz Bezbednosti i zdravlja na radu za Stručnu praksu je u četvrtak, 14. aprila 2016. godine u 16 časova, kabinet 302. Termin važi za studente sa svih studijskih programa.

Metodologija izrade specijalističkog rada

06.april 2016

Predavanja iz predmeta Metodologija izrade specijalističkog rada na specijalističkom studijskom programu Turizam, planirana za 08.04.2016. godine se pomeraju za 15.04.2016. godine u 16h, sala 205.

Menadžment investicija i Menadžment inovacija

04.april 2016

Vežbe iz predmeta Menadžment investicija i Menadžment inovacija neće se držati u četvrtak, 07. aprila 2016. god, zbog održavanja izbora za studentski parlament. Termin nadoknade propuštenih časova biće naknadno dogovoren sa studentima.

Francuski jezik 1

Nastava iz predmeta Francuski jezik 1 održaće se u petak, 8. aprila 2016. u 10.00 časova.

Menadžment komplementarnih delatnosti u turizmu

01.april 2016

Obaveštavaju se studenti specijalističkih studija, studijski program Turizma, da će se predavanja iz predmeta Menadžment komplementarnih delatnosti u turizmu održati u sredu, 06. aprila 2016. godine u 12h, kabinet 309.

Uvod u objektno programiranje

01.april 2016

Nastavni materijal iz predmeta Uvod u objektno programiranje.

Fizika

31.mart 2016

Rezultati dopunskog kolokvijuma iz predmeta Fizika .

Otpornost materijala

31.mart 2016

Najnoviji nastavni materijali iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Nastavni materijali nastavnika

Matematika II

30.mart 2016

Prvi kolokvijum iz oblasti Granične vrednosti funkcije kod prof.dr Ljubice Diković biće održan 31.3.2016. godine u sali 302 po sledećem rasporedu:

  • 13h-14h Inženjerstvo zaštite životne sredine
  • 11h-12h Informacione tehnologije
  • 12h-13h Građevinsko inženjerstvo i Mašinstvo

Bezbednost i zdravlje na radu za Stručnu praksu

28.mart 2016

Rezultati polaganja Testa iz Bezbednosti i zdravlja na radu za Stručnu praksu .

Stručna praksa

28.mart 2016

Overa Dnevnika stručne prakse (po položenom Testu iz bezbednosti i zdravlja na radu) će se obaviti u kabinetu 315, prema sledećem rasporedu:

    Četvrtak, 31.03.2016. god.
  • Inženjerstvo zaštite životne sredine - 16h
  • Informacione tehnologije - 17h
  • Mašinstvo - 18h
  • Građevinsko inženjerstvo - 18h
  • Turizam - 19h
  • Petak, 01.04.2016. god.
  • Menadžment - 9h
  • Računovodstvo i revizija - 10h

Računarsko upravljanje

24.mart 2016

Studenti koji su zainteresovani za izradu Završnog rada iz predmeta Računarsko upravljanje sa novom opremom i odgovarajućim softverom treba da se jave predmetnom nastavniku u kabinet 320.

Digitalna i HD televizija

23.mart 2016

Vežbe iz nastavnog predmeta Digitalna i HD televizija održaće se u sredu, 23. marta 2016. godine sa početkom u 13 časova u kabinetu 318.

Otpornost materijala

22.mart 2016

Najnoviji nastavni materijali iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Nastavni materijali nastavnika

Digitalna i HD televizija

23.mart 2016

Vežbe iz nastavnog predmeta Digitalna i HD televizija održaće se vežbe, a u sredu, 23. marta 2016. godine sa početkom u 13 časova u kabinetu 318.

Otpornost materiala

21.mart 2016

U utorak, 22. marta 2016. godine održaće se vežbe, a u sredu, 23. marta 2016. godine kolokvijum iz predmeta Otpornost materiala na građevinskom odseku.

Fizika

21.mart 2016

Dopunski kolkvijum iz predmeta Fizika je 28. marta 2016. godine u laboratoriji 307 u 14 časova. Laboratorijske vežbe iz fizike su 28. marta 2016. godine u laboratoriji 307 u 15 časova.

Menadžment inovacija

18.mart 2016

Vežbe iz predmeta Menadžment inovacija počeće da se održavaju od utorka, 22. marta 2016. god, prema važećem rasporedu:

  • SP Turizam - utorak, od 13:00-14:45, amfiteatar 317;
  • SP Menadžment - četvrtak, od 11:00-12:45, učionica 304.

Otpornost materijala

16.mart 2016

Najnoviji nastavni materijali iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Nastavni materijali nastavnika

Priprema za polaganje testa iz Bezbednosti i zdravlja na radu za Stručnu praksu

15.mart 2016

Studentima svih studijskih programa biće održane konsultacije iz Bezbednosti i zdravlja na radu za Stručnu praksu u četvrtak, 17.03.2016. od 16h u kabinetu 315.

Polaganje testa će se obaviti u četvrtak, 24.03.2016 u 16h, prema rasporedu, koji će blagovremeno biti objavljen na oglasnim tablama Škole i na sajtu Škole.

Polaganje testa, pre odlaska na Stručnu praksu je obavezno za sve studente.

Otpornost materiala

14.mart 2016

U utorak, 15. marta 2016. održaće se vežbe iz predmeta Otpornost materiala na građevinskom odseku.

Specijalističke studije - Turizam

10.mart 2016

Obaveštavaju se studenti specijalističkih studija turizma da će se sastanak i prvo predavanje održati u ponedeljak, 14. marta 2016. godine u kabinetu 309 u 11h.

prof. dr Radmila Novaković-Kostić

Otpornost materiala i Primene računara u građevinarstvu

08.mart 2016

Odlažu se predavanja iz predmeta Otpornost materiala i Primene računara u građevinarstvu zakazana za sredu 9.03.2016. godine. Termin nadoknade biće naknadno istaknut.

Geodezija

08.mart 2016

Predavanja iz nastavnog predmeta Geodezija održaće se u subotu 12.03.2016. godine sa početkom u 10 časova.

Poslovne finansije, Analiza finansijskih izveštaja i Osnovi računovodstva

08.mart 2016

Nastava iz predmeta Poslovne finansije, Analiza finansijskih izveštaja i Osnovi računovodstva neće biti održane u sredu 9.03.2016. godine i četvrtak 10.03.2016. godine.

Francuski jezik 1

08.mart 2016

Nastava iz predmeta Francuski jezik 1 će biti održana u petak 11. marta 2016. godine u 10.00 časova.

Materijali u savremenom građevinarstvu

08.mart 2016

Predavanja iz predmeta Materijali u savremenom građevinarstvu, koja su po rasporedu u sredu, 9. marta 2016. godine odlažu se zbog odsustva nastavnika. O terminu naknadne nastave bićete obavešteni naknadno.

Opominju se svi studenti da na predavanje 16. marta 2016. godine obavezno dođu, zaduženi za seminaski rad da isti pripreme a preostale teme za seminarski biće podeljene na ovim časovima.

Otpornost materijala

08.mart 2016

Najnoviji nastavni materijali iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Nastavni materijali nastavnika

Upravljačko računovodstvo

07.mart 2016

Prvi kolokvijum iz predmeta Upravljačko računovodstvo održaće se u utorak, 22. marta 2016. godine u 9 časova.

Računarom integrisana proizvodnja

04.mart 2016

Prijem projektnih radova iz predmeta Računarom integrisana proizvodnja održaće se u petak, 11.03.2016. god, u 14:00h, kabinet 203.

Veštačka inteligencija

04.mart 2016

Kolokvijum II iz predmeta Veštačka inteligencija održaće se u petak, 11.03.2016. god, u 15:00h, sala 208.

Algoritmi i strukture podataka

03.mart 2016

U prilogu se nalazi zadatak iz predmeta Algoritmi i strukture podataka.

Test - Bezbednosti i zaštite na radu

03.mart 2016

Predavanja iz Bezbednosti i zdravlja na radu, odnosno priprema za polaganje testa za stručnu praksu održaće se u petak, 11. marta 2016. godine od 09-11 časova u 302, za studente druge godine studija studijskih programa Turizam i Računovodstvo i revizija, kao i za studente treće godine studija studijskog programa Menadžment koji nisu do sada položili test. Polaganje testa u okviru stručne prakse je obavezno za sve studente druge godine studija studijskih programa Turizam i Računovodstvo i revizija i treće godine studija studijskog programa Menadžement.

Studenti koji su zaposleni duže od godinu dana ne polažu test.

Test - Bezbednosti i zaštite na radu

03.mart 2016

Predavanja iz Bezbednosti i zaštite na radu, odnosno priprema za polaganje testa za stručnu praksu održaće se u četvrtak, 10. marta 2016. godine od 15-17 časova u 302, za studente treće godine studija, studijskih programa Građevinsko inženjerstvo, Mašinstvo, Inženjerstvo zaštite životne sredine i Informacione tehnologije. Polaganje testa u okviru stručne prakse je obavezno za sve studente treće godine studija.

Studenti koji su zaposleni duže od godinu dana ne polažu test.

Mehanika tla i fundiranje

02.mart 2016

Usmeni ispit iz predmeta Mehanika tla i fundiranje održaće se u petak, 4. marta 2016. godine sa početkom u 9 časova.

Otpornost materijala

01.mart 2016

Vežbe iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom smeru u sredu, 02. marta 2016. godine sa početkom u 8 časova su obavezne za sve studente.

Aplikativni softver

28.februar 2016

U prilogu se nalazi rezultati ispita iz predmeta Aplikativni softver. Upis ocena i usmeni deo ispita održaće se u ponedeljak, 29.02.2016. godine sa početkom u 12:00 h sala 208.

Poslovno komuniciranje

28.februar 2016

Predavanja i vežbe iz predmeta Poslovno komuniciranje predviđene za utorak, 01. mart 2016. godine i sredu, 02. mart 2016. godine neće biti održane zbog neodložnih obaveza predmetnog nastavnika.

Osnovi informatike

26.februar 2016

U prilogu se nalazi raspored grupa sa terminima vežbi iz predmeta Osnovi informatike. Vežbe počinju od ponedeljka, 07.03.2016. godine. Raspored možete videti i na oglasnoj tabli kod kabineta br. 310.

Marketing

25.februar 2016

Predavanja iz predmeta Marketing (smerovi MEN, TUR I RR) neće biti održana u petak, 26.02.2016.godine, već u ponedeljak,29.02.2016.godine, po novom rasporedu.

Poslovne finansije

25.februar 2016

Spisak tema za seminarske radove, kao i Uputstvo za virtuelnu kupovinu akcija(obavezna predispitna obaveza) iz predmeta Poslovne finansije nalaze se u prilogu.

Poslovno komuniciranje

24.februar 2016

Nastavni materijal iz predmeta Poslovno komuniciranje se nalazi u prilogu.

Otpornost materijala

23.februar 2016

Najnoviji nastavni materijali iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Nastavni materijali nastavnika

Projektovanje

23.februar 2016

Projektni zadatak iz predmeta Projektovanje se nalazi u prilogu.

Obrada rezanjem i NU Mašine

23.februar 2016

Ponovni usmeni deo ispita iz predmeta Obrada rezanjem i NU Mašine kod profesora dr Ljubodraga Tanovića, u januarskom ispitnom roku biće održan u održan u petak, 04. marta 2016. godine sa početkom od 13 časova, sala 205.

Otpornost materijala

22.februar 2016

U utorak, 23. februara 2016. godine u 8 časova održaće se vežbe iz predmeta Otpornost materijala na Građevinskom studijskom programu.Prisustvo studenata je obavezno.

Osnovi informatike

21.februar 2016

Vežbe iz predmeta Osnovi informatike počinju od ponedeljka, 29. februara 2016. godine po rasporedu grupa koji će naknadno biti objavljen na oglasnoj tabli kod kabineta 310 i na sajtu skole.

Bezbednost na radu

19.februar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Bezbednost na radu.

Studijski program Mašinstvo

19.februar 2016

Obaveštenje za sve studente II godine studijskog programa Mašinstvo (semestar IV).

Uvod u objektno programiranje

18.februar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Uvod u objektno programiranje. Usmeni deo ispita i upis ocena održaće se u ponedeljak, 22.02.2016. god sa početkom u 11h, sala 208.

Aplikativni softver

18.februar 2016

Odbrana petog seminarskog rada iz predmeta Aplikativni softver održaće se u ponedeljak, 22.02.2016. god sa početkom u 12h, sala 208.

Geodezija

18.februar 2016

Predavanja iz nastavnog predmeta Geodezija održaće se u subotu, 20.02.2016. godine sa početkom u 10 časova.

Baze podataka

16.februar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Baze podataka. Usmeni deo ispita i upis ocena održaće se u četvrtak, 18.02.2016. godine u 8:00h, sala 208.

Finansijsko računovodstvo

16.februar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Finansijsko računovodstvo.

Kompozicija i oblikovanje prostora

16.februar 2016

Odbrana seminarskih radova iz predmeta Kompozicija i oblikovanje prostora održaće se u četvrtak, 18. februara 2016. godine u 11 časova.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

16.februar 2016

Upis ocena iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika kandidatima koji su ispit položili u januarsko-februarskom ispitnom roku će se održati u četvrtak, 18.02.2016. u 11:00 u amfiteatru 109.

Zgradarstvo, Završni radovi i instalacije

16.februar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Zgradarstvo i Završni radovi i instalacije.

Računarska tehnika

13.februar 2016

Ispit iz predmeta Računarska tehnika se pomera za sredu, 17. februar 2016. godine u 10h, zbog državnog praznika.

Pripreme vode za piće i industriju

12.februar 2016

Upis ocena iz predmeta Pripreme vode za piće i industriju kandidatima koji su ispit položili u januarsko-februarskom ispitnom roku će se održati u četvrtak, 18.02.2016. godine u 10:00 u amfiteatru 109.

Obrada rezanjem

12.februar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Obrada rezanjem.

Termodinamika

12.februar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika.

Poslovne finansije

12.februar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije.

Organizacija građenja

12.februar 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Organizacija građenja.

Građevinski materijali

12.februar 2016

Rezultati ispita i ostvareni bodovi iz predmeta Građevinski materijali.

Saobraćajnice

11.februar 2016

Usmeni deo ispita iz predmeta Saobraćajnice biće održan u petak, 26. februara 2016. godine u 10:30 časova.

Profesor Dragan Kulina

11.februar 2016

Predavanja kod profesora Dragana Kuline, počinju 20. februara 2016. godine po važećem rasporedu.

Upravljanje projektima

11.februar 2016

Rezultati ispta iz predmeta Upravljanje projektima na specijalističkim studijama.

Francuski jezik

11.februar 2016

Predavanja iz predmeta Francuski jezik počinju u petak, 26. februara 2016. godine od 10 časova.

Finansijsko računovodstvo

09.februar 2016

Informacije u vezi ispita iz predmeta Finansijsko računovodstvo.

Kompozicija i oblikovanje prostora i Oblikovanje unutrašnjeg prostora

08.februar 2016

Zbog obaveza predmetnog nastavnika prof. dr Ivane Ćirović, odlažu se ispiti iz predmeta Kompozicija i oblikovanje prostora i Oblikovanje unutrašnjeg prostora u januarskom ispitnom roku. Novi termin održavanja ovih ispita je sreda, 10.02.2016. god., u 14:00 časova, učionica 319.

NU mašine

08.februar 2016

Rezultati ispita iz predmeta NU mašine.

Fizika

08.februar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Fizika.

Otpornost materijala

05.februar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Otpornost materijala.

Engleski jezik II

05.februar 2016

U prilogu se nalaze ocene studenata koji su položili ispit iz predmeta Engleski jezik II.

Usmeni deo ispita / upis ocena obaviće se u ponedeljak, 08.02.2016. godine, u 08.30 h, u kabinetu 316.

Operativni sistemi

05.februar 2016

Termine polaganja ispita iz predmeta Operativni sistemi možete videti ovde. Popravne kolokvijume studenti mogu raditi u utorak, 09.02.2016. godine u 08 sati, sala 317.

Metode istraživanja i naučne komunikacije

05.februar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Metode istraživanja i naučne komunikacije na specijalističkim studijama.

Organizacija rada i Industrijski menadžment

05.februar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija rada i Industrijski menadžment sa sve studijske programe.

Menadžment ljudskih resursa

04.februar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment ljudskih resursa.

Ispiti - prof. dr Ivana Ćirović

04.februar 2016

Odlažu se svi ispiti kod profesora dr Ivane Ćirović, zakazani za ponedeljak, 08.02.2016. godine zbog neodložnih poslovnih obaveza. Naknadni termin ispita će biti objavljen na sajtu i oglasnim tablama Škole.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

04.februar 2016

Kandidati, koji imaju položen stručni ispit za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu su oslobođeni polaganja teorijskog dela ispita, kao i izrade i odbrane seminarskih radova, već se pozivaju na deo ispita koji se odnosi na Izradu akta o proceni rizika, u ponedeljak, 08.02.2016. u 13:00 u salu 308. Obaveštenje u vezi termina ispita se nalazi u prilogu.

Obrada rezanjem

04.februar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Obrada rezanjem.

Metalne i drvene konstrukcije

04.februar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije.

Projektovanje, Zgradarstvo i Završni radovi i instalacije

04.februar 2016

Ispiti iz predmeta Projektovanje, Zgradarstvo i Završni radovi i instalacije, kod mr Dejana Milivojevića u januarskom ispitnom roku 2016. god., održaće se u ponedeljak, 08.02.2016. god., u 8:00 časova, u učionici 205.

Nacrtna geometrija

02.februar 2016

Obaveštavaju se studenti da će se vanredni II kolokvijum iz predmeta Nacrtna geometrija kod prof. dr Ivane Ćirović, održati u petak, 05.02.2016. god. od 12:00 časova, u učionici 205.

Pravo izlaska na ovaj kolokvijum imaju samo studenti koji su ove školske godine prvi put slušali predmet! Studenti koji su ovaj predmet odslušali pre školske 2015/16 nemaju pravo izlaska na kolikvijum!!!

Objektno programiranje

02.februar 2016

Usmeni deo ispta iz predmeta Objektno programiranje u januarskom ispitnom roku, održaće se u četvrtak, 11. februara 2016. godine u 14 časova.

Statika konstrukcija I

02.februar 2016

Rezultati trećeg i četvrtog popravnog kolokvijuma iz predmeta Statika konstrukcija I.

Termodinamika

01.februar 2016

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Termodinamika u januarskom ispitnom roku.

Ruski jezik 2

29.januar 2016

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Ruski jezik 2 za sve smerove se nalaze u prilogu.

Računarska tehnika

29.januar 2016

Ispit iz predmeta Računarska tehnika se pomera za ponedeljak, 15. februar 2016. godine u 10h, zbog preklapanja sa drugim ispitima. U prilogu se nalaze teme za seminarski rad iz predmeta Računarska tehnika.

Ukoliko i u ovom terminu dođe do preklapanja sa nekim drugim predmetom, neka se studenti jave predmetnom nastavniku radi promene termina.

Baze podataka

29.januar 2016

Ispit iz predmeta Baze podataka za studente koji su ovaj predmet slušali u toku zimskog semestra školske 15/16 održaće se u ponedeljak, 01. februara 2016. godine sa početkom u 10:00 h, sala 208.

Zaštita građevinskih objekata od požara

29.januar 2016

Ispit iz predmeta Zaštita građevinskih objekata od požara na specijalističkim studijama Bezbednost i zdravlje na radu, biće održan u četvrtak, 11. februara 2016. godine u 10 časova.

Web dizajn

29.januar 2016

Pismeni deo ispita iz predmeta Web dizajn za studente koji nisu ispunili svoje obaveze zakazuje se u četvrtak, 04. februar 2016. godine u 12 časova za studente svih smerova u kabinetu 317.

Ekoturizam

29.januar 2015

Ispit iz predmeta Ekoturizam se odlaže za 09. februar 2016. godine u istom terminu.

Statika konstrukcija I

29.januar 2016

Rezultati prvog i drugog popravnog kolokvijuma iz predmeta Statika konstrukcija I.

mr Dejan Milivojević

28.januar 2016

Ispiti kod mr Dejana Milivojevića zakazani za 01. februar 2016. godine neće biti održani. Novi termin biće dostavljen naknadno.

Aplikativni softver

28.januar 2016

Materijal za ispit iz predmeta Aplikativni softver.

Aplikativni softver

28.januar 2016

Raspored grupa za ispit iz predmeta Aplikativni softver.

Menadžment strategije i razvoja i Organizacija treninga

27.januar 2016

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment strategije i razvoja i Organizacija treninga.

Statika konstrukcija I

27.januar 2016

Rezultati četvrtog kolokvijuma iz predmeta Statika konstrukcija I održanog 27. januara 2016. godine.

Građevinski materijali

27.januar 2016

Bodovi ostvareni iz predispitnih obaveza iz predmeta Građevinski materijali.

Hemija I

27.januar 2016

Rezultati računskog dela ispta iz predmeta Hemija I.

Hemija II

27.januar 2016

Rezultati računskog dela ispta iz predmeta Hemija II.

Statika konstrukcija I

26.januar 2016

Rezultati trećeg kolokvijuma iz predmeta Statika konstrukcija I održanog 26. januara 2016. godine.

Preduzetništvo

26.januar 2016

Predispitni poeni - Ažurirano - iz predmeta Preduzetništvo:

Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom

26.januar 2016

Ispit iz predmeta Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom održaće se u ponedeljak, 01. februar 2016. godine sa početkom u 17h, sala 205.

Hemija I

26.januar 2016

Predispitni poeni za teorijski deo ispita iz predmeta Hemija I.

Preduzetništvo

25.januar 2016

Rezultati testa iz predmeta Preduzetništvo:

Termodinamika

25.januar 2016

Predispitne obaveze za računski deo ispita iz predmeta Termodinamika.

Termodinamika

22.januar 2016

Ispit iz predmeta Termodinamika održaće se u sredu, 27.01.2016. godine sa početkom u 14 časova u 302.

Engleski jezik II

22.januar 2016

Popravni kolokvijum II iz predmeta Engleski jezik II za studente svih smerova održaće se u četvrtak, 28.01.2016. godine, u 9.00 h, u amfiteatru 302.

Engleski jezik II

22.januar 2016

Rezultati II kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik II nalaze se u prilogu.

Hemija I

22.januar 2016

Predispitni poeni za računski deo ispita iz predmeta Hemija I.

Upravljanje projektima

21.januar 2015

Material za izradu seminarskog iz predmeta Upravljanje projektima.

Menadžment strategije i razvoja i Organizacija treninga

21.januar 2016

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Menadžment strategije i razvoja i Organizacija treninga.

Menadžment u turizmu

20.januar 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Menadžment u turizmu u VŠJ Kragujevac.

Algoritmi i strukture podataka

20.januar 2016

Kolokvijum iz predmeta Algoritmi i strukture podataka održaće se u četvrtak, 21. januara 2016. godine sa početkom u 10:00h, sala 208.

Upravljanje projektima

19.januar 2015

Poeni na prisustvo vežbama iz predmeta Upravljanje projektima na specijalističkim studijama.

Statika konstrukcija I

19.januar 2016

Termini održavanja kolokvijuma iz predmeta Statika konstrukcija I:

  • utorak, 26. januar 2015. godine u 11 sati, održaće se treći kolokvijum
  • sreda, 27. januar 2015. godine u 11 sati,održaće se četvrti kolokvijum
  • četvrtak, 28. januar 2015. godine u 11 sati,održaće se prvi i drugi popravni kolokvijum
  • ponedeljak 01. februar 2015. godine u 13 sati,održaće se treći i četvrti popravni kolokvijum

Engleski jezik II

19.januar 2016

Rezultati II kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik II nalaze se u prilogu.

Hotelijersko i agencijsko poslovanje

18.januar 2016

Test iz predmeta Hotelijersko i agencijsko poslovanje biće održan u utorak, 19.01.2016. godine, sa početkom u 9,00 (slušaonica broj 205).

Obaveštenje studentima - prof. dr Vesna Marjanović

18.januar 2016

Zbog sprečenosti profesorke:

  • Konsultacije (kod profesorke Vesne Marjanović) u utorak, 19.01.2016. umesto od 11 do 13 časova, biće održane od 09:30 do 11:30.
  • Predavanja iz Bezbednosti na radu (kod profesorke Vesna Marjanović) umesto u utorak, 19.01.2016. u 15 h biće održana u četvrtak, 21.01.2016. u 16h (sala 302).

Upravljanje projektima

18.januar 2015

Rezultati iz predmeta Upravljanje projektima na specijalističkim studijama.

Fizika

18.januar 2016

Spisak studenata koji su stekli pravo izlaska na završni deo ispita iz predmeta Fizika.

Ekonomika biznisa

15.januar 2016

Davanje potpisa za overu semestra iz predmeta Ekonomika biznisa će se održati prema sledećem rasporedu:

  • Studijski program Računovodstvo i revizija - ponedeljak, 18.01.2016. godine u 13 časova slušaonica 109
  • Studijski program Menadžment - ponedeljak, 18.01.2016. godine u 14 časova slušaonica 109
  • Studijski program Turizam - ponedeljak, 18.01.2016. godine u 15 časova slušaonica 109

Audio i video tehnologije

15.januar 2016

Ispit iz predmeta Audio i video tehnologije u januarskom ispitnom roku 2016. godine sastoji se iz dva dela:

  • I praktičan deo koji je dogovoren sa predmetnim nastavnikom
  • II praktičan deo koji se odnosi na montažu već pripremljenog audio i video materijala. Za realizaciju II dela potrebno je da studenti dođu u ponedeljak 18.01.2016.godine u 13h u laboratoriju za multimediju (broj 310) radi preuzimanja scenarija i potrebnog audio i video materijala.

Objektno programiranje

15.januar 2016

Predavanja iz predmeta Objektno programiranje održaće se u petak, 22.01.2016. godine, sa početkom u 10,00 časova.

Matematika I

14.januar 2016

Upis predispitnih poena u indeks i potpis za overu semestra biće u ponedeljak, 18. januar 2016. godine, sala 302:

  • 13-14h Gradjevina + Zaštita živ.sredine
  • 14-15h Mašinstvo + Informatika

Preduzetništvo

14.januar 2016

Test iz predmeta Preduzetništvo biće održan u utorak, 19.01.2016. godine, sa početkom u 11,00 (slušaonica broj 317).

Uvod u turizam

14.januar 2016

Test iz predmeta Uvod u turizam biće održan u četvratak, 21.01.2016. godine, sa početkom u 08,00 (slušaonica broj 318).

Menadžment u turizmu

12.januar 2016

Zbog obaveza predmetnog nastavnika vežbe iz predmeta Menadžment u turizmu koje su po rasporedu planirane za sredu, 13.01.2016. godine, neće se održati. Termin nadoknade izgubljenih časova biće naknadno objavljen.

Obrada rezanjem

12.januar 2016

Dana, 15. januara 2016.godine u 10 časova u sali 205 studenti mogu doneti svoje seminarske zadatke na pregled. Studenti koji su položili pismeni deo ispita, mogu u navedenom terminu polagati usmeni deo.

NU mašine

12.januar 2016

Nastava iz predmeta NU mašine u jesenjem semestru školske 2015/2016. godine održaće se u petak 15. januara 2016.godine od 8 – 12 časova u sali 205.

Engleski jezik II

12.januar 2016

Drugi kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II održaće se prema sledećem rasporedu:

  • studenti studijskih programa Informatika, Mašinsko inženjerstvo, Inženjerstvo zaštite životne sredine i Građevinsko inženjerstvo: ponedeljak, 18.01.2016. godine, u 8.00h, učionica 317. Na kolokvijum obavezno poneti indeks zbog dobijanja potpisa.
  • studenti studijskih programa Menadžment i Računovodstvo i revizija: četvrtak, 21.01.2016. godine, u 12.00h, učionica 317. Na kolokvijum obavezno poneti indeks. Potpisi će se deliti u petak, 22.01.2016. godine u 12.00, u učionici 317.
  • studenti studijskog programa Turizam: četvrtak, 21.01.2016. godine, u 10.00h, učionica 317. Na kolokvijum obavezno poneti indeks. Potpisi će se deliti u petak, 22.01.2015. u 10.00h, u učionici 317.

Istraživanje tržišta

11.januar 2016

Zbog profesorovih obaveza na TEMPUS projektu, u sredu, 13.01.2016. godine, neće se održati nastava na nastavnom predmetu Istraživanje tržišta. Popravni kolokvijum i upis ostvarenih poena obaviće se u sredu, 20.01.2016. godine. Termin nadoknade izgubljenih časova biće dogovoren sa profesorom.

Bezbednost na radu

11.januar 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Bezbednost na radu nalaze se u prilogu.

Hemija I

11.januar 2016

Spisak studenata sa ostvarenim predispitnim poeni iz predmeta Hemija I nalaze se u prilogu.

Fizika

09.januar 2016

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Fizika po studijskim programima:

Preduzetništvo

09.januar 2016

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Preduzetništvo po studijskim programima:

Građevinski materijali

31.decembar 2015

Rok za predaju elaborata iz predmeta Građevinski materijali je 11. januar 2016. godine. Popravni kolokvijum iz predmeta Građevinski materijali održaće se u ponedeljak, 18. januara 2016. godine. Drugi kolokvijum će se održati u četvrtak, 21. januara 2016 godine.

Termodinamika

31.decembar 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Termodinamika nalaze se u prilogu.

Finansijsko računovodstvo

29.decembar 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Finansijsko računovodstvo nalaze se u prilogu.

Hemija I

29.decembar 2015

Spisak studenata sa ostvarenim predispitnim poeni iz predmeta Hemija I nalaze se u prilogu.

Matematika I

29.decembar 2015

Kolokvijum iz Analiticke geometrije biće organizovan u utorak, 12. januara 2016. godine prema sledećem rasporedu:

  • 9-10h Zaštita životne sredine + Mašinstvo, sala 302
  • 10-11h Gradjevinsko inženjerstvo sala 302
  • 11-12h Informacione tehnologije br.indeksa <=30 sala 205
  • 12-13h Informacione tehnologije br.indeksa >30 sala 205

Matematika I

29.decembar 2015

Teoriski deo iz Analiticke geometrije biće organizovan u ponedeljak, 11. januara 2016. godine prema sledećem rasporedu:

  • 13-14h Zaštita životne sredine + Mašinstvo
  • -14-15h Gra]evinsko inženjerstvo + Informacione tehnologije, sala 302

Upravljanje projektima

28.decembar 2015

Rezultati iz predmeta Upravljanje projektima na specijalističkim studijama.

Poslovna matematika

28.decembar 2015

Drugi kolokvijum iz predmeta Poslovna matematika, kod prof. dr Milenka Pikule, biće održan u ponedeljak, 11.01.2016.god., od 08:00 - 10:00 časova, u amfiteatru 302.

Engleski jezik II

28.decembar 2015

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik II nalaze se u prilogu.

Metalne i drvene konstrukcije

27.decembar 2015

Predavanja i vežbeiz predmeta Metalne i drvene konstrukcije neće se održati u ponedeljak, 28.decembra 2015. godine, kako je planirano po rasporedu, zbog službene odsutnosti profesora.

Privredno pravo

25.decembar 2015

Predavanja iz predmeta Privredno pravo u januaru mesecu 2016. godine, održaće se 15.01.2015. godine sa početkom u 12 sati.

Preduzetništvo

25.decembar 2015

Nastavni materijal iz predmeta Preduzetništvo.

Fizika

25.novembar 2015

Termini za popravni kolokvijum, nadoknadu i odbarnu laboratorijskih vežbi iz predmeta Fizika.

Zgradarstvo

24.decembar 2015

Vežbe broj 4. i 5. iz predmeta Zgradarstvo.

Menadžment ljudskih resursa

24.decembar 2015

Rezultati kolokvijumaiz predmeta Menadžment ljudskih resursa.

Ekonomika biznisa

23.decembar 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Ekonomika biznisa.

Studijski program Turizam

23.decembar 2015

Organizuje se poseta Narodnom muzeju Užice – izložba „Pikaso u Užicu“ za studente studijskog programa Turizam prema sledećem rasporedu:

  • Studenti druge i treće godine – utorak 29.12.2015. godine u 9 časova
  • Studenti prve godine – sreda 30.12.2015. godine u 10 časova
Sastanak u predviđeno vreme ispred Narodnog muzeja.

Zaštita građevinskih objekata od požara

22.decembar 2015

Predavanja iz predmeta Zaštita građevinskih objekata od požara na specijalističkim studijama Bezbednost i zdravlje na radu, održaće se u ponedeljak 28. decembra 2015. godine u 16 časova.

Aplikativni softver

22.decembar 2015

Raspored studenata za kolokvijum iz predmeta Aplikativni softver.

Finansijsko računovodstvo

21.decembar 2015

Polaganje kolokvijuma iz Finansijskog računovodstva obaviće se u ponedeljak 28.12.2015. godine u 11 časova u amfiteatru 207. Na kolokvijum je potrebno poneti: obrasce, indeks, hemijsku olovku/običnu olovku, lenjir i kalkulator.

Ruski jezik I

18.decembar 2015

Predavanja iz predmeta Ruski jezik I koja su trebala da se održe po rasporedu 31.12.2015. godine, održaće se u ponedeljak, 28.12.2015. godine u terminu od 17h do 20h.

Hemija I

18.decembar 2015

U prilogu se nalaze predispitni poeni iz predmeta Hemija I.

Uvod u turizam

17.decembar 2015

Drugi kolokvijum iz predmeta Uvod u turizam biće održan u četvrtak, 24.12. 2015 godine sa početkom u 09,00 časova (slušaonica 318).

Agencijsko i hotelijersko poslovanje

17.decembar 2015

Drugi kolokvijum iz predmeta Agencijsko i hotelijersko poslovanje biće održan u sredu, 23.12.2015 godine, sa početkom u 13,00 časova (slušaonica 205).

Matematika I

16.decembar 2015

Rezultati kolokvijuma iz Vektorske algebre, predmet Matematika I, po studijskim programima:

Ekonomika biznisa

16.decembar 2015

U prilogu se nalaze rezultati kolokvijuma održanog 13.12.2015. godine u VŠJ Kragujevac. Ukoliko imate primedbe na ostvareni broj poena možete poslati e-mail sa razlogom do ponedeljka 21.12.2015. godine.

NU mašine

15.decembar 2015

Nastava iz predmeta NU mašine u jesenjem semestru školske 2015/2016 godine održaće se u petak, 25.12.2015. godine od 8–12 časova u sali 205.

Obrada rezanjem

15.decembar 2015

Dana, 25.12.2015. godine u 12 časova u sali 205 studenti mogu doneti svoje seminarske zadatke na pregled. Studenti koji su položili pismeni deo ispita, mogu u navedenom terminu polagati usmeni deo.

Ekonomika biznisa

14.decembar 2015

Obaveštenje u vezi polaganja kolokvijuma iz predmeta Ekonomika biznisa se nalazi u prilogu.

Statika konstrukcija 1

14.decembar 2015

Drugi kolokvijum iz predmeta Statika konstrukcija 1 biće održan u ponedeljak, 21.12.2015. godine u 13 časova

Upravljanje projektima

14.decembar 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Upravljanje projektima na specijalističkim studijama.

Menadžment turističke destinacije

14.decembar 2015

Predavanja iz predmeta Menadžment turističke destinacije na specijalističkim studijama, kod mr Radomira Stojanovića, održaće se u četvrtak, 24.12.2015. god. kako je rasporedom i planirano, ali u terminu od 12:00 - 14:00 časova, u učionici 305.

Preduzetništvo

14.decembar 2015

Drugi kolokvijum iz predmeta Preduzetništvo, kod mr Radomira Stojanovića, biće održan u utorak, 29.12.2015.god., od 11:00 časova, u amfiteatru 317.

Upravljanje projektima

14.decembar 2015

Materijal sa vežbi iz predmeta Upravljanje projektima na specijalističkim studijama nalazi se u prilogu.

Engleski jezik II

14.decembar 2015

Popravni kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II za studente studijskih programa: Mašinstvo, Informacione tehnologije, Građevinsko inženjerstvo, Inženjerstvo zaštite životne sredine, Menadžment i Računovodstvo i revizija, održaće se u ponedeljak, 28.12.2015. godine, u slušaonici 317, u 8.00 h.

Na kolokvijum obavezno poneti indeks.

Ekonomika biznisa

11.decembar 2015

Obaveštenje u vezi kolokvijuma iz predmeta Ekonomika biznisa u VŠJ Kragujevac se nalazi u prilogu.

Agencijsko i hotelsko poslovanje

11.decembar 2015

Materijal sa predavanja iz predmeta Agencijsko i hotelsko poslovanje se nalazi u prilogu.

Engleski jezik II

10.decembar 2015

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik II, za studente studijskog programa Turizam, nalaze se u prilogu.

Uvod u turizam

10.decembar 2015

Predavanja kao i vežbe iz predmeta Uvod u turizam neće se održati u sredu (16.12.2015) kao ni u četvrtak 17.12.2015. godine, zbog sprečenosti nastavnika.

Agencijsko i hotelijersko poslovanje

10.decembar 2015

Vežbe iz predmeta Agencijsko i hotelijersko poslovanje neće se održati u sredu, 16.12.2015. godine, zbog sprečenosti predavača

Matematika 1

09.decembar 2015

Rezultati predispitnih poena iz predmeta Matematika 1 po studijskim programima:

Drugi kolokvijum iz Vektorske algebre biće organizovan u utorak 15.12.2015. u sledećim terminima:

  • 9-10h MA+TH sala 302
  • 10-11h GR sala 302
  • 11-12h IT I grupa, sala 205
  • 12-13h IT II grupa, sala 205>

Završni radovi

09.decembar 2015

Drugi kolokvijum iz predmeta Završni radovi održaće se u terminu vežbi (12-14h), u sredu 16. decembra 2015. godine. Poneti pribor i papir.

Fizika

18.januar 2016

Spisak studenata koji su stekli pravo izlaska na završni deo ispita iz predmeta Fizika.

Ekonomika biznisa

15.januar 2016

Davanje potpisa za overu semestra iz predmeta Ekonomika biznisa će se održati prema sledećem rasporedu:

  • Studijski program Računovodstvo i revizija - ponedeljak, 18.01.2016. godine u 13 časova slušaonica 109
  • Studijski program Menadžment - ponedeljak, 18.01.2016. godine u 14 časova slušaonica 109
  • Studijski program Turizam - ponedeljak, 18.01.2016. godine u 15 časova slušaonica 109

Audio i video tehnologije

15.januar 2016

Ispit iz predmeta Audio i video tehnologije u januarskom ispitnom roku 2016. godine sastoji se iz dva dela:

  • I praktičan deo koji je dogovoren sa predmetnim nastavnikom
  • II praktičan deo koji se odnosi na montažu već pripremljenog audio i video materijala. Za realizaciju II dela potrebno je da studenti dođu u ponedeljak 18.01.2016.godine u 13h u laboratoriju za multimediju (broj 310) radi preuzimanja scenarija i potrebnog audio i video materijala.

Objektno programiranje

15.januar 2016

Predavanja iz predmeta Objektno programiranje održaće se u petak, 22.01.2016. godine, sa početkom u 10,00 časova.

Matematika I

14.januar 2016

Upis predispitnih poena u indeks i potpis za overu semestra biće u ponedeljak, 18. januar 2016. godine, sala 302:

  • 13-14h Gradjevina + Zaštita živ.sredine
  • 14-15h Mašinstvo + Informatika

Preduzetništvo

14.januar 2016

Test iz predmeta Preduzetništvo biće održan u utorak, 19.01.2016. godine, sa početkom u 11,00 (slušaonica broj 317).

Uvod u turizam

14.januar 2016

Test iz predmeta Uvod u turizam biće održan u četvratak, 21.01.2016. godine, sa početkom u 08,00 (slušaonica broj 318).

Hotelijersko i agencijsko poslovanje

14.januar 2016

Test iz predmeta Hotelijersko i agencijsko poslovanje biće održan u utorak, 19.01.2016. godine, sa početkom u 13,00 (slušaonica broj 205).

Menadžment u turizmu

12.januar 2016

Zbog obaveza predmetnog nastavnika vežbe iz predmeta Menadžment u turizmu koje su po rasporedu planirane za sredu, 13.01.2016. godine, neće se održati. Termin nadoknade izgubljenih časova biće naknadno objavljen.

Obrada rezanjem

12.januar 2016

Dana, 15. januara 2016.godine u 10 časova u sali 205 studenti mogu doneti svoje seminarske zadatke na pregled. Studenti koji su položili pismeni deo ispita, mogu u navedenom terminu polagati usmeni deo.

NU mašine

12.januar 2016

Nastava iz predmeta NU mašine u jesenjem semestru školske 2015/2016. godine održaće se u petak 15. januara 2016.godine od 8 – 12 časova u sali 205.

Engleski jezik II

12.januar 2016

Drugi kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II održaće se prema sledećem rasporedu:

  • studenti studijskih programa Informatika, Mašinsko inženjerstvo, Inženjerstvo zaštite životne sredine i Građevinsko inženjerstvo: ponedeljak, 18.01.2016. godine, u 8.00h, učionica 317. Na kolokvijum obavezno poneti indeks zbog dobijanja potpisa.
  • studenti studijskih programa Menadžment i Računovodstvo i revizija: četvrtak, 21.01.2016. godine, u 12.00h, učionica 317. Na kolokvijum obavezno poneti indeks. Potpisi će se deliti u petak, 22.01.2016. godine u 12.00, u učionici 317.
  • studenti studijskog programa Turizam: četvrtak, 21.01.2016. godine, u 10.00h, učionica 317. Na kolokvijum obavezno poneti indeks. Potpisi će se deliti u petak, 22.01.2015. u 10.00h, u učionici 317.

Istraživanje tržišta

11.januar 2016

Zbog profesorovih obaveza na TEMPUS projektu, u sredu, 13.01.2016. godine, neće se održati nastava na nastavnom predmetu Istraživanje tržišta. Popravni kolokvijum i upis ostvarenih poena obaviće se u sredu, 20.01.2016. godine. Termin nadoknade izgubljenih časova biće dogovoren sa profesorom.

Bezbednost na radu

11.januar 2016

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Bezbednost na radu nalaze se u prilogu.

Hemija I

11.januar 2016

Spisak studenata sa ostvarenim predispitnim poeni iz predmeta Hemija I nalaze se u prilogu.

Fizika

09.januar 2016

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Fizika po studijskim programima:

Preduzetništvo

09.januar 2016

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Preduzetništvo po studijskim programima:

Građevinski materijali

31.decembar 2015

Rok za predaju elaborata iz predmeta Građevinski materijali je 11. januar 2016. godine. Popravni kolokvijum iz predmeta Građevinski materijali održaće se u ponedeljak, 18. januara 2016. godine. Drugi kolokvijum će se održati u četvrtak, 21. januara 2016 godine.

Termodinamika

31.decembar 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Termodinamika nalaze se u prilogu.

Finansijsko računovodstvo

29.decembar 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Finansijsko računovodstvo nalaze se u prilogu.

Hemija I

29.decembar 2015

Spisak studenata sa ostvarenim predispitnim poeni iz predmeta Hemija I nalaze se u prilogu.

Matematika I

29.decembar 2015

Kolokvijum iz Analiticke geometrije biće organizovan u utorak, 12. januara 2016. godine prema sledećem rasporedu:

  • 9-10h Zaštita životne sredine + Mašinstvo, sala 302
  • 10-11h Gradjevinsko inženjerstvo sala 302
  • 11-12h Informacione tehnologije br.indeksa <=30 sala 205
  • 12-13h Informacione tehnologije br.indeksa >30 sala 205

Matematika I

29.decembar 2015

Teoriski deo iz Analiticke geometrije biće organizovan u ponedeljak, 11. januara 2016. godine prema sledećem rasporedu:

  • 13-14h Zaštita životne sredine + Mašinstvo
  • -14-15h Gra]evinsko inženjerstvo + Informacione tehnologije, sala 302

Upravljanje projektima

28.decembar 2015

Rezultati iz predmeta Upravljanje projektima na specijalističkim studijama.

Poslovna matematika

28.decembar 2015

Drugi kolokvijum iz predmeta Poslovna matematika, kod prof. dr Milenka Pikule, biće održan u ponedeljak, 11.01.2016.god., od 08:00 - 10:00 časova, u amfiteatru 302.

Engleski jezik II

28.decembar 2015

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik II nalaze se u prilogu.

Metalne i drvene konstrukcije

27.decembar 2015

Predavanja i vežbeiz predmeta Metalne i drvene konstrukcije neće se održati u ponedeljak, 28.decembra 2015. godine, kako je planirano po rasporedu, zbog službene odsutnosti profesora.

Privredno pravo

25.decembar 2015

Predavanja iz predmeta Privredno pravo u januaru mesecu 2016. godine, održaće se 15.01.2015. godine sa početkom u 12 sati.

Preduzetništvo

25.decembar 2015

Nastavni materijal iz predmeta Preduzetništvo.

Fizika

25.novembar 2015

Termini za popravni kolokvijum, nadoknadu i odbarnu laboratorijskih vežbi iz predmeta Fizika.

Zgradarstvo

24.decembar 2015

Vežbe broj 4. i 5. iz predmeta Zgradarstvo.

Menadžment ljudskih resursa

24.decembar 2015

Rezultati kolokvijumaiz predmeta Menadžment ljudskih resursa.

Ekonomika biznisa

23.decembar 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Ekonomika biznisa.

Studijski program Turizam

23.decembar 2015

Organizuje se poseta Narodnom muzeju Užice – izložba „Pikaso u Užicu“ za studente studijskog programa Turizam prema sledećem rasporedu:

  • Studenti druge i treće godine – utorak 29.12.2015. godine u 9 časova
  • Studenti prve godine – sreda 30.12.2015. godine u 10 časova
Sastanak u predviđeno vreme ispred Narodnog muzeja.

Zaštita građevinskih objekata od požara

22.decembar 2015

Predavanja iz predmeta Zaštita građevinskih objekata od požara na specijalističkim studijama Bezbednost i zdravlje na radu, održaće se u ponedeljak 28. decembra 2015. godine u 16 časova.

Aplikativni softver

22.decembar 2015

Raspored studenata za kolokvijum iz predmeta Aplikativni softver.

Finansijsko računovodstvo

21.decembar 2015

Polaganje kolokvijuma iz Finansijskog računovodstva obaviće se u ponedeljak 28.12.2015. godine u 11 časova u amfiteatru 207. Na kolokvijum je potrebno poneti: obrasce, indeks, hemijsku olovku/običnu olovku, lenjir i kalkulator.

Ruski jezik I

18.decembar 2015

Predavanja iz predmeta Ruski jezik I koja su trebala da se održe po rasporedu 31.12.2015. godine, održaće se u ponedeljak, 28.12.2015. godine u terminu od 17h do 20h.

Hemija I

18.decembar 2015

U prilogu se nalaze predispitni poeni iz predmeta Hemija I.

Uvod u turizam

17.decembar 2015

Drugi kolokvijum iz predmeta Uvod u turizam biće održan u četvrtak, 24.12. 2015 godine sa početkom u 09,00 časova (slušaonica 318).

Agencijsko i hotelijersko poslovanje

17.decembar 2015

Drugi kolokvijum iz predmeta Agencijsko i hotelijersko poslovanje biće održan u sredu, 23.12.2015 godine, sa početkom u 13,00 časova (slušaonica 205).

Matematika I

16.decembar 2015

Rezultati kolokvijuma iz Vektorske algebre, predmet Matematika I, po studijskim programima:

Ekonomika biznisa

16.decembar 2015

U prilogu se nalaze rezultati kolokvijuma održanog 13.12.2015. godine u VŠJ Kragujevac. Ukoliko imate primedbe na ostvareni broj poena možete poslati e-mail sa razlogom do ponedeljka 21.12.2015. godine.

NU mašine

15.decembar 2015

Nastava iz predmeta NU mašine u jesenjem semestru školske 2015/2016 godine održaće se u petak, 25.12.2015. godine od 8–12 časova u sali 205.

Obrada rezanjem

15.decembar 2015

Dana, 25.12.2015. godine u 12 časova u sali 205 studenti mogu doneti svoje seminarske zadatke na pregled. Studenti koji su položili pismeni deo ispita, mogu u navedenom terminu polagati usmeni deo.

Ekonomika biznisa

14.decembar 2015

Obaveštenje u vezi polaganja kolokvijuma iz predmeta Ekonomika biznisa se nalazi u prilogu.

Statika konstrukcija 1

14.decembar 2015

Drugi kolokvijum iz predmeta Statika konstrukcija 1 biće održan u ponedeljak, 21.12.2015. godine u 13 časova

Upravljanje projektima

14.decembar 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Upravljanje projektima na specijalističkim studijama.

Menadžment turističke destinacije

14.decembar 2015

Predavanja iz predmeta Menadžment turističke destinacije na specijalističkim studijama, kod mr Radomira Stojanovića, održaće se u četvrtak, 24.12.2015. god. kako je rasporedom i planirano, ali u terminu od 12:00 - 14:00 časova, u učionici 305.

Preduzetništvo

14.decembar 2015

Drugi kolokvijum iz predmeta Preduzetništvo, kod mr Radomira Stojanovića, biće održan u utorak, 29.12.2015.god., od 11:00 časova, u amfiteatru 317.

Upravljanje projektima

14.decembar 2015

Materijal sa vežbi iz predmeta Upravljanje projektima na specijalističkim studijama nalazi se u prilogu.

Engleski jezik II

14.decembar 2015

Popravni kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II za studente studijskih programa: Mašinstvo, Informacione tehnologije, Građevinsko inženjerstvo, Inženjerstvo zaštite životne sredine, Menadžment i Računovodstvo i revizija, održaće se u ponedeljak, 28.12.2015. godine, u slušaonici 317, u 8.00 h.

Na kolokvijum obavezno poneti indeks.

Finansijski menadžment

07.decembar 2015

Predavanja iz predmeta Finansijski menadžment neće biti održana u utorak, 08.12.2015. godine. Termin nadoknade će biti naknadno objavljen.

Engleski jezik II

07.decembar 2015

Rezultati I kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik II nalaze se u prilogu.

Francuski jezik 2

07.decembar 2015

Nastava iz predmeta Francuski jezik 2 održaće se u petak, 11. decembra 2015. godine prema utvrđenom rasporedu.

Preduzetništvo

04.novembar 2015

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Preduzetništvo po studijskim programima:

Engleski jezik II

04.decembar 2015

Popravni kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II za studente studijskog programa Turizam biće održan u četvrtak, 10.12.2015. godine, u slušaonici 317, u 11.00 h. Na kolokvijum obavezno poneti indeks.

Engleski jezik I

04.decembar 2015

Rezultati I kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik II nalaze se u prilogu.

Obrada rezanjem

01.decembar 2015

Dana, 04. decembra 2015.godine u 12 časova u sali 205 studenti mogu doneti svoje seminarske zadatke na pregled. Studenti koji su položili pismeni deo ispita, mogu u navedenom terminu polagati usmeni deo.

NU mašine

01.decembar 2015

Nastava iz predmeta NU mašine u jesenjem semestru školske 2015/2016. godine održaće se u petak, 04.12.2015. godine od 8 – 12 časova u sali 205.

Menadžment u turizmu

01.decembar 2015

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Menadžment u turizmu po studijskim programima:

Engleski jezik II

30.novembar 2015

Rezultati I kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik II, za studente studijskih programa Menadžment i Računovodstvo i revizija, nalaze se u prilogu.

Uvod u turizam

26.novembar 2015

Prvi kolokvijum iz predmeta Uvod u turizam, kod mr Radomira Stojanovića, biće održan u četvrtak, 10.12.2015.god., od 08:00 časova, u amfiteatru 318.

Agencijsko i hotelsko poslovanje

26.novembar 2015

Prvi kolokvijum iz predmeta Agencijsko i hotelsko poslovanje, kod mr Radomira Stojanovića, biće održan u utorak, 08.12.2015. god, od 09:00 časova, u učionici 205.

Hemija I

26.novembar 2015

Rezultati uvodnog teorijskog kolokvijuma iz predmeta Hemija I.

Engleski jezik II

24.novembar 2015

I kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II za studente studijskih programa: Informacione tehnologije, Mašinstvo, Građevinsko inženjerstvo i Inženjerstvo zaštite životne sredine održaće se 7. decembra 2015. godine, u 8.00 h, u slušaonici 317. Kolokvijum je obavezan i neophodno je poneti indeks.

Finansijsko računovodstvo

24.novembar 2015

Predavanja iz predmeta Finansijsko računovodstvo koja su zakazana po rasporedu u sredu, 25. novembra 2015. godine neće se održati zbog proslave Dana Škole i promocije diplomiranih studenata. Naknada časova će se održati u ponedeljak, 30. novembra 2015. godine u 9 časova.

Fizika

24.novembar 2015

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Fizika po studijskim programima:

Upravljanje projektima

23.novembar 2015

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta Upravljanje projektima na spedcijalističkim studijama.

Statika konstrukcija I

20.novembar 2015

Prvi kolokvijum iz predmeta Statika konstrukcija I biće održan u petak, 27. novembra 2015. godine u 10 časova.

Engleski jezik II

19.novembar 2015

I kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II održaće se prema sledećem rasporedu:

  • studenti studijskih programa Menadžment i Računovodstvo i revizija - 27.11.2015. godine, 12.00 h, slušaonica 302
  • studenti studijskog programa Turizam - 03.12.2015. godine, 10.00h, slušaonica 317

Na kolokvijum obavezno poneti indeks.

Ekonomika biznisa

19.novembar 2015

Predlog tema za seminarske radoveiz predmeta Ekonomika biznisa se nalazi u prilogu.

Završni radovi

19.novembar 2015

Prvi kolokvijum iz predmeta Završni radovi održaće se u utorak, 24. novembra 2015. godine. Obavezno poneti pribor za crtanje, kalkulator, olovku, gumicu, papire A4 i A5 formata.

Matematika I

16.novembar 2015

Rezultati kolokvijuma iz Vektorske algebre, predmet Matematika I, po studijskim programima:

Ekonomika biznisa

16.novembar 2015

U prilogu se nalaze rezultati kolokvijuma održanog 13.12.2015. godine u VŠJ Kragujevac. Ukoliko imate primedbe na ostvareni broj poena možete poslati e-mail sa razlogom do ponedeljka 21.12.2015. godine.

NU mašine

15.novembar 2015

Nastava iz predmeta NU mašine u jesenjem semestru školske 2015/2016 godine održaće se u petak, 25.12.2015. godine od 8–12 časova u sali 205.

Obrada rezanjem

15.novembar 2015

Dana, 25.12.2015. godine u 12 časova u sali 205 studenti mogu doneti svoje seminarske zadatke na pregled. Studenti koji su položili pismeni deo ispita, mogu u navedenom terminu polagati usmeni deo.

Ekonomika biznisa

14.novembar 2015

Obaveštenje u vezi polaganja kolokvijuma iz predmeta Ekonomika biznisa se nalazi u prilogu.

Statika konstrukcija 1

14.novembar 2015

Drugi kolokvijum iz predmeta Statika konstrukcija 1 biće održan u ponedeljak, 21.12.2015. godine u 13 časova

Upravljanje projektima

14.decembar 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Upravljanje projektima na specijalističkim studijama.

Menadžment turističke destinacije

14.decembar 2015

Predavanja iz predmeta Menadžment turističke destinacije na specijalističkim studijama, kod mr Radomira Stojanovića, održaće se u četvrtak, 24.12.2015. god. kako je rasporedom i planirano, ali u terminu od 12:00 - 14:00 časova, u učionici 305.

Preduzetništvo

14.decembar 2015

Drugi kolokvijum iz predmeta Preduzetništvo, kod mr Radomira Stojanovića, biće održan u utorak, 29.12.2015.god., od 11:00 časova, u amfiteatru 317.

Upravljanje projektima

14.decembar 2015

Materijal sa vežbi iz predmeta Upravljanje projektima na specijalističkim studijama nalazi se u prilogu.

Engleski jezik II

14.decembar 2015

Popravni kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II za studente studijskih programa: Mašinstvo, Informacione tehnologije, Građevinsko inženjerstvo, Inženjerstvo zaštite životne sredine, Menadžment i Računovodstvo i revizija, održaće se u ponedeljak, 28.12.2015. godine, u slušaonici 317, u 8.00 h.

Na kolokvijum obavezno poneti indeks.

Ekonomika biznisa

11.novembar 2015

Obaveštenje u vezi kolokvijuma iz predmeta Ekonomika biznisa u VŠJ Kragujevac se nalazi u prilogu.

Agencijsko i hotelsko poslovanje

11.novembar 2015

Materijal sa predavanja iz predmeta Agencijsko i hotelsko poslovanje se nalazi u prilogu.

Engleski jezik II

10.decembar 2015

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik II, za studente studijskog programa Turizam, nalaze se u prilogu.

Uvod u turizam

10.decembar 2015

Predavanja kao i vežbe iz predmeta Uvod u turizam neće se održati u sredu (16.12.2015) kao ni u četvrtak 17.12.2015. godine, zbog sprečenosti nastavnika.

Agencijsko i hotelijersko poslovanje

10.decembar 2015

Vežbe iz predmeta Agencijsko i hotelijersko poslovanje neće se održati u sredu, 16.12.2015. godine, zbog sprečenosti predavača

Matematika 1

09.novembar 2015

Rezultati predispitnih poena iz predmeta Matematika 1 po studijskim programima:

Drugi kolokvijum iz Vektorske algebre biće organizovan u utorak 15.12.2015. u sledećim terminima:

  • 9-10h MA+TH sala 302
  • 10-11h GR sala 302
  • 11-12h IT I grupa, sala 205
  • 12-13h IT II grupa, sala 205>

Završni radovi

09.decembar 2015

Drugi kolokvijum iz predmeta Završni radovi održaće se u terminu vežbi (12-14h), u sredu 16. decembra 2015. godine. Poneti pribor i papir.

Finansijski menadžment

07.decembar 2015

Predavanja iz predmeta Finansijski menadžment neće biti održana u utorak, 08.12.2015. godine. Termin nadoknade će biti naknadno objavljen.

Engleski jezik II

07.decembar 2015

Rezultati I kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik II nalaze se u prilogu.

Francuski jezik 2

07.decembar 2015

Nastava iz predmeta Francuski jezik 2 održaće se u petak, 11. decembra 2015. godine prema utvrđenom rasporedu.

Preduzetništvo

04.novembar 2015

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Preduzetništvo po studijskim programima:

Engleski jezik II

04.decembar 2015

Popravni kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II za studente studijskog programa Turizam biće održan u četvrtak, 10.12.2015. godine, u slušaonici 317, u 11.00 h. Na kolokvijum obavezno poneti indeks.

Engleski jezik I

04.decembar 2015

Rezultati I kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik II nalaze se u prilogu.

Obrada rezanjem

01.decembar 2015

Dana, 04. decembra 2015.godine u 12 časova u sali 205 studenti mogu doneti svoje seminarske zadatke na pregled. Studenti koji su položili pismeni deo ispita, mogu u navedenom terminu polagati usmeni deo.

NU mašine

01.decembar 2015

Nastava iz predmeta NU mašine u jesenjem semestru školske 2015/2016. godine održaće se u petak, 04.12.2015. godine od 8 – 12 časova u sali 205.

Menadžment u turizmu

01.decembar 2015

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Menadžment u turizmu po studijskim programima:

Engleski jezik II

30.novembar 2015

Rezultati I kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik II, za studente studijskih programa Menadžment i Računovodstvo i revizija, nalaze se u prilogu.

Uvod u turizam

26.novembar 2015

Prvi kolokvijum iz predmeta Uvod u turizam, kod mr Radomira Stojanovića, biće održan u četvrtak, 10.12.2015.god., od 08:00 časova, u amfiteatru 318.

Agencijsko i hotelsko poslovanje

26.novembar 2015

Prvi kolokvijum iz predmeta Agencijsko i hotelsko poslovanje, kod mr Radomira Stojanovića, biće održan u utorak, 08.12.2015. god, od 09:00 časova, u učionici 205.

Hemija I

26.novembar 2015

Rezultati uvodnog teorijskog kolokvijuma iz predmeta Hemija I.

Engleski jezik II

24.novembar 2015

I kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II za studente studijskih programa: Informacione tehnologije, Mašinstvo, Građevinsko inženjerstvo i Inženjerstvo zaštite životne sredine održaće se 7. decembra 2015. godine, u 8.00 h, u slušaonici 317. Kolokvijum je obavezan i neophodno je poneti indeks.

Finansijsko računovodstvo

24.novembar 2015

Predavanja iz predmeta Finansijsko računovodstvo koja su zakazana po rasporedu u sredu, 25. novembra 2015. godine neće se održati zbog proslave Dana Škole i promocije diplomiranih studenata. Naknada časova će se održati u ponedeljak, 30. novembra 2015. godine u 9 časova.

Fizika

24.novembar 2015

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Fizika po studijskim programima:

Upravljanje projektima

23.novembar 2015

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta Upravljanje projektima na spedcijalističkim studijama.

Statika konstrukcija I

20.novembar 2015

Prvi kolokvijum iz predmeta Statika konstrukcija I biće održan u petak, 27. novembra 2015. godine u 10 časova.

Engleski jezik II

19.novembar 2015

I kolokvijum iz predmeta Engleski jezik II održaće se prema sledećem rasporedu:

  • studenti studijskih programa Menadžment i Računovodstvo i revizija - 27.11.2015. godine, 12.00 h, slušaonica 302
  • studenti studijskog programa Turizam - 03.12.2015. godine, 10.00h, slušaonica 317

Na kolokvijum obavezno poneti indeks.

Ekonomika biznisa

19.novembar 2015

Predlog tema za seminarske radoveiz predmeta Ekonomika biznisa se nalazi u prilogu.

Završni radovi

19.novembar 2015

Prvi kolokvijum iz predmeta Završni radovi održaće se u utorak, 24. novembra 2015. godine. Obavezno poneti pribor za crtanje, kalkulator, olovku, gumicu, papire A4 i A5 formata.

Objektno programiranje

18.novembar 2015

Predavanja iz nastavnog predmeta Objektno programiranje održaće se u petak, 20. novembra 2015. godine u 8:00 časova u učionici 207.

Agencijsko i hotelsko poslovanje

18.novembar 2015

Materijal sa predavanja iz predmeta Agencijsko i hotelsko poslovanje se nalazi u prilogu.

Ekonomika biznisa

18.novembar 2015

Raspored grupa za vežbe iz predmeta Ekonomika biznisa se nalazi u prilogu.

NU Mašine

18.novembar 2015

Nastava iz predmeta NU Mašine u jesenjem semestru školske 2015/2016 godine održaće se u petak, 20. novembra 2015.godine od 8 – 12 časova u sali 205.

Obrada rezanjem

18.novembar 2015

Dana, 20. novembra 2015.godine u 12 časova u sali 205 studenti mogu doneti svoje seminarske zadatke na pregled. Studenti koji su položili pismeni deo ispita, mogu u navedenom terminu polagati usmeni deo.

Poslovna matematika

17.novembar 2015

Prvi kolokvijum iz predmeta Poslovna matematika, kod prof. dr Milenka Pikule, biće održan u subotu, 05.12.2015.god., od 08:00 časova, u amfiteatru 302.

Obaveštenje za studente studijskog programa turizam

16.novembar 2015

Organizuje se poseta sajmu turizma u Kragujevcu u petak, 27. novembra 2015. godine. Cena karte je 720 dinara. Minimalan broj studenata za realizaciju putovanja 40. Prijavljivanje do 20. novembra 2015. godine kod mr Biljane Đuričić u kancelariji 204 ili na e-mail: biljana.djuricic@vpts.edu.rs.

Marketing menadžment turističke destinacije

16.novembar 2015

U ponedeljak, 23. novembra 2015. godine, u 11 časova biće održana predavanja iz predmeta Marketing menadžment turističke destinacije, na specijalističkim studijama (Eko turizam i Menadžment turističke destinacije).

Specijalna računovodstva

16.novembar 2015

Predavanja iz predmeta Specijalno računovodstvo kod prof.dr Dragana Kuline održaće se u subotu, 5.decembra 2015. godine umesto kako je ranije planirano 28.novembra 2015.godine. Časovi se odlažu jer 28. novembra 2015.godine Škola neće raditi.

Menadžment u turizmu

16.novembar 2015

Vežbe iz predmeta Menadžment u turizmu počeće da se održavaju od srede, 18. novembra 2015. godine, prema važećem rasporedu.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

13.novembar 2015

Predavanja iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika kod prof. dr Vesne Marjanović, neće biti održana u subotu, 05. decembra 2015. god., kako je rasporedom bilo planirano, već u sledećem terminu:

  • 02.12.2015. godine (sreda), od 16:00-19:00 časova, amfiteatar 207.

Obnovljivi izvori energije

13.novembar 2015

Predavanja iz predmeta Obnovljivi izvori energije kod prof. dr Miloja Ćetkovića neće biti održana u subotu, 14. novembra 2015. god., zbog sprečenosti predmetnog nastavnika. Umesto toga, nastava iz ovog predmeta će se održati u sledećem terminu:

  • 05.12.2015. godine, od 14:00 časova, kabinet 203A.

Fizika zgrade

12.novembar 2015

Predavanja iz predmeta Fizika zgrade kod prof. dr Miloja Ćetkovića neće biti održana u subotu, 14. novembra 2015. godine, zbog sprečenosti predmetnog nastavnika. Umesto toga, nastava iz ovog predmeta će se održati u sledećem terminu:

  • 05.12.2015. godine, od 14:00 časova, kabinet 203A.

Metode istraživanja i naučne komunikacije

12.novembar 2015

Predavanja i vežbe iz predmeta Metode istraživanja i naučne komunikacije na studijskom programu Informacione tehnologije, umesto prof. dr Milenka Pikule držaće prof. dr Damnjan Radosavljević, tako da su promenjeni i termini održavanja. Nastava iz ovog predmeta, na studijskom programu Informacione tehnologije, će biti održana u sledećim terminima:

  • 14.11.2015. godine, od 13:00-14:45, amfiteatar 317
  • 21.12.2015. godine, od 15:00-15:45, učionica 205

Ekoturizam

12.novembar 2015

Predavanja iz predmeta Ekoturizam održaće se u ponedeljak 16. novembra 2015. godine u 12 časova u 309.

Matematika I

10.novembar 2015

Rezultati kolokvijuma i teorijskog dela iz Matematike I - Linearna algebra po studijskim programima:

Uvod u turizam

09.novembar 2015

U prilogu se nalazi materijal iz predmeta Uvod u turizam namenjena studentima.

Matematika I

06.novembar 2015

Rezultati kolokvijuma iz Linearne algebre po studijskim programima:

Francuski jezik

05.novembar 2015

Predavanja iz predmeta Francuski jezik biće održana u petak 20. novembra 2015. godine, prema utvrđenom rasporedu.

Objektno programiranje

05.novembar 2015

Predavanja iz nastavnog predmeta Objektno programiranje održaće se u petak, 06. novembra 2015. godine u 10:00 časova.

Hemija I

05.novembar 2015

Spisak studenata koji su položili ulazni kolokvijum za izradu laboratorijskih vežbi iz predmeta Hemija I.

Metalne i drvene konstrukcije

04.novembar 2015

Spisak studenata koji su položili pismeni deo ispita iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije u Oktobar II ispitnom roku.

Rezime specijalističkog rada

19.oktobar 2015

Rezime specijalističkog rada studenta Katarine Starčević sa temom "Folklorno nasleđe Zlatiborskog okruga" se nalazi u prilogu. Odbrana spedcijalističkog rada je zakazana za 09.novembar 2015. godine u 12h.

Obrada rezanjem

02.novembar 2015

Dana, 06. novembra 2015.godine u 12 časova u sali 205, studenti mogu doneti svoje seminarske zadatke iz predmeta Obrada rezanjem na pregled.

NU Mašine

02.novembar 2015

Nastava iz predmeta NU Mašine u jesenjem semestru školske 2015/2016. godine održaće se u petak 6. novembra 2015.godine od 8 – 12 časova u sali 205.

Ruski jezik

02.novembar 2015

U četvrtak, 05. novembra 2015. godine, neće se održati predavanja i vežbe iz predmeta Ruski jezik zbog odsutnosti profesorke dr Svetlane Terzić.

Obaveštenje - Prof. dr Radmila Novaković-Kostić

30.oktobar 2015

Prof. dr Radmila Novaković-Kostić biće odsutna u ponedeljak, 02. novembra 2015. godine i utorak, 03. novembra 2015. godine, iz zdravstvenih razloga.

Objektno programiranje

29.oktobar 2015

Predavanja iz nastavnog predmeta Objektno programiranje održaće se u petak, 30. oktobar 2015. godine u 10:00 časova.

Hemija I

29.oktobar 2015

Spisak studenata koji su položili ulazni kolokvijum za hemijsku laboratoriju u okviru nastavnog predmeta Hemija I:

Poslovna i ekološka etika i Oblici medijskog izražavanja

28.oktobar 2015

Predavanja iz nastavnih predmeta Poslovna i ekološka etika i Oblici medijskog izražavanja kod prof. dr Vesne Vasović, neće se održati u petak, 30. oktobra 2015. godine.

Matematika I

27.oktobar 2015

Prvi kolokvijum iz Linearne algebre biće organizovan 03. novembra 2015. godine na sledeći način:

  • Građevinsko inženjerstvo 9-10h sala 302
  • Mašinstvo, Inženjerstvo zaštite životne sredine 10-11h sala 302
  • Informacione tehnologije 11-12h sala 205 br. indeksa 1-30
  • Informacione tehnologije 12-13h sala 205 br. indeksa >30

prof. dr Ljubica Diković

Objektno programiranje

27.oktobar 2015

Usmeni deo ispita iz nastavnog predmeta Objektno programiranje u okrobar II ispitnom roku održaće se u petak, 30. oktobar 2015. godine u 12:00 časova.

Agencijsko i hotelsko poslovanje

26.oktobar 2015

Materijal sa predavanja iz predmeta Agencijsko i hotelsko poslovanje se nalazi u prilogu.

Mehanika tla i fundiranje

21.oktobar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Mehanika tla i fundiranje u Oktobar II ispitnom roku.

Obrada rezanjem

21.oktobar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Obrada rezanjem u Oktobar II ispitnom roku.

Objektno programiranje

21.oktobar 2015

Usmeni deo ispita iz nastavnog predmeta Objektno programiranje u okrobar II ispitnom roku održaće se u četvrtak, 22. oktobar 2015. godine u 16:30 časova.

Francuski jezik I

21.oktobar 2015

Obaveštavaju se studenti koji slušaju predmet Francuski jezik I kod Ivane Milojević, da vežbe iz ovog predmeta zbog sprečenosti predmetnog nastavnika neće biti održane u sredu, 21. 10.2015. god. Vežbe iz ovog predmeta ubuće će se redovno održavati prema utvrđenom rasporedu, počev od srede, 28.10.2015. god.

Mehanika tla i fundiranja

21.oktobar 2015

Usmeni iz predmeta Mehanike tla i fundiranja održaće se u četvrtak, 22. oktobar 2015. godine sa početkom u 9 časova umesto u petak 23. oktobra 2015. godine.

Preduzetništvo

20.oktobar 2015

Nastavni meterijali iz predmeta Preduzetništvo:

Mehanika tla i fundiranja

20.oktobar 2015

Usmeni ispit iz predmeta Mehanika tla i fundiranja se održava u petak, 23. oktobar 2015. godine sa početkom u 9 časova.

Obrada rezanjem i NU mašine

20.oktobar 2015

Usmeni deo ispita iz predmeta Obrada rezanjem i NU mašine u vanrednom oktobar 2 ispitnom roku, kod prof. dr Ljubodraga Tanovića, biće održan u petak, 23. oktobra 2015. godine sa početkom od 12 časova u sali 205.

Termodinamika

20.oktobar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika u Oktobar II ispitnom roku.

Računarska tehnika

19.oktobar 2015

Zbog sprečenosti predmetnog nastavnika predavanja iz predmeta Računarska tehnika planirana za ponedeljak, 19. oktobar 2015. godine, odlažu se za četvrtak, 22. oktobar 2015. godine od 12 časova.

Hemija I i Hemija II

19.oktobar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Hemija I i Hemija II nalaze se u prilogu.

Zaštita na radu

16.oktobar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Zaštita na radu u Oktobar II ispitnom roku.

Računovodstvo

09.oktobar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo nalaze se u prilogu.

Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom

09.oktobar 2015

Obaveštavaju se studenti koji slušaju predmet Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom kod mr Milovana Milivojevića, da će nadoknada predavanja koja su trebala da budu održana u četvrtak, 08.10.2015. godine biti održana u petak, 16.10.2015. godine od 12:00 časova (u terminu vežbi).

Predavanja zakazana za četvrtak, 15.10.2015. godine će se održati prema utvrđenom rasporedu.

Upravljanje rizikom i Metode procene rizika

08.oktobar 2015

Ispit iz predmeta Upravljanje rizikom i Metode procene rizika(na specijalističkim strukovnim studijama Inženjerstvo zaštite životne sredine i na specijalističkim strukovnim studijama Bezbednost i zdravlje na radu) u oktobarskom ispitnom roku školske 2014/2015 godine može se polagati u ponedeljak, 12. oktobar 2015. godine u 11:00 u Sali 110.

Stručna praksa - Studijski program Turizam i Informacione tehnologije

08.oktobar 2015

Pozivaju se studenti druge i treće godine studijskog programa Turizam i treće godine studijskog programa Informacione tehnologije zainteresovani da obave deo stručne prakse u hotelu Palisad Zlatibor u periodu 27. oktobra 2015. godine do 01. novembra 2015. godine da se jave u kabinet br. 204, najkasnije do ponedeljka 19. oktobra 2015 godine.

Baze podataka

07.oktobar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Baze podataka u oktobarskom ispitnom roku.

Aplikativni softver

07.oktobar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Aplikativni softver u oktobarskom ispitnom roku.

Francuski jezik 2

07.oktobar 2015

Predavanja iz predmeta Francuski jezik 2 biće održana u petak, 16. oktobra 2015. godine sa početkom u 11 časova.

Saobraćajnice

07.oktobar 2015

Usmeni deo ispita iz predmeta Saobraćajnice biće održan u sredu, 14. oktobra 2015. godine u 11 časova. Prvi kolokvijum biće održan istog dana u 8h, a drugi u 9:30h. Godišnje radove možete doneti istog dana u 9h.

Francuski jezik

07.oktobar 2015

Ispit iz predmeta Francuski jezik održaće se u petak, 9.oktobra 2015. godine u 8:30 umesto u 12:00.

Obrada deformisanjem

07.oktobar 2015

Rezultati sa polaganja pismenog dela ispita iz predmata Obrada deformisanjem u oktobarskom ispitnom roku.

Termodinamika

07.oktobar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika u oktobarskom ispitnom roku.

Objektno programiranje

07.oktobar 2015

Usmeni deo ispita iz predmeta Objektno programiranje u oktobarskom ispitnom roku održaće se u sredu, 14. oktobra 2015. godine, u 10 časova.

Rezime specijalističkog rada

05.oktobar 2015

Rezime specijalističkog rada studenta Ivane Aleksić se nalazi u prilogu

Engleski jezik I i Engleski jezik II

05.oktobar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Engleski jezik I i Engleski jezik II dati su u prilogu. Upis ocena i usmeni deo ispita (za one koji žele veću ocenu) održaće se u sredu, 7.10.2015.g. u 13:30h u kabinetu 316.

Poslovne finansije

05.oktobar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije u oktobarskom ispitnom roku.

Hemija II

01.oktobar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Hemija II u oktobarskom ispitnom roku.

Obrada rezanjem i NU mašina

01.oktobar 2015

Usmeni deo ispita iz predmeta Obrada rezanjem i NU mašina kod prof. dr Ljubodraga Tanovića biće održan u subotu, 10. oktobra 2015. godine sa početkom od 9 časova u sali 205.

Rezime specijalističkog rada

01.oktobar 2015

Rezime specijalističkog rada studenta Marine Jocović se nalazi u prilogu

Organizacija poslovnih sistema

30.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija poslovnih sistema.

Organizacija rada i Industrijski menadžment

30.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija rada i Industrijski menadžment oktobarskom ispitnom roku.

Hemija I

30.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Hemija I u oktobarskom ispitnom roku.

Obrada rezanjem

28.septembar 2015

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Obrada rezanjem i termin usmenog dela ispita.

Otpornost materijala

25.septembar 2015

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Termodinamika

25.septembar 2015

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Termodinamika.

Menadžment strategije i razvoja i Organizacija treninga

24.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment strategije i razvoja i Organizacija treninga.

Aplikativni softver

24.septembar 2015

Raspored grupa za ispit iz predmeta Aplikativni softver.

Hemija II

24.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Hemija II.

Metalne i drvene kontrukcije

23.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Metalne i drvene kontrukcije.

Saobraćajnice

23.septembar 2015

Ispit iz predmeta Saobraćajnice koji je bio zakazan za 25. septembar 2015. godine se odlaže zbog bolesti profesora. Novi termin za polaganje ispita biće naknadno objavljen.

Preduzetništvo, Uvod u turizam i Agencijsko i hotelsko poslovanje

23.septembar 2015

Zbog sprečenosti predmetnog nastavnika, ispiti iz predmeta Preduzetništvo, Uvod u turizam i Agencijsko i hotelsko poslovanje u oktobarskom ispitnom roku 2015. god., odlažu se i biće održani u sredu, 30.09.2015. god., od 14:00 časova, u amfiteatru 317.

Rezime specijalističkog rada

22.septembar 2015

Rezime specijalističkog rada studenta Đorđević Aleksandra se nalazi u prilogu

Rezime specijalističkog rada

22.septembar 2015

Rezime specijalističkog rada studenta Selaković Ivane se nalazi u prilogu.

Hemija I

22.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Hemija I u oktobarskom ispitnom roku.

Računovodstvo, Poslovne finansije i Ekonomika biznisa

21.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo, Poslovne finansije i Ekonomika biznisa u VŠJ Kragujevac:.

Fizike zgrade, Obnovljivih izvora energije i Buke i vibracija

21.septembar 2015

Ispit iz predmeta Fizike zgrade, Obnovljivih izvora energije i Buke i vibracija na specijalističkim studijama održaće se 28. septembar 2015. godine u 203A, sa početkom u 14 časova.

Otpornost materijala

21.septembar 2015

Najnoviji nastavni materijali iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Nastavni materijali nastavnika

Organizacija rada i Industijski menadžment

21.septembar 2015

Popravni kolokvijum iz predmeta Organizacija rada i Industijski menadžment održaće se 24. septembra 2015. godine u 9 časova.

Geodezija

21.septembar 2015

Ispit iz predmeta Geodezija održaće se u subotu, 03. oktobra 2015. godine sa početkom u 10 časova. Svi studenti polažu pismeno i neophodno je da ponesu sa sobom potreban pribor.

Aplikativni softver i Uvod u objektno programiranje

18.septembar 2015

Popravni kolokvijum i odbrana seminarskih radova iz predmeta Aplikativni softver i Uvod u objektno programiranje održaće se u ponedeljak, 21. septembar 2015. godine sa početkom u 10:00h sala 208.

Baze podataka i Algoritmi i strukture podataka

18.septembar 2015

Popravni kolokvijum i odbrana seminarskih radova iz predmeta Baze podataka i Algoritmi i strukture podataka održaće se u ponedeljak, 21. septembar 2015. godine sa početkom u 08:00h sala 208.

Nacrtna geometrija

17.septembar 2015

Termin ispita iz predmeta Nacrtna geometrija na zahtev studenata, se pomera za ponedeljak, 28. septembar 2015. godine u 14 časova, sala 109.

Poslovna matematika

17.septembar 2015

Obaveštavaju se studenti da će se konsultacije iz predmeta Poslovna matematika kod prof. dr Milenka Pikule održati u petak, 02.10.2015. god. od 12:00 časova, u kabinetu broj 316.

Digitalna i HD televizija i Multimedijalni sistemi

17.septembar 2015

Ispiti iz predmeta Digitalna i HD televizija i Multimedijalni sistemi, kod prof. dr Mila Petrovića u oktobarskom ispitnom roku 2015. god., umesto 30.09.2015. god. održaće se u ponedeljak, 28.09.2015. god., u 12:00 časova, u učionici 110

Otpornost materijala

16.septembar 2015

Najnoviji nastavni materijali iz predmeta Otpornost materijalana građevinskom odseku.

Nastavni materijali nastavnika

Mehanika tla i fundiranje

14.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Mehanika tla i fundiranje se nalaze u prilogu

Objektno programiranje - Ispravka termina

09.septembar 2015

Usmeni deo ispita iz predmeta Objektno programiranje u septembarskom ispitnom roku održaće se u četvrtak 24.09.2015. godine u 13 časova.

Obrada rezanjem

14.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Obrada rezanjem u se nalaze u prilogu,a rešenje zadatka u fascikli mr Slobodana Petrovića.

NU mašine

14.septembar 2015

Ispit iz predmeta NU mašine u oktobarskom ispitnom roku biće održan 28.09.2015. god. u 10:00 u učionici 205

Računovodstvo

14.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo u se nalaze u prilogu.

Oreganizacija treninga

14.septembar 2015

Popravni kolokvijum i odbrana seminarskih radova iz predmeta Oreganizacija treninga održaće se u ponedeljak 21.09.2015.godine  u 10 časova.

NU mašine

11.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta NU mašine se nalaze u prilogu.

Mašine alatke

10.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Mašine alatke se nalaze u prilogu.

Poslovne finansije

10.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije se nalaze u prilogu.

Rezime specijalističkog rada

09.septembar 2015

U ponedeljak 17. Septembra u 11 sati biće odbrana specijalističkog rada studenta Nataše Marjanović sa smera Menadžment. Rezime rada se nalazi u prilogu

Otpornost materijala

08.septembar 2015

Urađen prvi zadatak iz predmeta Otpornost materijala se nalazi u prilogu.

Fizika i Radijacija i zaštita

08.septembar 2015

Rezultati dopunskog kolokvijuma iz predmeta Fizika i Radijacija i zaštita:

Računovodstvo

08.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo u VŠJ Kragujevac.

Poslovne finansije

08.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije u VŠJ Kragujevac.

Metalne i drv. konstrukcije, Primena računara u građevinarstvu i Otpornost mat.

08.septembar 2015

Upisivanje ocena iz predmeta: Metalne i drvene konstrukcije, Primena računara u građevinarstvu i Otpornost materijala je u četvrtak, 10. septembra 2015. godine sa početkom u 11 časova.

Nacrtna geometrija

08.septembar 2015

Vanredni ispit iz predmeta Nacrtna geometrija održaće se u ponedeljak, 14. septembra 2015. godine u 14 časova, sala 109.

Obrada deformisanjem

08.septembar 2015

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Obrada deformisanjem u septembarskom ispitnom roku se nalaze u prilogu.

Mr Dejan Milivojević

07.septembar 2015

Student koji nisu položili ispite kod Dejana Milivojevića potrebno je da se jave u kabinet 10. septembra 2015. godine u 12.00h radi prevazilaženja nastale situacije.

Operativni sistemi

07.septembar 2015

Popravni kolokvijumi iz predmeta Operativni sistemi mogu se polagati u sredu, 09. septembra 2015. godine, u 08.00 časova, sala 208.

Termodinamika

07.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika u septembarskom ispitnom roku se nalaze u prilogu.

Računovodstvo

04.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo u septembarskom ispitnom roku se nalaze u prilogu.

Poslovne finansije

04.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije u septembarskom ispitnom roku se nalaze u prilogu.

Engleski jezik I i Engleski jezik II

04.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Engleski jezik I i Engleski jezik II dati su u prilogu. Upis ocena i usmeni deo ispita za one koli žele da poprave ocenu održaće se u sredu, 09. septembra 2015. godine, u 13.00 h, u kabinetu 316.

Organizacija rada i Industrijski menadžment

03.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija rada i Industrijski menadžment u septembarskom ispitnom roku se nalaze u prilogu.

Informatička metodologija istraživačkog rada

03.septembar 2015

Ispit iz predmeta Informatička metodologija istraživačkog rada u septembarskom ispitnom roku za smer Bezbednost i zdravlje na radu, održaće se u četvrtak, 17. septembra 2015. godine u 12h, sala 205.

Obrada rezanjem

02.septembar 2015

Ponovni pismeni deo ispita iz predmeta Obrada rezanjem održaće se 12. septembar 2015. god, sa početkom u 9 časova u sali 205. U navedenom terminu studenti mogu doneti seminarski rad na pregled i dobiti sve odgovore na pitanja u vezi sa time. Nastavni materijal za predmet možete pronaći na sajtu www.vpts.edu.rs , tako sto kliknete : Nastavnici, mašinstvo i Mr Slobodan Petrović ( fascikla ).

Otpornost materijala

02.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Otpornost materijala u septembarskom ispitnom roku se nalaze u prilogu.

Metalne i drvene konstrukcije

02.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije u septembarskom ispitnom roku se nalaze u prilogu.

Hemija II

02.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Hemija II u septembarskom ispitnom roku se nalaze u prilogu.

Osnovi informatike

01.septembar 2015

Ispit iz predmeta Osnovi informatike u septembarskom ispitnom roku će se održati 04.09.2015 godine u sali 208 za sve smerove sa početkom u 11h.

Rezime

02.septembar 2015

U ponedeljak 07. Septembra u 11 sati biti odbrana specijalističkog rada studenta Milice Pavlović sa smera Menadžment turističke destinacije pod nazivom "Gastroenološka ponuda zlatiborskog kraja". Rezime rada se nalazi u prilogu

Hemija I

01.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Hemija u septembarskom ispitnom roku se nalaze u prilogu.

Tretmani otpadnih voda

01.septembar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Tretmani otpadnih voda u septembarskom ispitnom roku se nalaze u prilogu.

Računovodstvo

31.jul 2015

Obrasci potrebni za ispit iz predmeta Računovodstvo:

Menadžment strategije i razvoja

31.avgust 2015

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment strategije i razvoja u septembarskom ispitnom roku VŠJ Kragujevac se nalaze u prilogu.

Konsultacije - Miloje Ćetković

28.avgust 2015

Konsultacije kod profesora Miloja Ćetkovića će se održati u ponedeljak 01.09.2015 godine od 10 do 14 časova.

Termodinamika

28.avgust 2015

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Termodinamika u septembarskom ispitnom roku.

Menadžment strategije i razvoja i Organizacija treninga

27.avgust 2015

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment strategije i razvoja i Organizacija treninga.

Baze podataka

27.avgust 2015

Pismeni deo ispita iz predmeta Baze podataka je uslovno položio student Dušan Lazić IN 47/13. Student se poziva na usmeni deo ispita koji će se održati u petak, 28. avgusta 2015. godine, sa početkom u 09:00h, sala 208.

Aplikativni softver

27.avgust 2015

Raspored grupa iz predmeta Aplikativni softver u septembarskom ispitnom roku

Algoritmi i strukture podataka

27.avgust 2015

Ispit iz predmeta Algoritmi i strukture podataka će biti ponovljen. Termin održavanja ponovljenog ispita je petak, 28. avgust2015. godine, sala 208 sa početkom u 11:00h. Pravo izlaska na ponovljeni ispit imaju studenti :

  • Tijana Jakovljević IN 17/13
  • Tanja Tošić IN 38/13

Konsultacije prof. Pikula

27.avgust 2015

Konsultacije kod prof. dr Milenka Pikule održaće se u petak, 04. septembra 2015. godine u vremenu od 12h do 16h.

Prof.dr Ljubodrag Tanović

27.avgust 2015

Studenti koji nisu završili i predali seminarski rad to isto mogu učiniti u petak 28. avgusta 2015.godine u 9 časova. U navedenom terminu studenti mogu doneti seminarski na pregled i dobiti sve odgovore na pitanja u vezi sa time.

Hemija II

26.avgust 2015

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemija II u septembarskom ispitnom roku.

Uvod u objektno programiranje

25.avgust 2015

Ispit iz predmeta Uvod u objektno programiranje održaće se u sredu, 26. avgusta 2015. godine sa početkom u 11:00h (umesto prethodono zakazanih 10:00h), sala 208. U terminu od 10:00h održaće se popravni kolokvijum iz ovog predmeta.

Poslovno komuniciranje, Uvod u turizam, Ag. i hotelsko poslovanje i Preduzetništvo

25.avgust 2015

Ispiti iz predmeta Poslovno komuniciranje, Poslovno komuniciranje u turizmu, Uvod u turizam, Agencijsko i hotelsko poslovanje i Preduzetništvo održaće se u sredu, 02. septembra 2015. godine u 15 časova.

Hemija I

25.avgust 2015

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemija I u septembarskom ispitnom roku.

Uvod u objektno programiranje

25.avgust 2015

Ispit iz predmeta Uvod u objektno programiranje održaće se u sredu, 26. avgusta 2015. godine sa početkom u 11:00h (umesto prethodono zakazanih 10:00h), sala 208. U terminu od 10:00h održaće se popravni kolokvijum iz ovog predmeta.

Poslovno komuniciranje, Uvod u turizam, Ag. i hotelsko poslovanje i Preduzetništvo

25.avgust 2015

Ispiti iz predmeta Poslovno komuniciranje, Poslovno komuniciranje u turizmu, Uvod u turizam, Agencijsko i hotelsko poslovanje i Preduzetništvo održaće se u sredu, 02. septembra 2015. godine u 15 časova.

Hemija I

25.avgust 2015

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemija I u septembarskom ispitnom roku.

Matematika I i II

25.avgust 2015

Dodatni termini za dobijanje predispitnih poena su:

  • 02. septembar 2015. godine 16h, sala 205 predmet Matematika 1
  • 07. septembar 2015. godine 10h, sala 302 predmet Matematika 2

Statika konstrukcija I

25.avgust 2015

Termini kolokvijuma iz predmeta Statika konstrukcija I:

  • Prvi i drugi popravni kolokvijum iz predmeta Statika konstrukcija 1 biće održani u petak, 28. avgusta 2015. god. sa početkom u 8 časova
  • Treći i četvrti popravni kolokvijum iz predmeta Statika konstrukcija 1 biće održani u ponedeljak, 31. avgusta 2015. god. sa početkom u 9 časova.

Poslovno komuniciranje, Uvod u turizam, Agen. i hot.poslovanje i Preduzetništvo

24.avgust 2015

Zbog bolesti profesora otkazuju se ispiti iz predmeta Poslovno komuniciranje, Poslovno komuniciranje u turizmu, Uvod u turizam, Agencijsko i hotelsko poslovanje i Preduzetništvo. Termin održavanja ispita će biti objavljen uskoro.

Organizacija rada i Industrijski menadžment

24.avgust 2015

Popravni kolokvijum iz predmeta Organizacija rada i Industrijski menadžment održaće se u ponedeljak, 31. avgusta 2015. godine sa početkom u 11h.

Algoritmi i strukture podataka i Uvod u objektno programiranje

24.avgust 2015

Popravni kolokvijum iz predmeta Algoritmi i strukture podataka održaće se u ponedeljak, 24. avgusta 2015. godine sa početkom u 11h, sala 208. U isto vreme održaće se i odbrana seminarskih radova iz predmeta Uvod u objektno programiranje.

Razvoj informacionih sistema u internet okruženju

06.jul 2015

Pismeni deo ispita iz predmeta Razvoj informacionih sistema u internet okruženju održaće se u četvrtak, 09.07.2015. godine, sa početkom u 09:00h sala 208

Studenti koji nisu predali domaći i/ili projektni rad nemaju pravo izlaska na ispit.

Engleski jezik I i II

02.jul 2015

Usmeni ispit iz predmeta Engleski jezik I i II za studente koji žele da poprave ocenu održaće se u ponedeljak, u 11.00 h, u sali 302.

Numerički upravljane mašine

02.jul 2015

Ispitna pitanja iz predmeta Numerički upravljane mašine.

Obrada rezanjem

02.jul 2015

Ispitna pitanja iz predmeta Obrada rezanjem.

Engleski jezik I i II

02.jul 2015

Spisak studenata koji su položili ispit iz predmeta Engleski jezik I i Engleski jezik II:

Upis ocena - u ponedeljak, 06.07.2015. godine, u 10.00 h, u slušaonici 302.

Osnovi informatike - Rezultati i upis ocena

30.jun 2015

Upis ocena iz predmeta Osnovi informatike obaviće se u sredu, 01. jula 2015. godine u kabinetu 302 po sledećem rasporedu:

  • Studijski program GR+MA u 11h
  • Studijski program IN u 11:30h
  • Studijski program PM u 12h
  • Studijski program TH u 12:30h
  • Studijski program TT u 13h
  • Studijski program RR u 13:30h

Rezultate ispita pogledajte u prilogi.

Mašine alatke

30.jun 2015

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Mašine alatke.

Menadžment strategije i razvoja

30.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment strategije i razvoja u VŠJ Kragujevac.

Poslovna matematika, Verovatnoća i statistika i Statistika

30.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Poslovna matematika, Verovatnoća i statistika i Statistika.

Menadžment inovacija, Marketing, Marketing u turizmu i Menadžment u turizmu

30.jun 2015

Obaveštavaju se studenti da će upis ocena iz predmeta Menadžment inovacija, Marketing, Marketing u turizmu i Menadžment u turizmu, kod prof. dr Zorice Sagić, biti u petak, 03.07.2015. god. u 11:30 časova, u amfiteatru 318.

Menadžment strategije i razvoja

29.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment strategije i razvoja.

Mehanika tla i fundiranje i Stabilnost kosina i drenaža

29.jun 2015

Usmeni ispit iz predmeta Mehanika tla i fundiranje i Stabilnost kosina i drenaža održaće se u petak, 3. jula 2015. godine sa početkom u 9 časova.

Hemija II

29.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Hemija II.

Termodinamika

29.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika.

Radijacija i zaštita

29.jun 2015

Rezultati iz predmeta Radijacija i zaštita:

Fizika

29.jun 2015

Rezultati iz predmeta Fizika:

Organizacija treninga i Menadžment ljudskih resursa

26.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija treninga i Menadžment ljudskih resursa nalaze se u prilogu.

Poslovne finansije

26.jun 2015

Rezultati ispita (dodatni termin) iz predmeta Poslovne finansije nalaze se u prilogu.

Statika konstrukcija II

26.jun 2015

Rezultati popravnih kolokvijuma iz predmeta Statika konstrukcija II nalaze se u prilogu.

Obrada rezanjem i NU mašine

26.jun 2015

Usmeni deo ispita iz predmeta Obrada rezanjem i NU mašine kod prof. dr Ljubodraga Tanovića biće održan u utorak, 30. juna 2015. godine u 9 časova, sala 205.

Algoritmi i strukture podataka

25.jun 2015

Na usmeni deo ispita iz predmeta Algoritmi i strukture podataka pozivaju se studenti:

  • Tijana Pantović IN 15-13
  • Nebojša Milković IN 39-13
  • Milos Tesevic IN 65-14

Usmeni deo ispita održaće se u petak, 26. juna 2015. godine, sa početkom u 09:30h sala 208.

Otpornost materijala i Metalne i drvene konstrukcije

25.jun 2015

Usmeni ispit iz predmeta Otpornost materijala i Metalne i drvene konstrukcije održaće se u ponedeljak, 29. juna 2015.godine sa početkom u 10 časova.

Projektovanje

24.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Projektovanje nalaze se u prilogu.

Aplikativni softver

24.jun 2015

Raspored grupa za predmet Aplikativni softver nalaze se u prilogu.

Baze podataka

24.jun 2015

Ispiti iz predmeta Baze podataka održaće se u PETAK, 26.06.2015. godine, sa početkom u 13:00h, sala 208

Zgradarstvo

24.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Zgradarstvo nalaze se u prilogu.

Računovodstvo

24.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo nalaze se u prilogu.

Osnovi računovodstva

24.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Osnovi računovodstva nalaze se u prilogu.

Menadžment u turizmu

23.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment u turizmu nalaze se u prilogu.

Završni radovi i instalacije

23.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Završni radovi i instalacije nalaze se u prilogu.

Menadzment inovacija

22.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Menadzment inovacija na smeru Turizam nalaze se u prilogu.

Menadzment inovacija

22.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Menadzment inovacija na smeru Menadžment nalaze se u prilogu.

Obrada deformisanjem

22.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Obrada deformisanjem nalaze se u prilogu.

Računarsko upravljanje

22.jun 2015

Obaveštenje o promeni termina ispita Računarsko upravljanje nalazi se u prilogu.

Otpornost materijala

19.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Otpornost materijala nalaze se u prilogu.

Metalne i drvene konstrukcije

19.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije nalaze se u prilogu.

BZR

19.jun 2015

Na usmeni deo ispita iz predmeta BZR (Akt o proceni rizika) poziva se samo Delić Ana. Usmeni će se održati 25.06.2015. godine u 10 časova

Alati i pribori

19.jun 2015

Promena termina ispita Alati i pribori: ispit će se održati 24.06.2015 godine u 10 časova u sali 205

Poslovne finansije

19.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije nalaze se u prilogu.

Hemija I

19.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Hemija I nalaze se u prilogu.

Organizacija građenja

19.jun 2015

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Organizacija građenja nalaze se u prilogu.

Objektno programiranje

19.jun 2015

Usmeni deo ispita iz predmeta Objektno programiranje u junskom ispitnom roku održaće se u utorak, 23.06.2015 godine u 13 časova

Ruski jezik I

17.jun 2015

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Ruski jezik I na smeru Inženjerstvo zaštite životne sredine nalaze se u prilogu.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

17.jun 2015

Kolokvijum iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika održaće se u četvrtak, 25. juna 2015. godine u 12 časova.

Tretmani otpadnih voda

16.jun 2015

Rezultati ispita iz predmeta Tretmani otpadnih voda nalaze se u prilogu.

Radijacija i zastita

16.jun 2015

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta Radijacija i zastita nalaze se u prilogu.

Osnove informatike

09.jun 2015

Raspored za ispit iz predmeta Osnove informatike po grupama.

Organizacija građenja i gradjevinska mehanizacije

09.jun 2015

Ispit iz predmeta Organizacija građenja i gradjevinska mehanizacije, odlaže se, pa će se umesto 10. juna 2015. godine, održati 17. juna 2015. godine u 10h, sala 207.

Saobraćajnice

09.jun 2015

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Saobraćajnice.

Statika konstrukcija II

09.jun 2015

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Statika konstrukcija II.

Uvod u objektno programiranje

09.jun 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Uvod u objektno programiranje:

Hemija II

09.jun 2015

Predispitni poeni iz predmeta Hemija II.

NU mašine

09.jun 2015

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta NU mašine.

Obrada rezanjem i NU mašine

09.jun 2015

Usmeni deo ispita iz predmeta Obrada rezanjem i NU mašine kod prof. dr Ljubodraga Tanovića biće održani dana 30. juna 2015.godine u 9 časova, sala 205.

Turizam i kultura

05.jun 2015

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Turizam i kultura.

Engleski jezik I

05.jun 2015

Rezultati II kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik I nalaze se u prilogu.

Popravni kolokvijum II održaće se u utorak, 9. jun 2015. godine, u 14.00 h, u sali 302.

Konsultacije iz predmeta Engleski jezik se neće držati do 1. jul 2015. godine. Za sve nedoumice možete se obratiti nastavnici putem mejla.

Računovodstvo

05.jun 2015

Obrasci za ispit iz predmeta Računovodstvo u VŠJ Kragujevac.

Operativni sistem

05.jun 2015

Popravni kolokvijumi iz predmeta Operativni sistemi u ispitnom roku Jun 2015. godine, mogu se polagati u petak, 12. juna 2015. godine, sa početkom u 08.00 časova, sala 208.

Saobraćaj i infrastruktura u turizmu

05.jun 2015

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Saobraćaj i infrastruktura u turizmu

Turističke regije sveta

05.jun 2015

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Turističke regije sveta

Rezime specijalističkog rada

04.jun 2015

Rezime specijalističkog rada na temu "Pokazatelji likvidnosti izabranih preduzeća iz delatnosti prerade aluminijuma", studentkinje Tijane Veselinović SM01/11.

Menadžment strategije i razvoja

04.jun 2015

Poeni na izradu seminarskih radova iz predmeta Menadžment strategije i razvoja na studijskim programima:

Metode istraživanja i naučne komunikacije i Organizacija poslovnih sistema

03.jun 2015

Kolokvijum iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika položili su Jovanović Ana Vučković Milica, a na usmeni se poziva Milana Vračarić u četvrtak, 04. juna 2015. godine u 10 časova, kabinet 315, a predhodno da se javi prof. dr Radmili Drobnjak(+381642575098).

Saobraćajnice

03.jun 2015

Reyzultati prvog kolokvijuma iz predmeta Saobraćajnice.

Menadžment inovacija

01.jun 2015

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Menadžment inovacija na studijskim programima:

Logistika u trgovini

01.jun 2015

Novi termin ispita iz predmeta Logistika u trgovini, 25. jun 2015. godine u 10:00 časova, sala 109 (kad i ispit iz predmeta Istraživanje tržišta).

Poslovne finansije

01.jun 2015

Rezultati ispita(predrok) iz predmeta Poslovne finansije.

Poslovne finansije

01.jun 2015

Evidencija o predispitnim obavezama iz predmeta Poslovne finansije na studijskim programima :

Statika konstrukcija 2

01.jun 2015

Drugi kolokvijum iz Statike konstrukcija 2 biće održan u petak, 5. juna u 13 časova

Test iz Bezbednosti i zdravlja na radu

01.jun 2015

Test iz Bezbednosti i zdravlja na radu u okvirru Stručne prakse nisu položili kandidati sa spiska u prilogu.

Obrada deformisanjem

31.maj 2015

Kompletan nastavni materijal iz predmeta Obrada deformisanjem kod prof. dr Predraga Drobnjaka sa pitanjima za usmeni deo ispita.

Engleski jezik I

31.maj 2015

Obaveštenje u vezi drugog kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik I:

  • II kolokvijum iz predmeta Engleski jezik I za studente studijskog programa Turizam održaće se u sredu, 03.06.2015. godine, u 14.00 h, u slušaonici 109. Potpisi se mogu dobiti istog dana, u 15.00 h
  • II kolokvijum iz predmeta Engleski jezik I za studente kojima je ovo izborni predmet (svi studijski programi osim studijskog programa Turizam) održaće se u četvrtak, 04.06.2015. godine, u 12.00 h, u amfiteatru 302. Potpisi se mogu dobiti istog dana, u 13.00 h.

Na kolokvijum obavezno poneti indeks.

Osnove informatike

29.maj 2015

Uzimanje potpisa kod profesora Nebojše Ivkovića iz predmeta Osnove informatike u utorak i četvrtak u terminu predavanja(15h).

Otpornost materijala

29.maj 2015

Prvi i drugi kolokvijum iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku se mogu polagati:

  • Ponedeljak, 01. jun 2015. godine od 9 do 12 h
  • Utorak, 02. jun 2015. godine od 8 do 11 h

Zadnji rok za predaju grafičkih radova je utorak, 02. jun 2015. godine.

Alati grafičkog dizajna

29.maj 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Alati grafičkog dizajna.

Osnove računovodstva

29.maj 2015

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Osnove računovodstva.

Materijali u savremenom građevinarstvu

29.maj 2015

Test 2 iz predmeta Materijali u savremenom građevinarstvu održaće se 03. juna 2015. godine u 9 časova, sala 207.

Turizam i kultura

29.maj 2015

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Turizam i kultura.

Saobraćaj i infrastruktura u turizmu

29.maj 2015

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Saobraćaj i infrastruktura u turizmu.

Saobraćajnice

28.maj 2015

Prvi kolokvijum iz Saobraćajnica biće održan u sredu 3. juna u 9 časova.

Drugi kolokvijum iz predmeta Saobraćajnice biće održan u ponedeljak 8. juna u 12 časova.

Menadžment strategije i razvoja

28.maj 2015

Poeni na izradu seminarskih radova se nalaze u prilogu:

Organizacija treninga

28.maj 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Organizacija treninga VŠJ Kragujevac.

Stručna praksa

27.maj 2015

Obaveštenje o praksi se nalazi u prilogu.

Poslovne finansije

27.maj 2015

Plan rada iz predmeta Poslovne finansije se nalazi u prilogu.

Osnovi računovodstva

27.maj 2015

Kolokvijum iz predmeta Osnovi računovodstva će se održati u četvrtak 28.05.2015. godine u 10 časova u slušaonici 305.

Poslovne finansije

26.maj 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Poslovne finansije VŠJ Kragujevac.

Računovodstvo

26.maj 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Računovodstvo VŠJ Kragujevac.

Poslovne finansije

26.maj 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Poslovne finansije VŠJ Kragujevac.

Projektovanje

25.maj 2015

Potpisivanje indeksa i pregledanje elaborata iz predmeta Projektovanja kod mr Dejana Milivojevića, ponedeljak, 25. maj 2015. godine i ponedeljak, 01. jun 2015. godine, od 12-13 časova u kabinetu.

Matematika II

25.maj 2015

Rezultati prvog kolokvijuma iz Integralnog računa se nalaze u prilogu.

Engleski jezik I i Računovodstvo

25.maj 2015

Zbog terenske nastave za studente prve godine studijskog programa Turizam nastava iz predmeta Engleski jezik 1 predviđena za sredu 27.05.2015. godine će biti održana u četvrtak 28.05.2015. godine sa početkom u 11 časova u slušaonici 109. Vežbe iz predmeta Računovodstvo će biti održane od 12 do 15 časova istog dana.

Poslovne finansije

25.maj 2015

Rezultati kolokvijuma iz Analize finansijskog izveštaja se nalaze u prilogu.

Metode istraživanja i naučne komunikacije i Organizacija poslovnih sistema

25.maj 2015

Ispit iz predmeta Metode istraživanja i naučne komunikacije i Organizacija poslovnih sistema na specijalističkim studijama, održaće se u ponedeljak, 29. juna 2015. godine u 10 časova.

Engleski jezik I

25.maj 2015

Spisak studenata koji su položili popravni kolokvijum iz predmeta Engleski jezik I.

Hemija 2

22.maj 2015

Zbog službene odsutnosti prof.dr Vesne Marjanović termini za predavanja i vežbe iz predmeta Hemija 2 će biti promenjeni:

  • umesto termina 26.05.2015. god. održaće se 29.05.2015. god. u 9 časova u 302
  • umesto termina 27.05.2015. god. održaće se 05.06.2015. god. u 10 časova u 312.

Građevinski materijali

22.maj 2015

Rezultati testova 1 i 2 iz predmeta Građevinski materijali, ispit april 2015. godine.

Osnove ekološkog građenja

22.maj 2015

Rezultati ispita iz predmeta Osnove ekološkog građenja.

Terenska nastava - smer Turizam

22.maj 2015

Obaveštavaju se studenti studijskog programa Turizam, prve godine studija, da će se obavezna terenska nastava iz predmeta Turizam i kultura održati u sredu, 27. maja 2015. godine. Okupljanje je u 10,00 časova ispred škole.

Računovodstvo

22.maj 2015

Obrasci za kolokvijum iz predmeta Računovodstvo, VŠJ Kragujevac.

Poslovne finansije

22.maj 2015

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Poslovne finansije.

Stabilnost kosina i drenaža

21.maj 2015

Najnoviji nastavni materijali iz predmeta Stabilnost kosina i drenaža na građevinskom odseku.

Nastavni materijali nastavnika

Matematika 2

21.maj 2015

Zbog službene odsutnosti prof.dr Ljubice Diković termini za predavanja i vežbe iz predmeta Matematika 2, umesto termina 27. maja i 28. maja 2015. godine, biće pomereni u ponedeljak, 25. maja 2015. godine u sali 302 od 14-16 (upis predispitnih poena) i od 16-18 časova (kolokvijum iz integralnog računa).

Menadžment strategije i razvoja

20.maj 2015

Poeni koje su studenti osvojili na izradi seminarskih radova, predmet Menadžment strategije i razvoja, na studijskim programima:

Menadžment inovacija

20.maj 2015

Rezultati prvog Kolokvijuma iz predmeta Menadžment inovacija za studijske programe:

Test - Stručna praksa

20.maj 2015

Spisak studenata koji nisu položili test iz Bezbednosti i zaštite na radu u okviru stručne prakse. Upis ocena u dnevnik stručne prakse u petak, 22. maj 2015. godine, od 10:30 do 12:00 časova i u ponedeljak, 25. maja 2015. godine, u 10:00 časova.

Ponovni Test iz Bezbednosti i zaštite na radu u okviru stručne prakse za studente svih studijskih programa, održaće se u utorak, 26. maja 2015. godine u 13 časova.

Stručna praksa

19.maj 2015

Ispit iz predmeta Stručna praksa na specijalističkim studijama studijskog programa Menadžment odrzaće se u utorak, 23. juna 2015. godine u 12 h u kabinetu 203.

Poslovne finansije

19.maj 2015

Obaveštenje o kolokvijumu iz predmeta Poslovne finansije u VŠJ Kragujevac.

Verovatnoća i statistika, Statistika

19.maj 2015

Nastava iz nastavnog predmeta Verovatnoća i statistika na studijskom programu Informacioni sistemi i iz nastavnog predmeta Statistika na studijskom programu Računovodstvo i revizija, umesto u ponedeljak, 01. juna 2015. godine (u 08:00 časova), biće održana u petak, 29. maja 2015. godine (u 09:45 časova).
Termin održavanja drugog Kolokvijuma iz nastavnih predmeta Verovatnoća i statistika i Statistika je subota, 30. maj 2015. godine (u 08:00 časova).

Industrijski menadžment

18.maj 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Industrijski menadžment, održanog 16. maja 2015. godine u VŠJ Kragujevac.

Osnove ekološkog građenja

18.maj 2015

U sredu, 20. maja 2015. godine, prema ranijem dogovoru, u periodu od 16-19 časova studenti polažu parcijalno (putem kolokvijuma) ispit. Ispitna pitanja i materijale studenti su dobili na predavanjima u mesecu aprilu i na vežbama-konsultacijama. Materijali i ispitna pitanja se mogu preuzeti i sa sajta - fascikla nastavnika.

Obrada deformisanjem

18.maj 2015

Nastavni materijal iz predmeta Obrada deformisanjem kod prof. dr Predraga Drobnjaka se nalaze u prilogu.

Turističke regije sveta

17.maj 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Turističke regije sveta.

Saobraćaj i infrastruktura u turizmu

17.maj 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Saobraćaj i infrastruktura u turizmu.

Kultura i turizam

16.maj 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Kultura i turizam.

Radijacija i zaštita

16.maj 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Radijacija i zaštita.

Poslovne finansije

16.maj 2015

Obaveštenje o kolokvijumu iz Analize finansijskog izveštaja se nalazi u prilogu.

Statika konstrukcija II

16.maj 2015

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Statika konstrukcija II.

Građevinski materijali

16.maj 2015

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Građevinski materijali.

Metalne i drvene konstrukcije i Otpornost materijala

15.maj 2015

Usmeni ispit iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije i Otpornost materijala održaće se u ponedeljak, 18. maja 2015.godine sa početkom u 14 časova.

Poslovne finansije

15.maj 2015

Obaveštenje i materijali u vezi kolokvijuma iz predmeta Računovodstvo:

Poslovne finansije

15.maj 2015

Obaveštenje o kolokvijumu se nalazi u prilogu.

Otpornost materijala

15.maj 2015

Najnoviji nastavni materijali iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Nastavni materijali nastavnika

Uvod u objektno programiranje

15.maj 2015

Popravni kolokvijum i odbrana seminarskih radova iz predmeta Uvod u objektno programiranje održaće se u petak, 22. maja 2015. godine sa početkom u 10h, sala 208.

Aplikativni softver

15.maj 2015

Popravni kolokvijum i odbrana seminarskih radova iz predmeta Aplikativni softver održaće se u petak, 22. maja 2015. godine sa početkom u 10h, sala 208.

Algoritmi i strukture podataka

15.maj 2015

Popravni kolokvijum iz predmeta Algoritmi i strukture podataka održaće se u četvrtak, 21. maja 2015. godine sa početkom u 18h, sala 208.

Engleski jezik I

15.maj 2015

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik I, za studente studijskog programa Turizam, nalaze se u prilogu.

Engleski jezik I

15.maj 2015

Obaveštavaju se studenti prve godine kojima je Engleski jezik 1 izborni predmet da će se popravni kolokvijum održati u četvrtak, 21. maja 2015. godine u sali 302 sa početkom u 13 h. Na kolokvijum obavezno poneti indeks.

Projektovanje

15.maj 2015

U ponedeljak, 18. maja 2015. godine iz predmeta Projektovanje kod Dejana Milivojevića održaće se samo vežbe prema rasporedu. Podsećam da je u prošli utorak održano predavanje koje sleduje u ponedeljak 18. maja 2015. godine.

Menadžment strategije i razvoja

14.maj 2015

Materijal za vežbe iz predmeta Menadžment strategije i razvoja.

Poslovne finansije

12.maj 2015

Obaveštenje u vezi kolokvijuma iz predmeta Poslovne finansije.

Menadžment inovacija i Menadžment investicija

11.maj 2015

Vežbe iz predmeta Menadžment inovacija i Menadžment investicija kod Nenada Milutinovića neće biti održane u utorak, 12. maja 2015. god., zbog sprečenosti predmetnog saradnika. O terminima nadoknade propuštenih časova studenti će biti naknadno obavešteni.

Alati i pribori

11.maj 2015

Predavanja iz predmeta Alati i pribori od 06. maja 2015. godine održaće se 12. maja 2015. godine u 10:00 časova, sala 205.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

08.maj 2015

Plan aktivnosti:

  • 19.05.2015 u 13 časova - odbrana seminarskih radova
  • 26.05.2015 u 13 časova - teoretski kolokvijum

* Student Ana Jovanović S 36/2014 - da se javi predmetnom nastavniku u vezi usmenog dela

Otpornost materijala

08.maj 2015

Plan nastave do kraja semestra iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Metalne i drvne konstrukcije

08.maj 2015

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Metalne i drvne konstrukcije se nalaze u prilogu

Engleski jezik I

08.maj 2015

Popravni kolokvijum iz Engleskog jezika I za studente  studijskog programa Turizam (I godina) održaće se u sredu,  13.05.2015.godine, u 15.30, u slušaonici 109. Na kolokvijum obavezno poneti indeks.

Statika konstrukcija 2

08.maj 2015

Prvi kolokvijum iz predmeta Statika konstrukcija 2 biće održan u četvrtak 14. 05. 2014. sa početkom u 12 časova

Matematika 2

08.maj 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Matematika II se nalaze u prilogu

Osnovi računovodstva

07.maj 2015

Nastava iz predmeta Osnovi računovodstva na studijskom programu Računovodstvo i revizija neće biti održana u petak 08.05.2015. godine. Termin nadoknade će biti objavljen nakon dogovora sa studentima.

Računovodstvo

04.maj 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Računovodstvo se nalaze u prilogu.

Saobraćajnice

07.maj 2015

U petak 8. 5. 2015. godine neće biti održana predavanja iz premeta Saobraćajnice. Termin nadoknade ovih predavanja biće određen u dogovoru sa studentima.

Mehanika tla i fundiranje

07.maj 2015

Usmeni deo ispita iz Mehanike tla I fundiranja održaće se u petak 08.05.2015 sa početkom u 11 časova

Otpornost materijala

05.maj 2015

Plan nastave do kraja semestra iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Test - Stručna praksa

05.maj 2015

Polaganje testa iz Bezbednosti i zaštite na radu u okviru stručne prakse, održaće se u ponedeljak, 11. maja 2015. godine u 10 časova, za studente studijskih programa Turizam, Računovodstvo i revizija i Menadžement.

Test - Stručna praksa

05.maj 2015

Polaganje testa iz Bezbednosti i zaštite na radu u okviru stručne prakse, održaće se u utorak, 12. maja 2015. godine u 13 časova, za studente studijskih programa Građevinsko inženjerstvo, Mašinstvo, Inženjerstvo zaštite životne sredine i Informacione tehnologije.

Menađžment kvaliteta

05.maj 2015

Studenti koji nisu završili sa vežbama iz predmeta Menađžment kvaliteta treba da dostave urađen seminarski rad (13-zadataka) poslovnom sekretaru Mariji Jezdović, najkasnije do petka (15. maja 2015. godine). Studenti koji do tada ne dostave rad, neće moći kasnije braniti vežbe.

Turističke regije sveta

04.maj 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Turističke regije sveta.

Engleski jezik I i II

04.maj 2015

Rezultati ispita iz predmeta Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2 nalaze se u prilogu. Upis ocena i usmeni deo ispita održaće se u sredu, 6. maja 2015. godine, u kabinetu 316 u 12.30 h.

Elektronsko poslovanje

30.april 2015

Obaveštenje o kolokvijumu iz predmeta Elektronsko poslovanje.

Aplikativni softver

29.april 2015

Rezultati ispita predmeta Aplikativni softver.

Industrijski menadžment

29.april 2015

Kolokvijum iz predmeta Industrijski menadžment biće održan 14. april 2015. godine u 11 časova.

Organizacija poslovnih sistema

29.april 2015

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija poslovnih sistema.

Ruski jezik I i II

29.april 2015

Ispit iz predmeta Ruski jezik 1 i Ruski jezik 2, kod prof. dr Svetlane Terzić u aprilskom ispitnom roku školske 2014/15 godine, održaće se kako je i planirano u četvrtak, 30. aprila 2015. godine, ali sa početkom u 10:00 časova, u učionici 304.

Računovodstvo

29.april 2015

Obaveštenje i materijali u vezi polaganja kolokvijuma iz predmeta Računovodstvo:

Slobodan Petrović

28.april 2015

Zbog službenog odsustva predmetnog nastavnika nastava kod Slobodana Petrovića se neće održati 29.aprila 2015.godine . Ispit koji je po rasporedu 29.aprila 2015. godine, pomera se za 06.maj 2015. godine, a termini ostaju isti.

Matematika I

28.april 2015

Ispit iz predmeta Matematika I umesto u slušaonici 302 biće održan u slušaonici 207 u istom terminu.

Obrada rezanjem

28.april 2015

Rezultati ispita i obaveštenje o seminarskom se nalazi u prilogu.

Otpornost materijala

27.april 2015

Najnoviji nastavni materijali iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Nastavni materijali nastavnika

Osnove ekološkog građenja

27.april 2015

Dodatni separati za pripremanje ispita prema ispitnim pitanjima su u fascikli predmeta. Materijal će i u buduće biti redovno ažuriran.

Nastavni materijali nastavnika

Engleski jezik I

27.april 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik I se nalaze u prilogu

Organizacije treninga

25.april 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Organizacije treninga.

Menadžment ljudskih resursa

25.april 2015

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment ljudskih resursa.

Menadžment strategije i razvoja

24.april 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Menadžment strategije i razvoja.

Operativni sistemi

24.april 2015

Raspored studenata za polaganje ispita iz predmeta Operativni sistemi.

Matematika II

24.april 2015

Rezultati drugog kolokvijuma iz diferencijalnog računa iz predmeta Matematika II.

Informatička metodologija istraživačkog rada

24.april 2015

Zbog službene odsutnosti prof.dr Ljubice Diković predavanja iz predmeta Informatička metodologija istraživačkog rada se pomeraju za sredu 29.4.2015. u terminu od 18-20 časova u 205.

Matematika 1

24.april 2015

Zbog službene odsutnosti prof. dr Ljubice Diković ispit iz predmeta Matematika 1 se pomera za četvrtak, 30. april 2015. godine u terminu od 16-18 časova, sala 302.

Engleski jezik

24.april 2015

Obavestavaju se studenti I godine, studijski program Turizam, da će predavanje iz predmeta Engleski jezik u sredu, 29. aprila 2015. godine, početi u 15h, zbog održavanja ispita.

Objektno programiranje

23.april 2015

Usmeni deo ispita iz predmeta Objektno programiranje u aprilskom ispitnom roku održaće se u petak, 24. aprila 2015. godine u 10 časova.

Bezbednost na radu

23.april 2015

Ispit iz predmeta Bezbednost na radu održaće se u utorak, 28. aprila 2015. godine u 9 časova, umesto 13 časova kako je bilo ranije planirano.

Aplikativni softver

23.april 2015

Raspored grupa za polaganje ispita iz predmeta Aplikativni softver.

Organizacija rada i Industrijski menadžment

23.april 2015

Spisak studenata za usmeni deo ispita iz predmeta Organizacija rada i Industrijski menadžment.

Operativni sistemi

23.april 2015

Popravni kolokvijumi iz predmeta Operativni sistemi u ispitnom roku april 2015. godine, mogu se polagati u utorak, 28.april 2015. godine, sa početkom u 08.00 časova, sala 205.

Test - Stručna praksa

22.april 2015

Predavanja iz Bezbednosti i zdravlja na radu, odnosno priprema za polaganje testa za stručnu praksu održaće se u ponedeljak, 27. aprila 2015. godine u 09 časova, za studente druge godine studija studijskih programa Turizam i Računovodstvo i revizija, kao i za studente treće godine studija studijskog programa Menadžment koji nisu do sada položili test.
Polaganje testa u okviru stručne prakse je obavezno za sve studente druge godine studija studijskih programa Turizam i Računovodstvo i revizija i treće godine studija studijskog programa Menadžement.

Studenti koji su zaposleni duže od godine dana ne polažu test.

Materijali u savremenom građevinarsvu

22.april 2015

Test 1 ( kolokvijum 1) iz predmeta Materijali u savremenom građevinarsvu održaće se u sredu, 29. aprila 2015. godine u 09h, sala 207. Materijal obrađen kroz seminarske radove Udžbenik : Gradjevinski materijali 2 , M.Muravljov, 1-83 str.

Test - Stručna praksa

22.april 2015

Predavanja iz Bezbednosti i zaštite na radu, odnosno priprema za polaganje testa za stručnu praksu održaće se u utorak, 28. aprila 2015. godine u 13 časova, za studente treće godine studija, studijskih programa Građevinsko inženjerstvo, Mašinstvo, Inženjerstvo zaštite životne sredine i Informacione tehnologije. Polaganje testa u okviru stručne prakse je obavezno za sve studente treće godine studija.

Studenti koji su zaposleni duže od godine dana ne polažu test.

Projektovanje

21.april 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Projektovanje.

Osnove računovodstva

21.april 2015

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Osnove računovodstva.

Računovodstvo

21.april 2015

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo.

Alati grafičkog dizajna

21.april 2015

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Alati grafičkog dizajna.

Termodinamika

21.april 2015

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika u aprilskom ispitnom roku.

Industrijski menadžment i Organizacija rada

20.april 2015

Spisak studenata koji su stekli pravo da izađu na ispit iz predmeta Industrijski menadžment i Organizacija rada.

Građevinski materijali

20.april 2015

Ispit iz predmeta Građevinski materijali koji je zakazan za 27. april 2015. godine odlaže se za 29. april 2015. godine u 09 h (na molbu studenata jer se poklapa sa ispitima iz matematike i mehanike). Ispiti iz predmeta Organizacija građenja i Materijali u savremenom građevinarstvu ostaju 27. aprila 2015. godine u 9h.

Poslovne finansije

20.april 2015

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije u aprilskom ispitnom roku.

Obrada deformisanjem

20.april 2015

Nastavni materijal iz predmeta Obrada deformisanjem.

Tretmani otpadnih voda

18.april 2015

Rezultati ispita iz predmeta Tretmani otpadnih voda u aprilskom ispitnom roku.

Hemija I

18.april 2015

Rezultati ispita iz predmeta Hemija I u aprilskom ispitnom roku.

Računovodstvo

18.april 2015

Dopunski časovi iz predmeta Računovodsto na studijskim programima Menadžment i Turizam održaće se u ponedeljak, 20. aprila 2015. godine u 11 časova, slušaonica 302.

Predavanja - dr Vidoje Milovanović

18.april 2015

Promene u vezi predavanja kod profesora Vidoja Milovanovića:

  • na Specijalističkim studijama Bezbednost i zdravlje na radu - na nastavnom predmetu Nejonizujuće zračenje predavanja će se održavati do kraja maja u istom terminu - četvrtak, 16-19h, sala 110
  • za Specijalističkim studijama Informacione tehnologije - na nastavnom predmetu Merenja i digitalna akvizicija podataka predavanja će se održavati do kraja maja u istom terminu - petak, 15-16:30h, sača 307

Aplikativni softver

17.april 2015

Popravni kolokvijum i odbrana seminarskih radova iz predmeta Aplikativni softver održaće se u utorak, 21. aprila 2015. godine sa početkom u 15:00h, sala 208.

Projektovanje informacionih sistema u internet okruženju

17.april 2015

Zbog nadoknade izgubljenih vežbi, počev od ponedeljka, 20. aprila 2015. godine, vežbe iz predmeta Projektovanje informacionih sistema u internet okruženju održavaće se u dva termina:

  • Prvi termin, ponedeljkom od 15:00-17:00h
  • Drugi termin, četvrtkom od 18:00-20:00h, sala 208

Engleski jezik I

16.april 2015

Prvi kolokvijum iz predmeta Engleski jezik I za studente kojima je ovo izborni predmet (svi smerovi osim Turizma) održaće se u četvrtak, 23.04.2015. godine u slušaonici 302, prema sledećem rasporedu:

  • Informacione tehnologije i Inženjerstvo zaštite životne sredine: 12.00 -13.00 h
  • Mašinstvo, Građevisko inženjerstvo, Računovodstvo i revizija, Menadžment: 13.00 -14.00h

Na kolokvijum obavezno ponetri indeks.

Poslovne finansije

15.april 2015

Materijal iz predmeta Poslovne finansije:

Baze podataka

15.april 2015

Rezultati ispita iz predmeta Baze podataka.

Algoritmi i strukture podata

15.april 2015

Ispit iz predmeta Algoritmi i strukture podata zakazan za četvrtak, 16. april 2015. godine u 16:00h pomera se za isti dan u 18:00h sala 208.

Menadžment inovacija, Menadžment strategije i razvoja i Menadžment investicija

15.april 2015

Vežbe iz predmeta Menadžment inovacija, Menadžment strategije i razvoja i Menadžment investicija kod Nenada Milutinovića neće biti održane u periodu 20 - 23. aprila 2015. god., zbog sprečenosti predmetnog saradnika. O terminima nadoknade propuštenih časova studenti će biti naknadno obavešteni.

Alati grafičkog dizajna

15.april 2015

U prilogu se nalaze pitanja koja se mogu naći na kolokvijumu 20. april 2015. godine. Kolokvijum će se održati u redovnom terminu vežbi, ali u drugoj učionici koja bude slobodna u to vreme.

Statika konstrukcija I

14.april 2015

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Statika konstrukcija I.

Saobraćaj i infrastruktura u turizmu

14.april 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Saobraćaj i infrastruktura u turizmu.

Organizacija rada i Industrijski menadžment

14.april 2015

Popravni kolokvijum iz predmeta Organizacija rada i Industrijski menadžment održaće se u ponedeljak, 20. aprila 2015. godine u 10 časova.

Mehanika tla i fundiranja

14.april 2015

Vežbe iz predmeta Mehanika tla i fundiranja umesto u petak 17. aprila 2015. godine, održaće se u četvrtak, 16. aprila 2015. godine, sa početkom u 12 časova.Tog dana se neće držati kolokvijum.

Betonske konstrukcije I i II, Tehnologija građenja

14.april 2015

Predavanja iz predmeta Betonske konstrukcije II i ispit iz predmeta Tehnologija građenja i Betonske konstrukcije I, odlažu se za utorak, 21. april 2015. godine u istim terminima.

Otpornost materijala

14.april 2015

Najnoviji nastavni materijali iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Nastavni materijali nastavnika

Mašinski elementi

14.april 2015

Ispit iz predmeta Mašinski elementi u aprilskom ispitnom roku školske 2014/15 god. biće održan u sredu, 15. aprila 2015. godine, u 09:00 časova, učionica 310.

Algoritmi i stukture podataka

14.april 2015

Popravni kolokvijum iz predmeta Algoritmi i stukture podataka održaće se u utorak, 14. aprila 2015. god sa početkom u 15:00h, sala 208.

Termotehnika

14.april 2015

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Termotehnika.

Informatička metododologija istraživačkog rada i Algoritmi i diskretna mat.

09.april 2015

Ispit na Specijalističkim studijama u aprilskom ispitnom roku kod prof. dr Ljubice Diković, će biti održani u sledećim terminima:

  • Informatička metododologija istraživačkog rada (na Menadžmentu) 16.04.2015. godine u 12h, sala 203
  • Algoritmi i diskretna matematika (na Informacionim tehnologijama) 30.04.2015. godine u 12h, sala 203.

Menadžment strategije i razvoja

09.april 2015

Materijal za vežbe iz predmeta Menadžment strategije i razvoja:

Građ. materijali, Materijali u sav. građ. i Organizacija građenja i građ. mehan.

08.april 2015

Ispiti iz predmeta Građevinski materijali, Materijali u savremenom građevinarstvu i Organizacija građenja i građevinska mehanizacija kod mr Jelene Markićević u aprilskom ispitnom roku školske 2014/15 god., biće održani u ponedeljak, 27.04.2015. god., u 09:00 časova, amfiteatar 317..

Korozija i zaštita, Eko zaštita u industriji i Fizička hemija

08.april 2015

Ispiti iz predmeta Korozija i zaštita i Eko zaštita u industriji kod prof. dr Snežane Aksentijević u aprilskom ispitnom roku školske 2014/15 god., biće održani u ponedeljak, 27.04.2015. god., u 11:00 časova, amfiteatar 302.
Ispit iz predmeta Fizička hemija, kod istog profesora, umesto 28.04.2015. god. biće održan takođe 27.04.2015. god, ali sa početkom u 12:00 časova, amfiteatar 302.

Hemija I

08.april 2015

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemija I.

Statika konstrukcija 2

07.april 2015

Pismeni ispit iz predmeta Statika konstrukcija 2 u aprilskom ispitnom roku koji je bio zakazan za četvrtak 09. aprila 2015. godine biće održan u utorak, 14. aprila 2015. godine sa početkom u 11 časova.

NU mašine

07.april 2015

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta NU mašine u aprilskom ispitnom roku.

Metodologija istraživanja i naučne komunikacije

07.april 2015

Ispit na specijalističkim studijama iz predmeta Metodologija istraživanja i naučne komunikacije, kod prof. dr Milenka Pikule, biće održan u subotu, 25. aprila 2015.godine u 08:00 časova, sala 302

Uvod u objektno programiranje

07.april 2015

Zbog nedostatka termina u sali 208, najavljeno dodatno predavanje iz predmeta Uvod u objektno programiranje neće biti održano. Prvo naredno predavanje iz predmeta Uvod u objektno programiranje je u četvrtak, 17. aprila 2015. godine u 8:00 časova. Potrebno je da do tada studenti obavezno zavrse I seminarski rad.

Otpornost materijala i Primena računara u građevinarstvu

07.april 2015

Predavanja iz predmeta Otpornost materijala(Mašinski odsek) i Primena računara u građevinarstvu koja po rasporedu treba da se održe u sredu 8. aprila 2015. godine, neće biti održana zbog odsustva nastavnika. Termin nadoknade biće naknadno istaknut.

Francuski jezik

07.april 2015

Predavanja iz nastavnog predmeta Francuski jezik profesor će održati se 17. i 24. aprila 2015. godine.

Osnove ekološkog građenja

07.april 2015

U sredu 08. aprila 2015. godine, obavezno prisustvo predavanjima iz predmeta Osnove ekološkog građenja za sve studente specijalističkih studija koji slusaju predmet.

Informatička metodologija istraživačkog rada

06.april 2015

Termin predavanja iz nastavnog predmeta Informatička metodologija istraživačkog rada na specijalističkim studijama, studijski programi Menadžment i Bezbednost i zdravlje na radu se pomera, zbog službene odsutnosti prof. dr Ljubice Diković, umesto u utorak 07. aprila 2015. godine, za sredu 08. aprila 2015. godine u 18 časova, kabinet 205.

Organizacija rada i Industrijski menadžment

06.april 2015

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija rada i Industrijski menadžment u VŠJ u Kragujevcu.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

06.april 2015

Upis ocena iz nastavnog predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika na specijalističkim studijama je u ponedeljak, 06. aprila 2015. godine u 16:30 časova, kabinet 315.

Tehnologije u procesnoj industriji i Procesni uređaji

03.april 2015

Ispiti iz predmeta Tehnologije u procesnoj industriji i Procesni uređaji, održaće se 21. aprila 2015. godine u 13 časova u sali 304.

Fizika

02.april 2015

Dopunski kolokvijum i verifikacija laboratorijskih vežbi iz predmeta Fizika, održaće se kada i ispit, 21. aprila 2015. godine u 10 časova u sali 109.

Fizika zgrade

02.april 2015

Ispit na specijalističkim studijama iz predmeta Fizika zgrade biće održan se 20. aprila 2015. od 16 časova u sali 304.

Engleski jezik I

02.april 2015

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik za studente studijskog programa Turizam.

Poslovna matematika i Verovatnoća i statistika

02.april 2015

Pismeni deo ispita iz predmeta Poslovna matematika i Verovatnoća i statistika biće održan u subotu, 25. aprila 2015.godine u 08:00 časova, sala 302. Usmeni deo ispita, odnosno upis ocena, biće održan u ponedeljak, 27. aprila 2015. godine u 08:00 časova, sala 207.

Obrada rezanjem

01.april 2015

Predavanja i vežbe iz predmeta Obrada rezanjem kod prof.dr Ljubomira Tanovića biće održana u subotu, 04.aprila 2015. godine od 9 časova.

Hidrotehnika

31.mart 2015

Ispit iz predmeta Hidrotehnika, kod prof. dr Danijele Zlatković u aprilskom ispitnom roku školske 2014/15 godine, umesto 17. aprila .2015. godine biće održan u petak, 24. aprila 2015. godine, u 12:00 časova, amfiteatar 302.

Statistika(RAČ), Verovatnoća i statistika(IN)

31.mart 2015

Prvi kolokvijum iz predmeta Statistika(RAČ), odnosno Verovatnoća i statistika(IN), kod prof. dr Milenka Pikule, biće održan u subotu, 04. aprila 2015. godine u 8 časova, amfiteatar 302.

Organizacija rada i Organizacija poslovnih sistema

30.mart 2015

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija rada i Organizacija poslovnih sistema.

Poslovne finansije

30.mart 2015

Raspored grupa za vežbe iz predmeta Poslovne finansije:

  • utorak 09-11 studenti sa indeksima broj PM 001/12 do PM 045/12
  • utorak 11-13 studenti sa indeksima broj PM 046/12 do PM 061/12 i TT 001/13 do TT 013/13
  • utorak 13-15 studenti sa indeksima broj TT 014/13 do TT 054/13

Ruski jezik 1

27.mart 2015

Predavanja i vežbe iz predmeta Ruski jezik 1 umesto 16. aprila 2015.godine biće održani 7. aprila 2015. godine u 17h (utorak). Sledeće prvo predavanje i vežbe su u redovnom terminu 2. aprilu 2015. godine u 17h (četvrtak).

Matematika 2

27.mart 2015

Raspored predavanja i vežbi iz predmeta Matematika 2 u poslednjoj nedelji marta održaće se prema dosadašnjem rasporedu.

Materijali u savremenom građevinarstvu

26.mart 2015

Obaveštenje iz predmeta Materijali u savremenom građevinarstvu.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

26.mart 2015

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika na specijalističkim studijama.
Upis ocena u petak, 27. marta 2015. godine u 13h. Ponovljeni ispit za studente koji nisu položili ispit je u petak, 03. aprila 2015. godine u 11h.

Građevinski materijali

25.mart 2015

Popravni kolokvijum 2 iz predmeta Građevinski materijali odrzaće se u sredu 01. april 2015. godine u 11h. Studenti koji nisu položili isti treba da dođu na polaganje. Neće biti dodatnih rokova za polaganje ovog kolokvijuma.

Engleski jezik

24.mart 2015

Prvi kolokvijum iz predmeta Engleski jezik za studente studijskog programa Turizam održaće se 01. april 2015. godine u 14.00h u slušaonici 109.

Statika konstrukcija I

23.mart 2015

Raspored popravnih kolokvijuma iz predmeta Statika konstrukcija I:

  • Popravni 1. kolokvijum biće održan u utorak 07. 04. 2015. godine u 9 sati.
  • Popravni 2. kolokvijum biće održan u utorak 07. 04. 2015. godine u 11 sati.
  • Popravni 3. kolokvijum biće održan u utorak 14. 04. 2015. godine u 9 sati.
  • Popravni 4. kolokvijum biće održan u utorak 14. 04. 2015. godine u 11 sati.

Pravo izlaska na ove kolokvijume imaju samo oni studenti koji nisu sakupili 30 bodova predispitnih obaveza.Posle ovih termina, neće biti dodatnih rokova za polaganje kolokvijuma.

Matematika 2

22.mart 2015

Rezultati prvog kolokvijuma iz diferencijalnog računa iz predmeta Matematika 2.

Đorđe Forst

22.mart 2015

Vežbe iz predmeta Internet tehnologije, Razvoj informacionih sistema u internet okruženju, Projektovanje informacionih sistema i Uvod u objektno programiranje zakazane za sledeću sedmicu (23.03-27.03.2015. godine) neće biti odrzane zbog sluzbenog odsustva saradnika.Termin nadoknade vežbi iz ovih predmeta biće objavljen naknadno.

dr Damnjan Radosavljević

19.mart 2015

Zbog službenih obaveza u Nacionalnom savetu za visoko obrazovanje, profesor dr Damnjan Radosavljević neće držati nastavu u ponedeljak 23. marta 2015. godine i utorak, 24. marta 2015. godine. Nadoknada predavanja po dogovoru sa studentima.

Građevinski materijali

18.mart 2015

Popravni kolokvijum 1 iz predmeta Građevinski materijali odrzaće se u ponedeljak 23. marta 2015. godine u 9h. Studenti koji nisu položili isti treba da dođu na polaganje. Neće biti dodatnih rokova za polaganje ovog kolokvijuma.

Računovodstvo

18.mart 2015

Vežbe iz predmeta Računovodstvo na studijskom programu Menadžment počinju u četvrtak 19. marta 2015. godine u 12 časova.

Informatička metodologija istraživačkog rada

18.mart 2015

Predavanja na Specijalističkim studijama iz predmeta Informatička metodologija istraživačkog rada na studijskim programima Mašinstvo i Informacione tehnologije kod mr Milovana Milivojevića počinju od petka 20.03.2015 godine od 16 časova, sala 307

Matematika II

17.mart 2015

Termin za vežbe iz predmeta Matematika 2 kod prof.dr Ljubice Diković biće pomeren u sredu 18. marta 2015. godine od 16h u sali 302 (umesto termina predvidjenog za 26. mart 2015. godine). Prvi kolokvijum iz diferencijalnog računa biće u četvrtak 19. marta 2015. godine:

  • 9-10h: Mašinstvo, Građevinsko inženjerstvo
  • 10-11h: Informatika
  • 11-12h: Inženjerstvo zaštite životne sredine

Internet tehnologije

16.mart 2015

Vežbe iz predmeta Internet tehnologije počinju u ponedeljak, 16.03.2015. godine u 13:30h sala 208.

Razvoj informacionih sistema u internet okruženju

16.mart 2015

Vežbe iz predmeta Razvoj informacionih sistema u internet okruženju počinju u ponedeljak, 16.03.2015. godine u 15:00h sala 208.

Obrada rezanjem

16.mart 2015

Rešenje zadatka iz predmeta Obrada rezanjem - mart2015.

mr Slobodan Petrović

16.mart 2015

Zbog porodičnih obaveza mr Slobodan Petrović neće držati nastavu u utorak, 17. marta 2015. godine. Nadoknada predavanja po dogovoru sa studentima.

Studenti studijski program Mašinstvo

16.mart 2015

Pozivaju se studenti koji su na drugoj godini osnovnih studija upisali modul Proizvodno mašinstvo i studenti koji se nisu upisali da dođu 17. marta 2015. godine u 10,00 časova u salu 205.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

13.mart 2015

Umesto u sreda, 25. marta 2015. godine, kako je bilo ranije planirano, ispit iz nastavnog predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika na specijalističkim studijama održaće se u utorak 24. marta 2015. godine u 16 časova sala 318. Rezultate kolokvijuma pogledaj u prilogu.

Kontrola i revizija

12.mart 2015

U subotu, 14. marta 2015. godine održaće se predavanja kod prof. dr Dragana Kuline iz nastavnog predmeta Kontrola i revizija sa početkom u 9 časova.

Računovodstvo

10.mart 2015

Spisak studenata koji ponovo slušaju nastavni predmet Računovodstvo u školskoj 2014/2015 godini.

mr Slobodan Petrović

10.mart 2015

Zbog službenih obaveza mr Slobodan Petrović neće držati nastavu u sredu, 11. marta 2015. godine. Nadoknada predavanja po dogovoru sa studentima.

Obrada rezanjem

09.mart 2015

Obaveštenje u vezi nastave, ispita i seminarskih radova iz predmeta Obrada rezanjem.

Projektovanje

09.mart 2015

Projektni zadatak iz predmeta Projektovanje.

Otpornost materijala i Metalne i drvene konstrukcije

07.mart 2015

U utorak , 10. marta 2015. godine, sa početkom u 11 sati, održaće se usmeni ispit iz predmeta Otpornost materijala i Metalne i drvene konstrukcije na građevinskom studijskom programu.

Poslovne finansije

06.mart 2015

Uputstvo za virtuelnu kupovinu akcija za predmet Poslovne finansije.

Geodezija

06.mart 2015

Predavanja iz nastavnog predmeta Geodezija održaće se u subotu 07. marta 2015. godine sa početkom u 10:30 časova.

Menadžment inovacija

06.mart 2015

Obaveštavaju se studenti da predavanja iz predmeta Menadžment inovacija, zakazana za ponedeljak, 09. mart 2015. godine u 14:00 časova, neće biti održana zbog sprečenosti predmetnog nastavnika. O terminu nadoknade studenti će biti naknadno obavešteni.

Alati grafičkog dizajna

06.mart 2015

Vežbe iz nastavnog predmeta Alati grafičkog dizajna počinju od 16. marta 2015. godine.

Hemija I, Tretmani otpadnh voda i Termodinamika

05.mart 2015

U prilogu se nalaze informacije u vezi termina za upis ocena iz predmeta Hemija I, Tretmani otpadnh voda i Termodinamika.

Osnovi informatike

04.mart 2015

U prilogu se nalaze grupe za vežbe iz predmeta Osnovi informatike. Vežbe počinju od ponedeljka 09. marta 2015. godine prema datim terminima.

Poslovne finansije

04.mart 2015

Teme za seminarske radove iz predmeta Poslovne finansije.

Otpornost materijala

03.mart 2015

Najnoviji nastavni materijali iz predmeta Otpornost materijala.

Nastavni materijali nastavnika

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

03.mart 2015

U sreda, 11. marta 2015. godine u 12 časova, sala 318, održaće se kolokvijum, a u sredu, 25. marta 2015. godine u 12 časova, sala 318, ispit iz nastavnog predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika na specijalističkim studijama.

Upravljanje projektima

02.mart 2015

Rezultati ispita iz predmeta Upravljanje projektima.

Metalne i drvene konstrukcije

26.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije.

dr Damnjan Radosavljević

26.februar 2015

Zbog službenih obaveza profesor dr Damnjan Radosavljević će biti odsutan sledeće radne nedelje, od 02. marta do 06. marta 2015. godine. Nadoknade predavanja i vežbi održaće se po dogovoru sa studentima.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

25.februar 2015

U četvrtak, 26. februara 2015. godine u 16 časova održaće se dogovor u vezi obaveza iz nastavnog predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika na specijalističkim studijama, sala 317.

Ekonomika biznisa

24.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Ekonomika biznisa u VŠJ u Kragujevcu.

Računovodstvo

24.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo u VŠJ u Kragujevcu.

Menadžment u turizmu

24.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment u turizmu.

Organizacija poslovnih sistema

23.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija poslovnih sistema.

Osnovi informatike i Alati grafickog dizajna

23.februar 2015

Vežbe iz predmeta Osnovi informatike i Alati grafickog dizajna neće početi od 23.02.2015. Tačan raspored grupa sa terminima vežbi biće naknadno objavljen na sajtu škole i na oglasnoj tabli kod kabineta br. 203..

NU mašine

23.februar 2015

Rezultati pismenog ispita iz predmeta NU mašine u januarskom ispitnom roku.

Otpornost materijala

23.februar 2015

Nastavni materijali iz predmeta Otpornost materijala.

Nastavni materijali nastavnika

Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom

20.februar 2015

Dodatni termin za ispit iz predmeta Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom (deo Tehničko crtanje) održaće se u ponedeljak, 23. februara 2015. god. sa početkom u 16:00, sala 208

Matematika I

20.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Matematika I u januarskom ispitnom roku.

dr Slavoljub Vujović

20.februar 2015

Ispiti kod prof. dr Slavoljuba Vujovića na specijalističkim studijama biće održani u četvrtak, 26.02.2015. god., od 15:00 časova, u amfiteatru 302.

Hidrotehnika

20.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Hidrotehnika u januarskom ispitnom roku.

Metode istraživanja i naučne komunikacije

19.februar 2015

U subotu, 21. februara 2015.god., od 08:00 časova, amfiteatar 302, biće održan ponovljeni ispit iz predmeta Metode istraživanja i naučne komunikacije kod prof. dr Milenka Pikule, za sve studente koji žele da izađu da polažu.

Preduzetništvo i Uvod u turizam

19.februar 2015

Ispiti iz predmeta Preduzetništvo i Uvod u turizam, kod prof. dr Slavoljuba Vujovića u januarskom ispitnom roku 2015. god., umesto 18.02.2015. god., odnosno 23.02.2015. god., biće održani u četvrtak, 26.02.2015. god., od 15:00 časova, u amfiteatru 302.

Agencijsko i hotelsko poslovanje, Poslovno komuniciranje i PK u turizmu

19.februar 2015

Ispiti iz predmeta Agencijsko i hotelsko poslovanje, Poslovno komuniciranje i Poslovno komuniciranje u turizmu kod prof. dr Slavoljuba Vujović, umesto 19.02.2015. god., odnosno 24.02.2015.god., biće održani u petak, 27.02.2015. god., od 10:00 časova, u amfiteatru 109.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

19.februar 2015

Vežbe iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika na specijalističkim studijama Inženjerstvo zaštite životne sredine i Bezbednost i zdravlje na radu, održaće se u subotu, 21. februar 2015. godine u 9 časova.

Preduzetništvo

19.februar 2015

Broj bodova koje su studenti ostvarili na predispitnim obavezama iz predmeta Preduzetništvo po studijskim programima:

Obrada rezanjem

19.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Obrada rezanjem u januarskom ispitnom roku.

Matematika I

19.februar 2015

Uvid u rezultate ostvarene na ispitu iz predmeta Matematika 1, kao i upis ostvarenih predispitnih poena i ocena kod prof.dr Ljubice Diković organizovaće se u petak 20. februara 2015. godine u 12h, sala 205 ili u ponedeljak 23. februara 2015. godine u 11h, kabinet 203.

Finansijsko računovodstvo

18.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Finansijsko računovodstvo u januarskom ispitnom roku.

Računovodstvo

18.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo u januarskom ispitnom roku.

Francuski jezik

18.februar 2015

Predavanja iz nastavnog predmeta Francuski jezik će se održati 27. februara, 13. i 27. marta 2015. godine.

dr Vesna Marjanović

15.februar 2015

Zbog učešća u realizaciji pedagoškog procesa na Fakultetu zdravstvenih nauka, Univerziteta u Ljubljani u okviru CEEPUS mreže Nastava i istraživanje u oblasti hemije životne sredine i toksikologije profesorka dr Vesna Marjanović će biti odsutna tokom prve sedmice semestra (od 23. do 27. februara 2015. godine). Nadoknade predavanja, vežbi, konsultacija i ostalih nastavnih i nenastavnih obaveza će obaviti od 2. marta 2015. godine u terminima prema dogovoru sa studentima i kolegama.

Poslovne finansije

13.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije u januarskom ispitnom roku.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

13.februar 2015

Na zahtev studenatakolokvijum iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika na specijalističkim studijama Inženjerstvo zaštite životne sredine i Bezbednost i zdravlje na radu, odlaže se do marta 2015. godine. Tačan termin kolokvijuma će biti objavljen naknadno.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

13.februar 2015

Vežbe iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika na specijalističkim studijama Inženjerstvo zaštite životne sredine i Bezbednost i zdravlje na radu, održaće se u sledećim terminima:

  • četvrtak, 12. februara i petak, 13. februar 2015. godine u 16 časova, sala 317
  • sreda, 18. februara, četvrtak, 19. februar i petak, 20.februar 2015. godine u 16 časova, sala 317

Operativni sistemi

13.februar 2015

Raspored polaganja ispita (obavezno je doći u navedeni termin) iz predmeta Operativni sistemi.

Operativni sistemi

13.februar 2015

Popravni kolokvijumi iz predmeta Operativni sistemi mogu se polagati u sredu 18. februara 2015. godine, u 10.00 časova, sala 317.

Engleski jezik I i II

13.februar 2015

U prilogu se nalazi spisak studenata koji su položili ispit iz predmeta Engleski jezik I i Engleski jezik II. Upis ocena i usmeni deo ispita održaće se u četvrtak, 19.02.2015. godine, u kabinetu 316, prema sledećem rasporedu:

  • 14.00 h: Informatika, Mašinstvo, Građevinsko inženjerstvo, Inženjerstvo zaštite životne sredine
  • 15.00 h: Turizam, Računovodstvo i revizija i Menadžment)

Nakon napred navedenih termina, u ovom ispitnom roku ocene se neće moći upisati.

Zgradarstvo

12.februar 2015

Usmeni ispit iz predmeta Zgradarstvo održaće se posle prazničnih dana, prve nastavne nedelje. Molim studente da uvaže izmenu nastalu usled praznika 16. i 17.02.2015. godine.

Metodologija istraživanja i naučne komunikacije

11.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Metodologija istraživanja i naučne komunikacije u Visokoškolskoj jedinici u Kragujevcu.

Statika konstrukcija 1

11.februar 2015

Tabelarni pregled rezultata svih kolokvijuma iz predmeta Statika konstrukcija 1 je u prilogu. Pravo na izlazak na ispit imaju svi kandidati sa osvojenih 30 i više poena predispitnih obaveza.

Preduzetništvo i Uvod u turizam

11.februar 2015

Ispiti iz predmeta Preduzetništvo i Uvod u turizam, kod prof. dr Slavoljuba Vujovića u januarskom ispitnom roku 2015. god., umesto 18.02.2015. god. biće održani u ponedeljak, 23.02.2015. god., od 15:00 časova, u amfiteatru 302.

Agencijsko i hotelsko poslovanje, Poslovno komuniciranje i PK u turizmu

11.februar 2015

Ispiti iz predmeta Agencijsko i hotelsko poslovanje, Poslovno komuniciranje i Poslovno komuniciranje u turizmu kod prof. dr Slavoljuba Vujović, umesto 19.02.2015. god. biće održani u utorak, 24.02.2015. god., od 10:00 časova, u amfiteatru 109.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

10.februar 2015

Vežbe iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika na specijalističkim studijama Inženjerstvo zaštite životne sredine i Bezbednost i zdravlje na radu, održaće se u sledećim terminima:

  • četvrtak, 12. februara i petak, 13. februar 2015. godine u 16 časova, sala 317
  • sreda, 18. februara i četvrtak, 19. februar 2015. godine u 16 časova, sala 317

Menadžment strategije i razvoja

10.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment strategije i razvoja.

Upravljanje projektima

10.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Upravljanje projektima.

Aplikativni softver

10.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Aplikativni softver. Odbrana petog seminarskog rada iz predmeta Aplikativni softver održaće se u petak, 13. februara2015. godine sa početkom u 08:00h, sala 208. Usmeni deo ispita održaće se u petak, 13. februar 2015. godine sa početkom u 10:00h, sala 208.

Nacrtna geometrija

10.februar 2015

Predavanja iz predmeta Nacrtna geometrija održaće se u petak, 13. februara 2015. godine sa početkom u 12h, sala 310. Pregled radova iz ovog predmeta biće održan nakon predavanja.

Engleski jezik I

09.februar 2015

Obaveštavaju se studenti I godine da je za nastavu Engleskog jezika I u letnjem semestru (počev od 23.02.2015.) neophodno nabaviti sledeće udžbenike:

  • studenti sa smera Turizam: Tourism 2 (izdavač: Oxford University Press, cena: 1,345.00 RSD - Student's Book)
  • studenti sa ostalih smerova: ProFile 2 (izdavač: Oxford University Press, cena: 1,410.00 RSD - Student's Pack)

Isti udžbenik će se koristiti i u nastavi Engleskog jezika II u školskoj 2015/16. godini. Udžbenici se mogu iznajmiti u školskoj biblioteci, ili naručiti direktno preko sajta OUP predstavništva, The English Book, Staro sajmište 29, 11070 Novi Beograd, Tel/ Fax: 011/ 31 31 044; 065/ 31 31 044 - www.englishbook.rs (ana@englishbook.rs). Za sve neophodne informacije obratiti se nastavniku engleskog jezika, Ivani Marinković (kabinet 316 - četvrtak 14.00h-16.00h)

Zgradarstvo

09.februar 2015

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Zgradarstvo.

Organizacija rada

09.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija rada u VŠJ Kragujevac.

Ruski jezik 2

08.februar 2015

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Ruski jezik 2 na studijskom programu Građevinsko inženjerstvo.

Fizika

08.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Fizika.

Metode istraživanja i naučne komunikacije i Menadžment ljudskih resursa

06.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Metode istraživanja i naučne komunikacije i Menadžment ljudskih resursa.

Organizacija rada

06.februar 2015

Spisak studenata za usmeni deo ispita iz predmeta Organizacija rada.

Hemija I

06.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Hemija I u januarskom mispitnom roku.

Ruski jezik 2

06.februar 2015

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Ruski jezik 2 na studijskom programu Informacione tehnologije i Mašinstvo.

Statika konstrukcija I

06.februar 2015

Rezultati četvrtog kolokvijuma iz predmeta Statika konstrukcija I nalaze se u prilogu.

Tretmani otpadnih voda

06.februar 2015

Rezultati polaganja ispita iz predmeta Tretmani otpadnih voda u januarskom ispitnom roku.

Termodinamika

06.februar 2015

Rezultati polaganja ispita iz predmeta Termodinamika u januarskom ispitnom roku.

Aplikativni softver

06.februar 2015

Raspored po grupama za polaganje ispita iz predmeta Aplikativni softver.

Engleski jezik I i II

05.februar 2015

Ispit iz predmeta Engleski jezik I i II održaće se 11. februara 2015. godine u kabinetu 109 prema sledećem rasporedu:

  • u 10.00h: Engleski jezik I i Engleski jezik II - Mašinstvo, Građevinsko inženjerstvo, Informacione tehnologije, Inženjerstvo zaštite živozne sredine
  • u 12.00h: Engleski jezik II: Turizam, Računovodstvo i revizija, Menadžment

Na ispit obavezno poneti indeks, kao i popunjenu ispitnu prijavu. Obaveštenje za studente druge godine: Ocene izvedene na osnovu predispitnih obaveza se nalaze u prilogu.

Građevinski materijali

05.februar 2015

Ocene i bodovi sa ispita i predispitnih obaveza iz predmeta Građevinski materijali.

Građevinski materijali

05.februar 2015

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Građevinski materijali.

Tehničko crtanje

05.februar 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Tehničko crtanje.

Ruski jezik 2

04.februar 2015

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Ruski jezik 2 na studijskom programu Inženjerstvo zaštite životne sredine.

Obrada rezanjem

04.februar 2015

Ponovni pismeni deo ispita će se održati u subotu 14. februara 2015. godine od 8 časova u sali 205. Studenti mogu doneti seminarske radove na pregled. U prilogu je dato rešenje zadatka iz januara 2015. godine.

Stručna praksa

03.februar 2015

Odbrana stručne prakse na studijskom programu Inženjerstvo zaštite životne sredine održaće se u utorak, 17. februar 2015. godine u 11:00 časova, kabinet 390a, umesto 06. februara 2015. godine kako je bilo ranije planirano.

Objektno programiranje

03.februar 2015

Usmeni deo ispita iz nastavnog predmeta Objektno programiranje u januarskom ispitnom roku održaće se u četvrtak, 05. februar 2015. godine u 13:30 časova.

Ekologija i turizam

03.februar 2015

Rezultati ispita iz predmeta Ekologija i turizam.

Završni radovi i instalacije

02.februar 2015

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Završni radovi i instalacije.

Ruski jezik 2

02.februar 2015

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Ruski jezik 2.

Statika konstrukcija I

02.februar 2015

Rezultati trećeg kolokvijuma iz predmeta Statika konstrukcija I nalaze se u prilogu.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

02.februar 2015

Kolokvijum iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika na specijalističkim studijama Inženjerstvo zaštite životne sredine i Bezbednost i zdravlje na radu, održaće se u četvrtak, 19. februara 2015. godine u 10 časova, sala 317.

Uvod u objektno programiranje

30.januar 2015

Ispit iz predmeta Uvod u objektno programiranje odlaže se za ponedeljak, 02. februar 2015. godine sa početkom u 08:00h sala 208.

Građevinski materijali

29.januar 2015

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Građevinski materijali. Pravo na pismeni ispit imaju studenti sa preko 30 osvojenih poena.

WEB dizajn

29.januar 2015

Ocene iz predmeta WEB dizajn. Studenti koji nisu poslali seminarske, mogu iste poslati do 30. januar 2015. godine. Kolokvijume mogu odraditi takođe do istog datuma.

Zgradarstvo

28.januar 2015

Važan materijal za ispit iz predmeta Zgradarstvo.

Poslovna matematika

28.januar 2015

Rezultati kolokvijuma i ispita iz predmeta Poslovna matematika.

Termodinamike

28.januar 2015

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Termodinamike.

Hemija I

28.januar 2015

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemija I.

Baze podataka

27.januar 2015

Termin za predaju seminarskih radova iz predmeta Baze podataka je sreda, 28. januar 2015. godine, od 10h, sala 208.

Nacionalna turistička geografija

26.januar 2015

Rezultati kolokvijuma II iz predmeta Nacionalna turistička geografija.

Specijalističke studije - Rezime Specijalističkog rada

26.januar 2015

Rezime Specijalističkog rada studenta Dejana Stojkovića nalazi u prilogu. Odbrana specijalističkog rada je u sredu 4. februara 2015.godine u 12 časova, mentor prof. dr Milan Martinović.

Engleski jezik II

26.januar 2015

Rezultati popravnog kolokvijuma II iz predmeta Engleski jezik II.Davanje potpisa iz predmeta Engleski jezik II, prema sledećem rasporedu:

  • četvrtak, 29.01.2015. godine, u 15.00 h, amfiteatar 302: Informacione tehnologije, Građevinsko inženjerstvo, Mašinstvo, Menadžment
  • četvrtak, 29.01.2015. godine, u 16.00 h, amfiteatar 302: Turizam, Inženjerstvo zaštite životne sredine, Računovodstvo i revizija

Završni radovi i instalacije

23.januar 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Završni radovi i instalacije.

Građevinski materijali

23.januar 2015

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije.

Metalne i drvene konstrukcije

23.januar 2015

Spisak studenata koji su stekli pravo polaganja ispita iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije.

Preduzetništvo

23.januar 2015

Broj bodova koje su studenti ostvarili na predispitnim obavezama iz predmeta Preduzetništvo po studijskim programima:

Preduzetništvo

23.januar 2015

Rezultati ponovljenog I i II kolokvijuma iz predmeta Preduzetništvo po studijskim programima:

Zaštita građevinskih objekata od požara

23.januar 2015

Ispit iz predmeta Zaštita građevinskih objekata od požara u januarskom ispitnom roku na specijalističkim studijama biće održan u četvrtak 12. februara 2015. godine u 12 časova.

Metalne i drvene konstrukcije

22.januar 2015

Spisak studenata koji u petak 23. januara 2014. godine sa početkom u 10 časova mogu polagati zaostale obaveze iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije.

Upravljanje projektima

22.januar 2015

U petak 06. februar 2015.godine u 16 sati biće održani popravni kolokvijumi i prijem seminarskih radova iz predmeta Upravljanje projektima.

Statika konstrukcija I

22.januar 2015

Pripremni časovi za kolokvijume iz predmeta Statika konstrukcija I biće održani u ponedeljak 26. januar 2015. godine u 9 časova.

Matematika 1

22.januar 2015

Upis stečenih predispitnih poena u indeks iz predmeta Matematika 1 obaviće se u sledećim terminima:

  • Inženjerstvo zaštite životne sredine, petak 23.1.2015. godine u 10h, kabinet 203
  • Građevinsko inženjerstvo, petak 23.1.2015. godine u 11h, kabinet 203
  • Informacione tehnologije, petak 23.1.2015. godine u 12h, kabinet 203
  • Mašinsko inzenjerstvo, petak 23.1.2015. godine u 10h, kabinet 203

Preduzetništvo

21.januar 2015

Broj bodova koje su studenti ostvarili na predispitnim obavezama iz predmeta Preduzetništvo po studijskim programima:

Metode istraživanja i naučne komunikacije

21.januar 2015

U subotu, 24. januara 2015. godine, od 08:00 časova, amfiteatar 302, nadoknađivaće se propušteni časovi iz predmeta Metode istraživanja i naučne komunikacije, kod prof. dr Milenka Pikule.

Specijalističke studije - Rezime Specijalističkog rada

21.januar 2015

Rezime Specijalističkog rada studenta Zarka Lukovića nalazi u prilogu.

Metalne i drvene konstrukcije

21.januar 2015

Rezultati kolokvijuma 2 iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije:

Upravljanje projektima

20.januar 2015

Upitnik na vežbama iz predmeta Upravljanje projektima.

Objektno programiranje

20.januar 2015

Predavanja iz predmeta Objektno programiranje održaće se u petak, 23. januara 2015. godine, u 10:00 časova.

Algoritmi i strukture podataka

19.januar 2015

Popravni kolokvijum iz predmeta Algoritmi i strukture podataka održaće se u četvrtak, 22. januara 2015. godine, sa početkom u 12h, sala 208.

Upravljanje projektima

19.januar 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Upravljanje projektima.

Algoritmi i strukture podataka

19.januar 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Algoritmi i strukture podataka.Termin popravnog kolokvijuma će biti objavljen naknadno.

Statike konstrukcija 1

19.januar 2015

Raspored kolokvijuma iz predmeta Statike konstrukcija 1:

  • Treći kolokvijum iz Statike konstrukcija 1 biće održan u petak 30. 01. 2015. u 10 časova
  • Četvrti kolokvijum iz Statike konstrukcija 1 biće održan u petak 06. 02. 2015. u 9 časova
  • Treći popravni kolokvijum iz Statike konstrukcija 1 biće održan u utorak 10. 02. 2015. u 9 časova
  • Četvrti popravni kolokvijum iz Statike konstrukcija 1 biće održan u utorak 10. 02. 2015. u 11 časova

Upotreba mobilnih telefona umesto kalkulatora na kolokvijumima i ispitu je strogo zabranjena! Kalkulator je obavezan.

Ekonomika biznisa

19.januar 2015

Davanje potpisa za overu semestra iz predmeta Ekonomika biznisa će se održati prema sledećem rasporedu:

  • Studijski program Računovodstvo i revizija: utorak 20.01.2015. godine u 09 časova slušaonica 302
  • Studijski program Menadžment:utorak 20.01.2015. godine u 10 časova slušaonica 302
  • Studijski program Turizam: utorak 20.01.2015. godine u 11 časova slušaonica 302

Engleski jezik II

19.januar 2015

Rezultati popravnog kolokvijuma I iz predmeta Engleski jezik II.Popravni kolokvijum II održaće se u četvrtak 22.01.2015. i u petak, 23.01.2015. godine, u sali 302, prema sledećem rasporedu:

  • četvrtak, 22.01.2015. godine, u 15.00h: Informacione tehnologije i Građevinsko inženjerstvo
  • četvrtak, 22.01.2015. godine, u 16.00 h: Inženjerstvo zaštite životne sredine i Mašinstvo
  • petak, 23.01.2015. godine, u 10.00 h: Turizam, Menadžment i Računovodstvo i revizija

Na kolokvijum obavezno poneti indeks. Za prevod spremiti sve tekstove iz zbirke po kojoj ste radili.

Organizacija rada i Industrijski menadžment

15.januar 2015

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Organizacija rada i spisak studenata za usmeni ispit iz predmeta Industrijski menadžment.

Fizika

15.januar 2015

Spisak studenata koji su stekli uslov za izlazak na ispit iz predmeta Fizika.

Matematika I

15.januar 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Matematika I.

Metalne i drvene konstrukcije

14.januar 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije:

Građevinski materijali

14.januar 2015

Popravni prvi kolokvijum iz predmeta Građevinski materijali održaće se u sredu 21. januara 2015. godine u sali 207 sa sledećim rasporedom:

  • 9h – prva grupa (koju sačinjavaju studenti sa brojem indeksa 1/14 do 17/14)
  • 10h - druga grupa (svi ostali studenti prvog semestra)

Drugi kolokvijum iz predmeta građevinski materijali održaće se u sredu 28. januara 2015. godine u sali 207 sa sledećim rasporedom :

  • 9h – prva grupa (koju sačinjavaju studenti sa brojem indeksa 1/14 do 17/14)
  • 10h - druga grupa (svi ostali studenti prvog semestra)

Menadžment u turizmu

13.januar 2015

Obaveštavaju se studenti da vežbe iz predmeta Menadžment u turizmu, zakazane za sredu, 14. januar 2015. godine u 12:00 časova, neće biti održane zbog odsustva predmetnog saradnika.O terminu nadoknade studenti će biti naknadno obavešteni.

Objektno programiranje

13.januar 2015

Vežbe iz predmeta Objektno programiranje održaće se u petak, 16. januara 2015. godine, u 09:30 časova.

Privredno i radno pravo

13.januar 2015

Ispit iz predmeta Privredno i radno pravo održaće se 06. februara 2015. godine, za studijski program Menadžment sa početkom u 12 časova, a za studijski program Turizam u 15 časova.

Preduzetništvo

12.januar 2015

Rezultati kolokvijumu I iz predmeta Preduzetništvo po studijskim programima:

Metalne i drvene konstrukcije

12.januar 2015

Primer rešenog kolokvijuma II iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije se nalazi u prilogu.

Raspored predavanja - Informacione tehnologije

09.januar 2015

Raspored predavanja na specijalističkim studijama-smer Informacione tehnologije se nalazi u prilogu

Veštačka inteligencija

09.januar 2015

Predavanje i vežbe iz predmeta Veštačka inteligencija biće održani 23. januara od 16.30 časova i 24.januara od 8 časova.

Fizika

09.januar 2015

Obaveštenje o kolokvijumu i vežbama iz Fizike se nalazi u prilogu

Numerički upravljane mašine

09.januar 2015

Ispitna pitanja iz predmeta Numerički upravljane mašine.

Engleski jezik II

09.januar 2015

Popravni kolokvijum I iz predmeta Engleski jezik II održaće se u četvrtak, 15. januara 2015. godine i u petak, 16. januara 2015. godine, u sali 302, prema sledećem rasporedu:

  • četvrtak, 15.01.2015. godine u 15.00h - Informacione tehnologije i Gradjevinsko inženjerstvo
  • četvrtak, 15.01.2015. godine u 16.15h - Inženjerstvo zaštite životne sredine i Mašinstvo
  • petak, 16.01.2015. godine u 10.00h - Turizam, Menadžment i Računovodstvo i revizija

Na kolokvijum obavezno poneti indeks.

Privredno i radno pravo

09.januar 2015

Predavanje i uzimanje potpisa iz predmeta Privredno i radno pravo u petak 16. januara 2015. godine u 12 časova.

Francuski jezik

08.januar 2015

Doc. dr Ivan Jovanović održaće nastavu iz Francuskog jezika u petak 09. i 23. januara 2015. godine. Takođe, 23. januara profesor će deliti potpise.

Upravljanje projektima

08.januar 2015

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Upravljanje projektima.

Organizacija građenja i građevinska mehanizacija

08.januar 2015

Na predavanju koje će se održati u ponedeljak, 12. januara 2015. godine studenti koji nisu predali i branili seminarski rad treba da donesu radove i izlažu iste. Seminarski sa temom MS PROJET treba pripremiti za sredu 14. januar 2015. godine u 14h (konsultacije za temu 12. januara 2015. godine u 11h.) Seminarski sa temom Transportna metoda – 19. januar 2015. godine u 11 h(konsultacije za temu 12. januar 2015. godine u 11h.)

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

08.januar 2015

Otkazuju se predavanja iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika na specijalističkim studijama Bezbednost i zdravlje na radu, koja su bila planirana za petak, 09. januar i subotu 10. januar 2015. godine. O nadoknadi predavanja u dogovoru sa predmetnim profesorom.

Engleski jezik II

31.decembar 2014

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik II.

Menađžment kvaliteta

31.decembar 2014

Test za odbranu vežbi iz predmeta Menađžment kvaliteta održaće se u četvrtak, 15. januara 2015. godine sa početkom u 15 časova, učionica 317.

Algoritmi i strukture podataka

30.decembar 2014

Kolokvijum iz predmeta Algoritmi i strukture podataka održaće se u utorak, 12. januara 2015. godine u terminu vežbi iz ovog predmeta.

Metalne i drvene konstrukcije

30.decembar 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije:

Baze podataka i Aplikativni softver

30.decembar 2014

Popravni kolokvijumi iz predmeta Baze podataka i Aplikativni softver odlažu se za sredu, 14. januara 2015. godine sa početkom u 10:30h sala 208. Sledeći rok za popravne kolokvijume biće tek u junu 2015. godine.

Poslovna matematika

25.decembar 2014

Rezultati II kolokvijuma iz predmeta Poslovna matematika..

Proizvodni informacioni sistemi

29.decembar 2014

Dodatni termin na specijalističkom studijskom programu Mašinstvo, predmet Proizvodni informacioni sistemi je petak 09. januar 2015. godine, 17 časova, kada će biti podeljen materijal neophodan za ispunjenje obaveza iz vežbi za ovaj predmet.

Prof. Radmila Novaković-Kostić

29.decembar 2014

Otkazuju se sve nastavne aktivnosti planirane za ponedeljak, 29. decembar 2014. godine kod prof. dr Radmile Novaković-Kostić.

Specijalističke studije - Rezime Specijalističkog rada

29.decembar 2014

Rezime Specijalističkog rada studenta Danijele Jokić, kod mentora dr Radmile Novaković-Kostić, nalazi u prilogu.

Upravljanje projektima

29.decembar 2014

Materijal za vežbe iz premeta Upravljanje projektima.

Finansijsko računovodstvo

25.decembar 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Finansijsko računovodstvo..

Ekonomika biznisa

25.decembar 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Ekonomika biznisa..

Statika konstrukcija I

25.decembar 2014

Drugi popravni kolokvijum iz predmeta Statika konstrukcija I održaće se u petak, 26.12.2014. godine sa početkom u 11:00h.

Alati baza podataka i Aplikativni softver

25.decembar 2014

Popravni kolokvijumi iz predmeta Alati baza podataka i Aplikativni softver održaće se u sredu, 31.12.2014. godine sa početkom u 10:30h sala 208. Sledeći rok za popravne kolokvijume biće tek u junu 2015. godine.

Alati baza podataka

25.decembar 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Alati baza podataka..

Organizacija rada

24.decembar 2014

Popravni kolokvijum iz predmeta Organizacija rada održaće se u sredu 14.01.2015. godina u 11 časova.

Objektno programiranje

24.decembar 2014

Vežbe iz predmeta Objektno programiranje, kod prof. dr Vlada Uroševića, biće održane u ponedeljak 29.12.2014. godine u vremenskom periodu od 9 – 12 časova, sala 319.

Matematika I

23.decembar 2014

Rezultati kolokvijuma(vektorska algebra) iz predmeta Matematika I .

Metalne i drvene konstrukcije

23.decembar 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije:

Menadžment u turizmu

23.decembar 2014

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Menadžment u turizmu na studijskim programima:

Računarom integrisana proizvodnja

22.decembar 2014

Predavanja iz predmeta Računarom integrisana proizvodnja kod mr Milovana Milivojevića biće održana u petak, 26.12.2014. godine od 15 časova, sala 203.

Matematika I

19.decembar 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Matematika I .

Ekonomika biznisa

18.decembar 2014

Raspored grupa za polaganje kolokvijuma iz predmeta Ekonomika biznisa nalazi se u prilogu

Objektno programiranje

16.decembar 2014

Vežbe kod prof. dr Vlada Uroševića biće održane u utorak 23.12.2014. godine u vremenskom periodu od 9 – 12 časova.

Računarske mreže

16.decembar 2014

Predavanja kod mr Slobodana Petrovića neće biti održana u sredu 17.12.2014. godine, zbog službene odsutnosti profesora.

Preduzetništvo

16.decembar 2014

Materijal sa predavanja i materijal za prvi kolokvijum iz predmeta Preduzetništvo se nalazi u prilogu.

Organizacija rada - VŠJ Kragujevac

16.decembar 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Organizacija rada

Upravljanje projektima

15.decembar 2014

Rezultati kolokvijuma na svim studijskim programima iz predmeta Upravljanje projektima.

Ekonomika biznisa

15.decembar 2014

Dodatni časovi iz predmeta Ekonomika biznisa će se održati prema sledećem rasporedu:

  • Studijski program Turizam - utorak 16.12.2014. godine u 12 časova slušaonica 304
  • Studijski programi Menadžment i Računovodstvo i revizija - ponedeljak 22.12.2014. godine u 13 časova slušaonica 304

Specijalističke studije

12.decembar 2014

Konsultacije kod prof. dr Milana Martinovića iz nastavnih predmeta Organizacija poslovnih sistema i Metode istraživanja i naučne komunikacije, neće se održati u ponedeljak 15.12.2014. godine, zbog odsutnosti profesora.

Organizacija rada

12.decembar 2014

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Organizacija rada na studijskim programima:

Metalne i drvene konstrukcije

09.decembar 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije.

Menadžment u turizmu

09.decembar 2014

Rezultati prvog kolokvijuma iz predmeta Menadžment u turizmu na studijskim programima:

Specijalističke studije - Rezime Specijalističkog rada

09.decembar 2014

Rezime Specijalističkog rada studenta Radovanović Kristine, kod mentora mr Zorice Tanasković, nalazi u prilogu.

Aplikativni softver

09.decembar 2014

Raspored grupa za kolokvijum iz predmeta Aplikativni softver.

Aplikativni softver

08.decembar 2014

Vežbe iz predmeta Aplikativni softver koje su zakazane za ponedeljak, 08. decembar 2014. godine neće se održati zbog službenog odsustva nastavnika. Termin nadoknade časova biće objavljen naknadno.

Metalne i drvene konstrukcije

03.decembar 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije.

Specijalističke studije - Menadžment turističke destinacije

28.novembar 2014

Rezime Specijalističkog rada studenta Milijane Ćećez se nalazi u prilogu.

Nacionalna turistička geografija

29.novembar 2014

Odbrana seminarskih radova iz predmeta Nacionalna turistička geografija.

Upravljanje projektima

30.novembar 2014

Materijal za vežbe iz predmeta Upravljanje projektima.

Preduzetništvo

30.novembar 2014

Materijal za vežbe iz predmeta Preduzetništvo.

Nacionalna turistička geografija

29.novembar 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Nacionalna turistička geografija.

Ekonomika biznisa

28.novembar 2014

Časovi vežbi iz predmeta Ekonomika biznisa za studijske programe Menadžment i Računovodstvo i revizija planirani za četvrtak 27.11.2014. godine biće nadoknađeni u sredu 03.12.2014. godine u 13 časova u sali 302 (1. i 2. grupa).

Specijalističke studije - Menadžment

28.novembar 2014

Rezime Specijalističkog rada studenta Uroša Neškovića se nalazi u prilogu.

Hemija I

28.novembar 2014

Predispitni poeni iz predmeta Hemija I.

Metalne i drvene konstrukcije

27.novembar 2014

U ponedeljak, 1. decembra 2014. godine umesto predavanja održaće se vežbe iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije na građevinskom studijskom program sa početkom u 8 časova. Prisustvo obavezno.

Specijalističke studije - Menadžment

26.novembar 2014

Rezime Specijalističkog rada studenta Sanje Kuburović se nalazi u prilogu. Odbrana rada je u ponedeljak 08.12.2014. godine u 10 časova.

Građevinski materijali

21.novembar 2014

Prvi kolokvijum iz predmeta Građevinski materijali održaće se u sredu 03.12.2014.g. u sali 207 sa sledećim rasporedom: u 9h – prva grupa (koju sačinjavaju studenti koji su bili prisutni na predavanju 26.11.14. i prijavili se za taj termin) i od 10h druga grupa  (svi ostali studenti prvog semestra) 

Specijalističke studije - Menadžment turističke destinacije

26.novembar 2014

Rezime Specijalističkog rada studenta Đorđija Šipšića se nalazi u prilogu.

Metode istraživanja i naučne komunikacije i Organizacija poslovnih sistema

24.novembar 2014

Predavanje iz predmeta Metode istraživanja i naučne komunikacije i Organizacija poslovnih sistema na Specijalističkikm studijama – Menadžment održaće se 17.12. 2014. umesto 26.11. 2014. godine u istom terminu.

Specijalističke studije - Turizam

24.novembar 2014

Raspored predavanja za smer Turizam na Specijalističkim studijama se nalazi u meniju NASTAVA/Predavanja-Specijalističke ili ovde

Matematika I

21.novembar 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Matematika I:

Nacionalna turistička geografija

21.novembar 2014

U prilogu se nalazi spisak tema za seminarski rad iz predmeta Nacionalna turistička geografija.

Specijalističke studije - Građevina

20.novembar 2014

Raspored predavanja za smer Građevina na Specijalističkim studijama se nalazi u meniju NASTAVA/Predavanja-Specijalističke ili ovde

Specijalističke studije - Inženjerstvo zaštite životne sredine

20.novembar 2014

Raspored predavanja za smer Inženjerstvo zaštite životne sredine na Specijalističkim studijama se nalazi u meniju NASTAVA/Predavanja-Specijalističke ili ovde

Specijalističke studije - Mašinstvo

20.novembar 2014

Raspored predavanja za smer Mašinstvo na Specijalističkim studijama se nalazi u meniju NASTAVA/Predavanja-Specijalističke ili ovde

Specijalističke studije - Menadžment

20.novembar 2014

Raspored predavanja za smer Menadžment na Specijalističkim studijama se nalazi u meniju NASTAVA/Predavanja-Specijalističke ili ovde

Preduzetništvo

14.novembar 2014

Obaveštavaju se svi studenti koji slušaju predmet Preduzetništvo da će vežbe iz ovog predmeta početi da se održavaju od četvrtka, 20. novembra 2014. god. od 12:00 časova, amfiteatar 207.

Specijalističke studije

10.novembar 2014

Rezimei specijalističkih radova kod mentora Zorice Tanasković:

Odbrana specijalističkih radova je u ponedeljak 17.11.2014. u 10 časova

Statika konstrukcija I

07.novembar 2014

Predavanja iz predmeta Statika konstrukcija I održavaće se petkom od 12 do 15 časova, umesto od 13 do 16 casova.

Računarska tehnika

07.novembar 2014

U prilogu se nalazi spisak tema za seminarski rad iz predmeta Računarska tehnika

Aplikativni softver

04.novembar 2014

Novi raspored grupa za vežbe iz predmeta Aplikativni softver po studijskim programima:

Specijalističke studije - Građevinsko inženjerstvo

05.novembar 2014

Obeveštavaju se studenti specijalističkog studijskog programa Građevinsko inženjerstvo, da će Inicijalni sastanak studenata i šefa studijskog programa prof. dr Bošla Furtule biti održan u ponedeljak 17. novembra 2014. god. u 17.00 časova, sala 304. Tada će studenti izvršiti odabir izbornih predmeta i biti upoznati sa načinom izvođenja nastave.

Specijalističke studije - Inženjerstvo zaštite životne sredine i Bezbednost na radu

05.novembar 2014

Obeveštavaju se studenti specijalističkog studijskog programa Inženjerstvo zaštite životne sredine i Bezbednost na radu, da će Inicijalni sastanak studenata i šefa studijskog programa prof. dr Radmile Drobnjak biti održan u ponedeljak 17. novembra 2014. god. u 16.00 časova, sala 304. Tada će studenti izvršiti odabir izbornih predmeta i biti upoznati sa načinom izvođenja nastave.

Specijalističke studije - Informacione tehnologije

05.novembar 2014

Obeveštavaju se studenti specijalističkog studijskog programa Informacione tehnologije, da će Inicijalni sastanak studenata i šefa studijskog programa mr Nebojše Ivkovića biti održan u ponedeljak 10. novembra 2014. god. u 17.00 časova, sala 304. Tada će studenti izvršiti odabir izbornih predmeta i biti upoznati sa načinom izvođenja nastave.

Specijalističke studije - Menadžment

05.novembar 2014

Obeveštavaju se studenti specijalističkog studijskog programa Menadžment, da će Inicijalni sastanak studenata i šefa studijskog programa prof. dr Milana Martinovića biti održan u sredu 12. novembra 2014. god. u 15.00 časova, sala 304. Tada će studenti izvršiti odabir izbornih predmeta i biti upoznati se sa načinom izvođenja nastave.

Mehanika tla i fundiranje

05.novembar 2014

Vežbe iz predmeta Menađžment kvaliteta počinju u četvrtak, 13. novembra 2014.godine prema postojećem rasporedu.

Mehanika tla i fundiranje

05.novembar 2014

Usmeni deo ispita iz predmeta Mehanika tla i fundiranje održaće se u petak, 7.11.2014. godine sa početkom u 12 časova.

Francuski jezik

04.novembar 2014

Nastava iz predmeta Francuski jezik održaće se 7. i 28. novembra 2014. godine sa početkom u 12:00 časova.

Poslovna matematika

03.novembar 2014

Prvi kolokvijum iz predmeta Poslovna matematika, kod prof. dr Milenka Pikule, biće održan u subotu, 15.11.2014.god., od 08:00 časova, amfiteatar 302. Istog dana, u terminu od 10:00 – 11:30 časova, biće održani i časovi vežbi u okviru kojih će biti pregledani radovi i urađeni zadaci sa kolokvijuma.

Aplikativni softver i Uvod u objektno programiranje

03.novembar 2014

Raspored vežbi iz predmeta Aplikativni softver za ponedeljak, 03. novembar 2014. godine:

  • I grupa od 11:00 do 12:30 - studenti smera mašinsko inženjerstvo
  • II grupa od 12:30 do 14:00 - studenti smera informacione tehnologije ( modul informacioni sistemi)
  • III grupa od 14:00 do 15:30 - studenti smera informacione tehnologije ( modul multimedija i digitalna televizija)

Detaljni spiskovi studenata biće objavljeni naknadno.

Računarske mreže

30.oktobar 2014

Vežbe iz predmeta Računarske mreže biće održane u utorak 04.09.2014. godine u sali 319, od 12 do 14 časova.

Poslovna i ekološka etika

30.oktobar 2014

Predavanja iz predmeta Poslovna i ekološka etika neće biti održana u petak 31.10.2014. godine.

Obrada rezanjem

29.oktobar 2014

Obaveštenje iz predmeta Obrada rezanjem u vezi ispita i seminarskih zadataka.

Metalne i drvene konstrukcije, Otpornost materijala i Mehanika tla i fundiranje

28.oktobar 2014

Nastavni materijali iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije, Otpornost materijala i Mehanika tla i fundiranje.

Nastavni materijali nastavnika

Ekonomika biznisa

27.oktobar 2014

Vežbe iz predmeta Ekonomika biznisa neće biti održane u sredu 29.10.2014. godine (studijski program Turizam) i četvrtak 30.10.2014. godine (studijski programi Računovodstvo i revizija i Menadžment). Prisustvo vežbama kao deo predispitnih aktivnosti za ove termine će biti beleženo u vremenu održavanja predavanja Regionalne razvoje agencije Zlatibor u utorak 28.10.2014. godine u 12:30.

Metalne i drvene konstrukcije

24.oktobar 2014

U ponedeljak umesto predavanja iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije održaće se vežbe iz istog predmeta.Prisustvo obavezno. Dozvoljeno odsustvo sa vežbi je tri termina u toku semestra.

Aplikativni softver i Uvod u objektno programiranje

23.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta:

Hemija II

23.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Hemija II.

Ekonomika biznisa

22.oktobar 2014

Spisak studenata koji ponovo slušaju predavanja iz predmeta Ekonomika biznisa.

Organizacija rada i Industrijski menadžment

23.oktobar 2014

Spisak studenata za usmeni deo ispita iz predmeta Organizacija rada i Industrijski menadžment.

Računovodstvo

22.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo u vanrednom oktobarskom roku.

Engleski jezik I i II

22.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Engleski jezik I i Engleski jezik II. Upis ocena - u sredu, 22.10.2014. godine, u 15.00 h, u kabinetu 316.

Tretmani otpadnih voda

22.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Tretmani otpadnih voda u vanrednom oktobarskom roku.

Termodinamika

22.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika u vanrednom oktobarskom roku.

Hemija I

22.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Hemija I u vanrednom oktobarskom roku.

Elektrotehnika sa elektronikom

20.oktobar 2014

Ispit iz predmeta Elektrotehnike sa elektronikom održaće se 23.10.2014. godine u 12:30 časova, umesto u 9 časova.

Ekonomika biznisa

20.oktobar 2014

Spisak tema za seminarske radove iz predmeta Ekonomika biznisa.

Ekonomika biznisa

20.oktobar 2014

Raspored vežbi iz predmeta Ekonomika biznisa.

Francuski jezik 2

20.oktobar 2014

Predavanja iz predmeta Francuski jezik 2 biće održana 24. oktobra 2014. godine sa početkom u 12 časova.

Privredno pravo

17.oktobar 2014

Predavanja iz predmeta Privredno pravo održaće se 24. oktobra 2014. godine sa početkom u 12 časova i od ovog termina na svakih 15 dana.

Statika konstrukija II

17.oktobar 2014

Usmeni deo ispita iz predmeta Statika konstrukija II u oktobar II ispitnom roku održaće se u ponedeljak20. oktobra 2014. godine sa početkom u 9 časova.

Objektno programiranje

17.oktobar 2014

Predavanja iz predmeta Objektno programiranje održaće se u petak, 24. oktobra 2014. godine sa početkom u 12 časova.

Objektno programiranje

17.oktobar 2014

Usmeni deo ispita iz predmeta Objektno programiranje u oktobar II ispitnom roku održaće se 24. oktobra 2014. godine sa početkom u 14 časova.

Uvod u objektno programiranje

15.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Uvod u objektno programiranje.

Aplikativni softver, Alati baza podataka i Uvod u objektno programiranje

15.oktobar 2014

Dodatni kolokvijum i odbrana seminarskih radova iz predmeta Aplikativni softver, Alati baza podataka i Uvod u objektno programiranje održaće se u petak, 17. oktobar 2014. godine sa početkom u 08:00h, sala 208.

Poslovne finansije

14.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije.

Računovodstvo

13.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo.

Fizika

13.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Fizika. Upis ocena je 13. oktobra 2014. godine od 14:40 do 14:55 časova.

Uvod u objektno programiranje, Aplikativni softver i Alati baza podataka

13.oktobar 2014

Usmeni deo ispita iz predmeta Uvod u objektno programiranje, Aplikativni softver i Alati baza podataka održaće se u ponedeljak, 13.10.2014. godine u 12h, sala 208.

Termodinamika, Hemija I i II

10.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika, Hemija I II u oktobar II ispitnom roku i termini za upis ocena i odbranu laboratorijskih vežbi:

Otpornost materijala

13.oktobar 2014

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Otpornost materijala.

Engleski jezik I i Engleski jezik II

11.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Engleski jezik I i Engleski jezik II:

Upis ocena će se obaviti u ponedeljak, 13.10.2014. godine, u 12.00 h, u kabinetu 316.

Mehanika tla i fundiranje

10.oktobar 2014

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Mehanika tla i fundiranje u oktobar 2 ispitnom roku.

Organizacija rada i Industrijski menadžment

10.oktobar 2014

Spisak studenata za usmeni deo ispita iz predmeta Organizacija rada i Industrijski menadžment se nalaze u prilogu.

Termodinamika, Hemija I i II

10.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika, Hemija I II u oktobar II ispitnom roku:

Aplikativni softver

09.oktobar 2014

Rezultati ispita u ispitnom roku Oktobar II iz predmeta Aplikativni softver se nalaze u prilogu

Matematika II

09.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Matematika II i termin usmenog ispita.

Alati baza podataka

09.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Alati baza podataka.

Hemija I i II, Termodinamika

09.oktobar 2014

Obaveštenje studentima iz predmeta Hemija I i II i Termodinamika.

Obrada rezanjem

08.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Obrada rezanjem.

Engleski jezik I i II

08.oktobar 2014

Pismeni deo ispita iz predmeta Engleski jezik I i Engleski jezik II održaće se u petak, 10.10.2014. godine, u 14.00 h, u sali 302. Na ispit obavezno poneti indeks. Rezultati ispita će biti objavljeni tokom vikenda na internet stranici škole. Upis ocena je u ponedeljak, 13.10.2014. godine, u 12.00 h, u kabinetu 316.

Fizička hemija

08.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Fizička hemija.

Otpornost materijala

08.oktobar 2014

Kolokvijumi iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku održaće se u četvrtak, 09. oktobra 2014. godine u 11 časova.

Poslovne finansije

07.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije u oktobar 2 ispitnom roku

Rezime specijalističkog rada

07.oktobar 2014

Rezime specijalističkog rada studenta Vladimira Koračevića SM10/12, studijski program Menadžment.

Aplikativni softver

07.oktobar 2014

Raspored grupa za polaganje ispita iz predmeta Aplikativni softver u oktobar 2 ispitnom roku

Organizacija rada i Industrijski menadžment

07.oktobar 2014

Spisak studenata koji su stekli pravo da izađu na ispit iz predmeta Organizacija rada i Industrijski menadžment.

Algoritmi i strukture podataka

07.oktobar 2014

Ispit iz predmeta Algoritmi i strukture podataka kod prof. dr Ane Savić biće održan u ponedeljak 13.10.2014 godine, u 12.30 sati, sala 208.

Tretmani otpadnih voda

07.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Tretmani otpadnih voda.

Uvod u turizam

07.oktobar 2014

Ispit iz predmeta Uvod u turizam održaće se u ponedeljak, 13. oktobra 2014. godine u 12 časova umesto kako je bilo ranije bilo planirano 09. oktobra 2014. godine.

Računovodstvo

06.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo.

Poslovne finansije

06.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije.

Osnovi informatike

06.oktobar 2014

Ispit iz nastavnog predmeta Osnovi informatike održaće se u utorak 07.10.2014. godine u 12 časova, laboratorija 319, za studente svih studijskih programa.

Organizacija rada, Industrijski menadžment i Organizacija poslovnih sistema

06.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija rada, Industrijski menadžment i Organizacija poslovnih sistema u VŠJ Kragujevac.

Engleski jezik I i II

06.oktobar 2014

Ispit iz nastavnih predmeta Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2 održaće se u petak 10.10.2014. godine u 14 časova.

Profesor dr Radmila Novaković-Kostić

02.oktobar 2014

Polaganje ispita u ispitnom roku oktobar 2 iz nastavnih predmeta Turizam i kultura, Nacionalna turistička geografija, Turističke regije sveta i Saobraćaj i infrastruktura u turizmu kod profesorke dr Radmile Novaković-Kostić održaće se u ponedeljak 06. oktobra 2014. godine u 12:30 časova u kabinetu 309.

Hemija, Hemija I i Hemija II

02.oktobar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Hemija, Hemija I i Hemija II u oktobar I ispitnom roku:

Operativni sistemi

02.oktobar 2014

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Operativni sistemi.

Organizacija rada i Industrijski menadžment

01.oktobar 2014

Popravni kolokvijum iz predmeta Organizacija rada i Industrijski menadžment održaće se u ponedeljak 06.10.2014. godine u 10 časova.

Rezime specijalističkog rada

29.septembar 2014

Rezime specijalističkog rada studenta Marije Ilijasevic SM7/13, studijski programa Menadžment. Odbrana rada 01. oktobra 2014. godine u 14 časova, na temu:"Statistička analiza podataka o nezaposlenosti i zapošljavanju menadžera u Republici Srbiji".

Verovatnoća i statistika

29.septembar 2014

Ispit iz predmeta Verovatnoća i statistika, kod prof. dr Milenka Pikule u Oktobar 2 ispitnom roku biće održan 04.10.2014.god. u 08:00 časova, amfiteatar 302, umesto 08.10.2014. god. kako je ranije bilo predviđeno.

Matematika II i Poslovna matematika

29.septembar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Matematika II i Poslovna matematika održanog 27. septembra 2014. godine kod profeora M.Pikule.

Otpornost materijala

29.septembar 2014

Usmeni ispit iz predmeta Otpornost materijala na gradjevinskom studijskom programu održaće se u sredu 1. oktobra 2014. godine sa početkom u 10 časova.

Turizam i kultura i Saobraćaj i infrastruktura u turizmu

26.septembar 2014

Ispiti iz nastavnih predemeta Turizam i kultura i Saobraćaj i infrastruktura u turizmu će se održati u sredu 01. oktobra 2014. godine u 11časova kabinet 309.

Tretmani otpadnih voda

26.septembar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Tretmani otpadnih voda u oktobar I ispitnom roku.

Termodinamika

26.septembar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika u oktobar I ispitnom roku.

Statika konstrukcija II

26.septembar 2014

Usmeni deo ispita iz predmeta Statika konstrukcija II u oktobarskom ispitnom roku biće održan u subotu 11. oktobra 2014. godine u 9 časova. Pismeni deo ispita iz predmeta Statika konstrukcija II u oktobarskom 2 ispitnom roku biće održan u ponedeljak 13. oktobra 2014. godine u 10 časova u učionici 318 (ovaj ispit je bio zakazan za 9.10.2014.god.).

Operativni sistemi

25.septembar 2014

Ispit iz predmeta Operativni sistemi u Oktobar I ispitnom roku zakazan za 01.oktobar 2014. god. u 11 časova biće održan istog dana od 08 časova, sala 319.

Poslovne finansije

25.septembar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije.

Alati baza podataka i Uvod u objektno programiranje

25.septembar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Alati baza podataka i Uvod u objektno programiranje. Upis ocena i usmeni deo ispita iz predmeta Alati baza podataka i Uvod u objektno programiranje održaće se u petak 26.09.2014. godine, sa početkom u 08:00h, sala 208.

Internet tehnologije

25.septembar 2014

Ispit iz predmeta Internet tehnologije u Oktobar I ispitnom roku održaće se u petak, 26.06.2014. godine sa početkom u 12h, kabinet 203.

Organizacija rada, Industrijski menadžment i Organizacija poslovnih sistema

25.septembar 2014

Spisak studenata pozvanih na usmeni deo ispita iz predmeta Organizacija rada, Industrijski menadžment i Organizacija poslovnih sistema.

Engleski jezik I i II

24.septembar 2014

Upis ocena iz predmeta Engleski jezik I i II obaviće se u četvrtak, 25.09.2014. godine, u 10.00 h, u kabinetu 316.

Obrada rezanjem

23.septembar 2014

Usmeni deo ispita u oktobarskom ispitnom roku iz predmeta Obrada rezanjem biće održan u subotu, 27.09.2014 godine u 11 časova.

Objektno programiranje

23.septembar 2014

Usmeni deo ispita iz nastavnog predmeta Objektno programiranje u oktobar I ispitnom roku održaće se u sredu, 24. septembra 2014. godine, u 17 časova.

Hemija II

23.septembar 2014

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemija II u oktobar I ispitnom roku.

Mehanika tla i fundiranja

23.septembar 2014

Usmemi ispit iz predmeta Mehanika tla i fundiranja održaće se u petak 26. septembar 2014. godine sa početkom u 10 časova.

Organizacija rada i Industrijski menadžment

23.septembar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija rada i Industrijski menadžment.

Industrijski menadžment

22.septembar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Industrijski menadžment u VŠJ u Kragujevcu.

Buka i vibracije

22.septembar 2014

Ispit iz premeta Buka i vibracije će se održati 24. septembra 2014. godine u 11 časova u sali 317.

Termodinamika

22.septembar 2014

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Termodinamika.

Obrada rezanjem

19.septembar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Obrada rezanjem.

Elektronsko poslovanje

19.septembar 2014

Ispit iz predmeta Elektronsko poslovanje na studijskom programu Informacione tehnologije biće održan u istom terminu kao i za studijski program Menadžment: četvrtak 25.09.2014, 10 sati, sala 317.

Aplikativni softver

19.septembar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Aplikativni softver.

Fizika

18.septembar 2014

Rezultati dopunskog kolokvijuma iz predmeta Fizika.

Otpornost materijala

18.septembar 2014

Kolokvijumi iz nastavnog predmeta Otpornost materijala na Građevinskom smeru održaće se u petak 19. septembra 2014. godine sa početkom u 9 časova.

Objektno programiranje

18.septembar 2014

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Objektno programiranje.

Rezime specijalističkog rada

17.septembar 2014

Rezime specijalističkog rada studenta Milice Raketić SM05/13.

Preduzetništvo

17.septembar 2014

Obaveštavaju se svi studenti koji polažu predmet Preduzetništvo u oktobarskom ispitnom roku, da će ispit iz ovog predmeta početi sa zakašnjenjem od jedan sat, dakle 17.09.2014.god. od 12:00 časova, u amfiteatru 109.

Hemija i Hemija I

17.septembar 2014

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemija i Hemija I.

Projektovanje i Zgradarstvo

17.septembar 2014

Obaveštenje za studente iz predmeta Projektovanje i Zgradarstvo u vezi ispita i elaborata iz ovih predmeta.

Organizacija rada i Industrijski menadžment

15.septembar 2014

Popravni kolokvijum iz nastavnih predmeta Organizacija rada i Industrijski menadžment održaće se u ponedeljak 22.09.2014. godine u 10 časova.

Uvod u turizam

12.septembar 2014

Ispit iz predmeta Uvod u turizam održaće se u petak, 19. septembra 2014. godine u 12 časova, umesto kako je ranije bilo planirano u ponedeljak, 15. septembra 2014. godine.

Poslovne finansije

11.septembar 2014

Primer rešenog zadatka iz predmeta Poslovne finansije.

Aplikativni softver

10.septembar 2014

Raspored grupa za polaganje ispita iz predmeta Aplikativni softver u oktobarskom ispitnom roku.

Marketing i Marketing u turizmu

10.septembar 2014

Rezultati ispita u septembarskom ispitnom roku iz predmeta Marketing i Marketing u turizmu.

Mehanika tla i fundiranje

10.septembar 2014

Usmeni ispit iz predmeta Mehanika tla i fundiranje održaće se u petak 12.09.2014. godine sa početkom u 10 časova.

Otpornost materijala

09.septembar 2014

Rezultati ispita u septembarskom ispitnom roku iz predmeta Otpornost materijala.

Engleski jezik I

09.septembar 2014

Ispit iz predmeta Engleski jezik I umesto 18.09.2014.godine kako je bilo ranije planirano održaće se 23.09.2014. godine u istom terminu.

Engleski jezik II

09.septembar 2014

Ispit iz predmeta Engleski jezik II umesto 18.09.2014.godine kako je bilo ranije planirano održaće se 23.09.2014. godine u istom terminu.

Zaštita na radu

09.septembar 2014

Rezultati ispita u septembarskom ispitnom roku iz predmeta Zaštita na radu.

Ruski jezik I i II

08.septembar 2014

Ispit iz predmeta Ruski jezik 1 i 2, kod prof. dr Svetlane Terzić u oktobarskom ispitnom roku 2014. god., umesto 18.09.2014. god. biće održan u četvrtak, 25.09.2014. god., u 12:00 časova, amfiteatar 302.

Uvod u objektno programiranje

08.septembar 2014

Rezultati ispita u septembarskom ispitnom roku iz predmeta Uvod u objektno programiranje.Upis ocena i usmeni deo ispita održaće se u ponedeljak,08.09.2014. godine sa početkom u 08:00h za generaciju 2012 odnosno 09:00h za ostale generacije, sala 208.

Hemija I

08.septembar 2014

Rezultati ispita u septembarskom ispitnom roku iz predmeta Hemija I.

Hemija II

08.septembar 2014

Rezultati ispita u septembarskom ispitnom roku iz predmeta Hamija II.

Geodezija

05.septembar 2014

Ispit iz predmeta Geodezija, kod prof. dr Velimira Aleksića u oktobarskom ispitnom roku 2014. god., umesto 20.09.2014. god. biće održan u subotu, 13.09.2014. god., u 08:00 časova, amfiteatar 302.

Uvod u objektno programiranje

05.septembar 2014

Popravni kolokvijum i odbrana seminarskih radova iz predmeta Uvod u objektno programiranje održaće se u utorak, 16.09.2014. god. sa početkom u 9:00 h sala 208.

Aplikativni softver i Alati baza podataka

05.septembar 2014

Popravni kolokvijum i odbrana seminarskih radova iz predmeta Aplikativni softver i Alati baza podataka održaće se u utorak, 09.09.2014. god. sa početkom u 9:00 h sala 208..

Engleski jezik I i II

05.septembar 2014

Spisak studenata koji su položili ispit iz Engleskog jezika I i Engleskog jezika II u septembarskom ispitnom roku.
Upis ocena obaviće se u ponedeljak, 08.09.2014. godine, u kabinetu 316, u 10.00h.

Obrada rezanjem

05.septembar 2014

Rezultati ispita u septembarskom ispitnom roku iz predmeta Obrada rezanjem nalaze se u prilogu.

Otpornost materijala

04.septembar 2014

Rezultati ispita u septembarskom ispitnom roku iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Mehanika

04.septembar 2014

Rezultati ispita u septembarskom ispitnom roku iz predmeta Mehanika na građevinskom odseku.

Prof. Ćetković

03.septembar 2014

Upis ocena iz predmeta na osnovnim i specijalističkim studijama, koje su položili kod prof. dr Miloja Ćetkovića, održaće se u ponedeljak 08.09.2014. godine u vremenskom periodu od 10 do 12 časova.

Stručna praksa

02.septembar 2014

Ispit iz Stručne prakse na studijskim programima Informacione tehnologije i Proizvodno-inženjerska informatika kod mr Slobodana Petrovića, umesto u četvrtak 04.09.2014. god, biće održan u petak 05.09.2014. godine u 11.30 časova, sala 317.

Poslovne finansije

01.septembar 2014

Rezultati ispita u septembarskom ispitnom roku iz predmeta Poslovne finansije.

Organizacija rada i Industirjski menadžment

01.septembar 2014

Rezultati ispita u septembarskom ispitnom roku iz predmeta Organizacija rada i Industirjski menadžment u VŠJ Kragujevac.

Statika konstrukcija II

01.septembar 2014

Usmeni ispit iz predmeta Statika konstrukcija II u septembarskom ispitnom roku održaće se u subotu, 13. septembra 2014. godine sa početkom u 9 časova.

Engleski jezik I i II

31.avgust 2014

Ispit iz nastavnog predmeta Engleski jezik I održaće se u četvrtak, 04.09.2014. godine, sa početkom u 10.00 h, u amfiteatru 302.
Ispit iz nastavnog premeta Engleski jezik II održaće se u četvrtak, 04.09.2014. godine, sa početkom u 11.00 h, u amfiteatru 302.

Računovodstvo

31.avgust 2014

Rezultati ispita u septembarskom ispitnom roku iz predmeta Računovodstvo i upis ocena.

Poslovne finansije

29.avgust 2014

Dodatni termin za polaganje ispita iz predmeta Poslovne finansije u septembarskom ispitnom roku 2014. godine je ponedeljak 01.09.2014. godine u 10 časova, sala 317.
Svi studenti koji su polagali zadatak dana 27.08.2014. godine nisu ostvarili dovoljan broj poena za polaganje ispita.

Objektno programiranje

29.avgust 2014

Usmeni deo ispita iz nastavnog predmeta Objektno programiranje u septembarskom ispitnom roku održaće se u utorak, 09.09.2014. godine, u 17 časova.

Mehanika tla i fundiranje

28.avgust 2014

Rezultati pismenog dela ispita u septembarskom ispitnom roku iz predmeta Mehanika tla i fundiranje.

Nacrtna geometrija

28.avgust 2014

Rezultati ispita iz predmeta Nacrtna geometrija u septembarskom ispitnom roku.

Termodinamika

28.avgust 2014

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika u septembarskom ispitnom roku.

Organizacija rada,Industrijski menadžment i Menadžment ljudskih resursa

28.avgust 2014

Spisak pozvanih studenata na usmeni deo ispita iz predmeta Organizacija rada i Industrijski menadžment, kao i rezultati ispita iz predmeta Menadžment ljudskih resursa.

Tretmani otpadnih voda

27.avgust 2014

Rezultati ispita iz predmeta Tretmani otpadnih voda u septembarskom ispitnom roku.

Objektno programiranje

26.avgust 2014

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Objektno programiranje u septembarskom ispitnom roku.

Organizacija rada i Industrijski menadžment

25.avgust 2014

Popravni kolokvijum iz predmeta Organizacija rada i Industrijski menadžment.

Elektronsko poslovanje

25.avgust 2014

Ispit iz predmeta Elektronsko poslovanje na studijskom programu Informacione tehnologije biće održan u istom terminu kao i za studijski program Menadžment: četvrtak 28.08.2014, 10 sati, sala 317.

Aplikativni softver

23.avgust 2014

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Aplikativni softver se nalaze u prilogu a usmeni deo ispita održaće se u ponedeljak, 25.08.2014. god sa početkom u 08:00h, sala 208.

Hemija II

23.avgust 2014

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemije II.

Termodinamika

23.avgust 2014

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Termodinamike.

Alati baza podataka

21.avgust 2014

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Alati baza podataka. Usmeni deo ispita i upis ocena održaće ce se u petak, 22.08.2014. god sa početkom u 13h, sala 208.

Aplikativni softver

20.avgust 2014

Dodatni termin za odbranu seminarskih radova iz predmeta Aplikativni softver je četvrtak, 21. avgusta 2014. godine sa početkom u 09:00h, kabinet 203. Raspored grupa za polaganje ispita koji će se održati u petak, 22. avgusta 2014. godine.

Stručna praksa

19.avgust 2014

Ispit iz predmeta Stručna praksa na smeru Inženjerstvo zaštite životne sredine održaće se 05. septembra 2014. godine u 11 časova, a ne kako je ranije bilo planirano 26. avgusta 2014. godine.

Internet tehnologije

19.avgust 2014

Ispit iz predmeta Internet tehnologije održaće se u ponedeljak, 25. avgusta 2014. godine sa početkom u 11h, sala 208.

Uvod u turizam i Agencijsko i hotelsko poslovanje

31.jul 2014

Ispit iz predmeta Uvod u turizam i Agencijsko i hotelsko poslovanje održaće se u novom terminu 21. avgusta 2014. godine u 14 časova, sala 207.

Algoritmi i struktura podataka

31.jul 2014

Ispit iz predmeta Algoritmi i struktura podataka iz junskog isptinog roka kod prof. dr Ane Savić biće održan 29.08.2014. godine u 12 časova, sala 208.

Projektovanje informacionih sistema

14.jul 2014

Rezultati ispita iz predmeta Projektovanje informacionih sistema.

Obrada rezanjem

14.jul 2014

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Obrada rezanjem.

Zgradarstvo

11.jul 2014

Ispit iz predmeta Zgradarstvo, kod mr Dejana Milivojevića u septembarskom ispitnom roku 2014.god., umesto 25.08.2014.god. održaće se u petak, 05.09.2014.god., u 10:00 časova, amfiteatar 207.

Upravljanje otpadom

11.jul 2014

Ispit iz predmeta Upravljanje otpadom, kod prof. dr Ljiljane Trumbulović u septembarskom ispitnom roku 2014.god., umesto 21.08.2014.god. održaće se kad i ispit iz predmeta Izvori zagađenja radne i životne sredine – petak, 05.09.2014.god., u 10:00 časova, amfiteatar 317.

Projektovanje

11.jul 2014

Ispit iz predmeta Projektovanje, kod mr Dejana Milivojevića u septembarskom ispitnom roku 2014.god., umesto 26.08.2014.god. održaće se kad i ispit iz predmeta Završni radovi i instalacije - 03.09.2014.god., u 09:00 časova, amfiteatar 207.

Rezime Specijalističkog rada

09.jul 2014

Rezime Specijalistčkog rada studenta Jovanke Dadić, mentor prof. dr Milan Marinović. Odbrana specijalistickog rada je u ponedeljak 14. jula 2014. godine u 10 časova.

Menadžment inovacija

07.jul 2014

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment inovacija u VŠJ Kragujevac.

Mehanika tla i fundiranje

07.jul 2014

Usmeni deo ispita iz predmeta Mehanika tla i fundiranje održaće se u petak, 11. jula 2014. godine sa početkom u 9 časova..

Menadžment inovacija

07.jul 2014

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment inovacija u VŠj Kragujevac.

Hemija I

07.jul 2014

Rezultati ispita iz predmeta Hemija I.

Hemija II

07.jul 2014

Rezultati ispita iz predmeta Hemija II.

Metalne i drvene konstrukcije

07.jul 2014

Usmeni iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije biće održan u ponedeljak, 07. jula 2014. godine sa početkom u 10 časova.

Marketing

04.jul 2014

Rezultati ispita iz predmeta Marketing u VŠJ u Kragujevcu.

Menadžment inovacija

03. jul 2014

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment inovacija po smerovima:

Marketing i Marketing turističke destinacije

03. jul 2014

Rezultati ispita iz predmeta Marketing po smerovima:

Osnovi informatike

01.jul 2014

U prilogu se nalazi spisak studenata sa ocenama iz predmeta Osnovi informatike. Upis ocena je zakazan po grupama kako je dato za svaki smer posebno. Upis ocena se odnosti na one studente koji ne polažu Excel.
Studenti koji su se prijavili za ocenu 9 i 10 polažu Excel u terminu od 12h - 04.07.2014 u lab 208. Studenti koji rade projektni rad treba da dođu u 14h 04.07.2014 zbog odbrane rada. Primedbe na ocenu možete dati u istom terminu.

Projektovanje

01.jul 2014

Rezultati ispita iz predmeta Projektovanje u junskom ispitnom roku.

Obnovljivi izvori energije, Radijacija i zaštita i Buka i vibracije

30. jun 2014

Upis ocena iz ovih predmeta neće se održati 09. jula od 9 do 12 časova kako je bilo ranije planirano. O naknadnom terminu upisa ocena bićete blagovremeno obavešteni.

Obrada rezanjem

30.jun 2014

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Obrada rezanjem.

Objektno programiranje

30.jun 2014

Usmeni deo ispita iz nastavnog predmeta Objektno programiranje u junskom ispitnom roku održaće se u petak, 04. jula 2014.godine, u 9 časova.

Grafički dizajn

30.jun 2014

Konačni rezultati ispita iz predmeta Grafički dizajn.

Hemija II

30.jun 2014

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemija II.

Engleski jezik I i Engleski jezik II

30.jun 2014

Rezultati ispita iz predmeta:

Usmeni ispit (za studente koji žele da poprave ocenu) održaće se 02.07.2014. godine u 9.00 h, u sali 302. Upis ocena - 02.07.2014. godine u 10.00 h, u sali 302.

Računovodstvo

27.jun 2014

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo u VŠJ u Kragujevcu.

Rezime Specijalističkog rada

27.jun 2014

Rezime Specijalistckih radova studenata studijskog programa informacione tehnologije:

  • Arsić Filipa, broj indeksa SI09/13 - Rezime
  • Matić Stefana, broj indeksa SI07/13 - Rezime

Tretmani otpadnih voda

26.jun 2014

Rezultati ispita iz predmeta Tretmani otpadnih voda.

Algoritmi i strukture podataka

26.jun 2014

Ispit iz predmeta Algoritmi i strukture podataka kod prof. dr Ane Savić, planiran za 27.06.2014. godine, odlaže se iz razloga smrtnog slučaja u porodici. Novi termin ispita biće naknadno određen.

Stručna praksa - Turizam

25.jun 2014

Detaljno uputstvo za obavljanje stručne prakse na studijskom programu Turizam.

Uvod u objektno programiranje

25.jun 2014

Rezultati ispita iz predmeta Uvod u objektno programiranje. Usmeni deo ispita i upis ocena održaće se u četvrtak, 26. juna 2014. godine, sa početkom u 8h, sala 208.

Mehanika i Otpornost materijala

25.jun 2014

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Mehanika i Otpornost materijala kod predavača mr Dragiše Mićića:

Rezime Specijalistckog rada

24.jun 2014

Rezime Specijalistckog rada Milić Milene, broj indeksa SG10/13, kod mentora mr Nebojše Ivkovića iz predmeta Informatička metodologija istraživačkog rada. Odbrana specijalističkog rada zakazana je za petak 04. jul 2014. godine.

Internet tehnologije

24.jun 2014

Konačne ocene iz predmeta Internet tehnologije.

Računovodstvo

23.jun 2014

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo.

Osnove računovodstva

24.jun 2014

Rezultati ispita iz predmeta Osnove računovodstva.

Otpornost materijala, Metalne i drvne konstrukcije i Ispitivanje konstrukcija

23.jun 2014

Usmeni Ispit iz predmeta Otpornosti materijala, Metalne I drvene konstrukcije i Ispitivanje konstrukcija održace se u utorak 24.06.2014 sa početkom u 10 h.

Spisak studenata koji se pozivaju na usmeni deo ispita iz predmeta Metalne i drvne konstukcije se nalazi u prilogu.

Stručna praksa

23.jun 2014

Ispit iz predmeta Stručna praksa, na osnovnim studijskim programima Informacione tehnologije i Mašinstvo, kod mr Slobodana Petrvoića, umesto u 11 časova, biće održan u 08 časova, dana 25.06.2014. godine.

Internet tehnologije

23.jun 2014
Ispit iz predmeta Internet tehnologije, kod prof. dr Damnjana Radosavljevića, umesto u 09 časova biće održan u 12 časova, dana 24.06.2014. gopdine.

Engleski jezik I i II

19.jun 2014

Pismeni deo ispita iz Engleskog jezika održaće se 26.06.2014. godine, u amfiteatru 302, prema sledećem rasporedu:
- 14.00 h - studenti upisani pre školske 2013/2014. godine - Engleski jezik 1 (svi smerovi) i Engleski jezik 2 (Turizam)
- 15.30 h - Engleski jezik 2 (studenti sa ostalih smerova upisani pre školske 2013/2014. godine) i Engleski jezik 1 (studenti sa smera Informacione tehnologije, upisani školske 2013/2014. godine)
- 17.00 h - Engleski jezik 1 (studenti sa ostalih smerova, upisani školske 2013/2014. godine)

 ***Na ispit obavezno poneti indeks.

Usmeni deo ispita (za studente koji žele da poprave ocenu) održaće se 02.07.2014. godine, u amfiteatru 302, sa početkom u 9.00 h. 

Upis ocena - 02.07.2014. godine u 10.00 h, u amfiteatru 302.

Mehanika tla i fundiranje

20.jun 2014

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Mehanika tla i fundiranje u junskom roku 2014 se nalazi u prilogu.

Otpornost materijala

20.jun 2014

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Otpornost materijala u junskom roku 2014 se nalazi u prilogu.

Nacrtna geometrija

20.jun 2014

Rezultati ispita iz predmeta Nacrtna geometrija u junskom roku 2014 se nalazi u prilogu.

Poslovne finansije

20.jun 2014

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije u junskom roku 2014 se nalazi u prilogu.

Informatička metodologija istraživačkog rada i Veštačka inteligencija

20.jun 2014

Dodatni termin za kolokvijum i ispit iz predmeta Informatička metodologija istraživačkog rada i Veštačka inteligencija kod mr Milovana Milivojevića, je PETAK, 20.JUN 2014, u 13:00 , sala 208 ili 203

Alati baza podataka

19.jun 2014

Rezultati ispita iz predmeta Alati baza podataka u junskom roku 2014 se nalazi u prilogu.

Termodinamika

19.jun 2014

Ispit iz predmeta Termodinamika predviđen za petak 20.06.2014 u 10 časova (učionica 317), biće održan u ponedeljak 23.06.2014 u 10 časova (učionica 310)

Multimedijalne tehnologije

19.jun 2014

Ispit iz predmeta Multimedijalne tehnologije održaće se kako je i planirano 27.06.2014 sa početkom u 12h sa sve studente u kabinetu br 208

Osnovi informatike

18.jun 2014

Raspored grupa za ispit iz predmeta Osnovi informatike se nalazi u prilogu. U datim terminima 25. i 26. juna polagaće se Word, a termin polaganja Excela će biti dogovoren na ispitu iz Worda.

Raspored grupa se takođe nalazi i na oglasnoj tabli kod kabineta br. 203.

Organizacija rada, Industrijski menadžment i Orgaizacija poslovno proizvodnih sistema

18.jun 2014

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija rada, Industrijski menadžment i Orgaizacija poslovno proizvodnih sistema se nalaze u prilogu.

Obnovljivi izvori energije, Radijacija i zaštita i Buka i vibracije

18. jun 2014

Rezultati ispita iz predmeta:

Upis ocena 09. jula od 9 do 12 časova.

Objektno programiranje

17.jun 2014

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Objektno programiranje.

Informatička metodologija istraživačkog rada i Veštačka inteligencija

16.jun 2014

Ispit iz predmeta Informatička metodologija istraživačkog rada kod mr Milovana Milivojevića, za studente koji su odbranili seminarski rad i položili kolokvijum, biće održan u sredu 18.06.2014.godine, u terminu 14.00 do 16.00h, sala 208. Za studente koji nisu odbranili seminarski rad i položili kolokvijum, ispit će biti održan istog dana u terminu od 16.00 do 18.00 časova.

Ispit iz Veštačke inteligencije kod mr Milovana Milivojevića biće održan u sredu 18.06.2014.godine, u terminu od 18.00 do 20.00h, sala 208.

Zgradarstvo

16.jun 2014

Na oglasnoj tabli ispred kabineta 206 demonstriran je dobro i visoko ocenjen ispitni zadatak iz Zgradarstva. Kako su ispiti po obimu i očekivanim rezultatima isti a po postavci osnova različiti, zamoljavaju se studenti da analiziraju prikazani rad kako bi se bolje snašli prilikom polaganja ispita 30. juna 2014. godine.

Aplikativni softver

13.jun 2014

Rezultati ispita iz predmeta Aplikativni softver.

Upravljanje projektima

13.jun 2014

Rezultati testa iz predmeta Upravljanje projektima. Ispit, odnosno i upis konačnih ocena održaće se 16. juna 2014. godine u 13 časova, zbog poklapanja sa terminom ispita Organizacija građenja.

Ruski jezik I

13.jun 2014

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Ruski jezik I.

Uvod u objektno programiranje

12.jun 2014

Pregled i odbrana seminarskih radova iz predmeta Uvod u objektno programiranje održaće se u sredu, 18. juna 2014. godine, sa početkom u 8h, sala 208.

Stručna praksa - smer Turizam

11.jun 2014

Pozivaju se studenti druge i treće godine studijskog programa Turizam koji imaju boravište u Užicu da prisustvuju sastanku posvećenom realizaciji Stručne prakse 1 ili 2 u utorak 17.06.2014. godine u 11 časova. Prisustvo sastanku je obavezno.
Sastanku mogu prisustvovati i studenti iz drugih mesta/gradova koji žele da obavljaju stručnu praksu u Užicu tokom letnjih meseci.

Geodezija

11.jun 2014

Ispit iz predmeta Geodezija kod prof. dr Velimira Aleksića u junskom ispitnom roku 2014.god., umesto 28. juna 2014. godine, održaće se 21. juna 2014. godine, sa početkom u 10:00 časova, amfiteatar 207.

Operativni sistemi

11.jun 2014

Popravni kolokvijumi iz predmeta Operativni sistemi mogu se polagati u petak, 13.06.2014. godine, u 08.00h, sala 319. Ispit za studijski program Informacione tehnologije počinje u 09.00h, a za studijski program Proizvodno-inženjerska inormatika u 11.00h, sala 319.

Osnove informatike i Multimedijalne tehnologije

10.jun 2014

Studenti koji nisu uzeli potpise kod nastavnika Nebojše Ivkovića mogu to učiniti u utorak 17. juna 2014. godine u 12 časova, kabinet 308 iz predmeta Osnove informatike i Multimedijalne tehnologije.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

10.jun 2014

Kolokvijum iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika na specijalističkim studijama, održaće se 03. jula 2014. godine u 10 časova, sala 317.

Fizika

09. jun 2014

Predaja seminarskih radova i odbrana laboratorijskih vežbi iz predmeta Fizika održaće se 13. juna 2014. godine po sledećem rasporedu za smerove:

  • Mašinstvo i Građevinsko inženjerstvo od 8:00 do 9:00 časova
  • Inženjerstvo zaštite životne sredine od 9:30 do 10:30 časova

Otpornost materijala

09.jun 2013

Nastavni materijal iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Nastavni materijali nastavnika

Organizacija rada i industrijski menadžment

09.jun 2014

Spisak studenata koji su stekli uslov da izađu na ispit iz predmeta Organizacija rada i industrijski menadžment.

Menadžment ljudskih resursa

09. jun 2014

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment ljudskih resursa .

Elektronsko poslovanje i elektronsko poslovanje u turizmu

09.jun 2014

Obaveštenje u vezi ispita i popravnog kolokvijuma iz predmeta Elektronsko poslovanje i elektronsko poslovanje u turizmu.

Uvod u objektno programiranje

09.jun 2014

Rezultati poppravnog kolokvijuma iz predmeta Uvod u objektno programiranje.

Aplikativni softver

09.jun 2014

Raspored grupa za polaganje ispita iz predmeta Aplikativni softver.

Engleski jezik I

05. jun 2014

Rezultati II kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik I.

Francuski jezik 1 i Francuski jezik 2

05. jun 2014

Ispit iz predmeta Francuski jezik 1 i Francuski jezik 2 kod prof. dr Ivana Jovanovića u junskom ispitnom roku 2014.god., umesto 16.06.2014.god. održaće se 13.06.2014.god., sa početkom u 10:00 časova, amfiteatar 109.

Preduzetništvo

05. jun 2014

Ispit iz predmeta Preduzetništvo kod mr Radomira Stojanovića u junskom ispitnom roku 2014.god., umesto 13.06.2014.god. održaće se 16.06.2014.god., sa početkom u 12:00 časova, amfiteatar 317.

Organizacija rada i Industrijski menadžmenta

05. jun 2014

Popravni kolokvijum iz predmeta Organizacije rada i Industrijski menadžmenta održaće se u ponedeljak 9. juna 2014. godine u 11 časova.

Eko zaštita u industriji

04. jun 2014

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Eko zaštita u industriji.

Menadžment inovacija

04. jun 2014

Rezultati ponovljenog prvog i drugog kolokvijuma iz predmeta Menadžment inovacija smer Menadžment.

Veštačka inteligencija i Informatička metodologija istraživačkog rada

04. jun 2014

U petak 06. juna 2014. godine, od 12h, u sali 203 ili 208, biće održan kolokvijum i odbrana seminarskih radova iz predmeta Veštačka inteligencija i Informatička metodologija istraživačkog rada kod mr Milovana Milivojevića.

Algoritmi i diskretna matematika

03. jun 2014

Ispit iz predmeta Algoritmi i diskretna matematika, iz aprilskog ispitnog roka, kog prof. dr Ane Savić, biće održan u utorak 10. juna 2014. godine u 12h, sala 205.

Algoritmi i strukture podataka

03. jun 2014

Ispit iz predmeta Algoritmi i strukture podataka, iz aprilskog ispitnog roka, kod prof. dr Ane Savić, biće održan u utorak 10. juna 2014. godine u 12h, sala 205.

Aplikativni softver i Alati baza podataka

03. jun 2014

Popravni kolokvijum i odbrana seminarskih radova iz predmeta Aplikativni softver i Alati baza podataka održać se u ponedeljak, 09. juna 2014. godine sa početkom u 12 časova, sala 208.

Menadžment inovacija

03. jun 2014

Poslednji termin za odbranu referata i seminarskih radova iz predmeta Menadžment inovacija je petak, 06. jun 2014.godine, u 09:00 časova, amfiteatar 317.

Menadžment inovacija

03. jun 2014

Rezultati ponovljenog prvog i drugog kolokvijuma iz predmeta Menadžment inovacija smer Turizam.

Menadžment inovacija

02. jun 2014

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Menadžment inovacija smer Menadžment.

Menadžment inovacija

02. jun 2014

Predispitne aktivnosti iz predmeta Menadžment inovacija po smerovima:

Osnovi informatike

30. maj 2014

Vežbe iz predmeta Osnovi informatike neće se održavati sledeće sedmice, odnosno od 2-6. juna 2014. godine. Potpisi se dele u utorak, 3. juna 2014. godine u 15 časova, kabinet 302, za sve smerove.

Finansijski menadžment

30. maj 2014

Predavanja iz predmeta Finansijski menadžment na specijalističkim studijskim programima Menadžment i Menadžment turističke destinacije će se održati u utorak 03. juna 2013. godine u 11 časova u slušaonici 205.

Osnove računovodstva

30. maj 2014

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Osnove računovodstva.

Upravljanje projektima

30. maj 2014

Obaveštenje iz predmeta Upravljanje projektima za studente građevinskog odseka.

Matematika II

30. maj 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Matematika II iz integralnog računa, smerovi Inženjerstvo zaštite životne sredine i Mešinstvo.

Informatička metodologija specijalističkog rada

29. maj 2014

Termini odbrane seminarskih radova iz predmeta Informatička metodologija specijalističkog rada smer Menadzment:

  • petak, 30. maj 2014. godine, 10-11 časova, kabinet 203
  • ponedeljak, 02. maj 2014. godine, 17-18 časova, kabinet 203
  • sreda, 04. jun 2014. godine, 17-18 časova, kabinet 203
  • na ispitu, 09. juna 2014. godine od 16 časova, sala 205

Uslov za odbranu seminarskih radova je potvrda profesora da je rad spreman za odbranu, kao i urađeni zadaci za vežbu, dobijeni za rad tokom nastave. Potrebno je da se opredelite za određeni termin i o tome obavestite profesora putem mail-a.

Menadžment inovacija

29. maj 2014

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Menadžment inovacija.

Engleski jezik I

29. maj 2014

II kolokvijum iz predmeta Engleski jezik I održaće se u utorak, 03.06.2014. godine, u sali 302, prema sledećem rasporedu::

  • 17.00-18.00 - Turizam, Računovodstvo i revizija, Građevinsko inženjerstvo
  • 18.00-19.00 - Informacione tehnologije, Menadžment,
  • 19.00-20.00 - Inženjerstvo zaštite životne sredine, Mašinstvo
Studenti koji ne ponesu indeks neće moći da polažu kolokvijum.

Obaveštavaju se studenti I godine da će potpis za predispitne obaveze iz predmeta Engleski jezik I dobiti u petak, 06.06.2014. godine, u sali 302, u 8.00 h.

Poslovno komuniciranje u turizmu

30. maj 2014

Ispit iz predmeta Poslovno komuniciranje u turizmu kod prof. dr Slavoljuba Vujovića u junskom ispitnom roku 2014.god., održaće se u dva termina – prvi termin za polaganje ovog ispita je ponedeljak, 16.06.2014.god., sa početkom u 16:00 časova, amfiteatar 318. Drugi termin ostaje kao što je i bilo planirano – ponedeljak, 30.06.2014.god., u 15:00, amfiteatar 318.

Menadžment inovacija

29. maj 2014

Odbrana referata i seminarskih radova iz predmeta Menadžment inovacija održaće se u petak, 30. maja 2014.godine, u 09:00 časova, amfiteatar 317.

Osnove ekološkog građenja

28.mart 2014

U četvrtak, 29. maja 2014. godine od 15.00 časova referišu se preostali referenti. Poneti indexe za potpise i upisivanje rezultata. Dejan Milivojević.

Menadžment investicija

27. maj 2014

Rezultati trećeg kolokvijuma iz predmeta Menadžment investicija.

Engleski jezik I

26. maj 2014

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik I.

Obrada rezanjem

26.maj 2014

Obaveštenja iz predmeta Obrada rezanjem:

Statika 2

23. maj 2014

Predavanja i podela potpisa iz nastavnog predmeta Statika 2 održaće se u subotu 24. maja 2014. godine sa početkom u 10:30 časova.

Geodezija

23. maj 2014

Predavanja iz nastavnog predmeta Geodezija održaće se u subotu 24. maja 2014. godine sa početkom u 10:30 časova.

Marketing i Marketing turističke destinacije.

23. maj 2014

Rezultati kolokvijuma i ocene iz predmeta Marketing i Marketing turističke destinacije po smerovima:

Obrada rezanjem

22.maj 2014

Obaveštenja u vezi ispita, predavanja i seminarskog rada iz predmeta Obrada rezanjem.

Projektovanje

22.maj 2014

Obaveštenja u vezi predmeta Projektovanje.

Test - Bezbednost i zdravlje na radu

22. maj 2014

Studenti koji nisu položili test iz BZR za praktičnu nastavu, imaju još samo ovu šansu i to u utorak 27. maj 2014. godine u učionici 109 u 15 sati.

Osnove ekološkog građenja

21.mart 2014

Nastava na specijalističkim studijama Građevina i Bezbednost i zdravlje na radu iz predmeta Osnove ekološkog građenja održaće se po planu u četvrtak, 22. maja 2014.godine, od 15.00 časova.

Materijali u savremenom građevinarstvu

21. maj 2014

Test 2 iz predmeta Materijali u savremenom građevinarstvu, održaće se 28. maja 2014. godine po sledećem rasporedu.

Test - Bezbednost i zdravlje na radu

20. maj 2014

Rezultati ponovljenog testa iz Bezbednosti i zdravlja na radu.

Računovodstvo

19. maj 2014

Rezultati kolokvijuma za predmet Računovodstvo.

Francuski jezik 1

19. maj 2014

Prvi kolokvijum iz predmeta Francuski jezik 1 biće održan u sredu, 21. maja 2014. godine u 17:00 časova, učionica 110.

Menadžment inovacija

19. maj 2014

Raspored polaganja kolokvijuma iz predmeta Menadžment inovacija.

Poslovne finansija

19. maj 2014

Obaveštenje u vezi kolokvijuma za predmet Poslovne finansija.

Poslovne finansija

19. maj 2014

Primeri za vežbe broj 3 i 4 iz predmeta Poslovne finansija.

Engleski jezik I

19. maj 2014

Popravni kolovijum iz predmeta Engleski jezik I održaće se u petak, 23. maja 2014. godine, u sali 302, po sledećem rasporedu:

  • 8.00 - 9.00 - Turizam, Građevinsko inženjerstvo i Računovodstvo i revizija
  • 9.15 - 10.15 - Informacione tehnologije, Mašinstvo, Menadžment i Inženjerstvo zaštite životne sredine
Obavezno poneti indeks.

Fizika zgrade

19.mart 2014

Rezultati kolokvijuma i završnog dela ispita iz predmeta Fizika zgrade.

Saobraćajnice

19. maj 2014

Konsultacije iz predmeta Saobraćajnice, kod prof. Dragana Lukića,biće održane u četvrtak 22. maja 2014. godine u 11 časova.

Računovodstvo

16. maj 2014

Rezultati kolokvijuma za predmet Računovodstvo u VŠJ u Kragujevcu.

Statika konstrukcija II

16. maj 2014

Zbog vremenskih nepogoda i prekida u saobraćaju odlažu se predavanja iz predmeta Statika konstrukcija II koja su bila zakazana za subotu, 17. maj 2014. godine.

Turizam i kultura

16. maj 2014

Rezultati kolokvijuma za predmet Turizam i kultura.

Poslovne finansije

15. maj 2014

Zadatak za vežbu 2 iz predmeta Poslovne finansije.

Industrijski menadžment

14. maj 2014

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Industrijski menadžment.

Stručna praksa - Turizam

14. maj 2014

Pozivaju se studenti druge i treće godine studijskog programa Turizam zainteresovani da obave deo stručne prakse u Specijalnoj bolnici "Čigota" u periodu 27. maja 2014. godine do 02. juna 2014. godine da se jave u kabinet br. 204, najkasnije do srede 21. maja 2014 godine.

Veštačka inteligencija

14.mart 2014

Obaveštenje u vezi seminarskih radova iz predmeta Veštačka inteligencija.

Informatička metodologija istraživačkog rada

14.mart 2014

Obaveštenje u vezi seminarskih radova, nastave i kolokijuma iz predmeta Informatička metodologija istraživačkog rada.

Marketing

13. maj 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Marketing, VŠJ Kragujevac.

Uvod u objektno programiranje

13.maj 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Uvod u objektno programiranje. Popravni kolokvijum održaće se u petak, 16. maja 2014. godine u terminima vežbi. Prva grupa od 8h, druga grupa od 10h.

Matematika II

12.maj 2014

Popravni kolokvijum iz predmeta Matematike II, oblast diferencijalnog računa, biće održan u utorak, 20. maja 2014. godine sa početkom u 14 časova, sala 317.

Marketing i Marketing turističke destinacije.

12. maj 2014

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Marketing i Marketing turističke destinacije po smerovima:

Metalne i drvene konstrukcije

12.maj 2014

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije. Usmeni deo ispita održaće se u utorak, 13. maja 2014. godine sa početkom u 11 časova.

Materijali u savremenom građevinarstvu

10.maj 2014

Raspored polaganja Testa 1 po grupama iz predmeta Materijali u savremenom građevinarstvu koji će se održati 14. maja 2014. godine.

Menadžment inovacija

08.maj 2014

Predavanja i vežbe iz predmeta Menadžment inovacija zakazane za ponedeljak, 12. maj 2014. godine neće se održati zbog sprečenosti predmetnog nastavnika i predmetnog saradnika.
Odbrana referata i seminarskih radova će se zbog toga sprovoditi na časovima vežbi.
Termin nadoknade vežbi je petak, 16. maj 2014. god. u 09:00 časova, amfiteatar 317.

Menadžment inovacija i Menadžment investicija

05. maj 2014

Vežbe iz predmeta Menadžment inovacija i Menadžment investicija neće se održati u utorak, 06. maja 2014.god. zbog sprečenosti predmetnog saradnika.Termin nadoknade biće naknadno saopšten.

Tretmani otpadnih voda

05. maj 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Tretmani otpadnih voda.

Osnove ekološkog građenja

05.maj 2014

Obaveštenje Studentima specijalističkih studija građevinsko inženjerstvo i bezbednost i zdravlje na radu:Nakon šest nedelja intenzivnih predavanja, u maju mesecu počev od četvrtka 08. maja 2014. godine od 15.00 časova mogu se referisati zadaci za seminare. Računajte da se može referisati 10 minuta maximalno i 5 mininuta za pitanja. Sa srećom, prof Dejan Milivojević.

Obrada rezanjem

29.april 2014

Obaveštenja u vezi ispita, predavanja i seminarskog rada iz predmeta Obrada rezanjem.

Hemija II

29. april 2014

Rezultati računskog kolokvijuma iz predmeta Hemija II.

Organizacija poslovnih sistema

29. april 2014

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija poslovnih sistema, VŠJ Kragujevac

Poslovne finansije

25. april 2014

Zadatak za vežbu 1 iz predmeta Poslovne finansije.

Engleski jezik 1

25. april 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik 1.

Materijali u savremenom građevinarstvu

24. april 2014

Test 1 iz predmeta Materijali u savremenom građevinarstvu koji obuhvata gradivo iz udžbenika "Građevinski materijali 2" autora Mihaila Muravljova i Dragice Jevtić od strane 1-103, održaće se 28. maja 2014. godine u 8 časova po naknadnom rasporedu za dve grupe(IV i VI semestar).

Menadžment inovacija

24. april 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Menadžment inovacija održanog 14. aprila 2014.godine za studijske programe:

Statika konstrukcija II i Geodezija

23. april 2014

Predavanja iz predmeta Statika konstrukcija II i Geodezija neće biti održana u subotu 26. aprila 2014. godine. Novi termini predavanja biće naknadno objavljeni.

Termodinamika

23. april 2014

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika u aprilskom ispitnom roku.

Hemija II

23. april 2014

Rezultati ispita iz predmeta Hemija II u aprilskom ispitnom roku.

Engleskog jezik 1 i Engleskog jezik 2

22. april 2014

Rezultati ispita iz predmeta Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2 u aprilskom ispitnom roku:

Upis ocena i usmeni deo ispita održaće se u četvrtak, 24. aprila 2014. godine u sali 207, po sledećem rasporedu:
  • 11.00-12.00 - Engleski jezik 1 (svi smerovi) i Engleski jezuk 2 (Inženjerstvo zaštite životne sredine i Informacione tehnologije)
  • 12.00 -13.00 - Engleski jezik 2 (ostali smerovi)

Metalne i drvene konstrukcije

22.april 2013

Nastavni materijali iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije.

Nastavni materijali nastavnika

Internet tehnologije

17.april 2014

Popravni kolokvijum iz predmeta Internet tehnologije održaće se u četvrtak, 24. aprila 2014. godine sa početkom u 9:30h, sala 208

Osnove računovodstva

16.april 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Osnove računovodstva.

Industrijski menadžment

16.april 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Industrijski menadžment.

Zgradarstvo

16.april 2014

Rezultati ispita iz predmeta Zgradarstvo.

Matematika II

16.april 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Matematika II na studijskim programima Inženjerstvo zaštite životne sredine i Mašinstvo.

Test iz Bezbednosti i zdravlja na radu

16.april 2014

Obavezni Test iz Bezbednosti i zdravlja na radu(za studente druge i teće godine), vezan za Stručnu praksu, će se održati u sredu, 23. aprila 2014. godine u 18 časova za studijske programe Menadžment i Turizam u sali 302.

Obrada rezanjem

16.april 2014

Obaveštenja u vezi ispita, predavanja i seminarskog rada iz predmeta Obrada rezanjem.

Aplikativni softver

15. april 2014

Rezultati ispita iz predmeta Aplikativni softver u aprilskom ispitnom roku:

Upis ocena i usmeni deo ispita održaće se u sredu,16. aprila 2014. godine sa početkom u 15 časova, sala 208. .

Alati baza podataka

15.april 2014

Upis ocena i usmeni deo ispita iz predmeta Alati baza podataka održaće se u sredu, 16. aprila 2014. godine sa početkom u 16 časova, sala 208.

Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2

15. april 2014

Ispit iz predmeta Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2 održaće se u četvrtak, 17. aprila 2014. godine, po sledećem rasporedu:

  • 11:00 - 12:00 - Engleski jezik 1 (svi smerovi) i Engleski jezik 2 (Menadžment i Informacione tehnologije)
  • 12:00 - 13:00 - Engleski jezik 2 (ostali smerovi)
Na ispit obavezno poneti indeks ili ličnu kartu.

Konsultacije - mr Biljane Đuričić

15.april 2014

Konsultacije kod mr Biljane Đuričić, neće biti održane u utorak, 15.04.2014. godine

Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom

15. april 2014

Rezultati ispita iz predmeta Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom u aprilskom ispitnom roku.

Fizika

15. april 2014

Rezultati ispita iz predmeta Fizika u aprilskom ispitnom roku.

Internet tehnologije

14. april 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Internet tehnologije u aprilskom ispitnom roku.

Alati grafičkog dizajna

14. april 2014

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Alati grafičkog dizajna u aprilskom ispitnom roku.

Menadžment investicija i Menadžment inovacija

14. april 2014

Vežbe iz predmeta Menadžment investicija i Menadžment inovacija neće se održati u utorak, 15. aprila 2014. godine, zbog sprečenosti predmetnog saradnika.Termin nadoknade će biti naknadno saopšten

Trgovinski menadžment

14. april 2014

Ispit iz predmeta Trgovinski menadžment kod dr Miloša Jovanovića u aprilskom ispitnom roku 2014.god., održaće se kako je i planirano, u sredu, 16.04.2014.god., ali sa početkom u 13:00 časova, u amfiteatru 109.

Francuski jezik I

14. april 2014

Predavanja iz predmeta Francuski jezik I biće održana 9. i 23. maja 2014. godine sa početkom u 10:00.

Termodinamika

13. april 2014

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Termodinamika u aprilskom ispitnom roku.

Hemija II

13. april 2014

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemija II u aprilskom ispitnom roku.

Organizacija proizvodno poslovnih sistema

11.mart 2014

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija proizvodno poslovnih sistema u aprilskom roku na specijalističkim studijama.

Organizacija rada, industrijski menadžment i Menadžment ljudskih resursa

11. april 2014

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija rada, Industrijski menadžment i Menadžment ljudskih resursa u aprilskom roku.

Alati baza podataka

11. april 2014

Rezultati ispita iz predmeta Alati baza podataka u aprilskom roku.

Menadžment ljudskih resursa

11. april 2014

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment ljudskih resursa u aprilskom roku.

Operativni sistemi

11. april 2014

Popravni kolokvijumi iz predmeta Operativni sistemi u aprilskom ispitnom roku 2014.god. mogu se polagati u četvrtak, 17. april 2014. godine, sa početkom u 13.00 časova – sala 207.

Hemija I

11. april 2014

Rezultati ispita iz predmeta Hemija I u aprilskom roku.

Objektno programiranje

10. april 2014

Usmeni deo ispita iz nastavnog predmeta Objektno programiranje u aprilskom ispitnom roku održaće se u sredu, 16.aprila 2014.godine, u 16 časova.

Računovodstvo

10. april 2014

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo u aprilskom roku.

Poslovne finansije

10. april 2014

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije u aprilskom roku.

Projektovanje

10. april 2014

Rezultati ispita iz predmeta Projektovanje na građevinskom odseku.

Multimedijalno računarstvo

09. april 2014

Ispit iz predmeta Multimedijalno računarstvo, umesto u 14 časova, kako je bilo ranije planirano, održaće se sa početkom u 12 časova 14.aprila 2014.godine, laboratorija 208.

Alati grafičkog dizajna

09. april 2014

Zbog ispita iz predmeta Multimedijalno računarstvo, vežbe iz predmeta Alati grafičkog dizajna biće održane u ponedeljak 14. aprila 2014.godine u terminu od 14 do 15:30 časova umesto u standardnom terminu od 12 časova.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

07. april 2014

Promenjen je termin ispita iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika u aprilskom ispitnom roku na specijalističkim studijama, kod prof. dr Radmile Drobnjak. Novi termin je četvrtak, 10. april 2014.godine u 17 časova, učionica 303..

Uvod u objektno programiranje

07. april 2014

Vežbe iz predmeta Uvod u objektno programiranje zakazane za petak, 11.04.2014. god. biće odložene zbog održavanja ispita iz predmeta Aplikativni softver. Termin nadoknade vežbi biće naknadno objavljen.

Aplikativni softver

07. april 2014

Ispit iz predmeta Aplikativni softver biće održan u PETAK, 11.02.2014. god. za sve smerove osim za studente smera GRAĐEVINSKO INŽENJERSTVO. Ispit za studente smera Građevinsko inženjerstvo biće održan u PONEDELJAK, 14.04.2014. god. sa početkom u 16:30h, sala 208. Raspored grupa dat je u prilozima

Rezultati ispita VŠJ Kragujevac

07. april 2014

Rezultati ispita iz predmeta Metode istraživanja i naučne komunikacije, Industrijski menadžment i Organizacija rada u VŠJ Kragujevac.

Geodezija

07. april 2014

Rezultati ispita iz predmeta Geodezija .

Preduzetništvo

04. april 2014

Rezultati ispita iz predmeta Preduzetništvo dat je u priloženom fajlu.

Hemija I

04. april 2014

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemija I dat je u priloženom fajlu.

Fizika zgrade

03. april 2014

Promenjen je termin ispita iz predmeta Fizika zgrade u aprilskom ispitnom roku na specijalističkim studijama, kod prof. dr Miloja Ćetkovića. Novi termin je 12. maj 2014.godine u 13 časova.

Francuski jezik I

02.april 2014

Predavanja iz predmeta Francuskog jezika 1 kod doc.dr Ivana Jovanovića, održaće se u petak 4. aprila 2014.godine od 10-14 časova.

Računarsko upravljanje

02.april 2014

Ispit iz predmeta Računarsko upravljanje kod mr Ivane Ćirović u aprilskom ispitnom roku 2014.godine, održaće se kako je i planirano, u četvrtak, 17.04.2014.god., ali sa početkom u 11:00 časova, u učionici 208.

Mašinski elementi

01.april 2014

Ispit iz predmeta Mašinski elementi kod prof. dr Branka Sarića u aprilskom ispitnom roku 2014.god., umesto 02.04.2014.god. kako je ranije bilo planirano, održaće se u ponedeljak, 07.04.2014.god., u 10:00 časova, u učionici 310.

Stručna praksa

01.april 2014

Obavezna predavanje u vezi Stručne prakse će se održati u četvrtak 10.aprila 2014.godine u 18 časova za studijske programe Menadžment i Turizam, II i III godina studija, a za ostale studijske programe u utorak 8.aprila 2014.godine u 18 časova, III godina studija.
Prisustvo predavanjima je obavezno. Posle odslušanih predavanja se polaže test. Da bi student mogao da pohađa Stručnu praksu predhodno mora položiti ovaj test.

Aplikativni softver

01.april 2014

Popravni kolokvijum i odbrana seminarskih radova iz predmeta Aplikativni softver održaće se u ponedeljak, 07.04.2014. god, sa početkom u 16:30, sala 208.

Internet tehnologije

01.april 2014

Vežbe i kolokvijum iz predmeta Internet tehnologije zakazani za četvrtak 03.04.2014. god biće održani u petak, 04.04.2014. god sa početkom u 12h, prva grupa, odnosno 13:30h, druga grupa.

Alati baza podataka

01.april 2014

Ispit iz predmeta Alati baza podataka biće održan u sredu, 02.04.2014. god sa početkom u 15h (umesto prethodno zakazanih 13h), sala 208. Raspored grupa dat je u priloženom fajlu.

Menadžment inovacija

31.mart 2014

Vežbe iz predmeta Menadžment inovacija počeće da se održavaju od 08. aprila 2014.godine, prema utvrđenom rasporedu:

  • utorak, od 15:00–16:45 časova, amfiteatar 318 – Menadžment
  • petak, od 09:00–11:45 časova, amfiteatar 317 – Turizam

Nejonizujuće zračenje

31.mart 2014

Predavanja i vežbe na specijalistčkim studijama iz predmeta Nejonizujuće zračenje biće održavane sredom, od 16h, sala 302.

Obrada rezanjem i Obradni procesi,

31.mart 2014

Ispit iz predmeta Obrada rezanjem, odnosno Obradni procesi, kod prof. dr Ljubodraga Tanovića u aprilskom ispitnom roku 2014.god., za smerove Mašinstvo i Informatika umesto 16.04.2014.god. kako je ranije bilo planirano, održaće se u subotu, 12.04.2014.god., u 08:00 časova, u učionici 205.

Alati baza podataka

30.mart 2014

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Alati baza podataka.

Obrada rezanjem

30.mart 2014

Obaveštenje u vezi nastave, ispita i seminarskoh radova iz predmeta Obrada rezanjem.

Organizacija rada i Industrijski menadžment

27.mart 2014

Popravni kolokvijum iz predmeta Organizacije rada i Industrijski menadžment održaće se u ponedeljak 7. aprila 2014.godine u 11 časova.

Ruski jezik I

27.mart 2014

Predavanja iz predmeta Ruski jezik I koja su bila zakazana za 27.mart 2014. godine, održaće se u utorak 01. aprila 2014.godine u 17 časova.

Opasne materije i otpad

27.mart 2014

Predavanja iz predmeta Opasne materije i otpad na specijalističkim studijama Inženjerstvo zaštite životne sredine, počinju 10. aprila 2014.godine od 16 časova.

Projektovanje informacionih sistema

25.mart 2014

Vežbe iz predmeta Projektovanje informacionih sistema zakazane za 25. mart 2014.godine neće biti održane. Termin nadoknade vežbi biće naknadno objavljen.

Fizika

25.mart 2014

Nadoknada laboratorijskih vežbi iz predmeta Fizika održaće se 31. marta 2014.godine u 14 časova, a odbrana istih 9. april 2014.godine u 9 časova, sali 307. Popravni kolokvijum održaće se 9. 4. 2014. u 10 časova u sali 110.

Fizika zgrade

25.mart 2014

Popravni kolokvijum i završni ispit iz predmeta Fizika zgrade održaće se 12. maja 2014.godine u 13 časova, sala 110.

Alati baza podataka

24.mart 2014

Popravni kolokvijum i odbrana seminarskih radova iz predmeta Alati baza podataka održaće se u četvrtak, 27. marta 2014. godine sa početkom u 16 časova, sala 208

Predavanja - prof Novaković-Kostić

23.mart 2014

Usled sprečenosti prof.dr Radmile Novaković-Kostić predavanja koja su bila predviđena za ovu radnu nedelje neće se održati i to:

  • ponedeljak 24.3.2014.godine od 15h - I godina , predmet "Turizam i kultura"
  • utorak 25.3.2014.godine od 9-11h - II godina, predmet "Turističke regije sveta"
  • utorak 25.3.2014.godine od 12-14h - III godina, predmet "Saobraćaj i infrastruktura"
  • utorak 25.3.2014.godine od 14-16h - specijalističke studije "Savremeni oblici turizma"

Obrada rezanjem

19.mart 2014

Obaveštenje u vezi nastave, ispita i seminarskoh radova iz predmeta Obrada rezanjem.

Internet tehnologije

19.mart 2014

Vežbe iz predmeta Internet tehnologije počinju u četvrtak, 20. marta 2014.godine u terminu od 08:00-09:30 časova prva grupa(studenti TH i MA),a u 09:30-11:00časova druga grupa(IN).

Specijalističke studije - Informacione tehnologije

17.mart 2014

U petak 21. mart 2014. godine za studente specijalističkih studija Informacione tehnologije, u 16.00 časova, sala 208, biće održana prezentacija izbornih predmeta.

Specijalističke studije - Mašinstvo

17.mart 2014

U petak 21.03.2014. godine za studente specijalističkih studija Mašinstvo, u 15.00 časova, sala 205, biće održana prezentacija izbornih predmeta. Posle prezentacije, biće održana predavanja iz predmeta Projektovanje proizvoda.

Organizaciono ponašanje i Finansijski menadžment

17.mart 2014

Za studente specijalistilkih studija Menadžment, nastava iz predmeta Organizaciono ponašanje počinje u utorak 25.03.2014. godine, u 15.00 časova, sala 109. Nastava iz predmeta Finansijski menadžmet počinje u utorak, 08.04.2014. godine, u 11h, sala 310.

Osnove ekološkog građenja

17.mart 2014

Studenti specijalističkih studija Građevinsko inženjerstvo i Bezbednost i zaštita na radu potrebno je da u četvrtak 20.03.2014. u vremenu od 16.00 časova prisustvuju predavanjima i dogovoru u vezi organizacije rada na predmetu i dogovora oko zadataka.

Projektovanje informacionih sistema

17.mart 2014

Raspored grupa za vežbe iz predmeta Projektovanje informacionih sistema .

Projektovanje informacionih sistema

17.mart 2014

Vežbe iz predmeta Projektovanje informacionih sistema počinju u utorak, 18. marta 2014. godine. Tada će biti održane zajedničke vežbe za obe grupe u terminu od 12 do 13h, kabinet 110. Nakon toga, vežbe će se normalno nastaviti po grupama i u zakazanim terminima počev od utorka 25. marta 2014. godine, sala 208.

Objektno programiranje

17.mart 2014

Usmeni deo ispita iz nastavnog predmeta Objektno programiranje u martovskom ispitnom roku održaće se u četvrtak, 20. marta 2014.godine u 9 časova.

Fizika zgrade

17.mart 2014

Rezultati kolokvijuma i završnog dela ispita iz predmeta Fizika zgrade.

Pozivnica studentima Građevinskog odseka

17.mart 2014

Pozivaju se studenti Građevinskog odseka na 6. medjunarodni sajam kamena i prateće industrije Stoneexpo Srbija 2014 koji će se održati od 19. do 22. marta na prostoru Šumadija sajma u Kragujevcu.

Pozivnica studentima Građevinskog odseka

13.mart 2014

Pozivaju se studenti Građevinskog odseka da prisustvuju otvranju izložbe i predavanju profesora arhitekture Spasoja Krunića u utorak, 18.marta 2014.godine u 13 časova, Narodni muzej Užice.

Projektovanje

12.mart 2014

Obaveštenje u vezi ispita iz predmeta Projektovanje.

Inženjerstvo zaštite životne sredine i Bezbednost i zdravlje na radu

11.mart 2014

U ponedeljak 17. marta 2014.godine u 16:30 časova u nastavničkoj kancelariji Studenti studijskih programa specijalističkih studija Inženjerstvo zaštite životne sredine i Bezbednost i zdravlje imaju prezentaciju izbornih predmeta.

Otpornost materijala i Metalne i drvene konstrukcije

11.mart 2014

Usmeni ispiti iz predmeta Otpornost materijala i Metalne i drvene konstrukcije koji su zakazani za utorak 11.03.2014.godine odlažu se za utorak 18.03.2014.godine sa istim vremenom početka ispita.

Francuski jezik I

11.mart 2014

Predavanja i vežbe iz predmeta Francuski jezik I kod prof dr Ivana Jovanovića, umesto petkom, ubuduće će se održavati u terminu:

Izuzetno, u sredu, 12.03.2014.god. predavanja i vežbe iz ovog predmeta će se održati sa početkom u 10:00 časova, u učionici 110.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

05.mart 2014

Rezultati ispita iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika na specijalističkim studijama Inženjerstvo zaštite životne sredine i Bezbednost i zdravlje na radu nalaze se na oglasnoj tabli Škole. Upis ocena utorak 11. marta 2014.godine u 15:00 časova. Ponovljeni rok za studente koji nisu položili ili nisu polagali ispit je u utorak, 11. marta 2014.godine u 16:15 časova.

Privredno pravo

05.mart 2014

Studenti strukovnih studija na odseku Menadžment i Turizam upisani školske 2007/08, 2008/09. i 2009/10. godine mogu polagati jedan parcijalni deo iz predmeta Privredno pravo bez prijavljivanja ispita. Ispit će se održati u petak 14.03.2014. godine u 12 sati.

Uvod u objektno programiranje

04.mart 2014

Vežbe iz predmeta Uvod u objektno programiranje počeće u PETAK, 14.03.2014.god. Na prvom času vežbi (za obe grupe) biće objašnjen jedan od prorađenih algoritama u toku predavanja a na drugom času studenti će dobiti zadatak da rešavaju na osnovu čega će ostvariti bodove. Raspored grupa dat je u prilogu.

Engleski jezik

04.mart 2014

Obaveštenje o nastavi.

Metalne i drvene konstrukcije

04.mart 2014

Usmeni ispit iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije za student koji nisu polozili usmeni deo

U ponedeljak 3.08.2014. godine. Ponovo se odrzava u petak 7.03.2014.godine sa pocetkom u 10 casova

Obrada rezanjem

04.mart 2014

Obaveštenje o nastavi i ispitu.

Veštačka inteligencija

27.februar 2014

Predavanja iz predmeta Veštačka inteligencija nastavljaju se u petak, 28.02.2014.god. u 16:30 časova, sala 208.

Organizacija poslovnih sistema

27.februar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija poslovnih sistema na specijalističkim studijama.

Statika konstrukcija 2

27.februar 2014

Predavanja iz predmeta Statika konstrukcija 2 neće biti održana u subotu 01. marta 2014. godine kao što je bilo po rasporedu predavanja. Novi termin predavanja Statike konstrukcija 2 je subota 08. mart 2014. godine u 8 časova.

Otpornost materijala

26.februar 2014

Usmeni ispit iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku odrzaće ce se utorak 4. marta 2014. godine sa početkom u 12 casova.

Metalne i drvene konstrukcije

26.februar 2014

Usmeni ispit iz predmeta Metalne i drvene konstrukcije održaće se u ponedeljak 3. marta 2014.godine sa početkom u 12 časova.

Organizacija poslovnih sistema

26.februar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija poslovnih sistema na specijalističkim studijama.

Poslovne finansije

25.februar 2014

Spisak tema za seminarske radove iz predmeta Poslovne finansije.

Računovodstvo

25.februar 2014

Spisak studenata studijskog programa Menadžment koji ponovo slušaju predmet Računovodstvo u školskoj 2013/2014 godini.

Zaštita građevinskih objekata od požara

24.februar 2014

Predavanja iz predmeta Zaštita građevinskih objekata od požara na specijalističkim studijama na studijskom programu Bezbednost i zaštita na radu održaće se u četvrtak 27. februara 2014. godine u 16 časova. Konačni rok za predaju seminarskih radova elektronskom poštom je 06. mart 2014.godine. Ispit iz ovog predmeta će se održati 13. marta 2014. godine u 16 časova.

Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom

20.februar 2014

Razultati ispita iz predmeta Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom.

Menadžment turističke destinacije

20.februar 2014

Ispit iz predmeta Menadžment turističke destinacije, kod prof. dr Slavoljuba Vujovića u januarskom ispitnom roku 2014.god., umesto 21.02.2014.god. kako je ranije bilo planirano, održaće se u ponedeljak, 03.03.2014.god., u 15:00 časova.

Veštačka inteligencija

19.februar 2014

Predavanja iz predmeta Veštačka inteligencija nastavljaju se u petak, 28.02.2014.god. u 16:30 časova, sala 208.

Aplikativni softver

19.februar 2014

Dodatni termin iz predmeta Aplikativni softver za ocene 9 i 10 održaće se u petak 21.02.2014. u 9:00 časova, sala 208. Prisustvo obavezno!!!

Organizacija poslovnih sistema

19.februar 2014

Spisak studenata pozvanih na usmeni deo ispita iz predmeta Organizacija poslovnih sistema koji će se održati u sredu 26.02.2014. u 14 časova.

Nacrtna geometrija

19.februar 2014

Upis ocena iz predmeta Nacrtna geometrija u četvrtak, 20.februara 2014.godine u 14 časova.

Osnovi informatike

18.februar 2014

Vežbe iz predmeta Osnovi informatike počinju od ponedeljka, 24.02.2014 prema datom rasporedu.

Otpornost materijala

18.februar 2013

Nastavni materijal iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Nastavni materijali nastavnika

Mehanika

13.februar 2014

Usmeni ispit iz predmeta Mehanika se pomera za utorak, 18. februar 2014.godine i održaće se prema već datom rasporedu.

Menadžment ljudskih resursa

13.februar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment ljudskih resursa.

Preduzetništvo

12.februar 2014

Rezultati predispitnih aktivnosti studenata iz predmeta Preduzetništvo po smerovima:

Fizika zgrade

12.februar 2014

Rezultati kolokvijima iz predmeta Fizika zgrade.

Fizika zgrade

12.februar 2014

Kolokvijum i ispit iz predmeta Fizika zgrade za studente specijalističkih studija Građevinsko inženjerstvo održaće se 10. marta 2014. godine u 15 časova u prostoriji 307.

Poslovna matematika

11.februar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Poslovna matematika.

Matematika I

11.februar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Matematika I.

Projektovanje i zgradarstvo

10.februar 2014

Studenti koji žele da obave konsultacije i druge obaveze iz predmeta Projektovanje i zgradarstvo mogu doći u petak 14.02.2014.godine od 12.00-14.00. časova.

Računovodstvo

10.februar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo.

Nacrtna geometrija

09.februar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Nacrtna geometrija.

Termodinamika

09.februar 2014

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Termodinamika.

Metode istraživanja i naučne komunikacije

09.februar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Metode istraživanja i naučne komunikacije.

Računarska tehnika

07.februar 2014

Ispit iz predmeta Računarska tehnika održaće se 10.02.2014 godine sa početkom od 12h umesto od 09h kako je planirano.

Objektno programiranje

07.februar 2014

Usmeni deo ispita iz predmeta Objektno programiranje u januarskom ispitnom roku, kako je bilo ranije planirano neće se održati u subotu, 08.02.2014.god., u 09:00 časova, već u četvrtak, 13. februara 2014.godine, u 09:00 časova.

Operativni sistemi

07.februar 2014

Popravni kolokvijumi iz predmeta Operativni sistemi mogu se polagati u utorak 11.02.2014. godine u 08.00 časova, sala 319. Takođe, pogledajte raspored polaganja iz ispita Operativni sistemi.

Studijski program Mašinstvo

07.februar 2014

Pozivaju se studenti prve godine studijskog programa Mašinstvo na sastanak 12. februara 2014.godine u 12:00 časova u kabinet 320.

Metalne i drvene konstrukcije

07.februar 2014

Uslov za izlazak na ispit iz Metalnih i drvenih konstrukcija su: Položen kolokvijum i Uradjen grafički rad (predaje se nastavniku pre ispita).

Hemija I

07.februar 2014

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemija I.

Hemija II

07.februar 2014

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemija II.

Poslovne finansije

06.februar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije.

Uvod u objektno programiranje

06.februar 2014

Raspored grupa za ispit iz predmeta Uvod u objektno programiranje.

CAD

06.februar 2014

Ispit iz predmeta CAD održaće se 10.02.2014 u 15h umesto 07.02.2014

Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom

06.februar 2014

Termin popravnog kolokvijuma iz predmeta Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom.

Aplikativni softver

06.februar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Aplikativni softver.

Baze podataka

06.februar 2014

Rezulatati ispita iz predmeta Baze podataka.

Veštačka inteligencija

06.februar 2014

Obaveštenje u vezi predavanja i kolokvijuma iz predmeta Veštačka inteligencija.

Menadžment turističke destinacije

05.februar 2014

Ispit iz predmeta Menadžment turističke destinacije, kod prof. dr Slavoljuba Vujovića u januarskom ispitnom roku 2014.god., umesto 21.02.2014.god. kako je ranije bilo planirano, održaće se u petak, 28.02.2014.god., u 11:00 časova.

Menadžment investicija i Menadžment kvaliteta

05.februar 2014

Ispiti iz predmeta Menadžment investicija i Menadžment kvaliteta, kod prof. dr Milutina Đuričića u januarskom ispitnom roku 2014.god., za sve smerove (MEN, TUR, ZAŠ) umesto 14.02.2014.god. kako je ranije bilo planirano, održaće se u petak, 21.02.2014.god., u 12:00 časova, u amfiteatru 302.

Zgradarstvo

05.februar 2014

Bodovi na predispitnim obavezama iz predmeta Zgradarstvo.

Zgradarstvo

04.februar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Zgradarstvo.

Menadžment kvaliteta

04.februar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment kvaliteta.

Upravljanje projektima

04.februar 2014

Rezultati ispita iz predmeta Upravljanje projektima.

Aplikativni softver

31.januar 2014

Raspored grupa za ispit iz predmeta Aplikativni softver.

Zgradarstvo

31.januar 2014

U fascikli Zgradarstvo mozete pronaci PDF format udzbenika Zgradarstvo 1, autora Milivojevic Dejana. Molio bih studente da za zakazani ispit konsultuju i koriste udžbenik napisan za njih. Distribucija je besplatna i neograničena. Studenti koji nisu u prilici da koriste internet dobiće knjigu Zgradarstvo 1 po ceni CD-a od nastavnika, kao poklon.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

30.januar 2014

Na studijskim programima specijalističkih studija Inženjerstvo zaštite životne sredine i Bezbednost i zdravlje na radu, predavanje iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika će se održati u utorak 14. januara 2014.godine u 8 časova, kabinet 317.

Geodezija

30.januar 2014

Ispit iz predmeta Geodezija održaće se 10.02.2014.godine u 10 časova, umesto 08.02.2014.

Organizacija rada

30.januar 2014

Studenti koji se pozivaju na usmeni deo ispita iz predmeta Organizacija rada .