Arhiva - nastavne aktivnosti

Filter

Sve vesti| Osnovne studije|Specijalističke studije|Sačuvaj podešavanje

Otpornost materijala

28.septembar 2018

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Otpornost materijala na studijskom programu Građevinsko inženjerstvo.

Računovodstvo

28.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo.

Turističke regije sveta

28.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Turističke regije sveta. Upis ocena, u ponedeljak 01.10.2018.godine u 11.30 časova, kabinet 204.

Saobraćaj i infrastruktura u turizmu

28.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Saobraćaj i infrastruktura u turizmu.Upis ocena, u ponedeljak 01.10.2018.godine u 11.30 časova, kabinet 204

Turizam i kultura

28.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Turizam i kultura. Upis ocena, u ponedeljak 01.10.2018.godine u 11.30 časova, kabinet 204.

Objektno orijentisano programiranje

27.septembar 2018

Usmeni deo ispita iz predmeta Objektno orijentisano programiranje održaće se u sredu, 03, oktobra 2018. godine u 9h.

Test iz osnova bezbednosti i zdravlja na radu

27.septembar 2018

Rezultati polaganja Testa iz osnova bezbednosti i zdravlja na radu za odlazak na Stručnu praksu).

Poslovne finansije

27.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije.

Hemija 2

27.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Hemija 2.

Hemija 1

27.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Hemija 1.

Analiza finansijskih izveštaja

27.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Analiza finansijskih izveštaja.

Ispiti, konsultacije, seminarski, dr Radomir Stojanović

27.septembar 2018

Konsulatacije, odbrana seminarskih radova i "popravni" kolokvijumi održaće se u sledećem terminu:

  • ponedeljak 01.10.2018. godine od 15 do 18 časova kabinet 204

Ispiti iz vanrednog ispitnog roka zakazani za 25.09.2018. godine biće održani u sledećem terminu:

  • utorak 02.10.2018. godine od 11 časova u slušaonici 205

NU mašine

26.septembar 2018

Rezultati sa pismenog dela ispita iz predmeta NU mašine u vanrednom septembarskom ispitnom roku kod prof. dr Ljubodraga Tanovića.

Obrada rezanjam

26.septembar 2018

Rezultati sa pismenog dela ispita iz predmeta Obrada rezanjam u vanrednom septembarskom ispitnom roku kod prof. dr Ljubodraga Tanovića.

NU mašine i Obrada rezanjem

26.septembar 2018

Usmeni deo ispita iz predmeta NU mašine i Obrada rezanjem u vanrednom septembarskom ispitnom roku kod prof. dr Ljubodraga Tanovića biće održan u subotu 29.09.2018. godine u 09.00 časova, sala 205.

Test iz osnova bezbednosti i zdravlja na radu

26.septembar 2018

Rezultati polaganja Testa iz osnova bezbednosti i zdravlja na radu za odlazak na Stručnu praksu).

Objektno orijentisano programiranje

26.septembar 2018

Ispit iz predmeta Objektno orijentisano programiranje u vanrednom septembarskom ispitnom roku položili su sledeći studenti: Aleksandar Gardić IN043/14 i Aleksandar Jelisavčić IN063/13. Termin usmenog dela ispita biće naknadno objavljen.

Saobraćajnice

26.septembar 2018

Ispit iz predmeta Saobraćajnice, neće se održati u zakazanom terminu 28.09.2018. godine zbog sprečenosti profesora. Naknadni termin polaganja ovog ispita biće naknadno objavljen na sajtu škole a svakako će biti održan pre 10-og oktobra.

Ispit, mr Dragiša Mićić

26.septembar 2018

Obaveštavaju se studenti da će se ispiti iz svih predmeta kod mr Dragiše Mićića u Septembar 2 ispitnom roku 2018. god., održati kako je i planirano, u petak, 28. septembra 2018. god., ali sa početkom u 15:00 časova, amfiteatar 109.

Otpornost materijala i Primene računara u građevinarstvu

25.septembar 2018

Pismeni deo ispita iz predmeta Otpornost materijala i Primene računara u građevinarstvu održaće se u petak, 28.09.2018. godine sa početkom u 10 časova.
Kolokvijum iz predmeta Otpornost materijala održaće se u četvrtak, 27.09.2018. godine sa početkom u 10 časova.

Ispiti, dr Ljubica Diković

25.septembar 2018

Svi ispiti planirani kod dr Ljubice Diković u utorak 25.9.2018. u 11h u sali 302, biće održani u sredu 26.9.2018. u 11h u sali 205.

Apl. softver,Baze podataka,Alg. i strukture podataka i Uvod u obj.programiranje

25.septembar 2018

Dodatni termin za pregled i prijem Seminarskih i Projektnih radova iz predmeta Aplikativni softver, Baze podataka, Algoritmi i strukture podataka i Uvod u objektno programiranje kod prof. Milivojevića održaće se u četvrtak, 27.08.2018. god od 8:00 do 11:00, sala 208.
U ovom terminu mogu pokušati da urade dodatni zadatak i koleginice i kolege koje/koji su polagali AS u sept.roku, a nisu uspeli da ga urade u ponedeljak, 24.08.2018. godine.

Poslovne finansije

25.septembar 2018

Rezultati ispta iz predmeta Poslovne finansije.

Master rad

24.septembar 2018

Izveštaj komisije za odbranu master rada studenta Jelelne Gavrilović, broj indeksa MB 08/17.

Master rad

24.septembar 2018

Izveštaj komisije za odbranu master rada studenta Nenada Đokića, broj indeksa MB 21/17.

Web dizajn, Razvoj in. sistema u in.okruženju, Programski alati

24.septembar 2018

Ispit iz predmeta Web dizajn, Razvoj informacionih sistema u Internet okruženju i Programski alati održaće se u sredu 26.09.2018. god u 12h u kabinetu 208. umesto planiranog po rasporedu u utorak 25.09.2018.god.

Konsultacije, Miroslava Jordović-Pavlović

24.septembar 2018

Konsultacije kod Miroslave Jordović Pavlović planirane za utorak 25.09.2018.god. u terminu 11-13h, održaće se u petak 28.09.2018.god. u istom terminu.

Hidrotehnika

24.septembar 2018

Rezultati ispta iz predmeta Hidrotehnika na građevinskom odseku.

Otpornost materijala

24.septembar 2018

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Otpornost materijala na građevinskom odseku.

Rezultati ispita, studijski program Turizam

21.septembar 2018

Rezultati ispita iz nastavnih premeta studijskog programa Turizam:

Upis ocena u utorak, 25.09.2018., u 10.00 časova, kabinet 204.

Ispiti, dr Zorica Tanasković

21.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija treninga, Ekološki menadžment, Menadžment strategije i razvoja, Organizacija rada i Industrijski menadžment

Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2

21.septembar 2018

Upis ocena iz predmeta Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2 obaviće se u ponedeljak, 24.09.2018. godine od 11:00-13:00 h u kabinetu 316.

Rezime specijalističkog rada

21.septembar 2018

Rezime specijalističkog rada sa temom "Obracun zarada u Republici Srbiji" studenta Marije Toskić, mentor Biljana Đuričić.

Konsultacije, mr Slobodanka Marković

21.septembar 2018

Konstrukcije kod mr Slobodanke Marković, umesto u ponedeljak 24.09.2018.godine, biće održane u utorak, 25.09.2018. godine, od 9-11 časova.

Predmeti, dr Radomir Stojanović

21.septembar 2018

Konsulatacije, odbrana seminarskih radova i "popravni" kolokvijumi održaće se u sledećem terminu:

  • ponedeljak, 24.09.2018. godine od 15 do 18 časova kabinet 204

Bezbednost na radu

21.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Bezbednost na radu.

Rezime specijalističkog rada

21.septembar 2018

Rezime specijalističkog rada sa temom "Analiza budžeta lokalne samouprave Čajetina" studenta Snežane Zrnjević SR04/2017, mentor Biljana Đuričić.

Računovodstvo

21.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo.

Osnove računovodstva

21.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Osnove računovodstva.

Tretmani otpadnih voda

21.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Tretmani otpadnih voda.

Rezime specijalističkog rada

21.septembar 2018

U prilogu je rezime Specijalističkog rada, studentkinje Stanke Piščević, mentor Biljana Đuričić.

Rezime specijalističkog rada

20.septembar 2018

U prilogu je rezime Specijalističkog rada, studentkinje Tijane Stanković, mentor Biljana Đuričić.

Rezime specijalističkog rada

20.septembar 2018

U prilogu je rezime Specijalističkog rada, studentkinje Andrijana Đurović, mentor Biljana Đuričić.

Test iz osnova bezbednosti i zdravlja na radu

20.septembar 2018

Rezultati polaganja testa iz Osnova bezbednosti i zdravlja na radu (za odlazak na Stručnu praksu).

Predmeti, dr Milovan Milivojević

20.septembar 2018

Rezultati ispita i dodatni termini za izmirenje obaveza na predmetima Aplikativni softver i Algoritmi i strukture podataka nalaze se u prilogu:

Menadžment kvaliteta

20.septembar 2018

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Menadžment kvaliteta.

Poslovne finansije

20.septembar 2018

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Poslovne finansije.

NU mašine i Obrade rezanja

19.septembar 2018

Dodatni termin za usmeni deo ispita iz predmeta NU mašine i Obrade rezanja u septembarskom ispitnom roku kod prof. dr Ljubodraga Tanovića: subota 22.09.2018. godine, 09.00 časova, sala 205.

Sredstva i oprema lične zaštite na radu

18.septembar 2018

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Sredstva i oprema lične zaštite na radu.

Rezime specijalističkog rada

17.septembar 2018

U prilogu je rezime Specijalističkog rada pod nazivom "Avanturistički turizam", studentkinje Anice Tomić ST 8/17, mentor Slobodanka Marković.

Računovodstvo malih i srednjih preduzeća

17.septembar 2018

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Računovodstvo malih i srednjih preduzeća.

Upravljačko računovodstvo

17.septembar 2018

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Upravljačko računovodstvo.

Objektno orijentisano programiranje

17.septembar 2018

U ispitnom roku septembar 2018 pismeni deo ispita iz predmeta Objektno orijentisano programiranje položili su sledeći studenti:
Bajović Vanja IN044/13 i Radojević Nadežda IN071/13.
Usmeni deo ispita će se održati u četvrtak 20.09 u 9 časova u kabinetu 205.

Otpornost materijala

17.septembar 2018

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Otpornost materijala na mašinskom odseku.

Predmeti, dr Radomir Stojanović

17.septembar 2018

Konsulatacije, odbrana seminarskih radova i "popravni" kolokvijumi održaće se u sledećem terminu:

  • sreda, 19.09.2018. godine od 15 do 18 časova kabinet 205
  • četvrtak, 20.09.2018. godine od 15 do 18 časova kabinet 205

Ispiti, obaveštenje, dr Vesna Marjanović

14.septembar 2018

Rezultati ispita kod prof. dr Vesne Marjanović:

Rezime specijalističkog rada

14.septembar 2018

Rezime specijalističkog rada studenta Marije Jelisavcic SR12/17 na temu "Sistem poreza i doprinosa u Republici Srbiji", mentor mr Biljana Đuričić.

Engleski jezik

14.septembar 2018

U sredu, 19.09.2018. godine konsultacije iz predmeta Engleski jezik će se održati u terminu od 12 do 14 časova.

Objektno orijentisano programiranje

13.septembar 2018

U ispitnom roku septembar 2018 pismeni deo ispita iz predmeta Objektno orijentisano programiranje položili su sledeći studenti: Bajović Vanja IN044/13 i Radojević Nadežda IN071/13.
Termin usmenog dela ispita će biti naknadno objavljen početkom sledeće nedelje.

Otpornost Materijala i Primena računara u građevinarstvu

13.septembar 2018

Pismeni deo ispita iz predmeta Otpornost materijala i Primena računara u građevinarstvu na studijskom programu Gradjevinsko inženjerstvo u septembarskom ispitnom roku održaće se u petak 21. septembra 2018. godine u 13 časova.

17.,18.,19. septembra u terminu od 10.00 - 13.00 održaće se pripremne konsultacije sa izradom ispitnih zadataka iz ovih predmeta.

Obrada rezanjam

12.septembar 2018

Rezultati sa pismenog dela ispita iz predmeta Obrada rezanjam u septembarskom ispitnom roku kod prof. Dr Ljubodraga Tanovića.

NU mašine

12.septembar 2018

Usmeni deo ispita iz predmeta NU mašine u septembarskom ispitnom roku kod prof. dr Ljubodraga Tanovića biće održan u subotu 15.09.2018. godine u 09.00 časova, sala 205.

Menadžment kvalitet

10.septembar 2018

Konsultacije i predaja seminarskih radova iz predmeta Menadžment kvaliteta obaviće se u petak, 14. septembra 2018. godine sa početkom u 10-časova, učionica 110.

Master rad

10.septembar 2018

Izveštaj komisije za odbranu master rada studenta Dragana Stankovićа, broj indeksa MB 12/17.

Konsultacije, mr Biljana Đuričić

07.septembar 2018

Konsultacije kod mr Biljane Đuričić neće se održati u ponedeljak, 10. i 11. septembra 2018. godine zbog odsutnosti profesora.

Konsultacije, mr Slobodanka Marković

07.septembar 2018

Konsultacije kod mr Slobodanke Marković neće se održati u ponedeljak, 10. i 11. septembra 2018. godine zbog odsutnosti profesora.

Osnove računovodstva

07.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Osnove računovodstva.

Poslovne finansije

07.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije.

Finansijski menadžment

07.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Finansijski menadžment.

Analiza finansijskih izveštaja

07.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Analiza finansijskih izveštaja.

Predmeti, dr Radomir Stojanović

07.septembar 2018

Konsulatacije, odbrana seminarskih radova i "popravni" kolokvijumi održaće se u sledećem terminu:

  • ponedeljak, 10.09.2018. godine od 12 do 15 kabinet 205

NU mašine i Obrada rezanjem

04.septembar 2018

Konačni rezultati sa ispita iz predmeta NU mašine i Obrada rezanjem u avgustovskom ispitnom roku kod prof. dr Ljubodraga Tanovića.

Ap.softver, Baze podataka, Al. i strukture podataka i Uvod u objektno

04.septembar 2018

Konsultacije, odbrana seminarskih radova i popravni kolokvijumi iz predmeta Aplikativni softver, Baze podataka, Algoritmi i strukture podataka i Uvod u objektno programiranje održaće se u sredu, 05.09.2018. godine sa početkom u 08:00h, sala 208.

Upravljačko računovodstvo

03.septembar 2018

Ispravka prvog ili drugog kolokvijuma iz predmeta Upravljačko računovodstvo je 06.09.2018.godine u 9 sati.

Upravljačko računovodstvo

03.septembar 2018

Tabela za konačnu ocenu iz predmeta Upravljačko računovodstvo.

Računovodstvo malih i srednjih preduzeća

03.septembar 2018

Tabela za konačnu ocenu iz predmeta Računovodstvo malih i srednjih preduzeća.

mr Biljana Đuričić

03.septembar 2018

Konsultacije kod mr Biljane Đuričić neće se održati u ponedeljak, 03. septembra 2018. godine zbog sprečenosti profesora.

Ispiti, dr Radomir Stojanović

03.septembar 2018

Konsulatacije, odbrana seminarskih radova i "popravni" kolokvijumi održaće se u sledećim terminima:

  • utorak, 04.09.2018. godine od 13 do 18 kabinet 205
  • sreda, 05.09.2018. godine od 09 do 11 kabinet 205

Bezbednost na radu

01.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Bezbednost na radu.

Termodinamika

01.septembar 2018

Rezultati ispita iz predmeta Termodinamika.

Elektrotehnika sa elektronikom i Opasnosti i zaštita od el. struje

31.avgust 2018

Upis ocena iz predmeta Elektrotehnika sa elektronikom i Opasnosti i zaštita od električne struje za avgustovski i septembarski rok je kod profesora dr Dejana Blagojevića. Upis ocena će se obaviti 14.09.2018. godine u 12.00 časova u kabinetu br.305. Sve ostale informacije u vezi navedenih predmeta, biće blagovremeno objavljene.

Rezultati ispita, dr Zorica Tanasković

31.avgust 2018

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija rada, Industrijski menadžment, Menadžment ljudskih resursa i Menadžment strategije i razvoja.

Hemija II

31.avgust 2018

Rezultati ispita iz predmeta Hemija II.

Baze podataka

31.avgust 2018

Niko od studenata nije položio praktični deo ispita iz predmeta Baze podataka u avgustovskom ispitnom roku.

Računovodstvo

30.avgust 2018

Rezultati ispita iz predmeta Računovodstvo.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

29.avgust 2018

Rezultati ispita iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika .

Poslovne finansije

29.avgust 2018

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije .

Osnove BZR

29.avgust 2018

Rezultati testa iz Osnova bezbednosti i zdravlja na radu .

Obrada rezanjem i NU mašine

27.avgust 2018

Usmeni deo ispita iz predmeta Obrada rezanjem i NU mašine u avgustovskom ispitnom roku kod prof. dr Ljubodraga Tanovića biće održani u subotu 01. septembra 2018. god. u 09.00 sati, sala 205.

Otpornost Materijala i Primena računara u građ.

27.avgust 2018

Pismeni deo ispita iz predmeta Otpornost materijala i Primena računara u građevinarstvu na studijskom programu Gradjevinsko inženjerstvo u septembarskom ispitnom roku održaće se u petak 21. septembra 2018. godine u 13 časova.

17.,18.,19. septembra u terminu od 10.00 - 13.00 održaće se pripremne konsultacije sa izradom ispitnih zadataka iz ovih predmeta.

Otpornost Materijala

27.avgust 2018

Pismeni deo ispita iz predmeta Otpornost materijala na studijskom programu Gradjevinsko inženjerstvo u avguwstovskom ispitnom roku niko nije položio. Usmenio deo ispita za kandidate koji su pismeni položili u prethodnim rokovima održaće se u petak 31.avgusta 2018. godine u 11 časova.

Upravljačko računovodstvo

27.avgust 2018

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Upravljačko računovodstvo.

Aplikativni softver

27.avgust 2018

Rezultati ispita iz predmeta Aplikativni softver.

Algoritmi i strukture podataka

27.avgust 2018

Rezultati ispita iz predmeta Algoritmi i strukture podataka.

Objektno orijentisano programiranje

27.avgust 2018

Na usmeni deo ispita iz predmeta Objektno orijentisano programiranje koji će se održati u četvrtak 30.08.2018 od 9 časova u kabinetu 207 . pozivaju se sledeći studenti.

  • Čakarević Andrea IN034/15
  • Kolašinac Rada IN039/15
  • Marković Dalibor IN048/13

Otpornost materijala

27.avgust 2018

Rezultati ispita na studijskom programu Mašinstvo iz predmeta Otpornost materijala.

Nacionalna turistička geografija i Regija sveta

27.avgust 2018

Rezultati ispita iz predmeta Nacionalna turistička geografija i Regija sveta.

Biologija

24.avgust 2018

Obaveštavaju se studenti da će ispit iz predmeta Biologija kod dr Jasminke Đorđević Miloradović u avgustovskom ispitnom roku 2018. god., biti održan u sredu, 29. avgusta 2018. god., u 15:00 časova, u učionici 304, umesto 30.08.2018. god., kako je ranije bilo planirano.

Internet tehnologije

24.avgust 2018

Zaostale predispitne obaveze iz nastavnog predmeta Internet tehnologije studenti mogu odraditi u ponedeljak, 27. avgusta 2018. gidne u 11h, kabinet 315.

Predmeti, dr Radomir Stojanović

24.jul 2018

Konsulatacije, odbrana seminarskih radova i "popravni" kolokvijumi iz svih predmeta koje predaje dr Radomir Stojanović održaće se u sledećim terminima:

  • utorak, 28.08.2018. godine od 12h do 18h kabinet 205
  • sreda, 29.08.2018. godine od 11h do 18h kabinet 205

Predmeti, dr Ljubica Diković

24.avgust 2018

Konsultacije i upis predispitnih poena iz svih predmeta koje predaje dr Ljubica Diković biće održane u ponedeljak, 27.8.2018. godine od 15h-19h u kabinetu 203.

Hemija II

24.avgust 2018

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemija II.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

23.avgust 2018

Rezultati sa teorijskog dela ispita iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika.

Termodinamika

23.avgust 2018

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Termodinamika.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

23.avgust 2018

Studenti koji nisu odbranili Seminarski rad iz predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika, pre polaganja ispita u avgustovskom ispitnom roku, rad mogu braniti u utorak, 28. 08. 2018. u 11:30 (sala 302).

Projektovanje informacionih sistema

23.avgust 2018

Studenti koji su prijavili ispit iz predmeta Projektovanje informacionih sistema, a imaju neizmirene predispitne obaveze mogu to učiniti u ponedeljak 27. avgusta od 12:30h u kabinetu 317. Seminarske radove je potrebno poslati ranije.

Organizacija građenja i građevinska mehanizacija

22.avgust 2018

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Organizacija građenja i građevinska mehanizacija, OSS Građevinsko inženjerstvo, avgustovski rok.
Ispit su položili sledeći studenti : Simić Milica, Trifković Jelena i Marjanović Marija.
Usmeni i odbrana elaborata održaće se u utorak 28.08.2018. u 11 h u kabinetu 216.

Geodezija

22.avgust 2018

Ispit uz predmeta Geodezija, OSS Građevinsko inženjerstvo u avgustovskom ispitnom roku odlaže se i održaće se u utorak, 28. avgusta 2018. godine u 11h u kabinetu 206.

NU mašine

21.avgust 2018

Rezultati sa pismenog dela ispita u avgustovskom ispitnom roku iz predmeta NU mašine.

Ap. softver, Baze podataka, Al. i strukture podataka i Uvod u ob. programiranje

20.avgust 2018

Konsultacije, odbrana seminarskih radova i popravni kolokvijumi iz predmeta Aplikativni softver, Baze podataka, Algoritmi i strukture podataka i Uvod u objektno programiranje održaće se u sredu, 22.08.2018. godine sa početkom u 08:00h, sala 208.

Francuski jezik

20.avgust 2018

Prof. dr Snežana Gudurić konsultacije u toku jula i avgusta obavljam putem mejla i skypa i to u vreme kada studentima to odgovara. Studenti koji su tokom akademske godine dolazili na nastavu, imaju sve potrebne podatke.

Rezime specijalističkog rada

17.jul 2018

Rezime specijalističkog rada studenta Miroslava Spasenića SR06/17 sa temom "Strane direktne investicije kao oblik finansiranja globalne ekonomije", mentor mr Biljana Đuričić

Rezime specijalističkog rada

13.jul 2018

Rezime specijalističkog rada studenta Milosava Ikonića SM005/16 sa temom "Finansijsko upravljanje obrtnim sredstvima u preduzeću(na primjeru Fashion Trade", mentor mr Biljana Đuričić

Menadzment kvaliteta u turizmu

12.jul 2018

Rezultati ispita iz predmeta Menadzment kvaliteta u turizmu, održanog 11.07.2018. godine.

Predmeti - dr Ivana Ćirović

12.jul 2018

Odbrana seminarskih radova u julskom ispitnom roku iz nastavnih predmeta Kompozicija i oblikovanje prostora, Oblikovanje unutrašnjeg prostora, Društvene zgrade i Ergonomija prostora i opreme održaće se u petak, 13. jula 2018. godine u 9h.
Odbrana seminarskih radova u avgustovskom ispitnom roku iz istih predmeta održaće se u petak, 31. avgusta 2018. godine u 9h.

Hemija II

12.jul 2018

Rezultati polaganja ispita iz predmeta Hemija II.

Termodinamika

12.jul 2018

Rezultati polaganja ispita iz predmeta Termodinamika.

Upravljanje rizikom

12.jul 2018

Rezultati polaganja ispita iz predmeta Upravljanje rizikom na specijalističkim studijama.

Upravljanje rizikom

12.jul 2018

Rezultati polaganja ispita iz predmeta Upravljanje rizikom na master studijama.

Osnove bezbednosti i zdravlja na radu

12.jul 2018

Rezultati polaganja testa iz Osnova bezbednosti i zdravlja na radu (za odlazak na Stručnu praksu).

Objektno orijentisano programiranje

11.jul 2018

Pismeni deo ispita iz predmeta Objektno orijentisano programiranje u julskom roku nije položio ni jedan student. Usmeni deo ispita je pomeren na četvrtak 12. jul u 9 časova u kabinetu 205. Na usmeni deo izlaze studenti koji od ranije imaju položen pismeni deo ispita.

Hemija I

11.jul 2018

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Hemija I.

Tretmani otpadnih voda

11.jul 2018

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Tretmani otpadnih voda.

Rezime specijalističkog rada

11.jul 2018

Rezime specijalističkog rada studenta Marine Knežević sa temom "Ekonomsko finasijska analiza hotela Izvor", mentor mr Biljana Đuričić

Aplikativni softver

10.jul 2018

Upis ocena i usmeni deo ispita iz predmeta Aplikativni softver održaće se u petak, 13.07.2018. godine sa početkom u 08:30 h, sala 208.

Hidrotehnika

09.jul 2018

Rezultati ispita iz predmeta Hidrotehnika.

Mašine alatke

09.jul 2018

Usmeni deo ispita iz predmeta Mašine alatke u julskom ispitnom roku biće održan u četvrtak, 12.07.2018. god. sa početkom od 13.00 časova, sala 308.

Aplikativni softver

09.jul 2018

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Aplikativni softver.

Saobraćajnice

09.jul 2018

Usmeni deo ispita iz predmeta Saobraćajnice u julskom ispitnom roku biće održan u sredu, 11. jula 2018. godine u 11 časova.

Menadžment kvaliteta

09.jul 2018

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Menadžment kvaliteta.

Merenje i kontrola kvaliteta

09.jul 2018

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Merenje i kontrola kvaliteta.

Otpornost materijala

09.jul 2018

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Otpornost materijala.

Rezime specijalističkog rada

09.jul 2018

Rezime specijalističkog rada studenta Ane Janković ST03/17 sa temom "Finansijska analiza likvidnosti hotela palisad", mentor mr Biljana Đuričić

Termodinamika

06.jul 2018

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Termodinamika.

Hemija II

06.jul 2018

Rezultati računskog dela ispita iz predmeta Hemija II.

Saobraćaj i infrastruktura i Savremeni oblici turizma

06.jul 2018

U prilogu su rezultati ispita kod prof Radmile Kostić Novaković, iz predmeta Saobraćaj i infrastruktura i Savremeni oblici turizma.
Upis ocena u sredu, od 10:30 – 11:00, kabinet 204.

Geodezija

06.jul 2018

Ispit iz predmeta Geodezija zakazan za subotu, 07. jul 2018. godine odlaže se za ponedeljak, 9. jul 2018. godine u 11 časova u sali 207.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

06.jul 2018

Studenti koji nisu odbranili Seminarski rad iz nastavnog predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika, pre polaganja ispita u julskom ispitnom roku, rad mogu braniti u ponedeljak, 09. 07. 2018. u 11:00 (sala 305).

Sredstva i oprema lične zaštite na radu

06.jul 2018

Rezultati ispita iz predmeta Sredstva i oprema licne zastite na radu.

Hemija I

06.jul 2018

Rezultati ispita iz predmeta Hemija I.

Menadžment strategije i razvoja i Organizacija rada

05.jul 2018

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment strategije i razvoja i Organizacija rada.

Metalnih i drvenih konstrukcija

05.jul 2018

Usmeni ispit iz predmeta Metalnih i drvenih konstrukcija održaće se u utorak u 9 casova u Građevinskoj laboratoriji.
Pravo polaganja imaju svi kandidati koji su ispit polagali u Junskom ispitnom roku.

Zidane i drvene konstrukcije

05.jul 2018

Pitanja za ispit iz predmeta Zidane i drvene konstrukcije:

Saobraćajnice

05.jul 2018

Ispit iz predmeta Saobraćajnice u julskom ispitnom roku koji je bio zakazan za petak, 6. jul 2018. godine se odlaže za narednu sedmicu.
Tačan termin ovog ispita će biti objavljen na sajtu škole.

Analiza finansijskih izveštaja

05.jul 2018

Rezultati ispita iz predmeta Analiza finansijskih izveštaja.

Poslovne finansije

05.jul 2018

Rezultati ispita iz predmeta Poslovne finansije.

Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2

05.jul 2018

Spisak studenata koji su položili ispit iz predmeta Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2 nalazi se u prilogu.

Industrijski menadžment i Menadžment ljudskih resursa

04.jul 2018

Rezultati ispita iz predmeta Industrijski menadžment i Menadžment ljudskih resursa.

NU mašine

04.jul 2018

Rezultati sa pismenog dela ispita iz predmeta NU mašine u julskom ispitnom roku

Obrada rezanja

04.jul 2018

Rezultati sa pismenog dela ispita iz predmeta Obrada rezanja u julskom ispitnom roku.

Statistika, Verovatnoća i statistika

03.jul 2018

Ispit iz predmeta Statistika, odnosno Verovatnoća i statistika, kod prof. dr Milice Cvetković, pomera za petak, 13. jul 2018. god, u 11:30 časova, učionica 208.

Obrada rezanjem i NU mašine

03.jul 2018

Usmeni deo ispita iz predmeta Obrada rezanjem i NU mašine kod prof. dr Ljubodraga Tanovića u julskom ispitnom roku biće održan u subotu 7. jula 2018. god. u 9.00 časova, sala 205.

Ispiti - dr Aleksandr Stojanović

03.jul 2018

Ispiti kod dr Aleksandra Stojanovića (Finansijska tržista i Fiskalni sistem na osnovnim i Ekonomija socijalnog sektora, Interna revizija i Poresko planiranje na specijalističkim studijama) počeće u 09:00, umesto u 13:00, kako sada stoji i održaće se u učionici 205, a ne u 207. Datum održavanja ispita ostaje isti 05.07.2018. godine.

Rezime specijalističkog rada

03.jul 2018

Rezime specijalističkog rada studenta Dragice Markovic SR02/17, mentor mr Biljana Đuričić

Engleski jezik 1 i 2

02.jul 2018

Upis ocena i usmeni deo ispita iz predmeta Engleski jezik 1 i 2 biće održani u petak, 06.07.2018. godine u 9:00h u kabinetu 316.

Algoritmi i strukture podataka

02.jul 2018

Rezultati ispita iz predmeta Algoritmi i strukture podataka.

Rezime specijalističkog rada

29.jun 2018

Rezime specijalističkog rada studenta Ljubice Tasić SR01/17 sa temom "Analiza finansijskih pokazatelja preduzeca Impol Seval ad Sevojno", mentor mr Biljana Đuričić

Mehanika tla i fundiranje

28.jun 2018

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Mehanika tla i fundiranje.

dr Ljubica Diković

28.jun 2018

Studenti koji polažu ispite kod dr Ljubiice Diković u julskom ispitnom roku, predispitne obaveze mogu ispuniti u petak, 29. juna 2018. godine u 11 časova u kabinetu 203, ili u utorak 3.7.2018. u 13.30 u sali 302.

Saobraćajnice

27.jun 2018

Usmeni deo ispita iz predmeta Saobraćajnice u junskom ispitnom roku biće održan u sredu 04. 07. 2018.g. umesto ranije zakazanog termina ponedeljak, 02. 07. 2018. godine.
Usmeni deo ispita će se održati u 11 časova.
Studenti koji nisu predali svoje seminarske radove, iste će moći da predaju u ponedeljak 02. 07. 2018. počev od 8 časova. Istog dana biće održani popravni kolokvijumi, prvi kolokvijum sa početkom u 8 časova, drugi kolokvijum sa početkom u 9 i 30.

Otpornost materijala

27.jun 2018

Rešenje pismenog dela ispita iz predmeta Otpornost materijala u junskom ispitnom roku.

Francuski jezik I i II

27.jun 2018

Obaveštavaju se studenti da će ispiti iz predmeta Francuski jezik I i II, kod prof. dr Snežane Gudurić u junskom ispitnom roku 2018. godine, biti održani u petak, 29. juna 2018. godine u učionici 110, prema sledećoj satnici:

  • 10:00 časova, Francuski jezik 1 i 2 - pismeni
  • 12:30 časova, Francuski jezik 2 - usmeni
  • 12:45 časova, Francuski jezik 1 - usmeni

Projektovanje informacionih sistema

27.jun 2018

Studenti koji polažu ispit iz Projektovanja informacionih sistema u julskom roku, predispitne obaveze (kolokvijum i/ili seminarske radove) mogu ispuniti u ponedeljak, 2. jula 2018. godine u 12 časova u lab 319.

Rezime specijalističkog rada

26.jun 2018

Rezime specijalističkog rada sa temom "Procena rizika za radno mesto – Radnik na montaži kotlova" na studijskom programu SSS Inžinjerstvo zaštite na radu i zaštite životne sredine studenta Ane Sedlarević, mentor dr Vesna Marijanović. Datum odbrane rada 29. jun 2018. godine. Saobraćaj i infrastruktura u turizmu.

Saobraćaj i infrastruktura u turizmu

26.jun 2018

Rezultati ispita i zaključne ocene iz predmata Saobraćaj i infrastruktura u turizmu.

Turisticke regije sveta

26.jun 2018

Rezultati ispita i zaključne ocene iz predmata Turisticke regije svet.

Poslovne finansije

25.jun 2018

Rezultati ispita iz predmata Poslovne finansije.

Analiza finansijskih izveštaja

25.jun 2018

Rezultati ispita iz predmata Analiza finansijskih izveštaja.

Organizacija gradjenja

25.jun 2018

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Organizacija gradjenja. Zaključivanje ocena ( odbrana elaborata) održaće se 02.07.2018. u 10 h, u sali 207.Poneti Elaborat sa postavkom zadatka, indeks, i malu prijavu !

Otpornost materijala

25.jun 2018

Rezultati ispita i popravnih kolokvijuma iz predmeta Otpornost materijala .

Hemija 2

25.jun 2018

Rezultati ispita iz predmeta Hemija 2.

Osnovi bezbednosti i zdravlja na radu

25.jun 2018

Rezultati testa iz Osnova bezbednosti izdravlja na radu.

Računovodstvo

22.jun 2018

Rezultati kolokvijuma iz predmata Računovodstvo.

Dr Vesna Vasović

22.jun 2018

Obaveštavaju se svi studenti da će ispiti kod dr Vasović Vedsne u julskom ispitnom roku biti održani 02.07.2018. godine u terminima prema rasporedu za julski ispitni rok.

Dr Vidoje Milovanović

22.jun 2018

Obaveštavaju se svi studenti da će ispiti kod dr Milovanović Vidoja u julskom ispitnom roku biti održani 12.07.2018. godine u terminima prema rasporedu za julski ispitni rok.

Računovodstvo malih i srednjih preduzeća

22.jun 2018

Rezultati kolokvijuma iz predmata Računovodstvo malih i srednjih preduzeća.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

21.jun 2018

Rezultati ispita iz predmata Upravljanje rizikom i metode procene rizika.

Finansijsko računovodstvo

21.jun 2018
>

Rezultati ispita iz predmata Finansijsko računovodstvo.

Finansijski menadžment

21.jun 2018

Rezultati ispita iz predmata Finansijski menadžmen.

Analiza finansijskih izveštaja

21.jun 2018

Rezultati ispita iz predmata Analiza finansijskih izveštaja.

Osnovi bezbednosti i zdravlja na radu

21.jun 2018

Rezultati testa iz Osnova bezbednosti izdravlja na radu.

Poslovno komuniciranje i Poslovno komuniciranje u turizmu

21.jun 2018

Upis ocena iz navedenog predmeta biće održan u sredu 27.06.2018. godine, u slušaonici broj 205 i to po sledećem rasporedu:.

  • 10:00 do 11:00 Srudijski programi - Računovodstvo i revizija , Multimedija
  • 11:00 do 11:45 Srudijski programi - Menadžment
  • 11:45 do 12:4 5 Srudijski programi - Turizam

Trgovinski menadžment

21.jun 2018

Rezultati iz predmeta Trgovinski menadžment.

Menadžment kvaliteta u turizmu

21.jun 2018

Rezultati popravnih kolokvijuma iz predmeta Menadžment kvaliteta u turizmu.

Aplikativni Softver

21.jun 2018

Rezultati ispita iz predmeta Aplikativni Softver.

Osnove Računovodstva

21.jun 2018

Rezultati ispita iz predmeta Osnove Računovodstva.

Menadžment inovacija

20.jun 2018

Rezultati ispita iz predmeta Menadžment inovacija po studijskim programima:

Tretmani otpadnih voda

20.jun 2018

Rezultati ispita iz predmeta Tretmani otpadnih voda.

Hemija I

20.jun 2018

Rezultati ispita iz predmeta Hemija I.

Ergonomija prostora i opreme

20.jun 2018

Rezultati ispita iz predmeta Ergonomija prostora i opreme.

Obrada deformisanjem

19.jun 2018

Spisak studenata za usmeni deo ispita iz predmeta Obrada deformisanjem.

Upravljačko računovodstvo

19.jun 2018

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Upravljačko računovodstvo.

Organizacija građenja i građevinska mehanizacija

18.jun 2018

Ispit iz nastavnog predmeta Organizacija građenja i građevinska mehanizacija održaće se u petak, 22. juna 2018. godine, kabinet 207, sa početkom od 12 časova umesto kako je ranije planirano od 10 časova.

Računovodstvo

18.jun 2018

Obrasci za ispit iz predmeta Računovodstvo po studijskim programima:

Studijski program Turizam

18.jun 2018

Obaveštavaju se studenti studijskog programa Turizam (osnovne studije), da će u sledećim terminima moći da brane seminarske radove, kako bi ispunili predispitne obaveze za Julski ispitni rok. Odbrana seminarskih radova biće održana u kabinetu 204:

  • Četvrtak, 21.06.2018. godine – Uvod u turizam i Turizam i kultura (od 10-12h)
  • Četvrtak, 21.06.2018. godine – Nacionalna geografija i Regije sveta (od 12-14h)
  • Petak, 22.06.2018. godine – Agencijsko poslovanje (10-12h)
  • Petak, 22.06.2018. godine – Saobraćaj i infrastruktura u turizmu (12-14h)
  • Petak, 22.06.2018. godine – Menadžment kvaliteta u turizmnu (14-16h)

Osnovi informatike

15.jun 2018

Rezultati ispita iz predmeta Osnovi informatike se nalaze u prilogu. Upis ocena će biti 26. juna 2018. godine u kabinetu 319 po rasporedu koji se nalazi u prilogu sa rezultatima.

Obrada rezanjem i NU mašine

15.jun 2018

Usmeni deo ispita iz predmeta Obrada rezanjem i NU mašine kod prof. dr Ljubodraga Tanovića biće održan u utorak, 19.0.06.2018. god. u 15:.00 sati, sala 205.

Menadžment kvaliteta i merenje, Kontrola kvaliteta

15.jun 2018

Oni studenti koji su predali oba seminarska i položili oba kolokvijuma polagaće usmeni deo ispita, koji će biti održan u ponedeljak 18. juna 2018. godine sa početkom u 16 časova, učionica 110 ili 109.

Otpornost materijala

15.jun 2018

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Otpornost materijala na studijskom programu mašinstvo.

Građevinska mehanika

15.jun 2018

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Građevinska mehanika..

Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2

14.jun 2018

Rezultati ispita iz predmeta Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2 nalaze se u prilogu. Upis ocena/usmeni deo ispita održače se u petak, 15. juna 2018. godine u 9:00 h, kabinet 316.

Dr Ljubica Diković

13.jun 2018

Studenti koji žele da upišu ocenu na bazi ostvarenih predispitnih poena kod prof.dr Ljubice Diković mogu to uraditi dana 13.6.2018. godine u terminu od 12h do 13h u kabinetu 203.

Predmedti kod Dejana Milivojevića

12.jun 2018

Potpisivanje prijava i indeksa kod mr Dejana Milivojevića će se održati u ponedeljak, 18. juna 2018.godine u 10 časova.

Obrada rezanjem

12.jun 2018

U prilogu se nalaze rezultati ispita iz predmeta Obrada rezanjem.

Objektno orijentisano programiranje

12.jun 2018

U prilogu se nalaze rezultati pismenog dela ispita iz predmeta Objektno orijentisano programiranje. Usmeni deo ispita će se održati 15. juna u 19 časova u kabinetu 207.

prof. dr Radmila Novaković-Kostić - Ocene

12.jun 2018

Na linkovima ispod možete pogledati predloge konačnih ocena iz nastavnih predmeta koje predaje prof. dr Radmila Novaković-Kostić:

Hemija II

10.jun 2018

Rezultati računskog dela ispita iz nastavnog predmeta Hemija II.

Termodinamika

10.jun 2018

Rezultati računskog dela ispita iz nastavnog predmeta Termodinamika.

Upravljanje rizikom i metode procene rizika

10.jun 2018

Studenti koji nisu odbranili Seminarski rad - u junskom ispitnom roku iz nastavnog predmeta Upravljanje rizikom i metode procene rizika, rad mogu braniti u ponedeljak, 18. 06. 2018. u 10:00 (sala 305).

Elektronsko poslovanje

09.jun 2018

Studenti koji su iz predmeta Elektronsko poslovanje ostvarili željeni broj bodova, mogu ocenu upisati u utorak, 19. juna 2018. godine, u 15.00 časova, sala 317. Ostali studenti mogu raditi jedan ili oba testa u terminu predviđenom za polaganje ispita: 21.06.2018. godine u 10.00 časova. Trenutno ostvaren broj bodova studenti mogu videti na nastavnoj stranici nastavnika.

Osnovi informatike

09.jun 2018

U prilogu se nalazi raspored grupa za ispit iz predmeta Osnovi informatike.

NU mašine

08.jun 2018

Rezultati pismenog dela ispita iz predmeta NU mašine.

Upravljanje projektima u gređevinarstvu

08.jun 2018

Rezultati prvog dopunskog kolokvijuma iz predmeta Upravljanje projektima u gređevinarstvu, OSS Građevinsko inženjersvo, 6 semestar.

Sredstva i oprema lične zaštite na radu

08.jun 2018

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Sredstva i oprema lične zaštite na radu na master studijama.

CAD i Mašine, alati i tehnologije u preradi drveta

08.jun 2018

Ispiti iz predmeta CAD i Mašine, alati i tehnologije u preradi drveta, kod mr Slobodana Petrovića u junskom ispitnom roku 2018. god., biće održani u utorak, 19. juna 2018. god., u 10:00 časova, učionica 308.

Elektronsko poslovanje

08.jun 2018

Ukupan broj bodova iz predmeta Elektronsko poslovanje možete videti na nastavnoj stranici nastavnika.

Upravljanje rizikom

08.jun 2018

Rezultati teorijskog dela ispita iz predmeta Upravljanje rizikom:

Savremene metode pripreme vode

07.jun 2018

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Savremene metode pripreme vode.

Hemija I

07.jun 2018

Rezultati ispita iz nastavnog predmeta Hemija I.

Ispiti - dr Zorica Tanasković

07.jun 2018

Rezultati ispita iz nastavnih predmeta koje predaje dr Zorica Tanasković.

Organizacija rada

07.jun 2018

U prilogu se nalaze spisak kandidata za usmeni deo ispita iz predmeta Organizacija rada.

Turizam i kultura

07.jun 2018

Ocene pisanih referata iz predmeta Turizam i kultura.

Marketing/Marketing u turizmu

07.jun 2018

Obaveštavaju se studenti, koji slušaju predemet Marketing/Marketing u turizmu da će dodatni termin za konsultacije biti u petak, 8.06.2018. godine od 11h u kabinetu 109.

Osnovi informatike

07.jun 2018

U prilogu se nalazi raspored grupa za ispit iz predmeta Osnovi informatike.

Saobraćajnice

06.jun 2018

Usmeni deo ispita iz predmeta Saobraćajnice u junskom ispitnom roku biće održan u ponedeljak, 02. 07. 2018. godine.
Ispit neće biti održan u predviđenom roku 08. 06. zbog sprečenosti profesora.
Studenti koji nisu predali svoje seminarske radove, iste će moći da predaju na dan ispita počev od 8 časova. Istog dana kada i ispit, u ponedeljak 02. 07. 2018. biće održani popravni kolokvijumi, prvi kolokvijum sa početkom u 8 časova, drugi kolokvijum sa početkom u 9 i 30 a zatim usmeni deo ispita će se održati u 11 časova.

Poslovno komuniciranje i Poslovno komuniciranje u turizmu

05.jun 2018

Ispit iz predmeta Poslovno komuniciranje i Poslovno komuniciranje u turizmu biće održan u utorak 19.06.2018. godine, u slušaonici broj 317 i to po sledećem rasporedu:

  • 12:00 do 13:40 za studente sa smerova turizam, menadžment, multimedija
  • 14:00 do 15:40 za studente sa smera računovodstvo i revizija

Projektovanje informacionih sistema

05.jun 2018

U prilogu se nalaze konačni rezultati predispitnih obaveza iz predmeta Projektovanje informacionih sistema.

Saobraćaj i infrastruktura u turizmu

05.jun 2018

Rezultati popravnog kolokvijuma iz predmeta Saobraćaj i infrastruktura u turizmu.

Elektronsko poslovanje

04.jun 2018

Dodatni termin za odbranu seminarskih radova iz predmeta Elektronsko poslovanje:

  • Informacione tehnologije, četvrtak, 07. jun 2018. godine u 11h
  • Menadžment i Računovodstvo i revizija četvrtak, 07. jun 2018. godine u 12h

Internet tehnologije

04.jun 2018

Popravni kolokvijum iz predmeta Internet tehnologije održaće se u četvrtak, 07. juna 2018. godine u 14h.

Turističke regije sveta

04.jun 2018

Rezultati popravnih kolokvijuma iz predmeta Turističke regije sveta.

Turizam i kultura

04.jun 2018

Rezultati popravnih kolokvijuma iz predmeta Turizam i kultura.

Menadžment kvaliteta u turizmu

04.jun 2018

U prilogu je su rezultati sa popravnog kolokvijuma iz predmeta Menadžment kvaliteta u turizmu.

Upravljanje otpadom

01.jun 2018

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Upravljanje otpadom.

Upravljanje projektima u građevinarstvu

01.jun 2018

Rezultati 2 testa iz predmeta Upravljanje projektima u građevinarstvu, 6 semestar OSS Građevinsko inženjerstvo.

Alati grafičkog dizajna i Projektovanje informacionih sistema

01.jun 2018

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta Alati grafičkog dizajna i Projektovanje informacionih sistema.

eMEETS projekt

01.jun 2018

Rang lista učesnika u eMEETS projektu nalazi se u prilogu.

eMEETS projekt

01.jun 2018

Rang lista učesnika u eMEETS projektu nalazi se u prilogu.

Engleski jezik 1

01.jun 2018

Rezultati 2. kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik 1 za studente studijskog programa Turizam nalaze se u prilogu.

Poslovno komuniciranje u turizmu

01.jun 2018

Spisak studenata koji su stekli uslov da izađu na ispit iz nastavnog predmeta Poslovno komuniciranje u turizmu u junskom roku nalazi se na oglasnoj tabli kabineta 204.

Instalacije u zgradama

01.jun 2018

Kod predmetnog nastavnika Dejana Milivojevića zakazuju se dodatne konsultacije iz predmeta Instalacije u zgradama koje će se održati u utorak, 05.06.2018. godine u 10h (10:00 -11:30) u kabinetu 206. Na konsultacije poneti indeks i elaborat.

Internet tehnologije

01.jun 2018

Rezultati drugog kolokvijuma iz predmeta Internet tehnologije.

Prikaži vesti
Ostale vesti: