Unapređenje kvaliteta usluga u zdravstvenom turizmu Ivanjice – Radionica

U organizaciji Regionalne privredne komore Užice, Visoke poslovno-tehničke škole strukovnih studija Užice, Fakulteta za hotelijerstvo i turizam iz Vrnjačke Banje i Visoke poslovne škole strukovnih studija Leskovac, a u partnerstvu sa Turističkom organizacijom opštine Ivanjica u Specijalnoj bolnici za rehabilitaciju „Ivanjica“ u četvrtak, 17.marta 2016.godine sa početkom u 11 časova održaće se obuka i radionica na temu:

Unapređenje kvaliteta usluga u zdravstvenom turizmu Ivanjice – Radionica

specijalnaustanova

Radionica će se realizovati u okviru projekta TEMPUS MHTSPS broj 544543, koji se bavi modernizacijom i harmonizacijom turističkih studijskih programa u Srbiji i edukacijom zaposlenih u turističkoj privredi u skladu sa iskazanim potrebama.

Ovde možete preuzeti Program radionice. Dodatne informacije možete dobiti od kordinatora Tempusa u RPK Užice, Mirjane Krdžić, na tel 031/510-026, mob. 064/6404018.

Potvrdu učešća potrebno je dostaviti najkasnije do utorka, 15. marta 2016.godine.

Kontakt telefoni za prijavu učešća:

• Specijalna bolnica za rehabilitaciju “Ivanjica”: 032/661-690
  • Turistička organizacija opštine Ivanjica: 032/665-085
  • Regionalna privredna komora Užice: 031/510-026

Prateći dokumenti

Galeriju fotografije sa održane radionice možete pogledati ovde